Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Chanel Antaeus Pour Homme EDT, 100 ml
od 2 914 Kč
29 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Pánský parfém Chanel Antaeus se nechal inspirovat řeckou mytologií a představuje silnou a vášnivou vůni plnou harmonie a elegance. Díky svému jedinečnému a nezaměnitelnému složení klade důraz…
Roberto Cavalli Uomo M P, 100 ml
od 541 Kč
5,41 Kč/ml- Parfém
- Italské
- Orientální vůně
- 100 ml
Roberto Cavalli Uomo je parfém, který je součástí široké škály vůní od italského výrobce Roberto Cavalli. Tento parfém je charakterizován jako orientální vůně, což znamená, že je bohatý, těžký a…
Giorgio Armani Code 2023 M EDT, Náplň 150 ml
od 1 777 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Armani Code je přesně tou vůní, která dokonale podtrhne mužnost. Skrývá v sobě dřevito-ambrové tóny, je ideální volbou pro moderního cílevědomého muže. Inspiraci pro válcovitý…
Paris Corner Opulentia Flame M EDP 100 ml
od 367 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Paris Corner Opulentia Flame M EDP 100 ml Výrobce: Paris Corner Paris Corner Opulentia Flame je parfémovaná voda, která je určena pro muže, kteří chtějí zanechat silný a nezapomenutelný dojem. …
Maison Alhambra Victorioso Fearless M EDP 100 ml
od 203 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Maison Alhambra Victorioso Fearless M EDP 100 ml je pánská parfémovaná voda, která nabízí výraznou a charismatickou vůni pro sebevědomé muže. Tento produkt je určen pro moderní muže, kteří…
Hermes Rocabar M EDT, 100 ml
od 1 895 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Luxusní, elegantní, dřevitá pánská vůně. Živá překvapivě teplá vůně, vdechuje sílu a smyslnost, spojuje v sobě moc i něžnost. Její autentický duch evokuje přírodu a svobodu. Hlava - jalovec, …
Giorgio Armani Acqua di Giò M P, náhradní náplň 150 ml
od 2 338 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánové, připravte se na pořádnou dávku svěžesti. Parfém Armani Acqua di Giò je inspirován silou přírody a nekonečným mořem. Jeho nadčasová vonná kompozice se jen tak neomrzí a až vám vůně dojde, …
Mancera Black Gold M EDP 120 ml
od 1 632 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- 120 ml
Black Gold představuje pánskou koženou vůni. Hlavu tvoří citrusy, agarové dřevo, levandule, skořice a muškátový oříšek. Srdce se skládá z jasmínu, fialky, růže, mořských tónů a pačuli. V základu…
Armaf Hunter Killer M EDP 100 ml
od 347 Kč
3,47 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Armaf Hunter Killer M EDP 100 ml je parfémovaná voda určená pro muže, kteří hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Tento produkt je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zanechat silný dojem a…
Jimmy Choo Man Intense EDT 50 ml
od 750 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- 50 ml
Elegantní, smyslná vůně Jimmy Choo Jimmy Choo Man Intense je určená pro sebevědomé muže, kteří si užívají život na plno. Kompozice propojuje aromatické tóny koření s ovocnými. Základ tvoří…
Paco Rabanne Phantom M EDT, 200 ml náhradní náplň
od 1 823 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Tato vůně je instantní a přímou dávkou dobrého pocitu. V úvodu jsou nejvýraznější krémové levandulové tóny, které po chvíli vystřídají energií nabité citrusy z Itálie a aroma madagaskarské…
David Beckham True Instinct M EDP, 50 ml
od 265 Kč
5,30 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- 50 ml
David Beckham True Instinct je určena pro muže, kteří si jsou jistí svou osobností a chtějí ji podtrhnout výraznou, ale přitom příjemnou vůní. David Beckham True Instinct je charakteristická…
Montblanc Legend Elixir M EDP 30 ml
od 637 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémová voda Montblanc Legend Elixir je vysoce koncentrovaná vůně, která spojuje aromatické a ambrové tóny do intenzivního a dlouhotrvajícího vonného zážitku. Její charakter je postaven na…
LOEWE 7 Elixir M EDP, 100 ml
od 5 390 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
LOEWE 7 Elixir Parfémovaná voda LOEWE 7 Elixir je variantou parfémované vody určenou pro muže, kteří upřednostňují intenzivnější vůně. Tato vůně je koncipována s vyšší koncentrací esenciálních…
Paloma Picasso Minotaure M EDT, 75 ml
od 537 Kč
7,16 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Paloma Picasso Minotaure 75 ml - Toaletní voda. Paloma Picasso Minotaure - vůně pro muže. Paloma Picasso Minotaure - HLAVA: citrusy, aldehydy, koriandr SRDCE: levandule, pelagónie, jasmín, ..
