Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Mercedes Benz Le Parfum M EDP, 120 ml
od 891 Kč
7,42 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- 120 ml
Mercedes-Benz Le Parfum je elegantní, charismatická a svůdná vůně z roku 2015. Le Parfum symbolizuje muže, který miluje přirozenou eleganci, je sám sebou a vychutnává si naplno každý den. Jeho…
Paco Rabanne Invictus Elixir M P 100 ml
od 1 847 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Invictus Elixir M od Paco Rabanne představuje intenzivní a dlouhotrvající vůni, která je určena pro dynamické a vůdčí osobnosti. Její dřevitá a ambrově balzamická kompozice se…
Penhaligon's The Tragedy Of Lord George M EDP 75 ml
od 3 700 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Penhaligon's The Tragedy Of Lord George M EDP 75 ml Penhaligon's "The Tragedy of Lord George" je pánská parfémovaná voda, která vás zavede do světa britské aristokracie. Tento produkt je…
Givenchy Gentleman Society Extreme M EDP, 60 ml
od 1 256 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Givenchy Gentleman Society Extreme M EDP je nová parfémovaná voda pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro moderní gentlemany, kteří si určují vlastní pravidla a…
Yves Saint Laurent MYSLF M P, 100 ml
od 2 100 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Yves Saint Laurent MYSLF je parfém určený pro muže, kteří hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a styl. Tento parfém je charakteristický svou dřevitou vůní, která je doplněna květinovými a…
Burberry Mr. Burberry M EDP, 100 ml
od 993 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Dřevitě kořeněná vůně uvedena na trh v březnu 2017, která vás v mžiku zahalí do své mužné dřevité vůně stejně jako ikonický elegantní trenčkot. Tvůrcem této řady značky Burberry je parfumér…
Hugo Boss Bottled Beyond Intense M EDT, 100 ml
od 2 098 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kožená
- Svěží parfém
Toaletní voda pro muže, která spojuje svěžest a intenzitu, přináší nový pohled na klasickou eleganci. Vůně je postavena na kontrastu zářivého pomerančového květu a hřejivého koženého akordu, …
Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Intense M EDP, 50 ml
od 793 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda K by Dolce & Gabbana Intense je určena pro muže, kteří hledají vůni, která podtrhne jejich mužnost, sílu a odvahu. Tento produkt od italského výrobce Dolce & Gabbana je ideální…
David Beckham Instinct 20th Anniversary M EDP, 75 ml
od 262 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda David Beckham Instinct 20th Anniversary Edition přináší unikátní kompozici pro muže, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost a sebevědomí. Tato edice k 20. výročí značky David…
Michael Kors Pour Homme M EDP, 30 ml
od 662 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme je parfémová voda vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete zanechat nezapomenutelný dojem. Vyznačuje se komplexní kompozicí, která zahrnuje…
Givenchy Gentleman Society Ambrée M EDP, 100 ml
od 1 747 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Givenchy Gentleman Society Ambrée je parfémovaná voda pro muže, která přináší květinově dřevitou vůni s nádechem jantaru. Tato vůně je inspirována velkolepým životním stylem Huberta de Givenchy…
Roja Parfums Elysium Eau Intense M EDP 100 ml
od 3 492 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Roja Parfums Elysium Eau Intense M EDP 100 ml Roja Parfums Elysium Eau Intense je parfémovaná voda pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tento produkt od renomovaného parfuméra Roja…
Givenchy Gentleman Society M EDP, 60 ml
od 1 101 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Gentleman Society je pozvánkou do mužské komunity, která si cení respektu, otevřenosti, zájmu o druhé a osobní kultury. Charakteristickým znakem tohoto společenství je odvaha…
Prada Luna Rossa Ocean M EDP, 150 ml
od 2 227 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Prada Luna Rossa Ocean je vůně, která spojuje intenzivní sofistikovanost a smyslnost s nejnovějšími technologiemi a přírodními ingrediencemi. Je určena pro moderní dobrodruhy, …
Paco Rabanne Phantom M P, 150 ml
od 1 951 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém je inspirovaný snovou nocí v Paříži. Odráží muže, který elektrizuje, svádí a vyniká po západu slunce. Je neohrožený a magnetický. Odvážně razí nové cesty, intrikuje a je obklopen tajemnou…
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir M EDP, 100 ml
od 1 876 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Bad Boy Cobalt Elixir od značky Carolina Herrera je parfémovaná voda pro muže, která osloví všechny, kdo mají rádi dřevité vůně s výraznými zemitými a kořeněnými podtóny. Tato interpretace…
