Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy s levandulovou vůní, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Christian Dior Fahrenheit M EDT, 100 ml
od 1 800 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Christian Dior Fahrenheit je smyslná toaletní voda pro muže plná protikladů. Vůně v sobě dokonale propojuje křehkost se silou a mužnost s něhou. Toaletní vodu Christian Dior Fahrenheit využijete…
Versace Jeans Blue M EDT, 75 ml
od 287 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Luxusní
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Versace Versus Blue Jeans je orientální dřevitá vůně pro muže. Italská riviéra, zapadající slunce, svěží vánek, klidné vody moře a vy. Žádná jiná vůně do Versaceho nedokáže navodit tak živé…
Davidoff Cool Water M EDT, 200 ml
od 658 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Lattafa Habik M EDP 100 ml
od 458 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Lattafa Habik M je parfémovaná voda pro muže s dřevitě-aromatickou vůní, která se vyznačuje svou moderní a vyváženou kompozicí. Tato parfémovaná voda je ideální volbou pro muže, kteří hledají…
Bvlgari Aqva M EDT, 100 ml
od 1 650 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Mužská vůně, která je tak smyslná a přitažlivá, jako hluboké mořské vody. Odvažte se vstoupit do vodopádu jiskřivé svěžesti a zaujměte harmonií těla a mysli spolu s okolním světem. Vůně čerpá…
Armaf Club de Nuit Urban Man Elixir M EDP 105 ml
od 520 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská parfémová voda Armaf Club de Nuit Urban Man Elixir je součástí oblíbené řady Club de Nuit. Parfémová voda, která byla uvedena na trh v roce 2022, představuje směs aromatických, …
Gisada Ambassador M EDP, 100 ml
od 1 559 Kč
- Parfémová voda
- Švýcarské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Ambassador od značky Gisada je výjimečná orientální vůně, která je určena pro muže s charismatem a sebevědomím. Tento parfém je výsledkem práce švýcarské značky, která se od svého…
AVON Wild Country M EDT, 75 ml
od 181 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Moderní a drsný charakter vůně Wild Country vystihuje mužnost svěží a divokou směsí koriandru, rebarbory a širokolisté levandule na bohatém základu kožených tónů a ambry. Hlava - citron, …
Hugo Boss Hugo Man EDT, 125 ml
od 728 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic M EDP, 100 ml
od 1 075 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic je ideální volbou pro muže, kteří preferují aromatické, kořenité a kožené vůně s ovocným nádechem. Jedná se o parfémovanou vodu, která představuje tajemství…
Calvin Klein Eternity M EDT, 100 ml
od 565 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
Vůně se otevírá sladkou mandarinkou, aromatickou levandulí a svěžími tóny bergamotu, citronu a zelených rostlin. V srdci vůně se ukrývají kořeněné akordy bazalky, šalvěje a koriandru, doplněné…
Hugo Boss Bottled Night M EDT, 200 ml
od 999 Kč
5,00 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Boss No. 6 Night posouvá hranice přímočaré mužnosti tím, že kombinuje výrazné aromatické tóny hlavy a srdce, jimž vévodí lístky břízy a kardamon s bohatým dřevitým základem a zřetelným dotekem…
Hugo Boss Bottled Night M EDT, 100 ml
od 678 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
BOSS BOTTLED je dokonalou tečkou denního outfitu moderního sebevědomého muže. Aby mohl směle čelit výzvám nejen během pracovního dne, ale i ve víru noci, přichází značka BOSS s touto…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 75 ml
od 550 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Jean Paul Gaultier Le Male EDT, 125 ml
od 1 441 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Tato svěží vůně zahalí vaše tělo do smyslně provokativního aroma, které dá naplno vyznít výjimečnosti vaší osobnosti. Vůně v sobě jedinečným způsobem kombinuje mužnost a citlivost. Okouzlující…
Angry Beards Jack Saloon M P 100 ml
od 1 579 Kč
- Parfém
- Tester
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Žádná voňavka pro slečinky, ale záležitost pro opravdové chlapy. To je parfémová voda pro muže Angry Beards More Jack Saloon s aromatickou vůní, který vydrží vonět po celý den a přebije kdejaký…
Davidoff Cool Water M EDT, 125 ml
