Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Luxusní americké pánské parfémy
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Guess Seductive Homme EDT, 100 ml
od 409 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
Značka Guess uvedla na trh v roce 2011 pánskou vůni Seductive Men, která mistrně doplňuje dámskou vůni Seductive. Tato orientálně-dřevitá vůně udělá radost všem mužům, kteří milují luxusní a…
Michael Kors Pour Homme M EDP, 100 ml
od 1 126 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme je parfémová voda vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete zanechat nezapomenutelný dojem. Vyznačuje se komplexní kompozicí, která zahrnuje…
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 100 ml
od 1 100 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Tom Ford Noir Extreme M EDP, 50 ml
od 1 614 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Dřevitá orientální vůně odhaluje aspekty muže, který má zálibu v neobyčejných věcech. Vůně je plná magnetické sofistikovanosti, které kompletně ohromí veškeré vaše smysly. Hlava - kardamom, …
Calvin Klein Eternity M P, 200 ml
od 1 231 Kč
- Parfém
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Chcete skvěle zapůsobit na své okolí a připoutat k sobě veškerou pozornost? Pak objevte vonný doplněk v podobě pánského parfému Calvin Klein Eternity. Fougerově-gurmánská vonná kompozice, jež…
Carolina Herrera Bad Boy M EDT, 100 ml
od 880 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vstupte do světa bad boy a odpoutejte svou rebelskou stránku porušujte pravidla, zaútočte jako blesk z čistého nebe. Bad Boy je symbolizován hromovým bleskem. Vyjadřuje hrdinství a sílu, a…
Tom Ford Noir M EDP, 100 ml
od 2 300 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Hlava vůně Tom Ford Noir se skládá z podmanivého bergamotu, hravé fialky, protikladného kmínu, výrazného pepře a delikátní verbeny. V srdci se ukrývají noty opojného geránia, irise, jemného…
Carolina Herrera Bad Boy M EDT, 150 ml
od 1 683 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vstupte do světa bad boy a odpoutejte svou rebelskou stránku porušujte pravidla, zaútočte jako blesk z čistého nebe. Bad Boy je symbolizován hromovým bleskem. Vyjadřuje hrdinství a sílu, a…
Ralph Lauren Ralph's Club M EDP, 100 ml
od 1 114 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- 100 ml
Parfémová voda Ralph Lauren Ralph's Club, na trhu od roku 2022, nabízí prvotřídní ingredience přírodního původu, luxusně zpracované pro Ralpha Laurena. S tímto moderním pánským vonným doplňkem…
Carolina Herrera Chic For Men EDT, 100 ml
od 968 Kč
9,68 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Toaletní voda Chic For Men od značky Carolina Herrera patří mezi smyslné vůně, které dokáží plně podtrhnout nitro muže, jenž se nechá rád unést luxusem. Dřevité noty santalu, cedru a pikantní…
Michael Kors Pour Homme M EDP, 50 ml
od 773 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme je parfémová voda vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete zanechat nezapomenutelný dojem. Vyznačuje se komplexní kompozicí, která zahrnuje…
Tom Ford Bois Pacifique M EDP 50 ml
od 1 904 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Tom Ford Bois Pacifique je parfémovaná voda, která se vyznačuje dřevitě kořeněnou vůní. Vůně Bois Pacifique je inspirována přírodními živly a nabízí kombinaci zemitých dřevin a povzbuzujícího…
Tom Ford Grey Vetiver M EDP, 50 ml
od 1 852 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Neobyčejně kořenitá a dřevitá pánská vůně, která se skvěle hodí k bezstarostným, přitažlivým a svůdným mužům. Hlava vůně je tvořena svěžími akordy citrusů. V srdci se ukrývají esence podmanivého…
Tom Ford Noir Extreme M P, 50 ml
od 2 162 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Odvážnější a intenzivnější je pánský parfém Tom Ford Noir Extreme v porovnání s EDP Noir Extreme, na kterou navazuje. Tato hřejivá, kořenitá vůně ještě výrazněji vyjadřuje soukromé vnitřní i…
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 200 ml
od 1 880 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir M EDP, 100 ml
od 1 876 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Bad Boy Cobalt Elixir od značky Carolina Herrera je parfémovaná voda pro muže, která osloví všechny, kdo mají rádi dřevité vůně s výraznými zemitými a kořeněnými podtóny. Tato interpretace…
Ralph Lauren Ralph's Club M EDP, 50 ml
