Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Givenchy Gentleman Boisée M EDP, 100 ml
od 1 029 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Objevte vůni Gentleman od značky Givenchy. Parfém pro muže, kteří jsou vášnivými milujícími milenci. Jejich předností je starat se o ostatní a svádí svou smyslností a jemností. Navozuje pocit…
Thierry Mugler A*Men Stellar M EDP, 100 ml
od 1 455 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda pro muže Thierry Mugler A*Men Stellar je silným výrazem mužnosti a elegance. Tento parfém přináší inovativní kombinaci vonných tónů, které společně vytvářejí neotřelou a…
Iceberg Twice pour Homme EDT, 125 ml
od 319 Kč
2,55 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 125 ml
Iceberg Twice 125 ml - Toaletní voda Edt 125ml + 100ml Sprchový gel. Iceberg Twice - vůně pro muže. Iceberg Twice - HLAVA: sicilský citron, yuzu, bílá máta, aksamitník SRDCE: levandule, ..
Creed Viking M EDP, 100 ml
od 5 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Viking značky Creed je dřevitě-aromatická vůně určená pro muže. Hlavu tvoří růžový pepř, bergamot a citron. Srdce se skládá z bulharské růže, růžového pepře a kořeněné máty. Základu dominuje…
Lolita Lempicka Homme M EDT, 100 ml
od 677 Kč
6,77 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Pikantní dřevitá vůně pro moderního gentlemana. Vznikla roku 2018 jako nové pojetí slavné vůně Au Masculin z roku 2000. Labužnická vůně prodchnutá lékořicí a hřejivým rumem přináší optimismus i…
Khadlaj Gaith M EDP 100 ml
od 281 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Khadlaj Gaith je unikátní kompozice, která spojuje svěžest a hloubku charakteru v jednom. Její aromatický profil je navržen tak, aby oslovil moderního dobrodruha, který hledá…
Loewe 7 M EDT 150 ml
od 2 691 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- 150 ml
Loewe 7 je pánská dřevitě-květinová vůně s pižmovým základem. Hlava obsahuje jablko a pepř, srdce se skládá z kadidla, konvalinky, růže a oleje z květů hořkého pomeranče (neroli). Kompozici…
Carolina Herrera 212 VIP Black M EDP, 50 ml
od 1 118 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
- Luxusní
- 50 ml
Carolina Herrera 212 VIP Black je návyková parfémovaná voda, která je jako stvořená na večerní párty. Vytvoří kolem vás přitažlivou elegantní auru a pozornost všech se budou soustředit pouze na…
Dunhill Desire Blue M EDT, 150 ml
od 659 Kč
4,39 Kč/ml- Toaletní voda
- 150 ml
Parfém Dunhill Desire Blue je vůně nekonečného klidu a míru. Vůně Dunhill Desire Blue je určena pro moudré, velmi elegantní a aktivní muže, kteří mají svoji vnitřní pravdu a duchovní hodnoty. …
Antonio Banderas Blue Seduction For Men EDT 50 ml
od 317 Kč
6,34 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Je transparentní a smyslná vůně s jiskrou výjimečnosti, které odolá jen málokdo. Svěží a průzračné nóty harmonizují s elementy ovoce, exotického koření a elegancí vzácných dřev. Hlava je z…
Dsquared2 Wood M EDT, 50 ml
od 699 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Wood je dřevitá aromatická vůně pro muže. Wood byla zavedena na trh v roce 2007. Skvělá vůně pro muže milující vůni lesa. Hlava - sicilský citron, mandarinka, kalábrijský bergamot Srdce -…
Grandeur Tribal Blue M EDP 100 ml
od 335 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Grandeur Tribal Blue M je parfémovaná voda určená pro muže. S objemem 100 ml je tato vůně navržena tak, aby poskytovala dlouhotrvající zážitek, ideální pro každodenní nošení i speciální…
Mont Blanc Patchouli Ink M EDP 125 ml
od 1 666 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Parfémovaná voda Mont Blanc Patchouli Ink je unikátní vůně, která v sobě spojuje aromatické, citrusové, dřevité a pižmové tóny. Její složení vytváří intenzivní a sofistikovaný zážitek, který…
MEXX Inspired Nature M EDP, 30 ml
od 221 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
**Název: Mexx Inspired Nature M EDP 30 ml** **Výrobce: MEXX** Parfémovaná voda Mexx Inspired Nature je určena pro muže, kteří hledají osvěžení v aroma přírody. Tato vůně, která spojuje…
Issey Miyake L´Eau d´Issey Pour Homme EDT, 75 mm
od 236 Kč
3,15 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- 75 ml
Svěží, příjemná a přitom nevtíravá vůně pro muže, který se rád líbí a přitom chce zůstat sám sebou. Omámí Vaše smysly a již se jí nevzdáte. Issey Miyake L´Eau d´Issey pour Homme, je výzvou pro…
Captain Fawcett Rufus Hound's Triumphant M EDP, 50 ml
od 1 290 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Jako únik do samotného srdce přírody na vás zapůsobí tato parfémovaná voda pro muže. Nechte za zády stresující městský shon a zůstaňte koncentrovaní na to, co je opravdu důležité. Hlava -…