od 483 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Montblanc Legend Spirit M EDT, 100 ml
od 760 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Mont Blanc Legend Spirit je vůní s mužným aroma, které vás omámí svým elánem a svůdnou upřímností. Smyslový zážitek je demonstrací osobnosti, která je zachycena v momentu absolutní…
Burberry London For Men (2006) EDT , 100 ml
od 670 Kč
- Toaletní voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Hlava bergamot, levandule, skořice, pepř Srdce portské víno, mimóza, kůže Základ dřevo Guaiac, mech, tabákový list, opoponax Vůně pro muže, Burberry London For Men, zachycuje a oslavuje město…
Dior Sauvage M EDT, 100 ml
od 1 700 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně je explozí podmanivých tónů. Vůně je inspirována modrou oblohou, otevřenými prostory a horkým pouštním vzduchem. Složení vůně je vybráno z převážně přírodních surovin. Na trh byla uvedena v…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 182 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Adidas Active Bodies M EDT, 100 ml
od 308 Kč
3,08 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Adidas Active Bodies je tajuplná toaletní voda nabitá vzrušením, touhou a provokací. aromatická vůně pro moderního dobrodruha na běžné nošení, ale i na speciální příležitosti. Hlava -…
Hugo Boss Boss Number One M EDT, 100 ml
od 538 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Luxusní pánská toaletní voda Boss Number One od značky Hugo Boss je ztělesněním elegance a vytříbeného vkusu. Je určena pro sofistikované muže, kteří mají vysoké standarty a spokojí se jen s tím…
Paco Rabanne Invictus M P, 100 ml
od 1 500 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně je určena pro muže, kteří hledají silný a výrazný parfém, který podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Invictus je parfém, který je vhodný pro každodenní nošení, ale zároveň…
Giorgio Armani Code Homme EDP, plnitelný flakon 75 ml
od 1 553 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Giorgio Armani Code Homme nabízí sofistikovanou a elegantní parfémovou vodu pro moderního muže. Vyznačuje se svou dlouhotrvající vůní, která zanechává trvalý dojem. Její složení je pečlivě…
Giorgio Armani Code 2023 M EDT, 125 ml plnitelný flakon
od 1 599 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Armani Code je přesně tou vůní, která dokonale podtrhne mužnost. Skrývá v sobě dřevito-ambrové tóny, je ideální volbou pro moderního cílevědomého muže. Inspiraci pro válcovitý…
Prada Luna Rossa Ocean M EDT, 50 ml
od 1 233 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Prada Luna Rossa Ocean je ideální pro muže, kteří hledají svěží, ale zároveň výraznou vůni. Její složení je unikátní kombinací aromatických, citrusových a fougerových tónů. Byla představena na…
Calvin Klein Eternity Air For Men EDT, 100 ml
od 411 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Pánská toaletní voda Eternity Air od značky Calvin Klein je ztělesněním oblohy, která v sobě snoubí lehkou svěží vzdušnost společně s tajuplnou hloubkou. Vrchní tóniny v sobě ukrývají svěží…
La Rive Cabana M EDT, 90 ml
od 166 Kč
1,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 90 ml
Tato orientální vůně je pro muže mnoha tváří. Zaručuje pocit svěžesti a po aplikaci zanechává dlouhotrvající vůni. Jistě si ji oblíbíte, jestliže máte rádi vůni doutníků. Hlava - skořice, …
Nusuk Ateeq M P 100 ml
od 582 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfém Nusuk Ateeq představuje komplexní a harmonickou vůni, která osloví muže hledajícího výrazný a osobitý doplněk. Jedná se o parfém, který vyniká svou intenzitou a bohatou kompozicí, vhodný…
Paco Rabanne Pour Homme EDT, 100 ml
od 541 Kč
5,41 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Paco Rabanne Pour Homme je klasická vůně pro muže, která nikdy nevyšla z módy. Pour Homme je klasická ale při tom moderní. Mohou ji nosit muži všech generací, jakéhokoli životního stylu. Paco…
Dolce & Gabbana Pour Homme 2012 M EDT, 200 ml
od 1 197 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Povzbudivá, dynamická a atraktivní vůně s citrusovou svěžestí vyvolává vzpomínku na údolí sladkých pomerančů a jeho divokou krásu. Uklidňující svěžest levandule se něžně mísí s jednoduchostí…