od 641 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Toilette je pánská toaletní voda, která kombinuje svěží citrusové aroma, květinově-aromatické tóny a hřejivé dřevité akcenty. Tento produkt je navržen pro…
Calvin Klein Defy M P, 200 ml
od 905 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein Defy M P je parfém určený pro moderního muže, který se nebojí ukázat svou odvahu a autenticitu. Tato vůně představuje nejnovější kapitolu v řadě Defy, kterou obohacuje o hlubší a…
Tom Ford Grey Vetiver M EDP, 100 ml
od 2 400 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Neobyčejně kořenitá a dřevitá pánská vůně, která se skvěle hodí k bezstarostným, přitažlivým a svůdným mužům. Hlava vůně je tvořena svěžími akordy citrusů. V srdci se ukrývají esence podmanivého…
Tom Ford Noir Extreme M P, 100 ml
od 3 457 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Odvážnější a intenzivnější je pánský parfém Tom Ford Noir Extreme v porovnání s EDP Noir Extreme, na kterou navazuje. Tato hřejivá, kořenitá vůně ještě výrazněji vyjadřuje soukromé vnitřní i…
Narciso Rodriguez For Him Vetiver Musc EDT 100 ml
od 1 032 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Toaletní voda Narciso Rodriguez For Him Vetiver Musc je elegantní a veganský produkt, který představuje dřevitě zelenou vůni, která evokuje přírodní živly. Je určen pro muže, kteří se cítí…
Guess Seductive Homme EDT, 50 ml
od 291 Kč
5,82 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Značka Guess uvedla na trh v roce 2011 pánskou vůni Seductive Men, která mistrně doplňuje dámskou vůni Seductive. Tato orientálně-dřevitá vůně udělá radost všem mužům, kteří milují luxusní a…
Carolina Herrera 212 VIP Black M EDP, 100 ml
od 1 350 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
- Luxusní
- 100 ml
Carolina Herrera 212 VIP Black je návyková parfémovaná voda, která je jako stvořená na večerní párty. Vytvoří kolem vás přitažlivou elegantní auru a pozornost všech se budou soustředit pouze na…
Calvin Klein Eternity for Men Aromatic Essence EDP, 50 ml
od 654 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Poddejte se své touze a objevte věčnou lásku. Pánská parfémovaná voda Calvin Klein Eternity for Men Aromatic Essence je jako smyslný dotek, který ve vás probudí potřebu intimity a hlubokého…
Michael Kors Pour Homme M EDP, 30 ml
od 662 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme je parfémová voda vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete zanechat nezapomenutelný dojem. Vyznačuje se komplexní kompozicí, která zahrnuje…
Ralph Lauren Ralph's Club M P, 50 ml
od 942 Kč
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfém pro muže, který v sobě spojuje intenzivní a dlouhotrvající vůni, je vhodný pro ty, kteří hledají výrazný a osobitý doplněk. Kombinace citrusových, aromatických a dřevitých tónů vytváří…
Carolina Herrera Bad Boy Extreme M EDP, 150 ml
od 1 957 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Carolina Herrera Bad Boy Extreme je určena pro muže, kteří se nebojí být silní a zároveň citliví, energičtí a tajemní. Je plná protikladů, které ztělesňují moderní mužnost. Je to odvážná a…
Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum M EDP, 150 ml
od 1 929 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Dokažte sám sobě i svému okolí, že vaše energie je téměř nevyčerpatelná. Nezastavujte, překračujte své hranice, zdolávejte všechny výzvy. Parfémovaná voda pro muže Carolina Herrera Bad Boy Le…
Calvin Klein Defy M EDP, 50 ml
od 507 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Najděte odvahu vzdorovat zaběhlým pravidlům. K tomu vás vybudí pánská parfémovaná voda Calvin Klein Defy. Staňte se rebelem a zažijte akci, risk a život na hraně díky mužné vůni plné…
Ralph Lauren Polo Red M EDP, 75 ml
od 770 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Polo Red M EDP od amerického výrobce Ralph Lauren je ideální volbou pro muže, kteří hledají vůni, která podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Ralph Lauren Polo Red M EDP je…
Calvin Klein Eternity Amber Essence M P, 50 ml
od 779 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Calvin Klein Eternity Amber Essence M P je parfém určený pro moderního muže, který si zakládá na své vnitřní síle, sebevědomí a citlivosti. Tento parfém je součástí legendární kolekce vůní…
Tom Ford Beau De Jour M EDP, 100 ml
od 3 033 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Beau De Jour od značky Tom Ford je výrazná vůně, která je určena pro muže. Tato vůně vás prostě nadchne – v úvodu se ukrývá levandule, srdce patří mátě, bazalce, pelargonii a…
