Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Giorgio Armani Acqua di Giò Intense M EDP, 30 ml
od 1 334 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Giorgio Armani Acqua di Giò Intense je navržena pro muže, kteří hledají výraznou a dlouhotrvající vůni, která spojuje svěžest s hloubkou. Vůně se otevírá energickými a…
Lacoste Red M EDT, 125 ml
od 786 Kč
6,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- 125 ml
Lacoste Red je hravá letní pánská vůně. Mísí se v ní ležérnost a dravost, což je symbolizováno logem krokodýla na dravém červeném podkladu. Parfém v sobě skrývá unikátní profesionálně namíchaný…
Paco Rabanne 1 Million Night Elixir M P, 100 ml
od 2 216 Kč
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Ponořte se do světa intenzivních a smyslných vůní, které jsou stvořené pro muže, kteří chtějí zanechat silný dojem. Rabanne 1 Million Night Elixir je parfémovaná voda, která spojuje luxusní…
Paco Rabanne Black XS 2018 M EDT, 100 ml
od 909 Kč
9,09 Kč/ml- Španělské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Paco Rabanne Black XS (2018) je orientální-dřevitá vůně pro muže. Jedná se o intenzivnější verzi předchozí Black XS z roku 2005. Tato v sobě ukrývá náboj rock´n´rollu, díky kterému se hodí…
Paco Rabanne Phantom Intense M EDP, 150 ml
od 1 941 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Paco Rabanne Phantom Intense je parfémová voda, která se vyznačuje svým jedinečným složením a charakteristickým designem flakonu. Je ideální pro muže, kteří hledají vůni, která je intenzivní, …
Givenchy Gentleman Intense M EDT, 100 ml
od 1 030 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Co by nemělo chybět žádnému opravdovému gentlemanovi? Perfektně to vystihuje toaletní voda pro muže Givenchy Gentleman Intense. V její vysoce návykové vonné kompozici se odráží mužské sebevědomí…
Tesori d'Oriente Sandalo Del Kashmir & Vetiver M EDP 100 ml
od 99 Kč
0,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Potěšte vaše smysly svěží dřevitou vůní pánské parfémované vody Tesori d'Oriente Sandalo Del Kashmir & Vetiver. Zázvor a bergamot v základu odhaluje srdce ze zeleného čaje, růže a benzoinu, …
Dior Homme Parfum P, 125 ml
od 3 320 Kč
- Parfém
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Dior Homme Parfum představuje intenzivní a sofistikovanou vůni, která oslavuje kosatec v jeho plné celistvosti. Tato pánská parfémovaná voda je založena na harmonii síly a jemnosti, kde se…
Police To Be Tattooart M EDT, 125 ml
od 285 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Název produktu: Police To Be Tattooart M EDT Výrobce: Police Police To Be Tattooart Men je toaletní voda, kterou značka Police uvedla na trh v roce 2017. Tento produkt je určen pro muže, …
Hugo Boss Boss Bottled Triumph Elixir M EDP, 100 ml
od 1 165 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Parfémová voda Hugo Boss Boss Bottled Triumph Elixir je určena pro muže, kteří hledají intenzivní a energizující vůni. Tato vůně je ideální pro muže, kteří preferují silné a výrazné…
Yodeyma Dauro M EDP, 100 ml
od 609 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dauro je smyslný a tajemný parfém pro moderního muže s osobitým stylem. Vůně je svůdná, rafinovaná a věčně smyslná. Správná volba pro moderního a sexy muže. Koktejl esencí, které obsahuje, …
Dsquared2 Original Wood M EDP, 30 ml
od 542 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dsquared2 Original Wood je nadčasová klasika, která vzdává hold mužné eleganci a přirozenému charisma. Pánská parfémovaná voda Dsquared2 Original Wood se rychle stane nepostradatelnou součástí…
Dior Homme Sport 2022 M EDT, 200 ml
od 3 293 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Dior Homme Sport pro rok 2022 je sebevědomým počinem, který přináší osvěžující kombinaci citrusů a poklidné ambry v obklopení dřevitých a kořeněných tónů. Monolitický flakon vůně…
Hermes H24 M EDP, 50 ml
od 1 035 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Ať už brázdíte svět v obleku nebo spíše v neformálním oblečení, určitě vám dokonale padne parfémovaná voda Hermes H24, mužná vůně tradiční francouzské značky, která odráží věk digitálních médií. …
David Beckham Bold Instinct M EDP, 50 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
David Beckham Bold Instinct je výrazným doplňkem pro muže, kteří se nebojí vyjádřit svou osobnost. Parfémová voda je charakteristická svou dřevitou a kořenitou složkou, která podtrhuje mužnost a…
Givenchy Gentleman Intense M EDT, 60 ml
od 975 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Co by nemělo chybět žádnému opravdovému gentlemanovi? Perfektně to vystihuje toaletní voda pro muže Givenchy Gentleman Intense. V její vysoce návykové vonné kompozici se odráží mužské sebevědomí…
Chanel Bleu De Chanel L'Exclusif M P, 100 ml
od 3 999 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Luxusní
Chanel Bleu De Chanel L’Exclusif je parfém pro muže, který se vyznačuje intenzivní ambrově-aromatickou kompozicí. Tento parfém je určený mužům, kteří hledají hlubokou a komplexní vůni s…
