Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Yves Saint Laurent Y Intense M EDP, 100 ml
od 1 400 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Y Intense přináší ještě intenzivnější zážitek, který umocňuje charakteristický kapradinový akord. Ten je dokonalým kontrastem mezi svěžestí a smyslností. Yves Saint…
Hugo Boss Hugo Man Extreme M EDP 75 ml
od 562 Kč
7,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Německé
- Svěží parfém
- 75 ml
V roce 2016 představila značka Hugo Boss pánskou vůni Hugo Extreme. Ta se řadí mezi svěží, zelené vůně a vyzařuje z ní čistota a harmonie. V úvodu se ukrývá zelené jablko, poté se rozvine…
David Beckham Ambre Breeze M EDP, 100 ml
od 304 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Amber Breeze od značky David Beckham je dlouhotrvající, jantarově aromatická parfémová voda pro muže. Je oslnivě hřejivá jako ten nejkrásnější západ slunce a nabízí svému nositeli nekonečné…
Giorgio Armani Emporio Stronger with You Intense M EDP, 100 ml + EDP 15 ml
od 1 664 Kč
Emporio Stronger with You Intense od Giorgio Armani je parfémovaná voda, která se vyznačuje dřevitě-kořeněnou a ambrovou vůní. Tato kompozice je vhodná pro muže, kteří preferují intenzivnější, …
Hugo Boss Boss The Scent M EDT, 50 ml
od 671 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kořenitá pánská vůně Hugo Boss Boss The Scent okouzlí vás i všechny ženy kolem. Tato toaletní voda je totiž jako stvořená po rafinované svádění. Její intenzivní a zároveň velice působivé aroma…
Paco Rabanne Million Gold Elixir Intense M P, 100 ml
od 1 790 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Million Gold Elixir Intense je parfém, který vyniká svou sofistikovanou a hřejivou vůní. Tento produkt od Paco Rabanne je určen mužům, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost a učinit dlouhotrvající…
La Rive Heroic Man EDT 100 ml
od 86 Kč
- Toaletní voda
- Polské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
La Rive Heroic Man je orientální a moderní vůně, která je ideální pro muže, kteří jsou odvážní a nezapomenutelní. Tato tajemná kompozice vůně podtrhne vaši vnitřní sílu a připomene vám vzrušení…
Giorgio Armani Code Homme EDP, 75 ml
od 1 990 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Code Homme nabízí sofistikovanou a elegantní parfémovou vodu pro moderního muže. Vyznačuje se svou dlouhotrvající vůní, která zanechává trvalý dojem. Její složení je pečlivě…
Yves Saint Laurent Y Le Parfum 2025 M P, 100 ml
od 2 148 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Y Le Parfum 2025 je pánský parfém, který přináší intenzivní a smyslnou vůni. Tento parfém je určen pro sebevědomého muže, který hledá vůni, jež podtrhne jeho osobnost a…
Michael Kors Pour Homme M EDP, 100 ml
od 1 124 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme je parfémová voda vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete zanechat nezapomenutelný dojem. Vyznačuje se komplexní kompozicí, která zahrnuje…
Prada Paradigme Le Parfum M P, 100 ml
od 3 200 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém Prada Paradigme Le Parfum je navržen pro muže, kteří hledají vyváženou a sofistikovanou vůni, která podtrhne jejich osobnost. Kombinuje svěží a energické tóny s elegantním a hřejivým…
Hugo Boss Boss Bottled Absolu M P, 100 ml
od 1 776 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Hugo Boss Boss Bottled Absolu je parfém určený pro muže, kteří hledají výraznou a sofistikovanou vůni. Tento parfém je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zanechat nezapomenutelný dojem a…
Prada Luna Rossa Ocean M P, 100 ml
od 1 600 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Tato aromatická fougere vůně byla uvedena na trh v roce 2024 a je určena pro muže, kteří se nebojí překonávat své limity a otevírat nové obzory. Parfém je charakteristický svou silnou a…
Dsquared2 Green Wood M EDT, 100 ml
od 735 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Dsquared2 Green Wood je výsledek skloubení působivých přírodních tónů a mužné elegance, která osloví každého moderního muže hledajícího originální a nezaměnitelnou vůni. Je…
Valentino Born in Roma Coral Fantasy Uomo W EDT, 50 ml
od 1 237 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Valentino Born in Roma Coral Fantasy Uomo je toaletní voda pro muže. Je to dřevitě aromatická vůně, která byla uvedena na trh v roce 2022. Born in Roma Coral Fantasy Uomo je rozšířením ikonické…
Burberry Hero M EDP, 50 ml
od 1 045 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Burberry představuje Hero Eau De Parfum, vůni z řady Burberry Hero. Silná vůně, která ve vás probudí hrdinu. Představuje člověka, který hledá svobodu a osobní proměnu a kterého už nebrzdí…
