Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy s květinovou vůní, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
French Avenue Liquid Brun M EDP, 100 ml
od 580 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
French Avenue Liquid Brun je parfémovaná voda, která se vyznačuje svou univerzálností a schopností oslovit široké spektrum uživatelů. Tato vůně je navržena tak, aby vyhovovala mužům, kteří…
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, 200 ml
od 1 590 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Christian Dior Fahrenheit M EDT, 100 ml
od 1 800 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Christian Dior Fahrenheit je smyslná toaletní voda pro muže plná protikladů. Vůně v sobě dokonale propojuje křehkost se silou a mužnost s něhou. Toaletní vodu Christian Dior Fahrenheit využijete…
Armaf Club de Nuit Intense M EDT, 105 ml
od 446 Kč
- Toaletní voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Již s jediným pohledem na design flakonku vůně toaletní vody pro muže Armaf Club de Nuit Intense vám bude patrné, že máte co do činění s luxusní vonnou kompozicí. Vůně, ukrytá za nevšedním…
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, 100 ml
od 790 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Prada Paradigme M EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 492 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
**Prada Paradigme M EDP** Prada Paradigme představuje novou pánskou parfémovanou vodu, která přináší neotřelý pohled na mužskou eleganci a osobitost. Tento parfém je zaměřen na muže, kteří se…
Joop! Homme EDT, 200 ml
od 532 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Yves Saint Laurent Y M EDP, 100 ml
od 1 298 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně Yves Saint Laurent Y představuje muže, který si již splnil své sny, ale dál pokračuje vstříc novému zítřku a dalším cílům. Nebojí se čelit výzvám, jež před ním leží, a nic nebere na lehkou…
Armaf Club De Nuit Intense Man EDP, 150 ml
od 927 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Club De Nuit Intense Man je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Ovocnou hlavu tvoří ananas, bergamot, jablko, černý rybíz a citron. V srdci ucítíte kombinaci jasmínu, břízy a růže. Kompozici uzavírá…
Versace Pour Homme EDT, 100 ml
od 949 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém Versace Pour Homme je velmi osobitý a spontánní parfém pro charismatické muže. Klasické, ale zároveň moderní aroma je inspirováno oblastí kolem Středozemního moře. Vůně takto ztělesňuje…
Rasasi Hawas Ice M EDP 100 ml
od 629 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Rasasi Hawas Ice je parfémovaná voda pro muže. Tento produkt od výrobce Rasasi je ideální volbou pro muže, kteří hledají vůni, která by podtrhla jejich mužnost, sílu a odvahu. Tato…
Versace Pour Homme EDT, 200 ml
od 1 499 Kč
7,50 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Luxusní
- Aromatická vůně
- 200 ml
Parfém Versace Pour Homme je velmi osobitý a spontánní parfém pro charismatické muže. Klasické, ale zároveň moderní aroma je inspirováno oblastí kolem Středozemního moře. Vůně takto ztělesňuje…
Versace Jeans Blue M EDT, 75 ml
od 287 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Luxusní
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Versace Versus Blue Jeans je orientální dřevitá vůně pro muže. Italská riviéra, zapadající slunce, svěží vánek, klidné vody moře a vy. Žádná jiná vůně do Versaceho nedokáže navodit tak živé…
Ferrari Scuderia Black M EDT, 125 ml
od 365 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Ferrari Scuderia Ferrari Black je inspirující mužná vůně plná odhodlání a emocí. Je stvořena pro charismatické muže, kteří mají rádi rychlá auta a vzrušující adrenalinový život. …
Prada Paradigme M EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 488 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Prada Paradigme EDP 100 ml představuje novou ikonickou pánskou vůni od značky Prada. Tento parfémovaná voda překonává tradiční předsudky a vybízí k experimentování a objevování nových…
Davidoff Cool Water M EDT, 200 ml
od 658 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Calvin Klein Man EDT, 100 ml
od 439 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein In2U Man je sexy, spontánní a orientální pánská vůně. Je postavená na cedrovém dřevu a vetiveru, ale nezalekne se ani kakaových a citrusových tónů. Propojuje svět muže a ženy. Vůně…
Bvlgari Aqva M EDT, 100 ml
od 1 650 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Mužská vůně, která je tak smyslná a přitažlivá, jako hluboké mořské vody. Odvažte se vstoupit do vodopádu jiskřivé svěžesti a zaujměte harmonií těla a mysli spolu s okolním světem. Vůně čerpá…
Armaf Club de Nuit Urban Man Elixir M EDP 105 ml
od 520 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská parfémová voda Armaf Club de Nuit Urban Man Elixir je součástí oblíbené řady Club de Nuit. Parfémová voda, která byla uvedena na trh v roce 2022, představuje směs aromatických, …
Hugo Boss Boss No. 6 Unlimited M EDT, 100 ml
od 767 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Elegance v bílé.. V této barvě září nová vůně Hugo Boss - BOSS Bottled Unlimited!
