Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy s objemem do 49 ml, francouzské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Yves Saint Laurent MYSLF M EDP, 40 ml plnitelný flakon
od 1 178 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Parfémová voda Yves Saint Laurent MYSLF je ideální volbou pro muže, kteří preferují dřevité a květinové vůně. Otevírá se svrchními tóny kalábrijského bergamotu a zeleného bergamotu, které…
Montblanc Explorer M EDP, 30 ml
od 470 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Montblanc Explorer je určena všem, kteří rádi objevují nové možnosti a touží prožívat neopakovatelné chvíle plné vzrušení. Dřevitá aromatická vůně pro moderního dobrodruha na…
Yves Saint Laurent MYSLF M P, 40 ml
od 1 327 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent MYSLF je parfém určený pro muže, kteří hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a styl. Tento parfém je charakteristický svou dřevitou vůní, která je doplněna květinovými a…
Saphir L'Uomo de Saphir M EDP, Tester 30 ml
129 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně střední
- Citrusové vůně
Divoká a smyslně tajemná pánská parfémovaná voda L'Uomo de Saphir je plná svobody. Tvůrci se inspirovali kombinací síly větru, divokých skal a nekonečné pouště. Tato vůně je od samého začátku…
Yodeyma Paris Caribbean M EDP, 15 ml
od 169 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Výjimečné aroma Yodeyma Paris Caribbean je inspirováno vanoucím větrem, modrou oblohou a skalnatým terénem rozpálené pouště. Vůně je jedinečná svou velmi mužnou a zároveň noblesní…
Dior Sauvage M EDT, 30 ml
od 1 514 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Vůně je explozí podmanivých tónů. Vůně je inspirována modrou oblohou, otevřenými prostory a horkým pouštním vzduchem. Složení vůně je vybráno z převážně přírodních surovin. Na trh byla uvedena v…
Yodeyma Acqua per Uomo M EDP, 15 ml
od 151 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Yodeyma Acqua per Uomo M EDP Yodeyma Acqua per Uomo je parfémovaná voda určená pro muže, kteří dávají přednost svěžím a vodním tónům. Její vonná kompozice byla vytvořena slavným španělským…
Yodeyma Power M EDP, 15 ml
od 165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Unikátní pánská vůně Yodeyma Power je silný a povzbuzující parfém pro svůdného a záhadného muže. Citrusové vysoké tóny společně se skořicí dodávají kořenitou svěžest, kterou umocňuje pačuli. …
Montblanc Legend Spirit M EDT, 30 ml
od 413 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Mont Blanc Legend Spirit je vůní s mužným aroma, které vás omámí svým elánem a svůdnou upřímností. Smyslový zážitek je demonstrací osobnosti, která je zachycena v momentu absolutní…
Zadig & Voltaire This Is Him! EDT, 30 ml
od 549 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- 30 ml
Zadig & Voltaire This Is Him! toaletní voda pro muže 30 ml značky Zadig & Voltaire koupíte na notino.cz!
Yodeyma Moment M EDP, 15 ml
od 165 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Ovocné esence ze švestky, jablka a svěžích citrusů dokonale podtrhnou jedinečnost tohoto parfém který se je stvořen pro muže 21. století. Neodolatelnost dodávají vůni akordy hřejivého hřebíčku a…
Yodeyma Blue Sand M EDP, 15 ml
od 176 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
Moderní kompozici vůně Yodeyma otevírají tóny sicilského pomeranče a citronu mísící se s vůní šťavnatého středomořského ovoce. O smyslný závěr se pak postará bílé pižmo snoubící se s pudrovou…
Jean Paul Gaultier Le Male EDT, 40 ml
od 914 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Tato svěží vůně zahalí vaše tělo do smyslně provokativního aroma, které dá naplno vyznít výjimečnosti vaší osobnosti. Vůně v sobě jedinečným způsobem kombinuje mužnost a citlivost. Okouzlující…
Yodeyma Metal Sport M EDP, 15 ml
od 165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
Krystalický chyprově-citrusový parfém Yodeyma Metal Sport je vůní vytvořenou pro muže, jež rádi překonávají své limity. Svobodomyslná, elegantní, svěží a smyslná vůně, jež dá vyniknout svému…
Cuba Gold M EDT, 35 ml
od 67 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Cuba Gold je pánská výjimečná vůně, která jistě zaujme všechny milovníky elegantních parfémů. Vůně Gold dokáže v mžiku udělat neobyčejný a velký dojem na vaše okolí. Parfém Gold je speciálně…
Yves Saint Laurent MYSLF Intense M EDT, 40 ml
od 1 349 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dřevitě-pižmová toaletní voda pro muže přináší sofistikovanou a vyváženou kompozici, která spojuje svěží citrusové tóny s elegantními květinovými akcenty a smyslným základem. Je určena pro ty, …
Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu M EDP, 40 ml
