Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lattafa The Kingdom M EDP 100 ml
od 457 Kč
4,57 Kč/ml- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- 100 ml
Lattafa The Kingdom je parfémovaná voda určená pro muže, kteří hledají výraznou a sofistikovanou vůni. Tato parfémovaná voda pochází z arabského prostředí, což jí dodává jedinečný charakter a…
Christian Dior Homme Intense M EDP, 150 ml
od 2 964 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Staňte se pravým gentlemanem s opojnou květinově-dřevitou vůní pro muže Dior Homme Intense, jejíž jádrem je kosatec s dřevitým podtónem, který připomíná uklidňující vůni teplého bochníku chleba. …
Giorgio Armani Code Homme EDP, 150 ml
od 2 304 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Opakovaně plnitelný
Giorgio Armani Code Homme nabízí sofistikovanou a elegantní parfémovou vodu pro moderního muže. Vyznačuje se svou dlouhotrvající vůní, která zanechává trvalý dojem. Její složení je pečlivě…
Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme EDT, 100 ml
od 1 300 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
La Nuit De L´Homme je pánskou vůní, která představuje módní dům Yves Saint Laurent a byla na trh uvedena v březnu 2009. Vůně se představuje jako plná kontrastů a napnutí. Flakon je tmavý a…
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme EDT, 100 ml
od 960 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme je orientální dřevitá vůně pro muže, uvedená na trh v roce 2021. Vůně Scandal je skutečným odrazem všeho, čím je Jean Paul Gaultier. Velmi moderní, dřevitá…
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir M P, 75 ml
od 1 441 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Na rozpálenou palubu vás přenese parfém pro muže Jean Paul Gaultier Le Male Elixir. Vaše tělo zahalí do intenzivní vůně plné žhavého sex-appealu. Tak na co čekáte? Ujměte se kormidla a plnou…
Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme Le Parfum EDP, 100 ml
od 2 102 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Samotný úvod vůně patří svěžímu bergamotu, který je posléze doplněn delikátně opepřenými hvězdičkami anýzu. V srdci se ukrývá tajuplné labdanum, vzrušující levandule a šťavnaté ovocné tóny. …
Dior Homme Parfum P, 75 ml
od 2 851 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Květinově dřevitá vůně pro opravdové muže, která v sobě snoubí sílu i jemnost. Vůně Dior Homme Parfum představená v roce 2014 je dokonale propracovaná do posledního detailu a zajistí vám…
Yves Saint Laurent Y Le Parfum 2025 M P, 60 ml
od 1 580 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Y Le Parfum 2025 je pánský parfém, který přináší intenzivní a smyslnou vůni. Tento parfém je určen pro sebevědomého muže, který hledá vůni, jež podtrhne jeho osobnost a…
Bruno Banani Loyal Man EDP, 30 ml
od 183 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Ať už vás čeká důležité pracovní jednání, party s přáteli nebo večeře s osudovou ženou, parfémovaná voda pro muže Bruno Banani Loyal Man je vždy skvělou volbou. Podpoří vaše sebevědomí kdykoliv, …
Giorgio Armani Acqua di Giò M P, plnitelný flakon 50 ml
od 1 574 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánové, připravte se na pořádnou dávku svěžesti. Parfém Armani Acqua di Giò je inspirován silou přírody a nekonečným mořem. Jeho nadčasová vonná kompozice se jen tak neomrzí a až vám vůně dojde, …
Rasasi Hawas Fire M EDP 100 ml
od 759 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Rasasi Hawas Fire je pánská parfémovaná voda o objemu 100 ml, která je určena pro každodenní nošení. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2025 a přináší kombinaci různorodých vonných tónů, jež…
Chanel Bleu de Chanel Parfum pour Homme 50 ml
od 2 399 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Chanel Bleu de Chanel je luxusní pánská vůně, která ztělesňuje mužskou svobodu. Nadčasové dřevité aroma této vůně působí velmi elegantním dojmem. S tímto parfémem dokonale vyjádříte svoji…
Chanel Bleu de Chanel M EDP, 100 ml
od 1 708 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Luxusní pánská vůně, která ztělesňuje mužskou svobodu. Nadčasové dřevité aroma této vůně působí velmi elegantním dojmem. S tímto parfémem dokonale vyjádříte svoji osobnost a zároveň zvýrazníte…
Yves Saint Laurent MYSLF M P, 40 ml
od 1 327 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent MYSLF je parfém určený pro muže, kteří hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a styl. Tento parfém je charakteristický svou dřevitou vůní, která je doplněna květinovými a…
Armaf Club De Nuit Intense Man Limited Edition P 105 ml
od 1 451 Kč
