Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hermes Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver M EDP, 50 ml
od 1 540 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Svěží hlava se skládá z citronu, grepu a bergamotu. V srdci ucítíte pelargonii společně s výraznými pepřovými tóny. …
Salvatore Ferragamo Incanto Blue M EDT 100 ml
od 398 Kč
3,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Svěží kořeněná vůně pro muže. Hlavu tvoří kombinace pepře, koriandru, estragonu a kmínu. Ty doplňuje osvěžující bergamot, pelyněk, zelené akordy a aldehydy. V srdci se snoubí skořice s…
Mont Blanc Vetiver Glacier Frozen Santal M EDP, 125 ml
od 1 575 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pánská parfémovaná voda Mont Blanc Vetiver Glacier Frozen Santal M EDP přináší jedinečnou kombinaci svěžesti, elegance a hloubky, která osloví muže hledající sofistikovanou a dlouhotrvající…
Guerlain Vetiver Parfum EDP 100 ml
od 2 094 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně inspirovaná světem jemných lihovin, zejména ginem, přináší moderní pojetí tradiční vetiverové vůně. Její koncentrované složení přináší jedinečnou hru aroma, která vyniká svěžím a zároveň…
COACH For Men EDP 60 ml
od 821 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Coach For Men přináší jedinečný zážitek pro moderního muže, který je charismatický a plný energie. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a…
Armaf The Warrior M EDT 100 ml
od 381 Kč
- Toaletní voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Armaf The Warrior je dřevitá aromatická vůně pro muže, která nabízí příchutě citrusů a čerstvého koření. Toaletní voda kombinuje tradiční s neočekávaným a vytváří vůni pro muže, která vyniká v…
Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme M EDP, 50 ml
od 421 Kč
8,42 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme je moderní orientální fougere vůně pro muže, který se nebojí vyjadřovat své pocity. Pro současné gentlemany ji roku 2016 vytvořil…
Police To Be Camouflage M EDT, 40 ml
od 237 Kč
5,92 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 40 ml
Aromatická, kořeněná, dřevitá, pižmová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Hlava - citron, kardamom, máta, červené jablko, antilone Srdce - koření, ozon, lavandule, …
Montale Paris Wood&Spices M EDP, 100 ml
od 1 235 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Montale Paris Wood&Spices. Parfémovaná voda pro muže 100ml. .
Cuba Mexico Maya M EDT, 35 ml
od 102 Kč
2,91 Kč/ml- Toaletní voda
- 35 ml
Cuba Mexico Maya je pánská vůně ve známém flakonku doutníkového tvaru.
Cuba Magnum Red M EDT, 125 ml
od 206 Kč
1,65 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 125 ml
Cuba Magnum Red For Men je svůdná pánská vůně. Parfém se skládá z podmanivé směsi exotických dřev a orientálního koření doplněnou o bazalku a asijskou šalvěj. Vůně je určena pro šarmantního muže…
Davidoff Cool Elixir Safran Mineral Intense M P 100 ml
od 1 532 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Parfém Davidoff Cool Elixir Safran Mineral Intense M představuje intenzivní a sofistikovanou vůni, která osloví muže s dobrodružným duchem a smyslem pro luxus. V jeho základu se spojuje ambrová, …
Anfar London Absolu D'Orient M EDP 115 ml
od 684 Kč
- Parfém
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém Anfar London Absolu d’Orient je výraznou a sofistikovanou chyprově-ovocnou vůní pro muže, která přináší bohatý kontrastní zážitek. Vůně se rozvíjí v několika vrstvách, kde se potkávají…
Riiffs Exclusive Privé Mystique Noir M EDP 80 ml
od 402 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda pro muže, která v sobě spojuje tajemné a hluboké tóny s elegancí, vytváří unikátní a přitažlivou vůni. Její charakter je vhodný pro večerní příležitosti, formální události nebo…
Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition M EDP, 50 ml
od 761 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Jimmy Choo Urban Hero Gold Edition M EDP je parfémovaná voda pro muže, která vyniká svou propracovanou vonnou kompozicí. Tento parfém se zaměřuje na muže, kteří se chtějí odlišit, vyčnívat z…
Makeup Revolution Man Intense EDT, 100 ml + sprchový gel 150 ml
od 190 Kč
- Toaletní voda
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Svěží a jemná vůně je inspirovaná nocí. Otevírá se dřevitými a cedrovými tóny, následovanými hřejivým nádechem sečuánského pepře a pačuli, na závěr vás překvapí citrusová vůně a pižmo, které vás…
Tabac Man EDT, 50 ml
od 240 Kč
4,80 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Svůdná Tabac Man je aromatická vůně pro muže, plná teplých tónů citrusů, levandule, sladkého koření a tónů lesa..
