Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Truefitt and Hill 1805 M EDC, 50 ml
od 980 Kč
- Kolínská voda
- Anglické
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Ke dvoustému výročí založení holičského salonu Truefitt & Hill byla vyvinuta tato svěží mořská vůně, jež ve svém názvu nese právě rok, kdy bylo holičství založeno. V počátečních tónech dominuje…
Porsche Design Titan M EDT, 100 ml
od 651 Kč
6,51 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Porsche Design Titan toaletní voda pro muže 100 ml.
Armaf Derby Club House Blanche M EDP 100 ml
od 305 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Aromatická vodní vůně pro muže se vyznačuje svěží a čistě působící kompozicí, která je vhodná pro každodenní nošení, zejména v teplých dnech. Vůně se otevírá lehkými vodními tóny, svěžím…
Yodeyma Active Man EDP, 50 ml
od 379 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Jasně energická a dynamická, ovocná chypre vůně Yodeyma Active Man oslavuje sílu, úspěch a odvahu. Vůně v sobě odráží válku, mír i lásku. Vyniká v teplejším prostředí. Hlava - černý rybíz, …
Guess Seductive Homme EDT, 150 ml
od 522 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ambrová vůně
Značka Guess uvedla na trh v roce 2011 pánskou vůni Seductive Men, která mistrně doplňuje dámskou vůni Seductive. Tato orientálně-dřevitá vůně udělá radost všem mužům, kteří milují luxusní a…
Police To Be Camouflage M EDT, 125 ml
od 355 Kč
2,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- 125 ml
Aromatická, kořeněná, dřevitá, pižmová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení: Hlava - citron, kardamom, máta, červené jablko, antilone Srdce - koření, ozon, …
Loewe Solo M EDT, 50 ml
od 1 589 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Loewe Solo 75 ml - Toaletní voda. Loewe Solo - vůně pro muže. Loewe Solo - Složení: Bergamot, citron, mandarinka, muškát, růžový pepř, ..
Bvlgari Man Rain Essence EDP, 100 ml
od 1 146 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Bulgari Man Rain Essence je svěží dřevitě pižmová vůně prostoupená čirými a zářivými tóny. Sílu jí dodávají energické minerální akordy, jež vnášejí na mysl čistotu. Flakon vůně byl vytvarován…
Trussardi Uomo 2011 M EDT, 50 ml
od 614 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
- Kožená
Vůně pro muže byla vytvořena pod značkou Trussardi. Podmanivost vůně byla inspirována luxusním životem ve slunné Itálii a vůní kůže. Parfém Trussardi Uomo má flakon černé barvy se zlatým…
Burberry Weekend For Men EDT, 50 ml
od 489 Kč
9,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 50 ml
Burberry Weekend je vůně pro muže, jejíž nejvyšší tóny tvoří vůně citrusů. Úžasné tóny exotického ovoce přináší průhlednou svěžest, která je neodolatelná a dlouho trvající. Střední tóny jsou…
Dolce & Gabbana Light Blue pour Homme EDT, 200 ml
od 1 594 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská vůně Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme je zaměřena na muže, kteří mají blízko k duši Středomoří a vyzařuje z nich okouzlující sexy smyslnost. Domenico Dolce a Stefano Gabbana…
Police Extreme M EDT 100 ml
od 199 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Police Extreme je toaletní voda určená pro muže, kteří hledají výraznou a svěží vůni. Tato vůně kombinuje prvky svěžesti a orientálního charakteru, čímž nabízí unikátní zážitek pro smysly. Typ…
Karl Lagerfeld Classic M EDT, 50 ml
od 310 Kč
6,20 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Lagerfeld Classic. Toaletní voda pro muže 50ml Lagerfeld Classic je mužná, orientálně-dřevitá pánská vůně. Classic představen roku 1978..
