Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Gisada Ambassador Intense M EDP, 50 ml
od 1 450 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná vody pro muže Ambassador Intense je od značky Gisada. Vůně je plná mužné smyslnosti, svůdnosti a vášně. Luxusní vůně je pro náročné muže a tip na dárek, který zaručeně…
Ralph Lauren Polo Blue M EDP, 125 ml
od 1 268 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
Svoboda velkého modrého nebe, síla neomezených vod. To vše se skrývá v aromatické vůni pro muže Polo Blue. Kombinace ostrých akordů kardamonu a bergamotu jsou doplněny rostlinnými tóny šalvěje, …
Versace Eau Fraiche Extreme M EDP, 50 ml
od 1 168 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Versace Man Eau Fraîche Extreme není pouhou toaletní vodou, ale spíše stylovým vyjádřením moderního muže, který se nebojí projevit svou osobnost a působit nezapomenutelně. Díky svému složení se…
Dior Homme Sport 2021 EDT, 125 ml
od 2 341 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Plná ležérní elegance, kterou vyžadují současní mladí muži, je luxusní francouzská toaletní voda Dior Homme Sport 2021. Tento žádaný vonný doplněk odráží sport jako život v pohybu, nikoli jako…
Lacoste Original M P, 60 ml
od 889 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Lacoste Original Parfum pro muže je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni, jež kombinuje eleganci s výrazností. Tento parfém vás osloví svou svěžestí, kořenitostí a smyslně hřejivými tóny, …
David Beckham Bold Instinct M EDP, 75 ml
od 281 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
David Beckham Bold Instinct je výrazným doplňkem pro muže, kteří se nebojí vyjádřit svou osobnost. Parfémová voda je charakteristická svou dřevitou a kořenitou složkou, která podtrhuje mužnost a…
Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo M EDP, 40 ml
od 541 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo je intenzivní aromaticko-fougèrová vůně určená pro muže, kteří chtějí zanechat trvalý dojem. Vyniká svou komplexností a vyvážeností, kdy…
Chanel Egoiste M EDT, 100 ml
od 2 758 Kč
28 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Orientální vůně
- Luxusní
- 100 ml
Chanel Egoiste Platinum je vůně pro brilantního a výmluvného muže. "Qui a de la platine" je starý francouzský výraz, který tohoto muže vystihuje. Má rád precizní kov, má rád Egoiste Platinum. …
Yves Saint Laurent Y M EDP, 200 ml
od 3 289 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně Yves Saint Laurent Y představuje muže, který si již splnil své sny, ale dál pokračuje vstříc novému zítřku a dalším cílům. Nebojí se čelit výzvám, jež před ním leží, a nic nebere na lehkou…
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 100 ml
od 1 289 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
VIKTOR & ROLF Spicebomb M EDT, 90 ml
od 1 000 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Máte rádi bombastické kořeněné vonné kompozice, které podpoří vaše mužné přednosti? Pak si oblíbíte i pánskou toaletní vodu VIKTOR & ROLF Spicebomb. Tato vůně vás však nezaujme pouze svou…
Gucci Guilty Pour Homme M EDP, 150 ml
od 1 740 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 150 ml
Odhalte světu svou výstřednost a nebojácnost. Pánská parfémovaná voda Gucci Guilty Pour Homme vás přiměje svou smyslnou vůní dát své nekonvenční a trochu tajuplné stránce osobnosti absolutní…
Dolce & Gabbana The One for Men Intense EDP, 50 ml
od 839 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Hledáte vůni umocňující mužské charisma a vytříbenou eleganci? Parfémovaná voda Dolce & Gabbana The One for Men Intense doslova naplní místnost, do níž vejdete. Přítomným ženám se z ní podlomí…
Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche M EDP 100 ml
od 356 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche je unisex vůně, která spojuje svěžest a smyslnost do jedinečné aury. Její komplexní složení je navrženo pro ty, kteří oceňují individualitu a…
Gisada Uomo M EDP, 100 ml
od 1 620 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Gisada Uomo je určena pro muže, kteří si cení výrazného a sofistikovaného stylu. Vůně kombinuje moderní svěžest s hloubkou a elegancí, což z ní činí vhodnou volbu jak pro…
Michael Kors Pour Homme M EDP, 50 ml
od 776 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme je parfémová voda vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete zanechat nezapomenutelný dojem. Vyznačuje se komplexní kompozicí, která zahrnuje…
Paco Rabanne Pure XS M EDT, 100 ml
od 1 090 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Kontrastní toaletní voda Paco Rabanne Pure XS nabízí svěží orientální aroma, které vzniklo unikátním spojením chladivých a hřejivých tónů. Vibrující zelené tóny a šťavnaté citrusy jsou v…