Nusuk Ateeq M P 100 ml
od 582 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfém Nusuk Ateeq představuje komplexní a harmonickou vůni, která osloví muže hledajícího výrazný a osobitý doplněk. Jedná se o parfém, který vyniká svou intenzitou a bohatou kompozicí, vhodný…
Angry Beards Sick Sensei M P, 100 ml
od 1 437 Kč
- Parfém
- Tester
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Tento parfém s vámi vydrží celý den. Sick Sensei žije podle nejčistšího samurajského kodexu. Parfém je určen pro náročné muže. Hlava - cedr, kardamom, geránie, růžový pepř Srdce - pačuli, …
Rasasi Hawas Black M EDP 100 ml
od 385 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Rasasi Hawas Black je moderní parfémová voda pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato parfémová voda je navržena pro muže, kteří hledají kombinaci svěžesti a hloubky v jedné vůni. …
Diesel Bad M EDT, 100 ml
od 710 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Odvážná, sofistikovaná a návyková vůně má svěží dřevitou kompozici a nezaměnitelné charisma. Vystupte z davu a zahalte se do vonného oblaku z omamné levandule, pikantního kardamomu a čerstvého…
Armaf Club de Nuit Intense M EDT, Tester 105 ml
od 499 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Již s jediným pohledem na design flakonku vůně toaletní vody pro muže Armaf Club de Nuit Intense vám bude patrné, že máte co do činění s luxusní vonnou kompozicí. Vůně, ukrytá za nevšedním…
Davidoff Cool Water M EDP, 100 ml
od 827 Kč
8,27 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Objevte sofistikovanou svěžest moře s Davidoff Cool Water. Davidoff se rozhodl spojit svěžest vůně Cool Water s jednou z nejlepších přísad z etického zdroje: vetiver. Tato tropická rostlina byla…
Prada Luna Rossa Black M EDP, 50 ml
od 1 404 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Prada Luna Rossa Black z roku 2018 následuje zakladatelku série, vůni Luna Rossa z roku 2012, a také vůni Luna Rossa Carbon z roku 2017. Sice postrádá jejich typickou levanduli, …
Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Homme P, 60 ml
od 1 550 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Homme je pánský parfém, který představuje dokonalou kombinaci aromatických, dřevitých a kožených tónů. Tento parfém je výjimečný svou jedinečnou vůní, která…
Giorgio Armani Emporio Stronger With You M P, 50 ml
od 1 199 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Emporio Stronger With You je parfém pro muže, který přináší intenzivní a podmanivý zážitek. Tato vůně je oslavou sounáležitosti a propojení, což se odráží nejen v samotné…
Paco Rabanne 1 Million Elixir Intense M EDP, 200 ml
od 2 291 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Paco Rabanne 1 Million Elixir Intense je parfémová voda pro muže, která představuje bohatší, silnější a hlubší variantu oblíbené vůně 1 Million. Jedná se o aromatickou a dřevitou vůni, je…
Paco Rabanne Invictus M P, 50 ml
od 1 350 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně je určena pro muže, kteří hledají silný a výrazný parfém, který podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Invictus je parfém, který je vhodný pro každodenní nošení, ale zároveň…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond M EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 002 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Luxusní
Hugo Boss Bottled Beyond, parfémová voda pro muže o objemu 50 ml, představuje vyváženou a harmonickou vůni, která spojuje kontrastní prvky v jedno. Tento parfém je vhodný pro muže, kteří hledají…
Versace Eros Flame M EDP, 50 ml
od 1 052 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Vůně plná kontrastů, tak by se dala jednoduše popsat pánská parfémovaná voda Versace Eros Flame. Oproti originálu Eros z roku 2012, jehož aromaticky-fougerová vůně je hluboká a intenzivní, má…
Hugo Boss Boss Bottled Absolu M P, 50 ml
od 1 206 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Hugo Boss Boss Bottled Absolu je parfém určený pro muže, kteří hledají výraznou a sofistikovanou vůni. Tento parfém je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zanechat nezapomenutelný dojem a…
Valentino Vendetta Uomo M EDP, 90 ml
od 2 627 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Valentino Vendetta Uomo je určena pro muže, kteří chtějí podtrhnout svůj osobitý styl a sebevědomí. Vůně se vyznačuje intenzivním a mnohostranným charakterem, který se hodí pro…
Paco Rabanne Invictus Victory Elixir P M, 100 ml
