Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Montblanc s ovocnou vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Montblanc Legend M EDP, 100 ml
od 926 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Mont Blanc Legend je inspirován čestným, sebejistým mužem, který je odvážný, vášnivý a sám sebou. Mont Blanc Legend je jemná, pozoruhodná, přesto velmi mužná vůně. Vůně byla uvedena na trh v…
Montblanc Legend Night M EDP 100 ml
od 757 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Vůně je stvořena z nejvybranějších ingrediencí, které před námi rozehrávají dechberoucí představení světla a stínů. Jejími autory je talentovaná dvojice Antoine Maisondieu a Olivier Pescheux, …
Montblanc Individuel M EDT, 75 ml
od 528 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vůně Montblanc Individuel vyjadřuje emocionální a osobní spojení s mužem. Má svoji duši. Je sebejistá, nezávislá a zanechává dlouhotrvající dojem. To je výsadou Individuel. Velmi mužný a…
Montblanc Explorer Ultra Blue M EDP, 100 ml
od 839 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Užijte si čistou modrou svěžest nerušené, nádherné přírody. Montblanc Explorer Ultra Blue odhaluje podobu dobrodružné povahy muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. - Hlava – sicilský…
Montblanc Legend Red M EDP, 100 ml
od 708 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Mont Blanc Legend Red. Už jen pár kapek na vaší kůži…
Montblanc Legend Red M EDP, 30 ml
od 416 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Mont Blanc Legend Red. Už jen pár kapek na vaší kůži…
Montblanc Presence M EDT, 75 ml
od 513 Kč
6,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- 75 ml
Mont Blanc Presence, přítomnost má nyní svou vůni. Je úspěšný, sebejistý, inteligentní a kosmopolitní. Dosáhl již mnohého a proto se může zastavit a bilancovat. Hledat a objevovat skutečné…
Montblanc Legend Red M EDP, 50 ml
od 570 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Mont Blanc Legend Red. Už jen pár kapek na vaší kůži…
Montblanc Presence M EDT, Tester 75 ml
od 462 Kč
6,16 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- 75 ml
Mont Blanc Presence, přítomnost má nyní svou vůni. Je úspěšný, sebejistý, inteligentní a kosmopolitní. Dosáhl již mnohého a proto se může zastavit a bilancovat. Hledat a objevovat skutečné…
Montblanc Explorer Ultra Blue M EDP, 60 ml
od 693 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Užijte si čistou modrou svěžest nerušené, nádherné přírody. Montblanc Explorer Ultra Blue odhaluje podobu dobrodružné povahy muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. - Hlava – sicilský…
Montblanc Presence Cool M EDT, 75 ml
od 472 Kč
6,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Mont Blanc Presence COOL - (TESTER) toaletní voda. Poznámka: Parfém je v novém obalu. Modrá barva vůně předurčuje k lehčímu a svěžejšímu charakteru. Krabička si z klasické vůně Presence…
Montblanc Legend Elixir M EDP 30 ml
od 637 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémová voda Montblanc Legend Elixir je vysoce koncentrovaná vůně, která spojuje aromatické a ambrové tóny do intenzivního a dlouhotrvajícího vonného zážitku. Její charakter je postaven na…
Montblanc Explorer Ultra Blue M EDP, 30 ml
od 545 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kožená
- Aromatická vůně
Užijte si čistou modrou svěžest nerušené, nádherné přírody. Montblanc Explorer Ultra Blue odhaluje podobu dobrodružné povahy muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. - Hlava – sicilský…
Montblanc Individuel M EDT, Tester 75 ml
od 504 Kč
6,72 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Mont Blanc Individuel TESTER toaletní voda 75ml Vůně Montblanc Individuel vyjadřuje emocionální a osobní spojení s mužem. Má svoji duši. Je sebejistá, nezávislá a zanechává dlouhotrvající dojem. …
Montblanc Explorer Ultra Blue M EDP, Tester 100 ml
1 143 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Vodní vůně
- 100 ml
Užijte si čistou modrou svěžest nerušené, nádherné přírody. Montblanc Explorer Ultra Blue odhaluje podobu dobrodružné povahy muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. - Hlava – sicilský…
Montblanc Legend Red M EDP, 50 ml + sprchový gel 100 ml
od 644 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Mont Blanc Legend Red. Už jen pár kapek na vaší kůži…
Montblanc Legend Red M EDP, 100 ml + EDP 7,5 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 022 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Mont Blanc Legend Red. Už jen pár kapek na vaší kůži…
Montblanc Explorer Ultra Blue M EDP, 100 ml + EDP 7,5 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 116 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Vodní vůně
- Dárková sada
Užijte si čistou modrou svěžest nerušené, nádherné přírody. Montblanc Explorer Ultra Blue odhaluje podobu dobrodružné povahy muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. - Hlava – sicilský…
Montblanc Legend for Men EDT 50 ml
od 616 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Vůně Legend od značky Mont Blanc je inspirována čestným a sebejistým mužem, který je odvážný, vášnivý a sám sebou. Je to jemná a pozoruhodná vůně, přesto velmi mužná a elegantní. Vůně byla…
Montblanc Explorer Ultra Blue M EDP, 100 ml + EDP 7,5 ml + deostick 75 g
1 754 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Vodní vůně
- Dárková sada
Užijte si čistou modrou svěžest nerušené, nádherné přírody. Montblanc Explorer Ultra Blue odhaluje podobu dobrodružné povahy muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. - Hlava – sicilský…
Montblanc Emblem Absolu M EDT, 100 ml
1 782 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Montblanc Emblem Absolu toaletní voda pro muže 100 ml, Dřevitě kořeněná vůně uvedena na trh na jaro 2017 Teplá a charismatická vůně Parfém Emblem Absolu vychází z olfaktivní charakteristiky…
Montblanc Emblem Absolu M EDT, Tester 100 ml
1 536 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Dřevitě kořeněná vůně uvedena na trh na jaro 2017. Teplá a charismatická vůně. Parfém Emblem Absolu vychází z olfaktivní charakteristiky původní vůně Emblem se zdůrazněním hřejivější, živější a…