Giorgio Armani Acqua di Gio M EDT, plnitelný flakon 100 ml
od 1 290 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Rasasi Hawas For Him EDP 100 ml
od 449 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Hawas For Him je aromaticko-akvatická vůně pro muže, kteří vyhledávají svěží akordy. Hlava - citron, jablko, skořici a bergamot Srdce - květ pomeranče, kardamom a švestku, vodní…
Gisada Ambassador M EDP, 100 ml
od 1 559 Kč
- Parfémová voda
- Švýcarské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Ambassador od značky Gisada je výjimečná orientální vůně, která je určena pro muže s charismatem a sebevědomím. Tento parfém je výsledkem práce švýcarské značky, která se od svého…
AVON Wild Country M EDT, 75 ml
od 181 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Moderní a drsný charakter vůně Wild Country vystihuje mužnost svěží a divokou směsí koriandru, rebarbory a širokolisté levandule na bohatém základu kožených tónů a ambry. Hlava - citron, …
Hugo Boss Hugo Man EDT, 125 ml
od 728 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Calvin Klein Eternity M EDT, 100 ml
od 565 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
Vůně se otevírá sladkou mandarinkou, aromatickou levandulí a svěžími tóny bergamotu, citronu a zelených rostlin. V srdci vůně se ukrývají kořeněné akordy bazalky, šalvěje a koriandru, doplněné…
Hugo Boss Bottled Night M EDT, 200 ml
od 999 Kč
5,00 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Boss No. 6 Night posouvá hranice přímočaré mužnosti tím, že kombinuje výrazné aromatické tóny hlavy a srdce, jimž vévodí lístky břízy a kardamon s bohatým dřevitým základem a zřetelným dotekem…
Hugo Boss Bottled Night M EDT, 100 ml
od 678 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
BOSS BOTTLED je dokonalou tečkou denního outfitu moderního sebevědomého muže. Aby mohl směle čelit výzvám nejen během pracovního dne, ale i ve víru noci, přichází značka BOSS s touto…
Afnan Supremacy Collector's Edition M EDP 100 ml
od 1 080 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Afnan Supremacy Collector's Edition je parfémovaná voda z rodiny chyprově-ovocných vůní, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tento parfém je navržen pro muže a vyznačuje se vyváženým…
Versace Dylan Blue Pour Homme EDT, 100 ml
od 659 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Versace Dylan Blue Pour Homme je aromatická a dřevitá vůně pro muže. Složení se otevírá svěží vůní bergamotu. Lístky fíkovníku dodávají vůni středomořskou svěžest. Kombinace koření, pačuli a…
Armaf Club De Nuit Intense Man EDP, 200 ml
od 985 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Club De Nuit Intense Man je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Ovocnou hlavu tvoří ananas, bergamot, jablko, černý rybíz a citron. V srdci ucítíte kombinaci jasmínu, břízy a růže. Kompozici uzavírá…
Lattafa Hayaati M EDP 100 ml
od 322 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Lattafa Hayaati M EDP 100 ml je pánská parfémovaná voda, která kombinuje sílu a eleganci v jedinečné kompozici. Tato vůně je ideální volbou pro muže, kteří hledají výrazný a sofistikovaný parfém…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 75 ml
od 550 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Prada Paradigme M EDP, 30 ml
od 1 225 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Prada Paradigme je koncipována jako moderní a sofistikovaný podpis vůně pro muže, který se vymyká tradičním představám. Vyznačuje se vyváženou kompozicí, která spojuje hřejivost…
Jean Paul Gaultier Le Male EDT, 125 ml
