Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Police, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Police To Be Camouflage M EDT, 125 ml
od 354 Kč
2,83 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- 125 ml
Aromatická, kořeněná, dřevitá, pižmová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení: Hlava - citron, kardamom, máta, červené jablko, antilone Srdce - koření, ozon, …
Police To Be Tattooart M EDT, 125 ml
od 285 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Název produktu: Police To Be Tattooart M EDT Výrobce: Police Police To Be Tattooart Men je toaletní voda, kterou značka Police uvedla na trh v roce 2017. Tento produkt je určen pro muže, …
Police To Be Tattooart M EDT, 40 ml
od 236 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Mladistvá a originální vůně, která našla svou inspiraci v tetování. Právě to je vůně toaletní vody pro muže Police To Be Tattooart. Dřevitě-aromatická pánská vůně byla na trh uvedena v roce…
Police To Be Camouflage M EDT, 40 ml
od 237 Kč
5,92 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 40 ml
Aromatická, kořeněná, dřevitá, pižmová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Hlava - citron, kardamom, máta, červené jablko, antilone Srdce - koření, ozon, lavandule, …
Police To Be Camouflage M EDT, 75 ml
499 Kč
6,65 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 75 ml
Aromatická, kořeněná, dřevitá, pižmová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení: Hlava - citron, kardamom, máta, červené jablko, antilone Srdce - koření, ozon, …
