Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Karl Lagerfeld s orientální vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Karl Lagerfeld Ikonik M EDP, 100 ml
od 678 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Karl Lagerfeld Ikonik Man je parfémovaná voda pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně patří do kategorie ambrových fougère vůní, což znamená, že kombinuje svěží a aromatické…
Karl Lagerfeld Bois de Vétiver M EDT, 100 ml
od 429 Kč
4,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Dřevitě kořeněná vůně uvedená na trh v roce 2017. Pánská vůně s vetiverem obléká pokožku do vysoce mužných nót. Legendární návrhář ji utkal ze svěžích dřevitých a kořeněných nót. Vytvořil ji…
Karl Lagerfeld Classic M EDT, 100 ml
od 391 Kč
3,91 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda Karl Lagerfeld Classic je originální pánská vůně, která na vás dýchne orientem. Vůně byla na trh uvedena v roce 1978 a dodnes se těší velké oblibě. Tvůrcem vůně je Ron Winnegrad a…
Karl Lagerfeld Les Parfums Matieres Bois De Vétiver M EDT 50 ml
od 333 Kč
6,66 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Toaletní voda Bois de Vétiver byla vytvořena tak, aby se stala nepostradatelným kouskem ve vašem olfaktorním šatníku. Je ódou na vetiver a jeho kontrasty. Je silná a jemná, hřejivá a chladivá…
Karl Lagerfeld Bois de Yuzu M EDT, 100 ml
od 420 Kč
4,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
- 100 ml
Aromatická a kořenitá fougére vůně pro muže uvedena na trh v roce 2018. Pánská vůně s dřevem citrusu yuzu je ódou na mužnost se svěží silou. Karl Lagerfeld Bois de Yuzu je neodolatelná vůně s…
Karl Lagerfeld Ikonik M EDP, 60 ml
od 537 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Karl Lagerfeld Ikonik je pánská parfémovaná voda, která přináší moderní a jantarovou vůni z rodiny fougère. Je určena pro muže, kteří hledají charakteristickou a inovativní vůni, jež odráží…
Karl Lagerfeld Bois d´Ambre M EDT 100 ml
od 435 Kč
4,35 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Při tvorbě vůně Karl Lagerfeld Bois d´Ambre čerpal E. Coppermann inspiraci z výjimečné atmosféry, která vládne v průběhu sklizně středomořských růží cistus v Andalusii. Vůně je stavěna na kráse…
Karl Lagerfeld Bois De Yuzu M EDT 50 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Toaletní voda Karl Lagerfeld Bois de Yuzu je neodolatelná vůně s jedinečným aroma, které vás bude provázet celý den. Na trh byla uvedena v roce 2018. Hlava - bergamot, grep, mandarinka, máta, …
Karl Lagerfeld Bois d'Ambre M EDT 50 ml
od 334 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Karl Lagerfeld Bois d'Ambre je toaletní voda pro muže, která přináší unikátní kombinaci dřevité, aromatické a citrusové vůně. Tato francouzská toaletní voda je součástí řady Les Parfums…
Karl Lagerfeld Classic M EDT, 50 ml
od 310 Kč
6,20 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Lagerfeld Classic. Toaletní voda pro muže 50ml Lagerfeld Classic je mužná, orientálně-dřevitá pánská vůně. Classic představen roku 1978..
Karl Lagerfeld Classic M EDT 150 ml
od 493 Kč
3,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 150 ml
Pociťte dotek luxusu na vlastní kůži s vůní toaletní vody Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic. Vůní, která vaše tělo provoní nebezpečně přitažlivou orientálně-dřevitou vonnou kompozicí, jež je…