Nasomatto Pardon M P 30 ml
od 2 391 Kč
80 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- 30 ml
Pardon je dřevitá gurmánská vůně pro muže od nizozemské značky nikových (niche) parfémů Nasomatto, která je známá svým smělým přístupem, vysokou mírou autentičnosti a modernosti a zaměřením…
Givenchy Gentleman M EDP, 60 ml
od 966 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Givenchy Gentleman vás spolehlivě doprovodí na pracovní poradu, přátelské setkání i na romantickou schůzku. Zaujmete s ní ve společnosti i v soukromí. Atraktivní mužnou vůni…
Jean Paul Gaultier Le Male In Blue EDP, 75 ml
od 1 645 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Pánská parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Le Male In Blue představuje moderní interpretaci klasické vůně, která spojuje svěží aromatické tóny s hlubokou a hřejivou smyslností. Vzniká tak…
Paco Rabanne Million Gold M EDP, 200 ml
od 2 295 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Paco Rabanne Million Gold M EDP je parfémovaná voda určená pro muže, kteří hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Tento produkt je dostupný v objemu 200 ml, což zajišťuje dlouhodobé…
Tom Ford Noir Extreme M P, 100 ml
od 3 243 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Odvážnější a intenzivnější je pánský parfém Tom Ford Noir Extreme v porovnání s EDP Noir Extreme, na kterou navazuje. Tato hřejivá, kořenitá vůně ještě výrazněji vyjadřuje soukromé vnitřní i…
Gucci Guilty Pour Homme M EDP, 90 ml
od 1 460 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Odhalte světu svou výstřednost a nebojácnost. Pánská parfémovaná voda Gucci Guilty Pour Homme vás přiměje svou smyslnou vůní dát své nekonvenční a trochu tajuplné stránce osobnosti absolutní…
Guess Seductive Homme EDT, 50 ml
od 291 Kč
5,82 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Značka Guess uvedla na trh v roce 2011 pánskou vůni Seductive Men, která mistrně doplňuje dámskou vůni Seductive. Tato orientálně-dřevitá vůně udělá radost všem mužům, kteří milují luxusní a…
Jean Paul Gaultier Scandal Elixir Pour Homme M P, 100 ml
od 2 276 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfém Jean Paul Gaultier Scandal Elixir Pour Homme M P je intenzivní a hřejivá vůně, která osloví muže, kteří chtějí zanechat silný dojem. Tato dřevitá a ambrová kompozice je navržena tak, aby…
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Absolu P, 30 ml
od 2 661 Kč
- Parfém
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Absolu P je parfémovaná voda, která osloví muže hledající specifickou kombinaci dřevitých, ovocných a hřejivě kořenitých tónů. Pokud si potrpíte na vůně, …
Paco Rabanne Phantom Elixir Intense M P, 100 ml
od 1 591 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Paco Rabanne Phantom Elixir Intense M P 100 ml Paco Rabanne Phantom Elixir Intense je intenzivní parfém pro muže, který zachycuje esenci noční Paříže. Tato vůně je určena pro muže, kteří žijí…
Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze M EDP 75 ml
od 546 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Parfémovaná voda La Yuqawam Tobacco Blaze od značky Rasasi byla vytvořená výhradně pro muže a jedná se o originální parfém světoznámého výrobce. Toto balení obsahuje 75 ml vámi vybrané…
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir M EDP, 50 ml
od 1 355 Kč
- Parfémová voda
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir je parfémovaná voda pro muže, která kombinuje intenzivní dřevité a zemitě kořeněné tóny. Tento parfém je ideální volbou pro muže, kteří hledají výraznou a…
Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Intense M EDP, 200 ml
od 1 694 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Intense M EDP je parfémovaná voda určená pro muže, kteří hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a styl. Tato vůně je vhodná pro každodenní nošení a…
Yves Saint Laurent Y M EDT, 60 ml
od 1 385 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Y je mužná vůně, která představuje rovnováhu mezi svěžestí a silou. Složení s pikantními akordy koření, květinami a dřevem vás upoutá již od samotného začátku. Ucítíte ostré…
Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana Intense M EDP, 100 ml
od 1 241 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda K by Dolce & Gabbana Intense je určena pro muže, kteří hledají vůni, která podtrhne jejich mužnost, sílu a odvahu. Tento produkt od italského výrobce Dolce & Gabbana je ideální…
Yves Saint Laurent L´Homme Le Parfum EDP, 100 ml
od 2 008 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nebojte se projevit a upozornit na sebe. Dopřejte sobě i svému okolí neopakovatelný zážitek mužnosti v podobě toaletní vody Armani Acqua di Gio Pour Homme. Dokonalé vyjádření pro každého muže, …