Riiffs Exclusive Privé Gold M EDP 80 ml
od 378 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Privé Gold je parfémová voda pro muže, která spojuje svěžest citrusů s mužnou hloubkou vzácných dřevin a smyslným základem. Vůně se otevírá zářivou kombinací cedru, aromatického rozmarýnu, …
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 50 ml
od 962 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Tonino Lamborghini Prestigo M EDT, 200 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Pro muže, kteří hledají vůni, jež propojuje eleganci s kořenitými a dřevitými tóny, je tu toaletní voda Tonino Lamborghini Prestigio. Uvedená na trh v roce 2011, Prestigio nabízí kompozici, …
Jaguar Fragrances Classic Black M EDT, Tester 100 ml
od 299 Kč
2,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Anglické
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 100 ml
Tato vůně dokonale spojuje svěžest a smyslnost. Je navržena tak, aby zaujala muže v každém věku. Elegantní flakon je vyroben z temně černého skla, které vytváří nádherný kontrast proti chromovým…
John Varvatos Artisan Pure M EDT 125 ml
od 711 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Artisan Pure probouzí přirozený a bezstarostný pocit, který je atypický svou energií, a přesto je tak luxusní. Svěží a výjimečně chladný Artisan Pure rafinovaně spojuje pohodlí, …
Bentley Silverlake M EDP 100 ml
od 563 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Bentley Silverlake M EDP 100 ml je parfémovaná voda určená pro muže, kteří hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a dodá jim energii v každé situaci. Tato vůně je ideální volbou pro ty, …
Bentley Momentum for Men EDT , 100 ml
od 551 Kč
5,51 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 100 ml
Orientální, fougerová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Hlava: bergamot, mořské tóny, muškátový oříšek, lístky fialky Srdce: jasmín, ambergirs, kašmírové dřevo Základ:…
Cristiano Ronaldo CR7 M EDT, 30 ml + sprchový gel 150 ml
od 482 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- Dárková sada
- 30 ml
Pánská toaletní voda Cristiano Ronaldo CR7 vyniká svou aromatickou vonnou kompozicí, ve které ucítíte zejména levanduli, pižmo a aromatické santalové dřevo. Je jako stvořená pro sportovně…
Antonio Banderas King of Seduction M EDT, 100 ml
od 286 Kč
2,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Pánská vůně Antonio Banderas King of Seduction byla představena v roce 2014. Bohaté složení propojuje svěží tóny ovoce a hřejivého dřeva. Parfém King of Seduction doplňuje nádech pikantního…
Bvlgari Man Glacial Essence EDP, 60 ml
od 1 376 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
- Luxusní
Vůně pro muže Bvlgari Man Glacial Essence ztělesňuje nezdolatelnou maskulinitu muže jdoucího si za svými velkolepými cíli, vyzařuje zářivou svěžest zachycující nespoutanou majestátnost sněhem a…
Karl Lagerfeld New York Mercer Street M EDT, 60 ml
od 399 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Karl New York Mercer Street je inspirovaná známou ulicí ve čtvrti Soho, která byla pro Karla velmi důležitá. Je typickým módním centrem v Big Apple, jak se říká New Yorku. Je to ulice, kde…
Ralph Lauren Polo Red M P plnitelný flakon 75 ml
od 1 068 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Ralph Lauren Polo Red Parfum, pánská vůně, představuje výraznou a energickou kompozici, která se hodí pro muže, kteří chtějí projevit svou sílu, eleganci a sebevědomí. Tento parfém nabízí…
Yodeyma Paris Kara Men EDP 100 ml
od 609 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Parfémová voda Yodeyma Paris Kara Men je svěží a smyslná vůně, která osloví moderního a sebevědomého muže. Její aromatická a dřevitá kompozice přináší pocit uvolnění a elegance, vhodná pro…
Bruno Banani Made for Men EDT, 30 ml
od 208 Kč
6,93 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Bruno Banani Made For Men je aromatická vůně pro muže. Made For Men je nezbytnou součástí výzbroje cool bojovníka pro svádění. Made For Men se vyvyšuje svou intenzitou s horními ovocno…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond M EDP, náhradní náplň 200 ml
od 2 781 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Hugo Boss Boss Bottled Beyond M EDP přináší moderním mužům nový způsob, jak vyjádřit svou osobnost prostřednictvím parfému. Tato parfémovaná voda, uvedená na trh v roce 2025, nabízí harmonii…
Mustang Amber Signature M EDT 50 ml
od 229 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Mustang Amber Signature je určena pro muže, kteří hledají vyváženou a přitažlivou vůni s orientálně-dřevitým charakterem. Kombinuje svěží tóny s hřejivými akordy, čímž vytváří…