Estée Lauder Lauder for Men EDC 100 ml
od 270 Kč
2,70 Kč/ml- Kolínská voda
- Luxusní
- 100 ml
Kolínská voda Estée Lauder for Men je výrazně mužná vůně, která vám dodá na sebevědomí v jakoukoliv denní dobu. Svěží čistá vůně pro moderního sebevědomého muže na celodenní nošení. Hlava -…
Calvin Klein Eternity M P, 50 ml
od 680 Kč
- Parfém
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Chcete skvěle zapůsobit na své okolí a připoutat k sobě veškerou pozornost? Pak objevte vonný doplněk v podobě pánského parfému Calvin Klein Eternity. Fougerově-gurmánská vonná kompozice, jež…
Michael Kors Pour Homme Absolu EDP, 50 ml
od 960 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme Absolu M EDP je parfémová voda určená pro muže, kteří ocení sofistikovanost a intenzitu moderní elegance. Tento parfém je výjimečný svým pečlivě vyváženým složením, které…
Carolina Herrera Bad Boy M EDT, 50 ml
od 1 157 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vstupte do světa bad boy a odpoutejte svou rebelskou stránku porušujte pravidla, zaútočte jako blesk z čistého nebe. Bad Boy je symbolizován hromovým bleskem. Vyjadřuje hrdinství a sílu, a…
Guess Seductive Homme EDT, 150 ml
od 522 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ambrová vůně
Značka Guess uvedla na trh v roce 2011 pánskou vůni Seductive Men, která mistrně doplňuje dámskou vůni Seductive. Tato orientálně-dřevitá vůně udělá radost všem mužům, kteří milují luxusní a…
Calvin Klein Eternity M P, 100 ml
od 896 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Chcete skvěle zapůsobit na své okolí a připoutat k sobě veškerou pozornost? Pak objevte vonný doplněk v podobě pánského parfému Calvin Klein Eternity. Fougerově-gurmánská vonná kompozice, jež…
Calvin Klein Eternity Amber Essence M P, 100 ml
od 1 142 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Luxusní
Produktový popis parfému Calvin Klein Eternity Amber Essence M P 100 ml Calvin Klein Eternity Amber Essence je parfém pro muže, který byl navržen s ohledem na moderního, sebevědomého muže, …
Carolina Herrera 212 Men Heroes Forever Young M EDT, 90 ml
od 1 345 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Carolina Herrera vzdává poctu autentičnosti s 212 Men Heroes Forever Young, veganskou vůní pro muže s flakonem ve tvaru skateboardu. Tato vůně pro muže odhaluje svou mladou a svobodnou osobnost…
Tiffany & Co. Tiffany & Love M EDT, 90 ml
od 1 320 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Pánská toaletní voda Tiffany & Love for Him je citrusovo-aromatická vůně s dřevitou bází. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Její struktura se otevírá motivem zázvorového oleje, mandarinky a…
Tom Ford Noir Extreme M EDP, 100 ml
od 2 718 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dřevitá orientální vůně odhaluje aspekty muže, který má zálibu v neobyčejných věcech. Vůně je plná magnetické sofistikovanosti, které kompletně ohromí veškeré vaše smysly. Hlava - kardamom, …
Calvin Klein Defy M EDP, 100 ml
od 1 343 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Najděte odvahu vzdorovat zaběhlým pravidlům. K tomu vás vybudí pánská parfémovaná voda Calvin Klein Defy. Staňte se rebelem a zažijte akci, risk a život na hraně díky mužné vůni plné…
John Varvatos Artisan Pure M EDT 125 ml
od 724 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Artisan Pure probouzí přirozený a bezstarostný pocit, který je atypický svou energií, a přesto je tak luxusní. Svěží a výjimečně chladný Artisan Pure rafinovaně spojuje pohodlí, …
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 50 ml
od 962 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum M EDP, 50 ml
od 516 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Dokažte sám sobě i svému okolí, že vaše energie je téměř nevyčerpatelná. Nezastavujte, překračujte své hranice, zdolávejte všechny výzvy. Parfémovaná voda pro muže Carolina Herrera Bad Boy Le…
Carolina Herrera Bad Boy M EDT, 100 ml s rozprašovačem
od 716 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vstupte do světa bad boy a odpoutejte svou rebelskou stránku porušujte pravidla, zaútočte jako blesk z čistého nebe. Bad Boy je symbolizován hromovým bleskem. Vyjadřuje hrdinství a sílu, a…
Michael Kors Pour Homme Absolu EDP, 30 ml
od 699 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme Absolu je parfémovaná voda pro muže, představující svěží a zároveň hluboký vonný zážitek, který kombinuje klidnou eleganci a sofistikovanou mužnost. Vůně byla uvedena na…