Issey Miyake L´Eau D´Issey pour Homme Intense EDT, 125 ml
od 617 Kč
4,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 125 ml
L´Eau D´Issey Pour Homme Intense - toaletní voda s rozprašovačem 125 ml. L´Eau D´Issey Pour Homme Intense od značky Issey Miyake je svěží, citrusově-dřevitá vůně pro muže, kteří milují aktivní…
Maison Alhambra Jorge Di Profumo Aqua M EDP 100 ml
od 445 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Maison Alhambra Jorge Di Profumo Aqua EDP je parfémovaná voda pro muže, která přináší osvěžující a aromatickou vůni inspirovanou mořskou brízou a energií Středozemního moře. Tato vůně je ideální…
Calvin Klein Defy M EDP, 200 ml
od 1 204 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Najděte odvahu vzdorovat zaběhlým pravidlům. K tomu vás vybudí pánská parfémovaná voda Calvin Klein Defy. Staňte se rebelem a zažijte akci, risk a život na hraně díky mužné vůni plné…
Issey Miyake Nuit d´Issey M EDP, 125 ml
od 1 634 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- 125 ml
Pánská vůně Issey Miyake Nuit d´Issey byla představena v roce 2014. Bohaté složení kombinuje svěží tóny ovoce a hřejivého dřeva. Počáteční tóny šťavnatého bergamotu a grapefruitu Vás povzbudí a…
La Rive Password M EDT 75 ml
od 162 Kč
- Toaletní voda
- Polské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda La Rive Password M EDT 75 ml La Rive Password je toaletní voda určená pro moderního a sebevědomého muže. Tento parfém je navržen tak, aby vyjadřoval sílu a sebejistotu…
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir M EDP, 150 ml
od 2 504 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Bad Boy Cobalt Elixir od značky Carolina Herrera je parfémovaná voda pro muže, která osloví všechny, kdo mají rádi dřevité vůně s výraznými zemitými a kořeněnými podtóny. Tato interpretace…
Guerlain L´Homme Ideal L´Intense M EDP, 100 ml
od 1 625 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Luxusní
- 100 ml
Parfémovaná voda Guerlain L´Homme Ideal L´Intense je znamenitá kompozice z roku 2018, oslavující mužnost a sílu. Skvěle doladí styl moderního gentlemana, který žije naplno a oceňuje luxusní…
Bujairami Hectic M EDP 100 ml
od 1 395 Kč
- Parfém
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Bujairami Hectic M EDP představuje unikátní spojení svěžesti a hřejivosti, které vytváří výraznou a energickou vůni. Její aromatická a citrusová základna je doplněna kořenitými…
David Beckham Refined Woods M EDP, 50 ml
od 226 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Název produktu: David Beckham Refined Woods M EDP Výrobce: David Beckham Typ produktu: Parfémovaná voda pro muže Objem: 50 ml David Beckham Refined Woods M EDP je parfémovaná voda určená pro…
Mancera Paris Intense Cedrat Boise M P, 60 ml
od 1 551 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Výrobce: Mancera Paris Typ produktu: Parfémovaná voda pro muže Mancera Paris Intense Cedrat Boise je orientálně-dřevitý parfém určený pro muže, kteří hledají výraznou, dlouhotrvající a…
Prada Paradigme Le Parfum M P, náplň 150 ml
od 3 344 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Opakovaně plnitelný
- Náhradní náplň
Pánská parfémovaná voda Prada Paradigme Le Parfum M P přináší intenzivní a smyslnou vůni, která se hodí pro každodenní nošení i pro výjimečné příležitosti. Její dřevitá kompozice je postavena na…
Montale Paris Black Aoud M EDP, 50 ml
od 1 002 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
- Niche
Montale Paris Black Aoud je nádherná směs kambodžského agarového dřevo smíchaného s indonéskou pačulí. V hlavě se zprvu objeví mandarinkové tóny, které záhy vystřídá růže v tmavém sytě červeném…
Afnan Supremacy Incense M EDP 100 ml
od 673 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Afnan Supremacy Incense M EDP 100 ml je parfémovaná voda určená pro muže, kteří hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Tento parfém je ideální volbou pro ty, kteří chtějí vyjádřit svou osobnost…
JOOP! Homme Eau de Parfum Intense M EDP 125 ml
od 977 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
JOOP! Homme Eau de Parfum Intense M EDP 125 ml Parfémová voda JOOP! Homme Eau de Parfum Intense představuje bohatou evoluci tradičního parfému JOOP! Homme. Tato verze spojuje svůdné kořeněné…
Montblanc Legend Red M EDP, Tester 100 ml
od 626 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Mont Blanc Legend Red. Už jen pár kapek na vaší kůži…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Noir Ambré M EDP 100 ml
od 1 979 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Orientální, kožená, dřevitá vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Hlava - šafrán, muškátový oříšek, skořice, koriandr. Srdce - papyrus, cedr, vetiver, kůže.