- Parfém
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
V limitované edici pánské vůně Club De Nuit Intense Man od značky Armaf naleznete parfém vhodný pro silné muže, kteří hledají intenzivní a výrazný vonný zážitek. Tato speciální edice je navržena…
Afnan Supremacy Not Only Intense M EDP, 100 ml
od 858 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Supremacy Not Only Intense zachycuje energii, zvedá náladu a poskytuje pocit pohody a hrdosti. Vůně mísí luxusní ingredience dohromady a vytváří komplexní, jemnou kompozici. Smyslná vůně je…
Afnan 9PM M EDP, 100 ml + sprchový gel 200 ml + deodorant 250 ml
od 777 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Afnan 9PM je ideální volbou pro muže, kteří preferují aromatické a orientální vůně. Je vhodná pro aktivní životní styl a dokáže podtrhnout nejlepší stránky vaší osobnosti. Bohatá kompozice je…
French Avenue Azzure Aoud M EDP, 100 ml
od 568 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
French Avenue Azzure Aoud je parfémovaná voda, která spojuje intenzivní orientální a dřevité tóny s univerzální elegancí. Vhodná pro ženy i muže, tato vůně přináší bohatou a komplexní kompozici, …
Burberry Hero M P, 50 ml
od 1 305 Kč
- Parfém
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Luxusní
Burberry Hero je parfém pro muže. Jantarově dřevitá vůně pro muže byla uveden na trh v roce 2024. Parfém Burberry Hero vykresluje obraz moderního muže a ukazuje jeho upřímnost a odvahu. Hlava…
Calvin Klein Obsession Men EDT, 125 ml
od 423 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Silná vůně s vyjímečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů, přísad a vzácných dřevitých aromatů. Přeměna vůně na jedinečnou svého druhu pro muže díky svému složení, Calvin Klein obohatil…
Asombroso by Osmany Laffita The Mania For Man EDP, 100 ml
od 1 539 Kč
- Parfémová voda
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
**Asombroso by Osmany Laffita The Mania for Man EDP** Pánská parfémovaná voda Asombroso by Osmany Laffita The Mania for Man nabízí bohatou a komplexní směs vůní navrženou pro muže, kteří si…
Azzaro The Most Wanted M P, 50 ml
od 1 065 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Přijměte výzvu, s níž přichází parfém pro muže Azzaro The Most Wanted, a uvolněte spalující energii, která se ve vás ukrývá. Tato vůně s ohnivým charakterem a slovy nepopsatelnou intenzitou se…
Joop! Homme EDT, 75 ml
od 366 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Valentino Born In Roma Purple Melancholia Uomo M EDT, 50 ml
od 1 336 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Valentino Born in Roma Purple Melancholia Uomo je aromatickou jantarovou vůní, která osloví muže hledajícího výrazný a zároveň sofistikovaný doplněk. Vyznačuje se harmonickou…
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Intense EDP, 50 ml
od 1 260 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Intense - Parfémovaná voda pro muže (50 ml) Jean Paul Gaultier přináší novou pánskou parfémovanou vodu Scandal Pour Homme Intense. Tento produkt je určen…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 878 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Dolce & Gabbana The One M EDP, 100 ml
od 1 192 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nadčasová klasika s moderními prvky, která nepostrádá eleganci a smyslnost. Právě taková je tato pánská vůně Dolce&Gabbana The One For Men. Perfektní partner pro populární dámskou The One. …
Prada Luna Rossa Ocean M EDP, 100 ml
od 1 500 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Nová parfémovaná voda Prada Luna Rossa Ocean je založena na přesvědčení, že s technologií jako rozšířením nás samých můžeme posouvat své limity, přehodnotit, co je možné, a zvýšit svůj výkon. …
Christian Dior Sauvage M EDP, 60 ml
od 1 699 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
Vůně Christian Dior Sauvage inspirována divokou přírodou, horkým pouštním sluncem a svobodou symbolizuje nespoutanost, dobrodružství a volnost. Vydejte se s vlky za svitu měsíce na cestu poznání…
Burberry Hero M EDP, 100 ml
od 1 300 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Burberry představuje Hero Eau De Parfum, vůni z řady Burberry Hero. Silná vůně, která ve vás probudí hrdinu. Představuje člověka, který hledá svobodu a osobní proměnu a kterého už nebrzdí…
Paco Rabanne 1 Million Royal M P, 100 ml
od 1 350 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Aromatická vůně
Paco Rabanne 1 Million Royal je pánský parfém, který se vyznačuje svou aromatickou a dřevitou vůní. Je určen pro muže, kteří hledají výraznou a zároveň elegantní vůni. Parfém je charakteristický…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 200 ml