Hermes Terre D´Hermes Intense M EDP 50 ml
od 1 304 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Terre d’Hermès Intense od značky Hermès nabízí mužům výjimečný zážitek spojený se sílou přírody a mužnou elegancí. Tento parfém je navržen pro moderního muže, který oceňuje…
Mercedes-Benz Ultimate M EDP, 120 ml
od 659 Kč
5,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 120 ml
Parfémovaná voda pro muže Mercedes-Benz Ultimate byla navržena pro výjimečné okamžiky, které vyčnívají ze všech ostatních. Okamžitě rozpoznatelný flakon byl ozdoben paletou intenzivní a…
Moschino Toy Boy EDP, 30 ml
od 552 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Moschino Toy Boy je výrazně mužná vůně, která vám dodá na sebevědomí v jakoukoliv denní dobu. Dřevitá aromatická vůně pro sebevědomého muže na běžné nošení, ale i na speciální…
Boucheron Jaipur Pour Homme EDP, 100 ml
od 604 Kč
6,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Boucheron Jaipur Pour Homme 100 ml - Parfémovaná voda. Boucheron Jaipur Pour Homme - vůně pro muže. Boucheron Jaipur Pour Homme - HLAVA: otočník, bergamot, ambra, limetka, skořice SRDCE: citron, …
Azzaro Wanted M EDP, 50 ml
od 777 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 50 ml
Tato parfémovaná voda je oslavou života úspěšného muže, který jde do všeho naplno a v žilách mu koluje adrenalin. Osloví vás její aromatická dřevitá vůně, která zosobňuje svobodu a odvahu. …
Cuba Orange M EDT, 100 ml
od 110 Kč
1,10 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Dopřejte si podmanivé kořeněné vůně, kterou je toaletní voda pro muže Cuba Orange. Zažijte blažené pocity elegance, smyslnosti a svůdnosti, jež se prolínají v typicky mužském kořeněném zábalu. …
Chanel Bleu de Chanel M P, 100 ml
od 3 270 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Luxusní vůně, která podtrhne vaše charisma a vaši mužnost? Jednoznačně vůně parfému Chanel Bleu de Chanel vytvořena světoznámým parfumérem Jacquesem Polgem. Parfém si vás získá nejen svou…
Yves Saint Laurent MYSLF Intense M EDT, 60 ml
od 1 615 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Dřevito-květinová pižmová vůně pro muže je určena pro ty, kteří chtějí podtrhnout svou osobnost a přirozené charisma. Kombinuje svěží citrusové akordy s elegantními květinovými tóny a smyslným…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme EDP 125 ml
od 1 105 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
nádeji dobrodružství a svobody, kterou přináší příroda. Parfémovaná voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Eau de Parfum o objemu 125 ml je certifikovaná jako veganská a obsahuje 92 %…
Dior Homme Sport 2022 M EDT, 75 ml
od 1 710 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Dior Homme Sport pro rok 2022 je sebevědomým počinem, který přináší osvěžující kombinaci citrusů a poklidné ambry v obklopení dřevitých a kořeněných tónů. Monolitický flakon vůně…
Thierry Mugler A*Men Fantasm M EDP, 100 ml
od 1 315 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Thierry Mugler A*Men Fantasm je parfémovaná voda, která přináší novou interpretaci oblíbené pánské vůně A*Men. Tato vůně je určena pro muže, kteří hledají výraznou a nezapomenutelnou vůni s…
French Avenue Zenith Deep M P 100 ml
od 568 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
French Avenue Zenith Deep je parfémová voda pro muže, která spojuje svěží moderní tóny s hlubokou orientální hloubkou. Její koncentrace extrait de parfum zaručuje intenzivní a dlouhotrvající…
Mercedes-Benz Perfume Man Intense EDT, 100 ml
od 630 Kč
6,30 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Dřevitě kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2020. Páté výročí úspěšné řady Mercedes-Benz Man přichází s novou intenzivnější verzí své klasické vůně. Tato šarmantní vůně je dřevitější a…
Jean Paul Gaultier M EDP, 75 ml
od 1 734 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Francouzské
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 75 ml
Aromatická, kořeněná, kožená vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Hlava - kardamon, citrusy Srdce - levandule, kůže Základ - costus, dřevité tóny
Versace Eros Najim M P, 200 ml
od 2 522 Kč
- Parfém
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Versace Eros Najim Pour Homme Výrobce: Versace Objem: 200 ml Typ parfému: parfémová voda Eros Najim Pour Homme je parfémová voda pro muže uvedená na trh v roce 2024. Vůně je určena modernímu…
Guerlain L'Homme Ideal M P 100 ml
od 1 958 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Guerlain L'Homme Ideal je pánský parfém, který se vyznačuje svou dřevitou a gurmánskou vůní. Tento parfém je inspirován světem destilátů, konkrétně italským likérem amaretto, který je známý svou…