Acqua Di Parma Colonia Intensa M EDC, 100 ml
od 1 812 Kč
18 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Acqua di Parma Colonia Intensia je dřevitě-citrusová vůně pro moderní a dynamické muže, kteří vyznávají ležérní eleganci. Tento parfém Colonia Intensia dokonalým způsobem podtrhne vaši osobitost…
Essens 007 M EDP 50 ml
od 530 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Hlava: švestka, dubový mech, jablko, citrusové plody, bergamot, citron Srdce: pelargonie, hřebíček, skořice Základ: santalové dřevo, olivovník, vanilka, vetivér, cedr Typ vůně: Dřevité, …
Bi-es Men Brossi P 100 ml
od 129 Kč
1,29 Kč/ml- Parfém
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Bi-es Men Brossi parfémovaná voda 100 ml. Výrazná mužná vůně definuje novým způsobem úspěch. Vyzařuje sebevědomí a zdůrazňuje smyslně emocionální stránku mužského charakteru. Velká…
Amouage Interlude 53 Man EDP 100 ml
od 1 889 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Amouage Interlude 53 Man EDP 100 ml Interlude 53 Man od značky Amouage je parfémovaná voda pro muže, která se řadí mezi ambrově-dřevité vůně. Byla uvedena na trh v roce 2020 a je dílem známého…
Bvlgari Le Gemme Tygar M EDP 125 ml
11 566 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Tygar by Bvlgari je citrusově aromatická vůně určená pro muže, kteří hledají osvěžující a intenzivní vůni s moderním vyzněním. Vůně je inspirována silou a elegancí tygra, což se…
Dsquared2 Green Wood M EDT, 50 ml
od 500 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Rafinovaná vůně, která dokonale vystihne vaši jedinečnost. To je toaletní voda pro muže Dsquared2 Green Wood, jež v sobě skrývá dřevité, aromatické i zemité tóny, doplněné osvěžujícími citrusy. …
Azzaro Forever Wanted Absolu M P, 50 ml
od 1 357 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Pánská parfémovaná voda Azzaro Forever Wanted Absolu je určena pro muže, kteří se nebojí prožívat každý okamžik s vášní a sebedůvěrou. Vůně kombinuje silné ambrové a dřevité tóny, které…
Gisada Ambassador M EDP, 50 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 661 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémová voda Ambassador od značky Gisada je výjimečná orientální vůně, která je určena pro muže s charismatem a sebevědomím. Tento parfém je výsledkem práce švýcarské značky, která se od svého…
Cerruti 1881 Vivo M EDP 100 ml
od 1 009 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Cerruti 1881 Vivo M EDP 100 ml je parfémovaná voda určená pro muže, kteří hledají charakteristickou vůni, jež dokáže zaujmout svou propracovanou kompozicí a kvalitním složením. VIVO znamená…
Yodeyma Nero M EDP 50 ml
od 389 Kč
- Parfémová voda
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovanou vodu Yodeyma Nero vždy poznáte a to díky intenzivním složkám v podání kůže, tabáku či guajakového dřeva. Hlava - rum, tabák Srdce - kosatec, kůže, tuberóza Základ - benzoin, …
Caron Yatagan M EDT, 125 ml
od 1 199 Kč
9,59 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Luxusní
- 125 ml
Uveden na trh návrhářským domem Caron v roce 1976, YATAGAN je klasifikován jako luxusní, dřevitá, suchá vůně. Tato pánská vůně obsahuje kombinaci dřeva a kůže s nádechem koření. Je doporučena…
Armaf Hunter Men EDP 100 ml
od 424 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Armaf Hunter Men je parfémová voda pro muže s objemem 100 ml. Tento produkt od výrobce Armaf je inspirován arabským původem parfému a je charakteristický svou odvážnou a svěží vůní. Typickým…
Dior Sauvage Elixir M P, 150 ml
od 6 419 Kč
- Parfém
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Pánská vůně s intenzivním charakterem je určena pro muže, kteří hledají výraznou a dlouhotrvající parfémovou stopu. Parfémový extrakt Dior Sauvage Elixir představuje koncentrovanou verzi…
Dior Sauvage Parfum M P, Tester 100 ml
3 169 Kč
- Parfém
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Nová a koncentrovanější verze oblíbené pánské vůně Dior Sauvage, inspirovaná měsíční prérií, tmavou oblohou a plameny. Tento parfém si klade za cíl spojit extrémní svěžest s teplými orientálními…
Davidoff Cool Elixir M EDP 100 ml
od 1 255 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
**Davidoff Cool Elixir for Men** Davidoff Cool Elixir je parfémovaná voda pro muže, která přináší bohatou dřevitou vůni s výraznými aromatickými a květinovými akcenty. Tato vůně je určena pro…
Louis Vuitton Myriad U P 100 ml
od 11 500 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Louis Vuitton Myriad U P 100 ml je unisex parfémový extrakt (Extrait de Parfum) z prestižní kolekce Les Extraits, kterou vytvořil mistr parfumér Jacques Cavallier Belletrud. Tato vůně se…
Prada Luna Rossa Carbon M EDT, 150 ml
od 2 353 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- 150 ml
Za vznikem této fougére vůně stojí parfumérka Daniela Andrier, která posouvá kombinaci jednotlivých složek na novou úroveň, která odpovídá životnímu stylu a tempu 21. století. Objevte jedinečnou…