Lattafa Qimmah M EDP, 100 ml
od 304 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Lattafa Qimmah je pánská parfémovaná voda, která nabízí harmonickou směs citrusových a kořeněných tónů s teplým dřevitým základem. Je vhodná pro každodenní nošení a může být ideální volbou pro…
Flavia L'Impression Parfum M EDP 100 ml
od 422 Kč
- Parfém
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Parfém Flavia L'Impression Parfum EDP je určen pro muže, kteří preferují vůni plnou svěžesti, energie a mužnosti. Tento orientálně-kořeněný parfém nabízí harmonickou kombinaci ovocných, …
Khadlaj Nuha Cherry Blush W EDP, 85 ml
od 247 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Khadlaj Nuha Cherry Blush W EDP je parfémovaná voda určená pro muže, kteří hledají originální a nezaměnitelnou vůni. Tento parfém nabízí zajímavou kombinaci dřevitých, sladkých a třešňových…
Bugatti Dynamic Move Black M EDT, 100 ml + sprchový gel 200 ml
od 481 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Bugatti Dynamic Move Black M EDT je pánská toaletní voda určená pro muže, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost prostřednictvím jedinečného, orientálně-dřevitého vonného profilu. Tato vůně nabízí…
Calvin Klein Eternity Aqua For Men EDT, 200 ml
od 760 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Vůně charakterizuje ducha dnešního muže - něžného, oddaného a zároveň rafinovaného a silného. Vůně je výrazem vitality a sebejistoty, což charakterizuje citlivost nynějšího muže. Klasická…
Roja Parfums Scandal Parfum Cologne M EDC 100 ml
od 3 413 Kč
- Kolínská voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Luxusní
Mužnost, charisma a sofistikovanost v jednom flakonu. Kolínská voda Roja Parfums Scandal Parfum Cologne nechá během okamžiku vyniknout vaše skutečné já. Hlava - levandule, citron, máta, …
Moschino Uomo M EDT, Tester 125 ml
od 431 Kč
3,45 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 125 ml
Pánský parfém Moschino UOMO má orientální vůni a jemný nádech s květinovými esencemi. Dokonale propojuje harmonické prvky a sílu odvahy, klasiku a modernu. Její osobité složení je stvořené pro…
Yodeyma Mint Ocean M EDP, 15 ml
od 169 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Svěží a energická vůně, která přináší pocit čistoty a vitality, je ideální pro muže hledající lehkou a přirozenou parfémovou vodu. Kombinace chladivých a citrusových tónů vytváří sofistikovanou…
Lalique White M EDT, 125 ml
od 493 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Lalique Lalique White je hluboce svůdná citrusová vůně pro muže. Lalique White byl spojován s konceptem světla, které je velmi důležité pro image Lalique. Parfém byl na trh uveden v roce 2008.
Dior Homme Parfum P, 125 ml
od 3 320 Kč
- Parfém
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Dior Homme Parfum představuje intenzivní a sofistikovanou vůni, která oslavuje kosatec v jeho plné celistvosti. Tato pánská parfémovaná voda je založena na harmonii síly a jemnosti, kde se…
Truefitt and Hill Sandalwood M EDC, 50 ml
od 1 000 Kč
- Kolínská voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Řada Sandalwood značky Truefitt and Hill v sobě nese vonné esence limetky, citronu a bergamotu, které dokonale podtrhnou jedinečnou osobnost každého muže. Společně s cedrovým a santalovým dřevem…
Roja Parfums Elysium Pour Homme P 50 ml
od 5 211 Kč
- Parfém
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Roja Parfums Elysium Pour Homme je anglický parfém určený pro muže, který se vyznačuje svou svěží, aromatickou vůní. Tento parfém je ideální pro muže, kteří preferují výrazné vůně s citrusovými…
Gisada Ambassador Intense M EDP, 50 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 552 Kč
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Gisada Ambassador Intense M EDP Gisada Ambassador Intense je parfémovaná voda pro muže, která zaujme svou komplexní a mnohostrannou vůní. Tento produkt je ideální volbou pro ty, kteří hledají…
Dsquared2 Original Wood M EDP, 30 ml
od 539 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dsquared2 Original Wood je nadčasová klasika, která vzdává hold mužné eleganci a přirozenému charisma. Pánská parfémovaná voda Dsquared2 Original Wood se rychle stane nepostradatelnou součástí…
Rasasi Hawas London M EDP 100 ml
od 628 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda pro muže, která spojuje ambrovou, růžovou a hřejivě kořenitou vůni, vytváří unikátní aromatický zážitek. Vhodná pro ty, kteří hledají výraznou a dlouhotrvající vůni, která se…
Armaf Voyage Bleu M EDP 100 ml
od 371 Kč
3,71 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Voyage Bleu je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Hlavu tvoří bergamot, grep, citron a červený pepř. V srdci ucítíte mátu, zázvor a muškátový oříšek. Kompozici uzavírá pižmo, cedr, vetiver a…
Yodeyma Ice pour Homme EDP, 15 ml
od 158 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Aromatická vůně
Yodeyma Ice pour Homme – to jsou citrusově aromatické vonné tóny. Ice pour Homme je aktuální a svěží parfém pro přirozeného a sofistikovaného muže. Hlava (vysoké tóny) utváří první dojem…