od 1 787 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Paco Rabanne Invictus Victory Elixir je pánský parfém, který představuje výzvu k přijetí vlastní nesmrtelnosti. Tato vůně se stane vaším osobním elixírem, který vám pomůže překonat všechny…
Prada Luna Rossa Carbon M EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 557 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Prada Luna Rossa Carbon je aromatická a ambrová vůně, která spojuje svěžest a hřejivost v moderním pojetí. V úvodu se rozvíjí svěží tóny bergamotu a pepře, které dodávají vůni…
Valentino Born in Roma Extradose Uomo M P, 100 ml
od 2 150 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Valentino Born in Roma Extradose Uomo je parfém pro muže, který přináší intenzivní a dlouhotrvající vonný zážitek. Tato vůně je součástí kolekce Born in Roma a představuje její nejvyšší…
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Intense P, 125 ml
od 1 699 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir Absolu Intense je intenzivní pánský parfém, který přináší novou dimenzi do světa vůní. Je navržen pro moderního muže, který si cení elegance a síly. Tento…
Versace Eros Energy M EDP, 50 ml
od 960 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Versace Eros Energy je parfémová voda, která přináší svěžest a energii inspirovanou nádhernou krajinou pobřeží Středozemního moře. Je určena pro moderního muže, který je silný, sebevědomý a…
Jean Paul Gaultier Le Beau Male EDT, 125 ml
od 1 601 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
- 125 ml
Jean Paul Gaultier Le Beau Male je vůně, která byla vytvořena pro zvýraznění erotického potenciálu. Le Beau Male je svěží aromatická vůně, jež činí muže žhavě přitažlivými. V této nové alchymii…
David Beckham True Instinct M EDP, 75 ml
od 260 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
David Beckham True Instinct je určena pro muže, kteří si jsou jistí svou osobností a chtějí ji podtrhnout výraznou, ale přitom příjemnou vůní. David Beckham True Instinct je charakteristická…
Lattafa Raghba Wood Intense M EDP, 100 ml
od 258 Kč
2,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Objevte tajemství a eleganci parfémované vody Lattafa Raghba Wood Intense. Tento podmanivý orientální parfém, inspirovaný dřevitými a sladkými tóny, nabízí jedinečný a luxusní čichový…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDT, 100 ml
od 1 575 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo je toaletní voda pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je určena těm, kteří oceňují svěžest a energii, kterou evokuje chladný oceán. …
Guess Seductive Homme Red M EDT, 100 ml
od 423 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Jen málokterá barva má v sobě tolik svůdnosti jako červená. A právě v červené barvě našla svou inspiraci toaletní voda pro muže Guess Seductive Homme Red, která se promění ve vaši tajnou zbraň…
JOOP! Homme P, 125 ml
od 672 Kč
5,38 Kč/ml- Parfém
- Německé
- Fougerové vůně
- 125 ml
Mužnost, charisma a sofistikovanost v jednom flakonu. Parfém JOOP! Homme Le Parfum nechá během okamžiku vyniknout vaše skutečné já. Hlava - levandule Srdce - kosatec Základ - tonka fazole
Angry Beards More Urban Twofinger M P 100 ml
od 1 590 Kč
- Parfém
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Nenechte se ničím zastavit a dopřejte si vzpruhu v jakékoli situaci. Parfémovaná voda pro muže Angry Beards More Urban Twofinger vám zajistí okamžitý příliv energie na smyslové úrovni. Povzbudí…
Bentley Bentley for Men Intense EDP, 100 ml
od 629 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Okouzlující pánská vůně vám dodá notnou dávku sebedůvěry a sofistikovanosti. Přenese vás do vyšší dimenze vaší osobnosti. Vůně je dokonalým ztělesněním rozvahy i životního nadhledu. Bentley for…
Giorgio Armani Acqua di Giò Elixir M P 50 ml
od 1 748 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Acqua di Giò Elixir je parfémový extrakt pro muže, který přináší intenzivní a hluboký zážitek inspirovaný silou moře. Tento parfémový extrakt je určen pro muže, kteří hledají…
Davidoff Cool Water M EDT, 75 ml
od 385 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Viktor & Rolf Spicebomb Extreme M EDP, 50 ml
od 866 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Viktor & Rolf Spicebomb Extreme. Parfémovaná voda pro muže 50ml Viktor & Rolf Spicebomb Extreme - pikantní, mužná a podmanivá vůně. Jedinečný mix…
Bvlgari Man In Black EDP, 100 ml
od 1 500 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Sofistikovaná vůně pro muže, za jejímž vznikem stojí mýtický bůh země, minimálně pokud jde o aromatické ingredience. Vyhlášená sladká kompozice plná pikantních a hřejivých tónů. Vůně zaměřená na…