Lalique Encre Noire A L´Extreme M EDP, 100 ml
od 592 Kč
5,92 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Pánský parfém Encre Noire A L'Extreme je dílem značky Lalique z roku 2015. Patří mezi následníky vůně Encre Noire, která se objevila poprvé v roce 2009. Dřevitá kořeněná vůně je postavená na…
Hugo Boss Hugo Intense M EDP, 125 ml
od 1 572 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Německé
- Fougerové vůně
- Kožená
- 125 ml
Hugo Boss Hugo Intense je parfémovaná voda, která v sobě kombinuje svěžest červeného jablka a aromatický červený tymián s hlubokými tóny kůže. Byla vytvořena pro muže, kteří žijí svůj život…
Tom Ford Noir Extreme M P, 50 ml
od 2 156 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Odvážnější a intenzivnější je pánský parfém Tom Ford Noir Extreme v porovnání s EDP Noir Extreme, na kterou navazuje. Tato hřejivá, kořenitá vůně ještě výrazněji vyjadřuje soukromé vnitřní i…
Azzaro The Most Wanted Intense M EDT, 100 ml
od 1 052 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dopřejte svým smyslům očistnou spršku živé vody, která vlije do žil novou energii. Toaletní voda Azzaro The Most Wanted Intense kombinuje intenzivní svěžest levandule a neodolatelnou smyslnost…
Gucci Guilty Pour Homme M P, 50 ml
od 1 232 Kč
- Parfémová voda
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Gucci Guilty Pour Homme M P Gucci Guilty Pour Homme je pánský parfém, který přináší dřevitou a kořeněnou vůni. Tato vůně je určena pro moderní a sebevědomé muže, kteří hledají výraznou a mužnou…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond M EDP, plnitelný flakon 150 ml
od 2 141 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Bottled Beyond je navržena pro muže, kteří hledají sofistikovanou a přitom výraznou vůni. Tento produkt značky Hugo Boss se vyznačuje kompozicí plnou…
Bvlgari Man In Black P, 100 ml
od 2 120 Kč
21 Kč/ml- Parfém
- Italské
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Parfém Bvlgari Man in Black je určen pro muže, kteří hledají vůni s výrazným charakterem a elegancí. Tento parfém, vytvořený mistrem parfémářem Albertem Morillasem v roce 2024, pochází z…
Kenzo Homme Intense EDT, 40 ml
od 649 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Vodní vůně
- 40 ml
První tóny po přivonění patří svěžímu růžovému pepři, který skvěle doplňuje mořský akord. Působivý kontrast k úvodní svěžesti po chvíli vytvoří vetiver a fíkové dřevo s hřejivým vyzněním. Toto…
Dolce & Gabbana K M EDP, 100 ml
od 1 244 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Dolce & Gabbana K odráží vitálního, úspěšného i citlivého muže jednadvacátého století, který uznává tradice, ale zároveň rád využívá vše moderní. Jde neochvějně za svými cíli a…
Bvlgari Man Terrae Essence EDP, 100 ml
od 1 092 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pro muže, kteří se nespokojí s ničím menším než s výjimečností, je určena pánská parfémovaná voda Bvlgari Man Terrae Essence. Dřevitá vonná kompozice, jíž je možné charakterizovat slovy mužnost, …
Chanel Bleu de Chanel M EDP, 3 x 20 náplň
od 2 180 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Luxusní pánská vůně, která ztělesňuje mužskou svobodu. Nadčasové dřevité aroma této vůně působí velmi elegantním dojmem. S tímto parfémem dokonale vyjádříte svoji osobnost a zároveň zvýrazníte…
Paco Rabanne Million Gold Elixir Intense M P, 200 ml
od 2 320 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Million Gold Elixir Intense je parfém, který vyniká svou sofistikovanou a hřejivou vůní. Tento produkt od Paco Rabanne je určen mužům, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost a učinit dlouhotrvající…
JOOP! Homme M EDP 125 ml
od 817 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Aromatická vůně
Jako únik do samotného srdce přírody na vás zapůsobí parfémovaná voda pro muže JOOP! Homme. Svěžest se smísí s květinově kořeněným srdcem a postupuje k svůdnému dřevitému základu. Homme je vůně…
Captain Fawcett Nebula By John Petrucci M EDP 50 ml
od 1 400 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Captain Fawcett Nebula By John Petrucci přináší unikátní kombinaci dřevitých a květinových tónů. Je výsledkem spolupráce mezi značkou Captain Fawcett a hudební ikonou Johnem Petruccim, známým…
Davidoff Cool Water Intense M EDP, 125 ml
od 640 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vyjádřete naplno touhu svého těla po ještě větší svěžesti, ještě silnějších prožitcích, a ještě intenzivnější slasti. Pánská parfémovaná voda Davidoff Cool Water Intense přichází jako vlna…
Prada Luna Rossa Carbon M EDT, 100 ml
