Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Laura Biagiotti s orientální vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Laura Biagiotti Roma Uomo M EDT, 125 ml
od 635 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Mužnost i překvapivá křehkost. Romantismus i moderní současnost. To, ale ještě mnohem víc, a navíc v sofistikovaném propojení, ztělesňuje toaletní voda pro muže Laura Biagiotti Roma Uomo. S…
Laura Biagiotti Roma Uomo M EDT, 40 ml
od 365 Kč
9,13 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 40 ml
Mužnost i překvapivá křehkost. Romantismus i moderní současnost. To, ale ještě mnohem víc, a navíc v sofistikovaném propojení, ztělesňuje toaletní voda pro muže Laura Biagiotti Roma Uomo. S…
Laura Biagiotti Roma Uomo M EDT, 75 ml
od 534 Kč
7,12 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Mužnost i překvapivá křehkost. Romantismus i moderní současnost. To, ale ještě mnohem víc, a navíc v sofistikovaném propojení, ztělesňuje toaletní voda pro muže Laura Biagiotti Roma Uomo. S…
Laura Biagiotti Mistero Di Roma Uomo M EDT, Tester 125 ml
906 Kč
7,25 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Vodní vůně
- 125 ml
Mistero Di Roma Uomo - toaletní voda s rozprašovačem - TESTER 125 ml Mistero Di Roma Uomo je originální a moderní vůní, která vystihuje představu o elegantním a sofistikovaném muži, jenž miluje…
Laura Biagiotti Roma Uomo M EDT, 200 ml
od 857 Kč
4,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 200 ml
Mužnost i překvapivá křehkost. Romantismus i moderní současnost. To, ale ještě mnohem víc, a navíc v sofistikovaném propojení, ztělesňuje toaletní voda pro muže Laura Biagiotti Roma Uomo. S…
Laura Biagiotti Romamor Uomo M EDT, 40 ml
864 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 40 ml
Pikantní, dřevitá, aromatická vůně pro muže. Vůně, která byla uvedena na trh v roce 2018. Vůni ocení moderní muži, kteří ji mohou nosit jako každodenní vůni do zaměstnání, ale i pro večerní…
Laura Biagiotti Due Uomo M EDT, Tester 90 ml
963 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 90 ml
Laura Biagiotti Due Uomo 90 ml - (TESTER) Toaletní voda. Laura Biagiotti Due Uomo - vůně pro muže. Laura Biagiotti Due Uomo - Pánská Biagiotti Due Uomo nabízí sofistikovanou kompozici svěžích a…