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 100 ml
od 1 100 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Paco Rabanne Invictus M P, 50 ml
od 1 350 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně je určena pro muže, kteří hledají silný a výrazný parfém, který podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Invictus je parfém, který je vhodný pro každodenní nošení, ale zároveň…
Calvin Klein Eternity M EDT, 200 ml
od 896 Kč
4,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Vůně se otevírá sladkou mandarinkou, aromatickou levandulí a svěžími tóny bergamotu, citronu a zelených rostlin. V srdci vůně se ukrývají kořeněné akordy bazalky, šalvěje a koriandru, doplněné…
Lalique Encre Noire Sport M EDT, 100 ml
od 435 Kč
4,35 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Lalique Encre Noire Sport Pour Homme je dřevitá vůně s vodními tóny pro muže, kteří jsou dynamičtí a elegantní. Parfém v sobě kombinuje luxus v kombinaci se svěžestí, která se vměšuje mezi…
Jean Paul Gaultier Le Beau Male EDT, 125 ml
od 1 601 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
- 125 ml
Jean Paul Gaultier Le Beau Male je vůně, která byla vytvořena pro zvýraznění erotického potenciálu. Le Beau Male je svěží aromatická vůně, jež činí muže žhavě přitažlivými. V této nové alchymii…
Davidoff Cool Water M EDT, 75 ml
od 385 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Azzaro Pour Homme EDT, 100 ml
od 587 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Azzaro Pour Homme - toaletní voda 100 ml + balzám po holení 75 ml + sprchový šampon 75 ml . Tato originální pánská vůně se zrodila v roce 1978. U jejího zrodu stála zcela nová technika kombinace…
Christian Dior Homme Intense M EDP, 150 ml
od 2 964 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Staňte se pravým gentlemanem s opojnou květinově-dřevitou vůní pro muže Dior Homme Intense, jejíž jádrem je kosatec s dřevitým podtónem, který připomíná uklidňující vůni teplého bochníku chleba. …
Bugatti Dynamic Move Black M EDT, 100 ml
od 439 Kč
4,39 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Bugatti Dynamic Move Black je toaletní voda pro muže. Na trh byla uveden v roce 2023. Jedná se o orientálně-dřevitou vonnou kompozicí, která odhaluje pohled na silnou a smyslnou mužnou…
Afnan Supremacy Not Only Intense M EDP, 100 ml
od 858 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Supremacy Not Only Intense zachycuje energii, zvedá náladu a poskytuje pocit pohody a hrdosti. Vůně mísí luxusní ingredience dohromady a vytváří komplexní, jemnou kompozici. Smyslná vůně je…
Giorgio Armani Code Homme EDP, 50 ml
od 1 393 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Giorgio Armani Code Homme nabízí sofistikovanou a elegantní parfémovou vodu pro moderního muže. Vyznačuje se svou dlouhotrvající vůní, která zanechává trvalý dojem. Její složení je pečlivě…
Angry Beards Jack Saloon M EDC 100 ml
od 479 Kč
- Kolínská voda
- České
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kolínská s legendární vůní Jack Saloon je určena pro ty, pro které je parfém příliš velká nálož. Kolínská je značka ideál pro každodenní nasazení nebo rychlé osvěžení během dne. Nevydráždí…
Calvin Klein Obsession Men EDT, 125 ml
od 423 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Silná vůně s vyjímečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů, přísad a vzácných dřevitých aromatů. Přeměna vůně na jedinečnou svého druhu pro muže díky svému složení, Calvin Klein obohatil…
Asombroso by Osmany Laffita The Mania For Man EDP, 100 ml
od 1 539 Kč
- Parfémová voda
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
**Asombroso by Osmany Laffita The Mania for Man EDP** Pánská parfémovaná voda Asombroso by Osmany Laffita The Mania for Man nabízí bohatou a komplexní směs vůní navrženou pro muže, kteří si…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 878 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Prada Luna Rossa Ocean M EDP, 100 ml
od 1 500 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Nová parfémovaná voda Prada Luna Rossa Ocean je založena na přesvědčení, že s technologií jako rozšířením nás samých můžeme posouvat své limity, přehodnotit, co je možné, a zvýšit svůj výkon. …
