Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
GANT Gant M EDT 100 ml
od 719 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda značky GANT se vyznačuje svěžími citrusovými a dřevitými tóny. Je ideální pro muže, kteří preferují svěží a zároveň elegantní vůně. V úvodu vás zaujme svěží kombinace citronu, …
Bruno Banani Made for Men EDT, 100 ml
od 340 Kč
3,40 Kč/ml- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Okouzlující aromatická vůně Bruno Banani Made For Men je vyrobená pro muže. Bruno Banani Made For Men je zbraní cool vyrovnaného svůdce, nezbytnou součástí výzbroje bojovníka ve svádění. Made…
Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme EDP, 125 ml
od 1 075 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Dolce & Gabbana Intenso pour Homme je aromatická dřevitá vůně, která vyzařuje eleganci a kontrast mezi čistotou, svěžestí a bohatostí tónů. Je ztvárněna jako vůně insktinktu a emocí. Vyzařuje…
Yodeyma Inferno M EDP 15 ml
od 165 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Yodeyma Inferno M EDP 15 ml Yodeyma Inferno je parfémovaná voda pro muže, která nabízí výraznou a smyslnou vůni. Tento parfém je charakterizován jako kouřově dřevitý s kořeněnými a citrusovými…
Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme EDP, 200 ml
od 1 340 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dolce & Gabbana Intenso pour Homme je aromatická dřevitá vůně, která vyzařuje eleganci a kontrast mezi čistotou, svěžestí a bohatostí tónů. Je ztvárněna jako vůně insktinktu a emocí. Vyzařuje…
Jeanne Arthes Sexy Boy Intense EDP 100 ml
od 266 Kč
2,66 Kč/ml- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Jeanne Arthes Sexy Boy Intense je pánská parfémovaná voda, která je určena pro muže hledající výraznou a sebevědomou vůni. Tento parfém pochází z Francie, konkrétně z města Grasse, které je…
Dolce & Gabbana Pour Homme M EDT, 75 ml
od 875 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Dolce & Gabbana Pour Homme je povzbudivá, dynamická a atraktivní vůně pro muže, kteří dokážou být za všech okolností sami sebou. Řídí se svojí intuicí, mají svůj názor a vědí, co chtějí. Dolce &…
Avon Attraction for Him EDT, 75 ml
od 359 Kč
4,79 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- 75 ml
Okouzlete ji přitažlivou, smyslnou vůní, ve které se snoubí tóny zázvorového kořene a mošusu s výraznými dřevitými akordy a společně vytvářejí atraktivní, dlouhotrvající vůni.
Cuba Gold M EDT, 100 ml + EDT 35 ml + voda po holení 100 ml + sprchový gel 200 ml +…
od 205 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Cuba Gold je pánská výjimečná vůně, která jistě zaujme všechny milovníky elegantních parfémů. Vůně Gold dokáže v mžiku udělat neobyčejný a velký dojem na vaše okolí. Parfém Gold je speciálně…
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir EDP, 50 ml
od 922 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir byla uvedena na trh v roce 2018. Pánská vůně je inspirovaná tmavým nočním velkoměstem, kterému poskytuje záři pouze luna v úplňku. Je určena…
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 100 ml + sprchový gel 100 ml + deostick 75 g
od 1 466 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Dárková sada
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
Dior Homme Parfum P, 50 ml
od 2 300 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Dior Homme Parfum je pánská vůně, kterou vytvořil Francis Kurkdjian, hlavní parfumér značky Dior. Tento parfém je určen pro muže, kteří hledají vyváženou kombinaci síly a jemnosti. Parfém nabízí…
Makeup Revolution Man Intense EDT, 100 ml
od 299 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Svěží a jemná vůně je inspirovaná nocí. Otevírá se dřevitými a cedrovými tóny, následovanými hřejivým nádechem sečuánského pepře a pačuli, na závěr vás překvapí citrusová vůně a pižmo, které vás…
Cuba Classic M EDT 4x 35 ml
od 185 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Sada Cuba Classic M EDT 4x 35 ml nabízí čtyři oblíbené toaletní vody pro muže, které umožňují vyzkoušet různé vůně a najít tu pravou. Každá z vůní má svůj specifický charakter, který se hodí pro…
Antonio Banderas Seduction In Black M EDT, 100 ml
od 302 Kč
3,02 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Antonio Banderas Seduction in Black - toaletní voda. Seduction In Black je sofistikovaná, přesto ale velmi přirozená vůně, určená modernímu a elegantnímu muži. Muži, který si je jistý sám sebou…
Jean Paul Gaultier Le Male Pride Edition 2024 M EDT 125 ml
od 1 558 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Jean Paul Gaultier Le Male Pride Edition 2024 je toaletní voda určená pro muže, uvedená na trh jako limitovaná edice ikonické řady Le Male. Tato vůně vyjadřuje svobodu, individualitu a hrdost. …
Tom Tailor Adventurous for Him EDT, 50 ml
od 477 Kč
9,55 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 50 ml
Objevte duši dobrodruha s touto vůní. Vrchní tóny bergamotu, citronu a mandarinky navozují pocit nekonečné svobody. Srdce vůně je v dokonalé harmonii se základem vůně s hřejivými tóny pačuli, …
Narciso Rodriguez For Him EDT, 50 ml
od 797 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Narciso Rodriguez For Him je originální vůně pro opravdové muže. Pro ty kteří se nezaleknou žádné výzvy. For Him je ostřejší, dřevitě kořeněná vůně s ambrovými podtóny.
