Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy s objemem do 49 ml, lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Dolce & Gabbana Light Blue pour Homme EDT, 40 ml
od 587 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pánská vůně Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme je zaměřena na muže, kteří mají blízko k duši Středomoří a vyzařuje z nich okouzlující sexy smyslnost. Domenico Dolce a Stefano Gabbana objasňují…
Cristiano Ronaldo CR7 Discover M EDT, 30 ml
od 257 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Cristiano Ronaldo CR7 Discover M EDT Cristiano Ronaldo CR7 Discover je toaletní voda navržená pro muže, kteří hledají svěží a charismatickou vůni pro každodenní nošení. Tato toaletní voda je…
Cristiano Ronaldo CR7 Play It Cool M EDT, 30 ml
od 367 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro muže Cristiano Ronaldo Play It Cool vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní…
Yodeyma Mint Ocean M EDP, 15 ml
od 169 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Svěží a energická vůně, která přináší pocit čistoty a vitality, je ideální pro muže hledající lehkou a přirozenou parfémovou vodu. Kombinace chladivých a citrusových tónů vytváří sofistikovanou…
Tommy Hilfiger Tommy M EDT, 30 ml
od 276 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Tommy, první vůně od slavného návrháře sportovního oblečení Tommy Hilfigera, je čerstvá, lesní vůně. Jako pravá americká vůně, voní tak trochu po jablečném koláči. Vůně byla uvedena na trh v…
MEXX Inspired Nature M EDP, 30 ml
od 221 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
**Název: Mexx Inspired Nature M EDP 30 ml** **Výrobce: MEXX** Parfémovaná voda Mexx Inspired Nature je určena pro muže, kteří hledají osvěžení v aroma přírody. Tato vůně, která spojuje…
Bruno Banani Made for Men EDT, 30 ml
od 208 Kč
6,93 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Bruno Banani Made For Men je aromatická vůně pro muže. Made For Men je nezbytnou součástí výzbroje cool bojovníka pro svádění. Made For Men se vyvyšuje svou intenzitou s horními ovocno…
Kenzo L' Eau par Kenzo pour Homme EDT, 30 ml
od 500 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Vůně parfému zosobňuje svěžest a chladivou energii v podobě tak čisté, jak si ji jen lze představit. Ocení ji zvláště muži, kteří ocení pocit po osvěžující koupeli v chladivé vodě. Obklopuje ji…
JOOP! Wow! Fresh M EDT, 40 ml
od 332 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Svěží a aromatická pánská toaletní voda spojuje moderní svěžest s nečekanými prvky, čímž vytváří originální a povzbuzující vůni vhodnou pro každodenní nošení. Vyniká svou schopností osvěžit a…
s.Oliver For Him EDT, 30 ml
od 311 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda For Him je osvěžující vůně, která překypuje lehkostí a nechá vás procházet životem s úsměvem na tváři. Dynamické vůně černého čaje, čerstvého jablka a růžového pepře udávají…
Mexx Whenever Wherever M EDT, 30 ml
od 157 Kč
5,24 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 30 ml
Whenever Wherever Men je aromaticko-akvatická vůně pro muže. Hlava obsahuje grep, citron, listy břečťanu a jablko. V srdci ucítíte akvatické akordy, jedli a mořskou řasu. Kompozici uzavírá…
Cuba City Miami M EDT, 35 ml
od 49 Kč
1,40 Kč/ml- Toaletní voda
- 35 ml
Cuba City Miami For Men je aromatická pikantní vůně pro muže. Svěží tóny bambusu spolu s koriandrem a estragonem se v srdci prolínají s aromatickými tóny levandule a muškátu, které lehce okoření…
Ralph Lauren Polo Blue M EDT, 40 ml
od 615 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- 40 ml
Hlava meloun, okurka, mandarinka Srdce pelyněk, bazalka, karafiát Základ pižmo, dřevité nóty, semiš Svoboda velkého modrého nebe, síla neomezených vod. Osvěžující směs melounu, bazalky a semiše. …
MEXX Fresh Splash For Him EDT, 30 ml
od 157 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Jako by se zrodila pod hladinou moře ‒ toaletní voda pro muže Mexx Fresh Splash For Him je prostoupená svěžestí vody a odráží v sobě její nekonečnou hloubku. Bude vždy nadčasová a neunikne ničí…
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Free Time M EDT, 30 ml
od 719 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Free Time je vzrušující a temperamentní vůně, která byla uvedena na trh v roce 2011. Dokonalý a svěží parfém Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Free Time je…
Burberry of London for Men EDT, 30 ml
od 601 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 30 ml
Souhra mořského vánku a červené bobule jalovce vyjadřuje novou vůni od Burberry Sport For Men. Čerstvá vůně v srdci se zkládá z nót cedru, pižma a jantaru. Povznášející základ obsahuje zázvor, …