ELODE Victoire EDT 100 ml
od 141 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
ELODE Victoire EDT 100 ml Výrobce: ELODE Elode Victoire je toaletní voda pro muže, kteří ocení harmonii mezi svěžestí a hloubkou vůně. Svým orientálním charakterem přináší kombinaci vítězné…
Yodeyma Oseus M EDP, 15 ml
od 169 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
YODEYMA OSEUS M EdP Yodeyma Oseus je parfémovaná voda (EdP) od značky Yodeyma, která se vyznačuje osvěžující a elegantní vůní. Tato vůně je obohacena o citrusové tóny, což jí dodává výraznou…
Salvatore Ferragamo Spicy Leather M EDP, 100 ml
od 1 296 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Kožená
- 100 ml
Salvatore Ferragamo Spicy Leather M EDP – Parfémová voda pro muže 100 ml Salvatore Ferragamo Spicy Leather je parfémová voda určená pro muže, kteří preferují kožené a kořeněné vůně. Tento…
Montale Paris Intense Cherry U EDP Tester 100 ml
od 1 666 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Máte rádi vůni třešní? Pak si zamilujete také vůni parfémované unisex vody Intense Cherry značky Montale Paris. Vůně, která je určena pro ženy i pro muže, byla uvedena na trh v roce 2017. Na…
Nõberu Oud Sthlm M EDP, 50 ml
od 890 Kč
- Parfémová voda
- Švédské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Nõberu Oud Sthlm M EDP je parfémovaná voda, která zaujme svou neotřelou a výraznou vůní. Tento produkt je určen pro muže, kteří hledají něco jedinečného a neobvyklého. Parfémovaná voda nabízí…
Dunhill Desire Extreme M EDT 100 ml
od 662 Kč
6,62 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Objevte nespoutanou živočišnost a vášeň, kterou vám přináší toaletní voda Dunhill Desire Extreme. Maskulinní citrusová vůně je určena pro vášnivé muže a vhodná pro každou příležitost. Hlava -…
VIKTOR & ROLF Spicebomb Infrared M EDP, 50 ml
od 1 861 Kč
37 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Parfémová voda VIKTOR & ROLF Spicebomb Infrared je určena pro muže, kteří hledají intenzivní a smyslnou vůni, která podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Typickým znakem této…
Dsquared2 Original Wood M EDP, 100 ml
od 1 302 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dsquared2 Original Wood je nadčasová klasika, která vzdává hold mužné eleganci a přirozenému charisma. Pánská parfémovaná voda Dsquared2 Original Wood se rychle stane nepostradatelnou součástí…
Cartier Déclaration Parfum M EDP, 50 ml
od 1 445 Kč
29 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Elegantní, svěží a dřevité tóny, které jsou v rovnováze a podtrhnou vytříbený vkus moderního muže. Počátek vůně tvoří intenzivní a osvěžující esence hořkého pomeranče. Kořenité srdce v sobě…
Creed Himalaya M EDP, 100 ml
od 3 800 Kč
38 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Luxusní
- 100 ml
Creed Himalaya je dřevitá citrusová vůně pro muže. Tato parfémovaná voda pochází z dílny unikátní, luxusní, dynastické a soukromě vlastněné značky nikových (niche) parfémů. Značka Creed se krom…
Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme EDT, 100 ml + 2x 50 ml sprchový gel
od 1 979 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
La Nuit De L´Homme je pánskou vůní, která představuje módní dům Yves Saint Laurent a byla na trh uvedena v březnu 2009. Vůně se představuje jako plná kontrastů a napnutí. Flakon je tmavý a…
Zadig & Voltaire This Is Really Him! M EDT Tester 100 ml
od 734 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná kompozice, která osloví muže hledajícího výraznou a osobitou vůni, kombinuje svěží citrusové tóny s hlubokými dřevitými a ambrovými akordy. V úvodu se rozvíjí jiskřivá energie…
Montblanc Explorer Extreme M P 60 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 490 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Montblanc Explorer Extreme Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml Montblanc Explorer Extreme je novinkou na trhu pro rok 2025, která dále rozvíjí úspěšnou linii vůní Montblanc Explorer. Tato…
Ralph Lauren Polo Blue M P, 125 ml
od 1 526 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Název: Ralph Lauren Polo Blue Parfém Výrobce: Ralph Lauren Ralph Lauren Polo Blue Parfém je pánská vůně, která se vyznačuje svou silnou a elegantní charakteristikou. Tento parfém, uvedený na…
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu M P 40 ml
od 1 688 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Objevte vůni MYSLF L'Absolu od Yves Saint Laurent – parfém, který vyzývá k oslavě vaší jedinečnosti. Tato intenzivní dřevitě-kořeněná vůně pro muže přináší luxusní zážitek v každé kapce a je…
Dior Homme 2020 M EDT, 50 ml