David Beckham Bold Instinct M EDP, 50 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
David Beckham Bold Instinct je výrazným doplňkem pro muže, kteří se nebojí vyjádřit svou osobnost. Parfémová voda je charakteristická svou dřevitou a kořenitou složkou, která podtrhuje mužnost a…
Chanel Bleu De Chanel L'Exclusif M P, 100 ml
od 3 999 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Luxusní
Chanel Bleu De Chanel L’Exclusif je parfém pro muže, který se vyznačuje intenzivní ambrově-aromatickou kompozicí. Tento parfém je určený mužům, kteří hledají hlubokou a komplexní vůni s…
Lacoste L.12.12 Silver Grey M EDP, 100 ml
od 1 150 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Lacoste L.12.12 Silver Grey M EDP je parfémová voda určená pro muže, kteří hledají vyváženou kombinaci svěžesti, hloubky a elegance. Tato vůně vznikla pod rukama značky Lacoste a je součástí…
Abercrombie & Fitch Fierce M EDC, 50 ml
od 667 Kč
13 Kč/ml- Kolínská voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 50 ml
Kolínská voda pro muže se na trhu objevila v roce 2002. Jedná se o povzbuzující koktejl dřevitých a květinových tónů, který unosíte především v teplém letním počasí. Abercrombie & Fitch Fierce…
Salvatore Ferragamo Ferragamo M EDT 30 ml
od 396 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kožená
Věříte, že jste tvůrcem svého osudu a jdete si za svými sny? Pak je pro vás toaletní voda pro muže Salvatore Ferragamo Ferragamo jako stvořená. Její citrusová vonná kompozice s aromatickými a…
Jaguar Fragrances Stance M EDT, 100 ml
od 380 Kč
3,80 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Toaletní voda Jaguar Stance je dokonalou moderní vůní, díky níž získáte nezaměnitelné charisma a snadno dosáhnete svých cílů. Dřevitá vůně pro moderního gentlemana je vhodná slavnostní…
Michael Jordan Jordan 23 M EDC 100 ml
od 412 Kč
4,12 Kč/ml- Kolínská voda
- 100 ml
Michael Jordan Jordan 23 M EDC 100 ml Pánská kolínská voda Michael Jordan 23 je určena mužům, pro které je sport vášní a dobrodružství nedílnou součástí života. Tato vůně je ideální volbou pro…
LOEWE 7 Elixir M EDP, 50 ml
od 2 296 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
LOEWE 7 Elixir M EDP je parfémovaná voda pro muže, která přináší intenzivní a hřejivý zážitek z vůně. Tento parfém představuje hlubší a silnější verzi původního LOEWE 7, s vyšší koncentrací…
Dior Sauvage Eau Forte P, 60 ml
od 2 336 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Pánský parfém Dior Sauvage Eau Forte se vyznačuje intenzivním a dlouhotrvajícím efektem díky složení bez alkoholu. Francis Kurkdjian, hlavní parfumér značky Dior, vytvořil Eau Forte jako…
Loewe Loewe Pour Homme EDT, 100 ml
od 2 174 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Loewe Loewe Pour Homme toaletní voda pro muže 100 ml.
Armaf El Cielo Pour Homme EDP 100 ml
od 297 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Citrusově aromatická parfémovaná voda Armaf El Cielo Pour Homme přináší svěží a energickou kompozici, která osloví muže hledající vyváženou vůni pro každodenní nošení i speciální příležitosti. V…
Dsquared2 Original Wood M EDP, 50 ml
od 779 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dsquared2 Original Wood je nadčasová klasika, která vzdává hold mužné eleganci a přirozenému charisma. Pánská parfémovaná voda Dsquared2 Original Wood se rychle stane nepostradatelnou součástí…
Gulf Orchid Fresh Leather M EDP 100 ml
od 185 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Vstupte do světa, kde se svěžest a mužná elegance přirozeně prolínají. Fresh Leather je parfémová voda, která osloví muže hledajícího vyváženou kombinaci čistoty a intenzity. V úvodu vůně se…
Hristina Adonys Přírodní parfém pro muže 30 ml
od 539 Kč
- Parfém
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Přírodní
Adonys parfém s feromony je elegantní, nezapomenutelný. Stimuluje smysly a vyváží vnitřní energii. Silné vůně grapefruitu, vetiveru a cypřiše. Hlavní vůně tvoří kardamon, listy pelargónie a…
Ralph Lauren Polo Blue M EDP, 75 ml
od 1 381 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Fougerové vůně
- 75 ml
Polo Blue - svoboda, energie, svěžest. Polo Blue je modrá senzace pro každého moderního a elegantního muže. Vůně Ralpha Laurena vždy odrážejí životní styl, který perfektně zapadá do moderní…
Chanel Allure Homme Sport Cologne M EDC, 50 ml
od 2 197 Kč
44 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- 50 ml
Chanel Allure Homme Sport Cologne je citrusová vůně. Je neuvěřitelně vzdušná, plná dynamiky a energie. Přesně v duchu úsloví v jednoduchosti je síla, je kolínská voda Allure Homme Sport Cologne…
Cartier Déclaration M EDT, 50 ml
od 1 106 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Cartier Declaration je svěží pánská vůně, která podtrhuje eleganci a vytříbený vkus. Ukrývá v sobě mužské emoce, charisma a netušenou vášeň. Parfém Declaration vás zcela obklopí svým přirozeným…
Bvlgari Man Wood Neroli EDP, 60 ml
od 904 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Kožená
Parfémovaná voda Bvlgari Man Wood Neroli je určena všem, kteří rádi objevují nové možnosti a touží prožívat neopakovatelné chvíle plné vzrušení. Je to květinově-dřevitá vůně pro moderního…
