Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Montale Paris Red Vetyver M EDP, 100 ml
od 1 392 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Niche
- 100 ml
Pánskou vůni Montale Paris Red Vetyver vytvořil Pierre Montale. Vůně Red Vetyver je určena pro sebevědomé a silné muže. Představuje elegantního muže, který miluje klasický styl. Pro muže, který…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Wood & Wood EDP, 50 ml
od 962 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Pánská citrusovo dřevitá parfémová voda pro moderního muže Issey Miyake L'Eau d'Issey pour Homme s dvojitou koncentrací cedrového a santalového dřeva vyvážená pomocí svěží vůně grapefruitu. …
Burberry Hero Intense M P, 200 ml
od 2 631 Kč
- Parfém
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda pro muže Burberry Hero Parfum Intense představuje spojení síly, hloubky a mužné elegance. Tato jedinečná kompozice oslavuje odvahu a intenzitu, kdy se dřevité tóny prolínají s…
Amouage Journey Man EDP, 100 ml
od 4 354 Kč
44 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Luxusní
- 100 ml
Pánská vůně Amouage Journey Man představuje silného a elegantního muže. Muže, který je sám sebou a miluje výzvy. Jedinečná vůně Journey Man v sobě skrývá vzácné ingredience. Bohaté a vyvážené…
Amouage Honour Man EDP, 100 ml
od 3 200 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Luxusní
Amouage Honour je kořenitě dřevitá vůně pro muže s klasickou kompozicí. Tato parfémovaná voda od nezávislé luxusní značky parfémů sídlící v Londýně a čerpající inspiraci z bohatého a pestrého…
Mercedes Benz Land M EDP 100 ml
od 620 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Mercedes-Benz Land M EDP 100 ml Mercedes-Benz, značka známá především v automobilovém průmyslu, přináší parfémovou vodu Land M EDP, která je určena moderním, sebevědomým mužům. Tato vůně byla…
Dior Sauvage Parfum M P, 30 ml
2 890 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Nová a koncentrovanější verze oblíbené pánské vůně Dior Sauvage, inspirovaná měsíční prérií, tmavou oblohou a plameny. Tento parfém si klade za cíl spojit extrémní svěžest s teplými orientálními…
Tom Ford Vert des Bois EDP 50 ml
od 3 200 Kč
64 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- 50 ml
Ve své kolekci Private Blend Les Extraits Verts kombinuje Tom Ford neobyčejným způsobem dřevité nóty s květinovými akordy a svěžími citrusovými nótami. Vůně Vert des Bois je inspirovaná bujnými, …
Yodeyma Paris Oud Gem M EDP, 100 ml
od 695 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Yodeyma Paris Oud Gem M EDP přináší intenzivní a éterickou vůni, která osloví muže i ženy díky svému unisex charakteru. Její složení je založeno na kořeněných a oud tónech, které…
Penhaligon's The Blazing Mr Sam M EDP 75 ml
od 5 443 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Parfémová voda pro muže, která spojuje kořeněné a dřevité akordy, je inspirována nespoutaným životním stylem a silnou osobností. Vůně je určena pro muže, kteří si cení svobody, odvahy a…
Yves Saint Laurent Y Le Parfum M EDP, 100 ml
od 2 050 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Le Parfum je nové intenzivní pojetí Y řady. Hladká elegance. Hrubá síla. Vůně obsahující levanduli se silou černého cedrového dřeva je podtržená hlubokým návykovým rytmem kadidla. Absolutní síla…
John Player Special Gold M EDT 100 ml
290 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Toaletní voda John Player Special Gold je určena pro muže, kteří chtějí zanechat trvalý dojem a cítit se sebevědomě v každé situaci. Tato vůně vás obklopí nezaměnitelnou aurou, která podtrhne…
Narciso Rodriguez For Him EDT, Tester 100 ml
od 1 759 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Narciso Rodriguez For Him - (TESTER) toaletní voda. Aromatická fougere vůně Narciso Rodriguez For Him byla uvedena na trh v roce 2007. Vůně Narciso Rodriguez for Him určitě nebude pro každého, …
Gucci Guilty Absolute pour Homme EDP, 150 ml
2 596 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Luxusní
- 150 ml
Gucci Guilty Absolute parfémovaná voda pro muže 150 ml.
Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum M EDP, Tester 125 ml
2 555 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Pánská parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum má flakon ve tvaru svalnatého mužského torza, které zakrývá jen list. Vypadá tak, jako by vyšlo přímo z ráje. Svěží, návyková vůně je…
David Beckham Bold Instinct EDP Set 200 ml
389 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
David Beckham Bold Instinct EDP Set 200 ml David Beckham Bold Instinct je parfémovaná voda, která se vyznačuje charismatickou a mužnou vůní. Tento dřevitý parfém je ideální volbou pro muže, …
Yves Saint Laurent Y Le Parfum M EDP, Tester 100 ml
2 595 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Le Parfum je nové intenzivní pojetí Y řady. Hladká elegance. Hrubá síla. Vůně obsahující levanduli se silou černého cedrového dřeva je podtržená hlubokým návykovým rytmem kadidla. Absolutní síla…
Moschino Toy Boy EDP, 50 ml
od 708 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Moschino Toy Boy je výrazně mužná vůně, která vám dodá na sebevědomí v jakoukoliv denní dobu. Dřevitá aromatická vůně pro moderního sebevědomého muže na běžné nošení, ale i na…
Guerlain L´Homme Ideal L´Intense M EDP, 50 ml
od 1 125 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Luxusní
- 50 ml
Parfémovaná voda Guerlain L´Homme Ideal L´Intense je znamenitá kompozice z roku 2018, oslavující mužnost a sílu. Skvěle doladí styl moderního gentlemana, který žije naplno a oceňuje luxusní…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender EDT, 50 ml
od 650 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Cítíte to? To jarní sluneční paprsky pomalu začínají probouzet přírodu kolem. Pánská toaletní voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Solar Lavender je příběhem znovuzrození. Objevte vonnou…
Trussardi Black Extreme M EDT, 50 ml
od 600 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Citrusové vůně
- Kožená
- 50 ml
Toaletní voda Black Extreme od značky Trussardi obsahuje všechny hlavní hodnoty značky Trussardi. Silná a rozmanitá vůně, která přitahuje a vystupuje jako "nová zbraň svádění". Nová vůně Black…
Trussardi Black Extreme M EDT, 30 ml
od 433 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Citrusové vůně
- Kožená
- 30 ml
Toaletní voda Black Extreme od značky Trussardi obsahuje všechny hlavní hodnoty značky Trussardi. Silná a rozmanitá vůně, která přitahuje a vystupuje jako "nová zbraň svádění". Nová vůně Black…
Al Haramain L'Aventure Intense M EDP 100 ml
od 627 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Al Haramain L'Aventure Intense je určena pro muže, kteří hledají vyváženou a výraznou vůni. Tato parfémovaná voda kombinuje různé vonné složky, které dohromady vytvářejí…
Guerlain L'Instant De Guerlain Pour Homme EDT, 100 ml
od 1 455 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
L´Instant De Guerlain Pour Homme se otevírá svěžími tóny citrusů, doplněnou o anýz a jasmín. Srdce je teplé a mužné - je složené z pačuli, cedru, indického santalového dřeva, levandule a…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Eau & Cédre EDT 100 ml
od 762 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
- Přírodní
Nenechte se ničím zastavit a dopřejte si vzpruhu v jakékoli situaci. Toaletní voda pro muže Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme Eau & Cédre vám zajistí okamžitý příliv energie na smyslové…
Lalique White in Black M EDP 125 ml
od 558 Kč
- Parfémová voda
- Švýcarské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Lalique White In Black je pánská parfémovaná voda, která v sobě spojuje eleganci a sílu. Tento parfém je vhodný pro muže, kteří chtějí vyzařovat charisma a sebevědomí za každé situace. Na…
Armaf Check Mate King M EDP 100 ml
od 566 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda pro muže, která spojuje orientální a dřevité prvky s gurmánskými a aromatickými tóny, vytváří unikátní a přitažlivou kompozici. V úvodu se rozvíjí sladce vyzrálá vůně mirabelky, …
Acqua Di Parma Colonia Intensa M EDC, 50 ml
od 1 224 Kč
24 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Acqua di Parma Colonia Intensia je dřevitě-citrusová vůně pro moderní a dynamické muže, kteří vyznávají ležérní eleganci. Tento parfém Colonia Intensia dokonalým způsobem podtrhne vaši osobitost…
Cuba Mexico Cactus M EDT, 35 ml
od 45 Kč
1,29 Kč/ml- Toaletní voda
- 35 ml
Pánská vůně vhodná pro každodenní nošení.
Cuba Green M EDT, 35 ml
od 42 Kč
1,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- 35 ml
Cuba Green je vyjádřením mužské smyslnosti, jež je prohloubena za pomoci dřevitých aromatických tónů. Nádech lesa, mechu a přírodního opojení ve formě toaletní vody, která si najde upotřebení…
Jesus Del Pozo Halloween Man Rock On M EDT, 125 ml
od 535 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Halloween Man Rock On je představena jako nové vydání první mužské vůně z kolekce Jesus Del Pozo Halloween, Halloween Man z roku 2012. Vůně je určena pro smyslné sexy muže, kteří…
Chanel Allure Sport Eau Extreme M EDP, 20 ml
od 2 454 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně je směsicí pižmových nót, koření a dřevin. Touto zvláštní až extrémní kombinací nový Chanel vyřazuje vzdušnost, smyslnost ale také ostrost a sílu. Chanel Allure Homme Sport Eau Extrême je…
Cuba Orange M EDT, 35 ml
od 42 Kč
1,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 35 ml
Dopřejte si podmanivé kořeněné vůně, kterou je toaletní voda pro muže Cuba Orange. Zažijte blažené pocity elegance, smyslnosti a svůdnosti, jež se prolínají v typicky mužském kořeněném zábalu. …
Police To Be Tattooart M EDT, 40 ml
od 236 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Mladistvá a originální vůně, která našla svou inspiraci v tetování. Právě to je vůně toaletní vody pro muže Police To Be Tattooart. Dřevitě-aromatická pánská vůně byla na trh uvedena v roce…
Cartier Pasha Noire Edition M EDT, 100 ml
od 1 432 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Cartier Pasha Noire Edition je citrusovo - dřevitá ryze pánská moderní vůně. Představuje neodolatelný prožitek, klasiku a eleganci. Dokonale vyvážené čerstvé svěží citrusy v kombinaci s…
Cuba City New York M EDT, 35 ml
od 49 Kč
1,40 Kč/ml- Toaletní voda
- 35 ml
Tabáková vůně pro muže. Vhodná na denní nošení.