od 1 686 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda s intenzivně dřevitou stopou, představuje kompromis mezi silou a něhou. Deklaruje sebevědomou mužskou smyslnost. Srdce této toaletní vody je tvořeno smyslnou stopou jemného dřeva, …
Giorgio Armani Code M EDT, 30 ml
od 1 112 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně je skutečně první orientální luxusní vůní od Armaniho. Je svůdná, rafinovaná a věčně smyslná. Nechejte se unášet na křídlech jemných tónů olivového květu, gaiského dřeva a semena tonky…
Roja Parfums Vetiver Pour Homme M P 50 ml
od 6 837 Kč
- Parfém
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Chyprová pánská vůně Vetiver Pour Homme z dílny parfémáře Roja Dove přináší sofistikované spojení intenzivních a svěžích tónů. Vůně je inspirována představou otisku vůně milence na kůži a působí…
Montblanc Explorer Platinum M EDP, Tester 100 ml
1 179 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Montblanc Explorer Platinum EDP je parfémovaná voda pro muže, uvedená na trh v roce 2023. Tato vůně zaujme muže, kteří hledají vyvážený a sofistikovaný parfém, který je vhodný pro různé…
Parfums De Marly Godolphin Royal Essence M EDP 125 ml
od 4 273 Kč
34 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Kožená
- 125 ml
Parfémovaná voda Parfums De Marly Godolphin inspirovaná slavným hřebcem, zjemňuje kožený tón ovocem a kořením a díky tomu získává silný a zároveň delikátně hladký charakter. Vůně luxusní kůže…
Guerlain Habit Rouge M EDP, Tester 100 ml
od 1 450 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Luxusní
- 100 ml
Orientální, dřevitá vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 1965. Hlava parfému se skládá z bazalky, bergamotu, brazilského červeného dřeva, citronu, limetky a mandarinky, srdce tvoří…
Narciso Rodriguez For Him EDT, 100 ml
od 1 775 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Narciso Rodriguez For Him je originální vůně pro opravdové muže. Pro ty kteří se nezaleknou žádné výzvy. For Him je ostřejší, dřevitě kořeněná vůně s ambrovými podtóny.
Ralph Lauren Ralph’s Club Elixir M EDP 75 ml
1 032 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Ralph Lauren Ralph’s Club Elixir M EDP 75 ml je parfémovaná voda určená pro muže, kteří upřednostňují výrazné a přitom jemné vonné kompozice. Tento parfém se hodí nejen pro zvláštní…
Maison Alhambra Victorioso Nero M EDP 100 ml
593 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Maison Alhambra Victorioso Nero je pánská parfémovaná voda, která nabízí výraznou a komplexní vůni pro moderního muže. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kteří hledají parfém, jenž ztělesňuje…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic M EDP, Tester 100 ml
od 1 756 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic je ideální volbou pro muže, kteří preferují aromatické, kořenité a kožené vůně s ovocným nádechem. Jedná se o parfémovanou vodu, která představuje tajemství…
Dior Homme 2020 M EDT, Tester 100 ml
od 2 308 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Toaletní voda s intenzivně dřevitou stopou, představuje kompromis mezi silou a něhou. Deklaruje sebevědomou mužskou smyslnost. Srdce této toaletní vody je tvořeno smyslnou stopou jemného dřeva, …
Chanel Allure Sport Eau Extreme M EDP, 3 x 20 ml náplň + plnitelný flakón
od 3 050 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně je směsicí pižmových nót, koření a dřevin. Touto zvláštní až extrémní kombinací nový Chanel vyřazuje vzdušnost, smyslnost ale také ostrost a sílu. Chanel Allure Homme Sport Eau Extrême je…
Acqua Di Parma Colonia Intensa M EDC, 180 ml
od 2 763 Kč
15 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- 180 ml
Acqua di Parma Colonia Intensia je dřevitě-citrusová vůně pro moderní a dynamické muže, kteří vyznávají ležérní eleganci. Tento parfém Colonia Intensia dokonalým způsobem podtrhne vaši osobitost…
Boucheron Jaipur Pour Homme EDP, Tester 100 ml
od 531 Kč
5,31 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Kvalitní Boucheron Jaipur Homme pro muže (Parfémová voda) EDP 100ml Tester za 634 Kč.
Yves Saint Laurent Kouros M EDT, 50 ml
od 1 506 Kč
30 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Orientální vůně
- Luxusní
- 50 ml
Yves Saint Laurent Kouros byl uveden na trh v roce 1981. Tato nadčasová vůně inspirovaná starořeckými sochami oslovujícími dokonalost linií. Vůně v níž se rozvíjí tóny pelyňku, koriandru a…
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Absolu P, Tester 100 ml
1 923 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme Absolu je parfém, který přináší smyslnost a odvahu do každodenního života každého muže. Tento typ parfému je vytvořen s cílem oslovit muže, kteří touží po…
