Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy s objemem do 49 ml, americké
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Michael Kors Pour Homme M EDP, 30 ml
od 662 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme je parfémová voda vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete zanechat nezapomenutelný dojem. Vyznačuje se komplexní kompozicí, která zahrnuje…
Calvin Klein Euphoria Men EDT, 20 ml
od 132 Kč
6,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 20 ml
Pánská toaletní voda Euphoria Men od značky Calvin Klein je inspirovaná stavem opojného štěstí a vášně, která nemá konce. Vychutnejte si i vy dokonale vyvážené složení této vůně a podtrhněte tak…
Calvin Klein Defy M EDT, 30 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Pánská vůně s mottem „Čím více se vzepřete, tím více definujete sami sebe“. Pro všechny muže, kteří se nebojí riskovat, aby dosáhli změny, vznikla pánská toaletní voda Calvin Klein Defy. Její…
Tommy Hilfiger Tommy M EDT, 30 ml
od 276 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Tommy, první vůně od slavného návrháře sportovního oblečení Tommy Hilfigera, je čerstvá, lesní vůně. Jako pravá americká vůně, voní tak trochu po jablečném koláči. Vůně byla uvedena na trh v…
Michael Kors Pour Homme Absolu EDP, 30 ml
od 699 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme Absolu je parfémovaná voda pro muže, představující svěží a zároveň hluboký vonný zážitek, který kombinuje klidnou eleganci a sofistikovanou mužnost. Vůně byla uvedena na…
Ralph Lauren Polo 67 M EDP, 40 ml
od 622 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Dřevitě-citrusová vůně se v parfémované vodě Polo 67 od Ralph Lauren spojuje s prvky svěžího a osvěžujícího charakteru. Jedná se o univerzální volbu pro muže, kteří hledají vyváženou kombinaci…
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 30 ml
od 633 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Abercrombie & Fitch First Instinct M EDT, 30 ml
od 220 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Abercrombie & Fitch First Instinct toaletní voda pro muže 30 ml.
Calvin Klein Eternity Aqua For Men EDT, 20 ml
od 191 Kč
9,55 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- 20 ml
Calvin Klein Eternity Aqua For Men je pánská vodní vůně s dřevitými a citrusovými tóny. Již flakón parfému Calvin Klein Eternity Aqua For Men napovídá o charakteristice vůně. Maximální osvěžení…
Coach Men EDT, 40 ml
od 463 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Vůně COACH Men začíná energickými horními tóny křupavého a bouřlivého zeleného Nashi. Pikantní dávka kardamonu dodává teplou a jemnou sladkost. Vůně je v dolních tónech zakončena zemitým…
Ralph Lauren Polo Blue M EDT, 40 ml
od 615 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- 40 ml
Hlava meloun, okurka, mandarinka Srdce pelyněk, bazalka, karafiát Základ pižmo, dřevité nóty, semiš Svoboda velkého modrého nebe, síla neomezených vod. Osvěžující směs melounu, bazalky a semiše. …
Calvin Klein Eternity Aqua For Men EDT, 30 ml
od 375 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- 30 ml
Calvin Klein Eternity Aqua For Men je pánská vodní vůně s dřevitými a citrusovými tóny. Již flakón parfému Calvin Klein Eternity Aqua For Men napovídá o charakteristice vůně. Maximální osvěžení…
Guess Seductive Homme EDT, 30 ml
od 507 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Značka Guess uvedla na trh v roce 2011 pánskou vůni Seductive Men, která mistrně doplňuje dámskou vůni Seductive. Tato orientálně-dřevitá vůně udělá radost všem mužům, kteří milují luxusní a…
Hollister California Canyon Sky For Him EDT, 30 ml
od 182 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Svěží a energická toaletní voda pro muže, která spojuje citrusové a aromatické tóny s dřevitými akordy, je ideální volbou pro ty, kteří hledají dynamickou a zároveň vyváženou vůni. Vytvořená pro…
Ralph Lauren Big Pony 1 Blue M EDT, 40 ml
od 303 Kč
7,56 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 40 ml
Ralph Lauren Big Pony 1. Toaletní voda pro muže 40ml. .
Hugo Boss Bottled Tonic M EDT, 30 ml
913 Kč
30 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 30 ml
Pánská toaletní voda Boss Bottled Tonic od značky Hugo Boss je dokonalým společníkem muže, který každý den míří za úspěchem. Vychutnejte si i vy osvěžující a elegantní interpretaci legendární…

Dsquared2 Icon Pour Homme EDP 30 ml M
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 30 ml
- Americké
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Icon Pour Homme by DSQUARED² je toaletní voda z roku 2024, která reprezentuje moderní mužnost v elegantním a přitom svěžím…
v 15 obchodech

Ralph Lauren Polo Red EDP Extreme 40 ml M
- 40 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Americké
Ralph Lauren Polo Red Eau De Parfum Extreme je pánská parfémovaná voda s výrazným koženým, ambrovým a dřevitým charakterem,…
v 8 obchodech

Ralph Lauren Polo 67 toaletní voda pro muže 40 ml + Prodloužená možnost vrácení…
- Toaletní voda
- 40 ml
- Americké
Toaletní voda Ralph Lauren Polo 67 je dřevitě-citrusová vůně pro muže, která představuje spojení sportovní elegance, energie…
v 21 obchodech

Abercrombie & Fitch Away Weekend Men - EDT 30 ml + 2 měsíce na vrácení zboží
- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Americké
- 30 ml
v 3 obchodech

Coty Musk for Men kolínská voda pro muže 44 ml + Prodloužená možnost vrácení zboží…
- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 44 ml
- Americké
Kolínská voda Coty Musk For men je nejen symbolem mužnosti, ale také oslavou jedinečnosti a originality. Tato kolínská voda…
v 8 obchodech

Abercrombie & Fitch Fierce Eau De Cologne Kolínská voda EDC 30ml, pánske
- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Americké
- Pižmová vůně
- 30 ml
Fierce Cologne je citrusově-kořeněná vůně pro muže uvedená na trh v roce 2002. Vonné tóny: Hlava: mořské tóny, kardamom,…
KOKU.cz

GUESS 1981 INDIGO 30 ML
- 30 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Guess 1981 Indigo For Men toaletní voda pro muže 30 ml Guess Toaletní voda 1981 Indigo For Men od značky Guess byla…
v 4 obchodech