od 1 390 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Za vznikem této fougére vůně stojí parfumérka Daniela Andrier, která posouvá kombinaci jednotlivých složek na novou úroveň, která odpovídá životnímu stylu a tempu 21. století. Objevte jedinečnou…
Maison Alhambra Dark Door Intense M EDP 100 ml
od 285 Kč
2,85 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Parfémová voda Maison Alhambra Dark Door Intense je kompozice vůní, která spojuje svěžest aromatických tónů s jemností květinových a pudrových prvků, doplněných o dřevitou hloubku. Tato…
Bentley Momentum Intense M EDP , 100 ml
od 532 Kč
5,32 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Momentum Intense je orientálně-dřevitá vůně pro muže od Bentley. Vystihuje trendy velkých rušných měst. Je intenzivní, silná, plná. Projevuje se bergamotem, levandulí a elemi. Rozproudí krev v…
Versace Eros Flame M EDP, Tester 100 ml
od 860 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Vůně plná kontrastů, tak by se dala jednoduše popsat pánská parfémovaná voda Versace Eros Flame. Oproti originálu Eros z roku 2012, jehož aromaticky-fougerová vůně je hluboká a intenzivní, má…
Bugatti Performance Deep Blue M EDT, 100 ml
od 463 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Tato toaletní voda je svěží, fougerová, velmi mužná a příjemná vůně, která vám vlije do žil nespoutanou energii. Tato vonná esence se otevírá mixem svěžích citrusů, které doprovází meloun, …
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, náhradní náplň 150 ml
od 2 027 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo je intenzivní a moderní interpretace klasické mořské vůně, která přináší hloubku a sofistikovanost. Jedná se o aromaticko-akvatickou fougére…
Hugo Boss Boss The Scent Intense M EDP, 50 ml
od 1 072 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Je svěží a energizující vůně. Její základ stojí na variaci kouřové vůně kůže a hřejivé návykové vanilky. Srdci dominuje podmanivé exotické ovoce manika, které pochází z Jižní Afiky. U vrcholu…
Versace Eau Fraiche Extreme M EDP, 200 ml
od 1 854 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Versace Eau Fraiche Extreme je parfémovaná voda, která zaujme muže s vytříbeným vkusem a smyslem pro detail. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2025 a představuje moderní pojetí klasických…
David Beckham Follow Your Instinct M EDP, 50 ml
od 284 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
Parfémová voda David Beckham Follow Your Instinct je charakteristická svým složením, které zahrnuje citrusové, dřevité a fougerové tóny. Tato kombinace vůní vytváří neodolatelný a mužný dojem, …
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Intense EDP, 100 ml
od 1 600 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Intense je parfémovaná voda pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato dřevitá, aromatická a kožená vůně je navržena tak, aby oslovila muže se…
Hugo Boss Hugo Iced M EDT, 75 ml
od 531 Kč
7,08 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Hugo iced dovede přesně nadávkovat energii a dobrou náladu, kdykoliv ji právě potřebujete. Živá a stimulující kompozice se přesně hodí k neustále se zvyšujícímu tempu moderního světa a dokonale…
Calvin Klein Obsession For Men EDT 200 ml
od 625 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Silná vůně s výjimečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů. Přeměna vůně na jedinečnou svého druhu pro muže díky svému složení. Calvin Klein obohatil vášnivý žánr původní vůně provokujícím…
Armaf Club de Nuit Intense Overdose M EDP 100 ml
od 995 Kč
- Parfém
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro muže, která spojuje intenzivní aromatické a citrusové tóny, je vhodná pro ty, kteří hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. V její kompozici se prolínají sladké a svěží…
Paco Rabanne Invictus Victory Absolu Intense M P, 50 ml
od 1 327 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém Invictus Victory Absolu Intense od značky Paco Rabanne přináší vůni, která je určená pro muže, kteří si zakládají na odhodlání, síle a nezdolném duchu vítězství. Tento parfém o objemu 50…
LOEWE 7 Cobalt M EDP, 100 ml
od 2 333 Kč
- Parfémová voda
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje parfémovaná voda pro muže LOEWE 7 Cobalt. Přesvědčí vás hned při prvním přivonění, že od teď bude neodmyslitelnou součástí každého vašeho…
David Beckham Refined Woods M EDP, 100 ml
od 362 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda pro muže David Beckham Refined Woods našla svou inspiraci v cestách slavného fotbalisty Davida Beckhama po Asii a je plná akordů, které vám tuto jedinečnou zemi přiblíží. …
