Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, španělské a pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Bvlgari Aqva M EDT, 100 ml
od 1 650 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Mužská vůně, která je tak smyslná a přitažlivá, jako hluboké mořské vody. Odvažte se vstoupit do vodopádu jiskřivé svěžesti a zaujměte harmonií těla a mysli spolu s okolním světem. Vůně čerpá…
Gucci Guilty Pour Homme M P, 50 ml
od 1 232 Kč
- Parfémová voda
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Gucci Guilty Pour Homme M P Gucci Guilty Pour Homme je pánský parfém, který přináší dřevitou a kořeněnou vůni. Tato vůně je určena pro moderní a sebevědomé muže, kteří hledají výraznou a mužnou…
Antonio Banderas King of Seduction M EDT, 100 ml
od 286 Kč
2,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Pánská vůně Antonio Banderas King of Seduction byla představena v roce 2014. Bohaté složení propojuje svěží tóny ovoce a hřejivého dřeva. Parfém King of Seduction doplňuje nádech pikantního…
Paco Rabanne XS Men EDT, Tester 100 ml
od 592 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pod výrazem XS si mnozí z nás představí oblečení a opravdu miniaturní velikosti. Pro některé z nás je to realita, pro jiné nedosažitelný sen. V tomto případě se nejedná o nic miniaturního. V…
Jesus Del Pozo Halloween Man EDT, 75 ml
od 496 Kč
6,62 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Halloween Man - toaletní voda s rozprašovačem 75 ml. Halloween Man je orientální dřevitý parfém pro muže, kteří se ničeho nebojí. Charakteristikou silný, svěží, sladký, hřejivý a okouzlující. …
Jesus Del Pozo Halloween Man Rock On M EDT, 125 ml
od 535 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Halloween Man Rock On je představena jako nové vydání první mužské vůně z kolekce Jesus Del Pozo Halloween, Halloween Man z roku 2012. Vůně je určena pro smyslné sexy muže, kteří…
Antonio Banderas Diavolo M EDT, 100 ml
od 299 Kč
2,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Diavolo je orientálně-kořenitá vůně pro muže se zajímavým svěžím mechovým podtónem. Doplňuje řadu úspěšných parfémů z dílny světoznámého herce Antonia Banderase. Buďte stejně sexy jako…
Angel Schlesser Homme EDT, 75 ml
od 378 Kč
5,04 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Angel Schlesser Homme. Toaletní voda pro muže 75ml. .
Antonio Puig Agua Brava M EDC, 200 ml
od 383 Kč
1,92 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- 200 ml
Rafinovaná kolínská voda Antonio Puig Agua Brava je určená aktivnímu muži, který se věnuje všem věcem s maximálním nasazením. Perfektně se hodí k elegantnímu stylu a je vhodná pro denní i…
Adolfo Dominguez Agua Fresca M EDT, 120 ml
od 720 Kč
6 Kč/ml- Toaletní voda
- Chyprové vůně
- 120 ml
S jedinečnou mužskou vůní Adolfo Dominguez Agua Fresca for Homme směle vykročíte k plnění vašich snů a idejí. Díky propojení jedinečných bylin, koření a dřevin se vůně Adolfo Dominguez Agua…
Carolina Herrera Herrera for Men EDT, Tester 100 ml
od 949 Kč
9,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Carolina Herrera Herrera for Men je pánská dřevito - květinová vůně od světově proslulé americké návrhářky Caroliny Herrery. Autorka se při tvorbě nechala inspirovat povznášející vodou. Nachází…
NIKE Urban Wood M EDT 30 ml + deodorant 50 ml
od 167 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Tento dárkový set od značky NIKE je výborným řešením pro muže všech věkových kategorií, kteří hledají praktické a stylové produkty osobní péče. V balení naleznete toaletní vodu 30 ml a kuličkový…

SAPHIR - California, inspirováno Abercrombie & Fitch Fierce, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro muže inspirovaný vůní od značky Abercrombie & Fitch. Parfém je vhodný po celý rok. Povzbuzující koktejl…
v 4 obchodech

SAPHIR - California, inspirováno Abercrombie & Fitch Fierce, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro muže inspirovaný vůní od značky Abercrombie & Fitch. Parfém je vhodný po celý rok. Povzbuzující koktejl…
v 3 obchodech

SAPHIR - California, inspirováno Abercrombie & Fitch Fierce, 30 ml tester
- 30 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro muže inspirovaný vůní od značky Abercrombie & Fitch. Parfém je vhodný po celý rok. Povzbuzující koktejl…
KrasneVune.cz
Sleva 32 %SAPHIR - Oceanyc Man, inspirováno Ralph Lauren Polo Blue, 30 ml tester
- 30 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Fougerové vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro muže inspirovaný vůní od značky Ralph Lauren. Parfém je vhodný na jaro a léto. Osvěžení zhlubin moře a síly vetru…
KrasneVune.cz

PURE No.251, inspirováno Moschino Toy Boy, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro muže inspirovaný vůní od značky Moschino. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Hravý, svěží a zároveň mužný koktej…
KrasneVune.cz

PURE No.219, inspirováno Loewe 001 Man, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro muže inspirovaný vůní od značky Loewe. Parfém je vhodný po celý rok. Hluboké a lákavé tóny jemného pohlazení…
KrasneVune.cz

PURE No.128, inspirováno Ralph Lauren Polo Blue, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Fougerové vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro muže inspirovaný vůní od značky Ralph Lauren. Parfém je vhodný na jaro a léto. Chlapsky dřevitá aromatická…
KrasneVune.cz

PURE No.175, inspirováno YSL L‘ Homme, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro muže inspirovaný vůní od značky Yves Saint Laurent (YSL). Parfém je vhodný po celý rok. Květinovo-dřevitá vůně s…
KrasneVune.cz

PURE No.193, inspirováno Abercrombie & Fitch Fierce, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro muže inspirovaný vůní od značky Abercrombie & Fitch. Parfém je vhodný po celý rok. Smyslná dřevitá esence…
KrasneVune.cz

PURE No.864, inspirováno Louis Vuitton Au Hasard, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Niche
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro muže inspirovaný vůní od značky Louis Vuitton. Parfém je vhodný po celý rok. Kořeněný gejzír čistoty a svěžesti…
KrasneVune.cz

SAPHIR ELITE - YOUR ADVENTURE, inspirováno Creed Aventus for Him, 100 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Luxusní
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro muže inspirovaný vůní od značky Creed. Parfém je vhodný po celý rok. Mužná a provokativní chyprově - ovocná vůně…
KrasneVune.cz