Paco Rabanne Black XS M EDT, 50 ml
od 891 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Proslulý francouzský módní dům Paco Rabanne přišel v roce 2005 na trh s novinkou Paco Rabanne XS Black. Jedná se o pánskou toaletní vůni z dílny parfémového mága Oliviera Crespa. Paco Rabanne XS…
Ajmal Kuro M EDP 90 ml
od 386 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kuro by Ajmal je parfémovaná voda určená pro muže, kteří hledají výraznou a nezapomenutelnou vůni. Tato aromatická kořeněná kompozice se otevírá svěžími a energickými tóny bergamotu a pepře, …
Paco Rabanne Invictus Victory Absolu Intense M P, 200 ml
od 2 820 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Paco Rabanne Invictus Victory Absolu Intense je parfém určený pro muže, kteří hledají výraznou a trvalou vůni. Tento parfém nabízí silně intenzivní aroma, které je vhodné pro zvláštní…
Guerlain L'Homme Idéal Extreme EDP, 100 ml
od 1 699 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Luxusní
Elegantní pánská vůně Guerlain L'Homme Idéal Extreme nese orientálně dřevitou esenci, která ve vás probudí odvahu splnit všechny výzvy. V srdci kompozice leží silné orientální a dřevité tóny, …
Mercedes-Benz Club Extreme M EDT, 100 ml
od 647 Kč
6,47 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
**Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Extreme** je intenzivní, dynamická a charismatická vůně pro muže z roku 2015. V bohaté kompozici ucítíte vůni svěžího ovoce v doprovodu svůdného dřeva a kůže. …
Guy Laroche Drakkar Noir M EDT, 50 ml
od 230 Kč
4,60 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Guy Laroche Drakkar Noir Francouzský návrhář Guy Laroche vytvořil vůni Drakkar Noir v roce 1982. Tato vůně nese jméno podle vikingské lodě. Drakkar Noir představuje sílu a dobrodružství. Je to…
VIKTOR & ROLF Spicebomb Night Vision M EDP 50 ml
od 1 142 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Viktor & Rolf Spicebomb Night Vision M EDP 50 ml Parfémovaná voda Viktor & Rolf Spicebomb Night Vision je moderní volbou pro muže, kteří preferují výrazné a kořeněné vůně s dotekem citrusových…
Guy Laroche Drakkar Intense M EDP, 100 ml
od 394 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Neztraťte tempo ani na konci náročného dne. Parfémovaná voda pro muže Guy Laroche Drakkar Intense je pestrou kombinací vonných ingrediencí, která vás nepřestane bavit a udrží vás v tom správném…
Chanel Pour Monsieur EDP Tester 75 ml
od 2 300 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 75 ml
Chanel Pour Monsieur je věčná klasika navržená v roce 1955. Velmi rafinovaná vůně pro elegantní a inteligentní muže. Pour Monsieur se otevírá citrusovou svěžestí a směřuje do pikantního srdce z…
Montale Paris Aoud Cuir D'Arabie M EDP, 100 ml
od 1 287 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kožená
Odvážné a hluboké aroma vůně Montale Paris Aoud Cuir d'Arabie vás uchvátí již od samého začátku. Parfém Aoud Cuir d'Arabie je kombinací intenzivního tabáku, kůže a břízy. To vše je obohacené o…
Montale Paris Black Aoud M EDP, 100 ml
od 1 579 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
- Niche
Montale Paris Black Aoud. Parfémovaná voda pro muže 100ml Montale Paris Black Aoud je nádherná směs kambodžského agarového dřevo smíchaného s indonéskou pačulí. V hlavě se zprvu objeví…
Bvlgari Man Terrae Essence EDP, 100 ml + EDP 15 ml
od 1 536 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Luxusní
- Dárková sada
Pro muže, kteří se nespokojí s ničím menším než s výjimečností, je určena pánská parfémovaná voda Bvlgari Man Terrae Essence. Dřevitá vonná kompozice, jíž je možné charakterizovat slovy mužnost, …