od 2 763 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo je parfémovaná voda pro muže, která představuje první fougerovou vůni od tohoto renomovaného výrobce. Tato vůně je inspirována hlubokým modrým mořem a nabízí…
Davidoff Hot Water M EDT, 60 ml
od 234 Kč
3,90 Kč/ml- Toaletní voda
- 60 ml
Vůně v sobě ukrývá erotickou mužnou přednost a smyslnou vášeň. Vzrušující červená bazalka v horní nótě je obohacena o pravý pelyněk. Milostné srdce, zahalené do nového koření, přináší této vůni…
Calvin Klein One Shock For Him EDT, 200 ml
od 469 Kč
2,35 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 200 ml
Přestože je Calvin Klein One Shock for Him poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenců. Parfém je založen na pikantních orientálních vůních navozujících příjemnou…
Jean P. Gaultier Ultra Male Intense M EDT 125 ml
od 1 688 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- 125 ml
Jean Paul Gaultier Ultra Male je silná kořeněná vůně pro muže z roku 2015. Složení se otevírá svěžími tóny hrušky, citrónu a bergamotu, které jsou obohaceny o chladivou vůni máty. Kompozici…
Gucci Guilty Pour Homme M P, 90 ml
od 1 672 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Mužnost, charisma a sofistikovanost v jednom flakonu. Parfém Gucci Guilty Pour Homme nechá během okamžiku vyniknout vaše skutečné já. Dřevitá vůně podtrhne sex-appeal a přirozenou mužnost. …
Hugo Boss Boss The Scent Intense M EDP, 100 ml
od 1 642 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Je svěží a energizující vůně. Její základ stojí na variaci kouřové vůně kůže a hřejivé návykové vanilky. Srdci dominuje podmanivé exotické ovoce manika, které pochází z Jižní Afiky. U vrcholu…
Giorgio Armani Acqua di Giò Intense M EDP, 100 ml
od 2 226 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Giorgio Armani Acqua Di Gio Intense představuje intenzivní a smyslnou interpretaci ikonické vůně Acqua Di Gio. Vytváří harmonii mezi svěží vodní svěžestí a silou přírody, …
Versace Eros M EDT, 50 ml
od 820 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Versace Eros je vůně pro muže z roku 2012, která je inspirovaná a hluboce spojena s řeckou mytologií. Tato vůně má za cíl odhalit a uvolnit neomezenou vášeň a touhu. Vůně byla pojmenována po…
Gisada Ambassador Intense M EDP, 100 ml
od 1 668 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro muže Ambassador Intense je od značky Gisada. Vůně je plná mužné smyslnosti, svůdnosti a vášně. Luxusní vůně je pro náročné muže a tip na dárek, který zaručeně…
Armaf Club De Nuit Urban Man M EDP 105 ml
od 344 Kč
3,28 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- 105 ml
Armaf Club De Nuit Urban Man je dřevitě-kořeněná vůně pro muže uvedená na trh v roce 2017. Hlava - grep, bergamot, kardamom, máta Srdce - zázvor, muškátový oříšek, cedr, levandule Základ -…
Chanel Allure Sport Eau Extreme M EDP, 150 ml
od 3 986 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Chanel Allure Sport Eau Extreme je svěží a bylinný, kompozice mandarinky a šalvěje, okořeněná špetkou pepře. Chanel Allure Sport Eau Extreme je vůně pro muže, který se nebojí riskovat a posouvat…
Yodeyma Power M EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Unikátní pánská vůně Yodeyma Power je silný a povzbuzující parfém pro svůdného a záhadného muže. Citrusové vysoké tóny společně se skořicí dodávají kořenitou svěžest, kterou umocňuje pačuli. …
Jean Paul Gaultier Le Beau Male EDT, 75 ml
od 1 000 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
- 75 ml
Jean Paul Gaultier Le Beau Male je vůně, která byla vytvořena pro zvýraznění erotického potenciálu. Le Beau Male je svěží aromatická vůně, jež činí muže žhavě přitažlivými. V této nové alchymii…
Dior Sauvage Parfum M P, 100 ml
od 2 617 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nová a koncentrovanější verze oblíbené pánské vůně Dior Sauvage, inspirovaná měsíční prérií, tmavou oblohou a plameny. Tento parfém si klade za cíl spojit extrémní svěžest s teplými orientálními…
Hugo Boss Boss Bottled Elixir M P, 50 ml
od 498 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Nechte zazářit své vnitřní světlo. Poklad, který se ukrývá v nitru každého muže, poodhalí tato parfémovaná voda. Její bohatá kompozice s vysokou koncentrací vonných ingrediencí je jako podmanivý…
Bentley Black Edition for Men EDP 100 ml
od 530 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vůně Bentley for Men v černém flakonu. Orientální, kořenitá vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. Hlava - černý pepř, bergamot, bobkový list Srdce - šalvěj, skořice, rum, …
