Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Tonino Lamborghini s ovocnou vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Tonino Lamborghini Mitico M EDT, 125 ml
od 159 Kč
1,27 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- 125 ml
Toaletní voda Mitico italské značky Tonino Lamborghini je orientální vůně pro muže s výraznou kořeněnou vůní. Vrchní tóny tvořené tangerinkou a mátou se poměrně rychle spojí s dominantní vůní…
Tonino Lamborghini Prestigo M EDT, 200 ml
od 326 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Pro muže, kteří hledají vůni, jež propojuje eleganci s kořenitými a dřevitými tóny, je tu toaletní voda Tonino Lamborghini Prestigio. Uvedená na trh v roce 2011, Prestigio nabízí kompozici, …
Tonino Lamborghini Invincibile M EDT 125 ml
od 270 Kč
2,16 Kč/ml- Parfémová voda
- Italské
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- 125 ml
Toaletní voda pro muže Tonino Lamborghini Invincibile vám zajistí okamžitý příliv energie na smyslové úrovni. Povzbudí vás tak, že vše zvládnete s přehledem a lehkostí. Tato chyprově ovocná vůně…
Tonino Lamborghini Prestigio M EDT, 75 ml
od 261 Kč
3,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Lamborghini Prestigio je orientálně dřevitá vůně pro muže. Uchvátí vás svou počáteční svěžestí šťavnatého ovoce, které je dokresleno delikátním kořením a lehkými květinovými tóny. Ve zlatě…
Tonino Lamborghini Mitico M EDT, 75 ml
od 188 Kč
2,51 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- 75 ml
Toaletní voda Mitico italské značky Tonino Lamborghini je orientální vůně pro muže s výraznou kořeněnou vůní. Vrchní tóny tvořené tangerinkou a mátou se poměrně rychle spojí s dominantní vůní…

Tonino Lamborghini Millennials Dinamico EDT 40 ml M
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Tester
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 40 ml
Tonino Lamborghini Millennials Dinamico je toaletní voda vytvořená pro moderní generaci mužů, kteří hledají energii,…
v 8 obchodech