Guy Laroche Drakkar Noir M EDT, 30 ml
od 238 Kč
7,93 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Guy Laroche Drakkar Noir Francouzský návrhář Guy Laroche vytvořil vůni Drakkar Noir v roce 1982. Tato vůně nese jméno podle vikingské lodě. Drakkar Noir představuje sílu a dobrodružství. Je to…
COTY Aspen M EDC 118 ml
od 196 Kč
- Kolínská voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
Coty Aspen je fougerově dřevitá vůně pro opravdové muže, kteří jsou sebejistí a ničím neohrožení. Vůně byla inspirována venkovem a jeho nespoutanou přírodou. Nadchne vás svým neotřelým aromatem, …
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 224 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Cuba Prestige Platinum M EDT 90 ml
od 100 Kč
1,11 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 90 ml
Cuba Prestige Platinum je prestižní záležitostí pro náročné, kteří se touží zviditelnit prostřednictvím svěží a aromatické vůně mnoha chutí. Toaletní voda pro muže, jež moc dobře vědí, co chtějí…
Calvin Klein Defy M EDT, 30 ml
od 329 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Pánská vůně s mottem „Čím více se vzepřete, tím více definujete sami sebe“. Pro všechny muže, kteří se nebojí riskovat, aby dosáhli změny, vznikla pánská toaletní voda Calvin Klein Defy. Její…
Ralph Lauren Polo Blue Club M EDT, 75 ml
od 824 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Ovocná vůně
- 75 ml
Ralph Lauren Polo Blue Club je svěží ovocně-kořenitá vůně pro muže. Zažijte jedinečné ochlazení celé vaší bytosti. S výjimečným parfémem Polo Blue Club se budete cítit jako znovuzrozený. Jeho…
Antonio Banderas The Golden Secret M EDT, 100 ml
od 335 Kč
3,35 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Parfém Antonio Banderas Her Golden Secret : Tajemná, intenzivní a hravá vůně Her Golden Secret vítězí nad všemi smysly, takže je nemožné ubránit své ženské přitažlivosti. Tváří vůně se stala…
Lattafa Suqraat EDP 100 ml
od 300 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Lattafa Suqraat EDP 100 ml je parfémovaná voda určená pro muže, kteří hledají lehkou a osvěžující vůni. Tato vůně je navržena tak, aby kombinovala vzdušné a vodní tóny, které dodávají…
Montblanc Presence M EDT, 75 ml
od 513 Kč
6,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- 75 ml
Mont Blanc Presence, přítomnost má nyní svou vůni. Je úspěšný, sebejistý, inteligentní a kosmopolitní. Dosáhl již mnohého a proto se může zastavit a bilancovat. Hledat a objevovat skutečné…
Bugatti Iconiq Gold M EDT 100 ml
od 274 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Bugatti Iconiq Gold M EDT 100 ml je pánská toaletní voda, která nabízí zajímavou kombinaci citrusových, jantarových a dřevitých tónů. Tato vůně je navržena tak, aby zaujala svou smyslností a…
Versace L´Homme EDT, 100 ml
od 574 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Pánský parfém Versace L´Homme je klasická vůně, která díky své nadčasovosti osloví moderního muže hledajícího nové trendy a nové směry. Parfém Versace L´Homme je sestaven z typicky italských…
S.Oliver Here And Now M EDT 30 ml
od 317 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda s.Oliver Here And Now Men je výjimečnou volbou pro moderního muže, který žije přítomností a oceňuje každý okamžik. Tato vůně je určena mužům, kteří chtějí vyjadřovat své sebevědomí…
Cristiano Ronaldo CR7 Play It Cool M EDT, 50 ml
od 376 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro muže Cristiano Ronaldo Play It Cool vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní…
Franck Olivier Oud Touch M EDP 100 ml
od 465 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje parfémovaná voda pro muže Franck Olivier Oud Touch. Přesvědčí vás hned při prvním přivonění, že od teď bude neodmyslitelnou součástí každého…
Carolina Herrera 212 VIP Black M EDP, 200 ml
od 2 034 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
- Luxusní
- 200 ml
Carolina Herrera 212 VIP Black je návyková parfémovaná voda, která je jako stvořená na večerní párty. Vytvoří kolem vás přitažlivou elegantní auru a pozornost všech se budou soustředit pouze na…
Creed Aventus M EDP, 100 ml
od 6 939 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Pánská vůně Creed Aventus byla uvedena na trh v roce 2010. Vůně oslavuje sílu, vizi a úspěch. Směs svěžího ovoce a květin otevírá tuto vůni. Intenzivní nádech pižma, sladké vanilky a ambry tvoří…
Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra 9325 Pour Lui M EDP 50 ml
od 156 Kč
3,12 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Rumz Al Rasasi Zebra 9325 Pour Lui je chyprově-ovocná vůně pro muže s bohatým složením. Hlava - ovoce, akordy černého pepře Srdce - akordy černého pepře, konvalinka, frézie, jasmín Základ…
Cuba Wild Heart M EDT, 100 ml
od 109 Kč
1,09 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda Cuba Wild Heart je určena mužům tíhnoucím k přírodním a dřevitým vůním. Vonné aroma lesa je základem pro silné a tvrdé chlapy, kteří se ničeho nezaleknou. Divoká vonná kompozice, z…
Cuba Prestige M EDT 90 ml
od 134 Kč
1,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 90 ml
Toaletní voda Cuba Prestige vás nabudí do dalšího příjemného dne. Energetické opojení plné svěžesti a silného aromatického výtažku. Moderní vůně navyšující sexappeal, díky níž poznáte lehkost…
Ted Lapidus pour Homme EDT, 100 ml
od 387 Kč
3,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Ted Lapidus Lapidus Pour Homme toaletní voda je orientální vůně pro muže. Je originální a fascinující. Svrchní tóny jsou tvořeny esencemi ananasu a citrónu, které dodají vůni tu správnou…
Philipp Plein No Limits Super Fresh M EDT, 90 ml
od 560 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Vodní vůně
Nastal čas na příval osvěžující energie a prožívání života bez omezení s toaletní vodou Philipp Plein No Limits Super Fresh. Tato pikantní vanilkově-dřevitá pánská vůně dokáže ihned probudit…
Calvin Klein Eternity M EDT, 50 ml
od 525 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Vůně se otevírá sladkou mandarinkou, aromatickou levandulí a svěžími tóny bergamotu, citronu a zelených rostlin. V srdci vůně se ukrývají kořeněné akordy bazalky, šalvěje a koriandru, doplněné…
Beviro Šumava M EDP, 2 ml
od 99 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Beviro Šumava M EDP přináší unikátní vůni inspirovanou divokou přírodou Šumavy, vhodnou pro muže, kteří hledají netradiční a osobitý parfém. Vůně odráží charakteristiku kraje, …
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme EDP 100 ml
od 1 752 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme je navržena tak, aby evokovala pocit svěžesti a přirozené elegance. Kombinuje v sobě prvky aromatické, ambrové, citrusové, dřevité, …
Armaf Club de Nuit Intense M EDT, 105 ml + deodorant 200 ml
od 787 Kč
- Toaletní voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Již s jediným pohledem na design flakonku vůně toaletní vody pro muže Armaf Club de Nuit Intense vám bude patrné, že máte co do činění s luxusní vonnou kompozicí. Vůně, ukrytá za nevšedním…
Dsquared2 Green Wood M EDT, 30 ml
od 504 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Green Wood je inspirována svobodou a propojením s přírodou, přičemž kombinuje zelené a kořeněné tóny s kouřovými a pryskyřičnými nuancemi. Vytváří tak teplou, mužnou vůni s…
Boucheron Pour Homme EDT, 100 ml
od 540 Kč
5,40 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Boucheron Pour Homme je citrusově aromatická vůně pro muže. Vůně byla zahájena roku 1991. Nosy za tuto vůni jsou Francis Deleamont a Jean-Pierre Bethouart. Boucheron Pour Homme je klasická…
Yves Saint Laurent L'Homme EDT, 200 ml
od 2 494 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Parfém Yves Saint Laurent L' Homme patří ke klasickým pánským vůním, v roce 1974 se stala vůní roku FIFI. Kořenitý nádech dodávají parfému výtažky z hřebíčku, šalvěje a rozmarýnu. Základ vůně…
Salvatore Ferragamo Subtil pour Homme EDT, 100 ml
od 534 Kč
5,34 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Salvatore Ferragamo Subtil pour Homme 100 ml - (TESTER) toaletní voda s rozprašovačem. Salvatore Ferragamo Subtil pour Homme - vůně pro muže. Salvatore Ferragamo Subtil pour Homme - Moderní a…
Chanel Bleu de Chanel M P, 3x 20 ml
od 3 122 Kč
52 Kč/ml- Parfém
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 60 ml
Luxusní vůně, která podtrhne vaše charisma a vaši mužnost? Jednoznačně vůně parfému Chanel Bleu de Chanel vytvořena světoznámým parfumérem Jacquesem Polgem. Parfém si vás získá nejen svou…