od 1 796 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent MYSLF L'Absolu M EDP Parfémovaná voda MYSLF L'Absolu od Yves Saint Laurent přináší intenzivní a osobitou vůni pro muže, kteří chtějí vyjádřit svou jedinečnost. Tato vůně se…
Chanel Bleu De Chanel M EDP 20 ml + náplň 2 x 20 ml
od 2 583 Kč
129 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 20 ml
Vyzkoušejte orientálně-dřevitou vůni Bleu De Chanel, která je určena nejen pro silné a sebevědomé může. Neváhejte a okouzlete své okolí elegantní kompozicí, jejíž základ stojí na kadidle, cedru…
Mont Blanc Legend M EDT, 30 ml
od 422 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
Toaletní voda Mont Blanc Legend je pánský parfém z dílny módního domu Mont Blanc. Tato značka si již od svého vzniku zakládá na jedinečnosti a její hlavní myšlenkou je originalita na trh…
Yodeyma Root M EDP 15 ml
od 165 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Intenzita tohoto parfému je charakteristická mátovou svěžestí, která se konsoliduje díky tónům pačuli. Yodeyma Root je věrná imitace vůně Terre d'Hermés od Hermés. Jsou to orientální a dřevité…
Chanel Bleu de Chanel M EDT, 3 x 20 ml
od 2 089 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vyzkoušejte orientálně-dřevitou vůni Bleu De Chanel, která je určena nejen pro silné a sebevědomé může. Neváhejte a okouzlete své okolí elegantní kompozicí, jejíž základ stojí na kadidle, cedru…
Kenzo Pour Homme M EDT, 30 ml
od 462 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 30 ml
Kenzo Homme Sport je pánská novinka pro rok 2012. Trend sportovních vůní na Olympijské hry roku 2012 stále pokračuje. Novinka od Kenza je kořeněno-dřevitá vůně se svěží vůní citrusů. Tato vůně…
Montblanc Explorer Platinum M EDP, 30 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Luxusní
Mont Blanc Explorer Platinum M EDP představuje podobu touhy po dobrodružství. Bere vás na výpravu, tentokrát do vysokých hor. Flakon zdobí luxusní a atraktivní texturovaný stříbrný ochranný…
Jean Paul Gaultier Le Male EDT, 40 ml Brown Cover
od 825 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Le Male by Jean Paul Gaultier je toaletní voda, která kombinuje ambrovou a fougerovou vůni, čímž vytváří unikátní a sofistikovanou kompozici pro muže. Vznikla v roce 1995 pod vedením parfuméra…
Yodeyma Inferno M EDP 15 ml
od 165 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Yodeyma Inferno M EDP 15 ml Yodeyma Inferno je parfémovaná voda pro muže, která nabízí výraznou a smyslnou vůni. Tento parfém je charakterizován jako kouřově dřevitý s kořeněnými a citrusovými…
Paco Rabanne 1 Million Black M EDP, 30 ml
od 1 304 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Paco Rabanne 1 Million Black je parfémovaná voda určená pro muže, kteří chtějí zanechat silný dojem a působit sebevědomě. Vyniká intenzivní a luxusní kompozicí, která spojuje aromatické, dřevité…
Guy Laroche Drakkar Noir M EDT, 30 ml
od 238 Kč
7,93 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Guy Laroche Drakkar Noir Francouzský návrhář Guy Laroche vytvořil vůni Drakkar Noir v roce 1982. Tato vůně nese jméno podle vikingské lodě. Drakkar Noir představuje sílu a dobrodružství. Je to…
Christian Dior Sauvage M EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 717 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně Christian Dior Sauvage inspirována divokou přírodou, horkým pouštním sluncem a svobodou symbolizuje nespoutanost, dobrodružství a volnost. Vydejte se s vlky za svitu měsíce na cestu poznání…
Yodeyma Instint M EDP 15ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Yodeyma Instint, to jsou orientální a kořenité vonné tóny. Instint je elegantně provokativní parfém pro odvážného muže, který je sexy. Je oslavou všech mužů, kteří nechtějí zůstat bez povšimnutí…
Yodeyma Mint Ocean M EDP, 15 ml
od 169 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Svěží a energická vůně, která přináší pocit čistoty a vitality, je ideální pro muže hledající lehkou a přirozenou parfémovou vodu. Kombinace chladivých a citrusových tónů vytváří sofistikovanou…
Yodeyma Ice pour Homme EDP, 15 ml
od 169 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Aromatická vůně
Yodeyma Ice pour Homme – to jsou citrusově aromatické vonné tóny. Ice pour Homme je aktuální a svěží parfém pro přirozeného a sofistikovaného muže. Hlava (vysoké tóny) utváří první dojem…
Hermès Terre d'Hermès M EDT, 30 ml + náplň 125 ml
od 2 098 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Luxusní
Orientálně dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2006 pro muže, kteří umí objevit neobvyklost v běžné věci. Toaletní voda je luxusní, jemně kořeněná pánská vůně. Oddejte se síle a energii, kterou s…