Paco Rabanne Pour Homme EDT, 200 ml
od 1 246 Kč
6,23 Kč/ml- Toaletní voda
- 200 ml
Paco Rabanne Pour Homme je klasická vůně pro muže, která nikdy nevyšla z módy. Pour Homme je klasická ale při tom moderní. Mohou ji nosit muži všech generací, jakéhokoli životního stylu. Paco…
Asombroso by Osmany Laffita The Dream M EDP, 100 ml
od 1 544 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- České
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Parfémová voda Asombroso by Osmany Laffita The Dream naučí muže znovu snít. Posílí jejich sebedůvěru a zažehne jim v očích mladistvé jiskry, které ženy v kombinaci s vášnivou a mužnou silou…
Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life M EDT, 100 ml
od 662 Kč
6,62 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Salvatore Ferragamo Casual Life nepostrádá na charismatičnosti a mužnosti, které jsou ilustrovány jiskřivě vibrujícími, svěže zelenými tóny vyváženě doplněnými o maskulinní dřevitý akord. Úvod…
Montblanc Presence M EDT, Tester 75 ml
od 462 Kč
6,16 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- 75 ml
Mont Blanc Presence, přítomnost má nyní svou vůni. Je úspěšný, sebejistý, inteligentní a kosmopolitní. Dosáhl již mnohého a proto se může zastavit a bilancovat. Hledat a objevovat skutečné…
Chanel Allure Sport Cologne M EDC, 150 ml
od 3 249 Kč
22 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- 150 ml
Chanel Allure Sport Cologne kolínská voda 150ml Přirozenost je sexy. Chanel přichází s novou vůní pro přitažlivého, sportovně založeného muže, z něhož vyzařuje energie, harmonie a má smysl pro…
Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck Men EDT, 100 ml
od 400 Kč
4 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck - toaletní voda. Love & Luck pro muže je inspirován nočním životem v Tokiu a je charakterizován jako lehká směs ovoce a svěžesti. Lahev Love & Luck je…
Prada Luna Rossa M EDT, 50 ml
od 1 199 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Jedinečná pánská vůně Prada Luna Rossa zosobňuje charismatického a sebevědomého muže, který dokáže být rozhodný a zároveň citlivý. Pečlivě vybrané esence vůně okouzlí všechny vaše smysly a…
Replay Tank For Him EDT, 100 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Vůně toaletní vody pro muže Replay #Tank prezentuje průmyslovější stránku značky Replay a zachycuje ve vůni silné pocity. Citrusově-aromatická vůně, která byla uvedena na trh v roce 2017, je…
Roja Parfums Elysium Pour Homme M EDP 100 ml
od 3 752 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Roja Parfums Elysium Pour Homme M EDP 100 ml je pánská parfémovaná voda, která osloví muže toužící po harmonii mezi elegancí a silným charakterem. Tento parfém byl inspirován antickým ideálem…
Parfums De Marly Herod M EDP, 125 ml
od 4 710 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
Parfums De Marly Herod M EDP je parfémovaná voda, která nabízí komplexní a hřejivou vůni, vhodnou pro muže i ženy. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2012 a od té doby si získala oblibu díky…
Ralph Lauren Polo Red Intense M EDP, 200 ml
od 1 375 Kč
6,88 Kč/ml- Parfémová voda
- 200 ml
Ralph Lauren Polo Red Intense je dřevitá vůně s kapkou pikantního koření. Elegantní parfém Polo Red Intense odráží moderní životní styl. Temperamentní složení se otevírá dotekem svěžího ovoce, …
Mustang Black Signature M EDT 50 ml
od 229 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná toaletní voda pro muže, která spojuje intenzivní a sebevědomé tóny, ideální pro ty, kdo chtějí zanechat trvalý dojem. Vůně kombinuje svěží, kořeněné a dřevité akordy, které vytvářejí…
Penhaligon's The World According To Arthur M EDP 75 ml
od 4 593 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Penhaligon's The World According To Arthur M EDP 75 ml je ambrová parfémová voda pro muže, která přináší spojení svěžesti, energie a spontánnosti. Tato kompozice vyjadřuje ducha dobrodružství a…
Joop! Homme EDT, 30 ml
od 362 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Cartier Declaration L´Eau M EDT, 100 ml
od 1 625 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfém Cartier Declaration byl uveden na trh v roce 1998. Elegantní, svěží a dřevité tóny, které jsou v dokonalé rovnováze podtrhnou vytříbený vkus moderního muže, jenž jde s dobou. Letmý dotek…
Jovan Musk White M EDC, 88 ml
od 104 Kč
1,18 Kč/ml- Kolínská voda
- 88 ml
Jovan White Musk je jemná a vzdušná pánská vůně, která je speciálně navržená pro muže s citlivou romantickou duší. Nositel vůně je pravý gentleman, který má svůj vytříbený vkus a osobitý styl. …