od 1 441 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Tato svěží vůně zahalí vaše tělo do smyslně provokativního aroma, které dá naplno vyznít výjimečnosti vaší osobnosti. Vůně v sobě jedinečným způsobem kombinuje mužnost a citlivost. Okouzlující…
Angry Beards Jack Saloon M P 100 ml
od 1 579 Kč
- Parfém
- Tester
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Žádná voňavka pro slečinky, ale záležitost pro opravdové chlapy. To je parfémová voda pro muže Angry Beards More Jack Saloon s aromatickou vůní, který vydrží vonět po celý den a přebije kdejaký…
Davidoff Cool Water M EDT, 125 ml
od 482 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Issey Miyake L´Eau d´Issey Pour Homme EDT, 200 ml
od 1 131 Kč
5,66 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 200 ml
Svěží, příjemná a přitom nevtíravá vůně pro muže, který se rád líbí a přitom chce zůstat sám sebou. Omámí Vaše smysly a již se jí nevzdáte. Issey Miyake L´Eau d´Issey pour Homme, je výzvou pro…
Guess Seductive Homme EDT, 100 ml
od 411 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
Značka Guess uvedla na trh v roce 2011 pánskou vůni Seductive Men, která mistrně doplňuje dámskou vůni Seductive. Tato orientálně-dřevitá vůně udělá radost všem mužům, kteří milují luxusní a…
Joop! Homme EDT, 125 ml
od 420 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Burberry London For Men (2006) EDT , 100 ml
od 670 Kč
- Toaletní voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Hlava bergamot, levandule, skořice, pepř Srdce portské víno, mimóza, kůže Základ dřevo Guaiac, mech, tabákový list, opoponax Vůně pro muže, Burberry London For Men, zachycuje a oslavuje město…
Nautica Voyage M EDT, 100 ml
od 283 Kč
2,83 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Už barva toaletní vody Nautica Voyage připomíná chladné a průzračné mořské vody, jméno výrobce zase evokuje loď pohupující se na divokých vlnách. Obojí slibuje chladivý příliv energie, který muž…
Adidas Active Bodies M EDT, 100 ml
od 308 Kč
3,08 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Adidas Active Bodies je tajuplná toaletní voda nabitá vzrušením, touhou a provokací. aromatická vůně pro moderního dobrodruha na běžné nošení, ale i na speciální příležitosti. Hlava -…
Hugo Boss Boss Number One M EDT, 100 ml
od 538 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Luxusní pánská toaletní voda Boss Number One od značky Hugo Boss je ztělesněním elegance a vytříbeného vkusu. Je určena pro sofistikované muže, kteří mají vysoké standarty a spokojí se jen s tím…
Clinique Happy For Men EDC, 100 ml
od 683 Kč
- Kolínská voda
- Americké
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Kdy se cítíte šťastný? Ve chvíli, kdy objevíte vůni, která se stane vaší druhou kůží? V tom případě by vaší pozornosti neměla uniknout vůně kolínské vody pro muže Clinique Happy For Men. …
Khadlaj Island Vanilla Dunes M P 100 ml
od 555 Kč
- Parfém
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Island Vanilla Dunes od značky Khadlaj je parfémovaná voda z roku 2025 nabízející orientální interpretaci sladké vanilky, vhodnou pro muže i ženy. Tato orientálně-vanilková kompozice přináší…
Versace Pour Homme EDT, 30 ml
od 696 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Parfém Versace Pour Homme je velmi osobitý a spontánní parfém pro charismatické muže. Klasické, ale zároveň moderní aroma je inspirováno oblastí kolem Středozemního moře. Vůně takto ztělesňuje…
Giorgio Armani Code 2023 M EDT, 125 ml plnitelný flakon
od 1 599 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Armani Code je přesně tou vůní, která dokonale podtrhne mužnost. Skrývá v sobě dřevito-ambrové tóny, je ideální volbou pro moderního cílevědomého muže. Inspiraci pro válcovitý…