Yodeyma Paris Kara Men EDP 100 ml
od 609 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Parfémová voda Yodeyma Paris Kara Men je svěží a smyslná vůně, která osloví moderního a sebevědomého muže. Její aromatická a dřevitá kompozice přináší pocit uvolnění a elegance, vhodná pro…
Kenzo L' Eau par Kenzo pour Homme EDT, 30 ml
od 500 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Vůně parfému zosobňuje svěžest a chladivou energii v podobě tak čisté, jak si ji jen lze představit. Ocení ji zvláště muži, kteří ocení pocit po osvěžující koupeli v chladivé vodě. Obklopuje ji…
Yodeyma Complicidad M EDP 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém Yodeyma Complicidad nabízí svěží orientální aroma, které vzniklo unikátním spojením chladivých a hřejivých tónů. Pikantní vůně zázvoru společně s aromatickou vůní skořice a myrhy utváří…
Côte d´Azur Elixir Men No. 151 M EDT 30 ml
od 82 Kč
- Tester
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Parfémovaná voda Côte d´Azur Elixir Men No. 151 je určena pro muže, kteří hledají výraznou a podmanivou vůni, která zanechá trvalý dojem. Kombinace aromatických, citrusových a dřevitých tónů…
Hermes Terre d'Hermes M EDP, 30 ml naplnitelný flakón + náplň 125 ml
od 2 562 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Vůně působí silně, temnými zemitými tóny, ale přitom je v něm cosi jemného a povznášejícího. Hodí se pro každého muže, který se nebojí hledat ve všednodennosti života výjimečné, překvapivé…
Montblanc Explorer Ultra Blue M EDP, 30 ml
od 545 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kožená
- Aromatická vůně
Užijte si čistou modrou svěžest nerušené, nádherné přírody. Montblanc Explorer Ultra Blue odhaluje podobu dobrodružné povahy muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. - Hlava – sicilský…
Yodeyma Magnétisme M EDP 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pikantní zázvor spolu s ušlechtilými tóny kůže a dřeva přináší charismatickou a zářivou vůni. Yodeyma Magnétisme okouzlí vás i všechny ženy kolem. Tato vůně je totiž přímo stvořená po rafinované…
Yves Saint Laurent Y Le Parfum 2025 M P, 40 ml
od 1 400 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Yves Saint Laurent Y Le Parfum 2025 je pánský parfém, který přináší intenzivní a smyslnou vůni. Tento parfém je určen pro sebevědomého muže, který hledá vůni, jež podtrhne jeho osobnost a…
Paco Rabanne 1 Million M EDT, 15 ml
od 539 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Nezaměnitelná toaletní voda pro muže Paco Rabanne 1 Million v sobě skrývá spojení dávky luxusu, harmonie a aktivního životního stylu. Je jako stvořená pro úspěšného a ctižádostivého muže, který…
Dior Sauvage Parfum M P, 30 ml
2 890 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nová a koncentrovanější verze oblíbené pánské vůně Dior Sauvage, inspirovaná měsíční prérií, tmavou oblohou a plameny. Tento parfém si klade za cíl spojit extrémní svěžest s teplými orientálními…
Azzaro Chrome M EDT, 30 ml
od 464 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- 30 ml
Jako modrý záblesk plný svěžesti. Taková je toaletní voda pro muže Azzaro Chrome. Nabízí únikovou cestu od každodenních starostí k okamžikům plným energie, stejně jako studená voda v horkém…
Cuba City Miami M EDT, 35 ml
od 49 Kč
1,40 Kč/ml- Toaletní voda
- 35 ml
Cuba City Miami For Men je aromatická pikantní vůně pro muže. Svěží tóny bambusu spolu s koriandrem a estragonem se v srdci prolínají s aromatickými tóny levandule a muškátu, které lehce okoření…
Cuba Green M EDT, 35 ml
od 42 Kč
1,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 35 ml
Cuba Green je vyjádřením mužské smyslnosti, jež je prohloubena za pomoci dřevitých aromatických tónů. Nádech lesa, mechu a přírodního opojení ve formě toaletní vody, která si najde upotřebení…
Chanel Allure Sport Eau Extreme M EDP, 20 ml
od 2 454 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně je směsicí pižmových nót, koření a dřevin. Touto zvláštní až extrémní kombinací nový Chanel vyřazuje vzdušnost, smyslnost ale také ostrost a sílu. Chanel Allure Homme Sport Eau Extrême je…
Cuba Orange M EDT, 35 ml
od 42 Kč
1,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 35 ml
Dopřejte si podmanivé kořeněné vůně, kterou je toaletní voda pro muže Cuba Orange. Zažijte blažené pocity elegance, smyslnosti a svůdnosti, jež se prolínají v typicky mužském kořeněném zábalu. …
Hermes Terre D'Hermes Refillable Natural Spray M EDT 30 ml
od 950 Kč
32 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 30 ml
Unikátní vůně pro muže je metaforou pro rozdílnost materiálů a oslavou mužnosti a síly. Kořeněná vůně byla představena v roce 2006 a čerpá inspiraci z tajemství přírody. Hlava - grapefruit, …