Givenchy Pí M EDT, 50 ml
od 777 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Odvážný postoj ve světě vůní pro muže. Touha po střídmosti a modernosti, potřeba bořit konvence. Muž, používající Givenchy Pí nám neustále uniká, ale neustále jej objevujeme. Je ztělesněním…
LOEWE 7 Elixir M EDP, 50 ml
od 2 296 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
LOEWE 7 Elixir M EDP je parfémovaná voda pro muže, která přináší intenzivní a hřejivý zážitek z vůně. Tento parfém představuje hlubší a silnější verzi původního LOEWE 7, s vyšší koncentrací…
Dior Sauvage Eau Forte P, 60 ml
od 2 336 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Pánský parfém Dior Sauvage Eau Forte se vyznačuje intenzivním a dlouhotrvajícím efektem díky složení bez alkoholu. Francis Kurkdjian, hlavní parfumér značky Dior, vytvořil Eau Forte jako…
Dsquared2 Original Wood M EDP, 50 ml
od 779 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dsquared2 Original Wood je nadčasová klasika, která vzdává hold mužné eleganci a přirozenému charisma. Pánská parfémovaná voda Dsquared2 Original Wood se rychle stane nepostradatelnou součástí…
Paco Rabanne Phantom in Red M P 150 ml
od 2 333 Kč
- Parfém
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém Rabanne Phantom In Red je intenzivní a smyslná vůně určená pro muže, kteří chtějí zanechat silný dojem a vyzařovat sebevědomí. Vyniká svou komplexní kompozicí, která spojuje…
Yves Saint Laurent Y M EDP, náhradní náplň 150 ml
od 2 505 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Název produktu: Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum Výrobce: Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum je parfémovaná voda pro muže, která kombinuje moderní mužnost s sofistikovanou…
Montblanc Legend Red M EDP, 50 ml
od 570 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Mont Blanc Legend Red. Už jen pár kapek na vaší kůži…
Givenchy Gentleman Boisée M EDP, 100 ml
od 1 029 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Objevte vůni Gentleman od značky Givenchy. Parfém pro muže, kteří jsou vášnivými milujícími milenci. Jejich předností je starat se o ostatní a svádí svou smyslností a jemností. Navozuje pocit…
Prada Luna Rossa Ocean M P, 150 ml náhradní náplň
od 2 336 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Tato aromatická fougere vůně byla uvedena na trh v roce 2024 a je určena pro muže, kteří se nebojí překonávat své limity a otevírat nové obzory. Parfém je charakteristický svou silnou a…
Pepe Jeans Sobold M EDP, 30 ml
od 337 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- 30 ml
Pepe Jeans představuje parfémovou vodu Sobold, která je určena pro moderního muže. Tato výrazná a čistá vůně je ideální pro každodenní nošení. Otevírá se jiskřivými tóny bergamotu, které se…
Creed Viking M EDP, 100 ml
od 5 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Viking značky Creed je dřevitě-aromatická vůně určená pro muže. Hlavu tvoří růžový pepř, bergamot a citron. Srdce se skládá z bulharské růže, růžového pepře a kořeněné máty. Základu dominuje…
Givenchy Pí M EDT, 100 ml
od 891 Kč
8,91 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Givenchy Pí, odvážný postoj ve světě vůní pro muže. Touha po střídmosti a modernosti, potřeba bořit konvence. Muž, používající Givenchy Pí nám neustále uniká, ale neustále jej objevujeme. Je…
Grandeur Tribal Blue M EDP 100 ml
od 335 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Grandeur Tribal Blue M je parfémovaná voda určená pro muže. S objemem 100 ml je tato vůně navržena tak, aby poskytovala dlouhotrvající zážitek, ideální pro každodenní nošení i speciální…
Mont Blanc Patchouli Ink M EDP 125 ml
od 1 668 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Parfémovaná voda Mont Blanc Patchouli Ink je unikátní vůně, která v sobě spojuje aromatické, citrusové, dřevité a pižmové tóny. Její složení vytváří intenzivní a sofistikovaný zážitek, který…
Yves Saint Laurent Y Iced Cologne M EDT, 100 ml
od 1 853 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Yves Saint Laurent Y Iced Cologne je svěží a energická kompozice, která osloví muže hledajícího lehkou a osvěžující vůni pro teplejší dny. Její charakter je založen na kontrastu…
JOOP! Homme Neon Edition M EDT 125 ml
od 523 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
JOOP! Homme Neon Edition je toaletní voda určena pro muže, kteří se nebojí vyjádřit svou moderní a sebevědomou osobnost. Tato vůně představuje dynamickou a energickou reinterpretaci klasické…
Hugo Boss Boss Bottled Parfum M P, 100 ml + sprchový gel 100 ml + deostick 75 ml
od 1 459 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Boss Bottled Parfum je určena pro muže, kteří chtějí zanechat trvalý dojem svou přirozenou elegancí a sebevědomím. Vyniká intenzivní a sofistikovanou vůní, která spojuje svěžest…
Chopard Rose Malaki M EDP 80 ml
od 939 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 80 ml
Kořeněná parfémovaná voda Chopard Rose Malaki dokáže naplnit čichové pohárky. Sbírka orientálních ingrediencí, které vám poskytnou velice chutné odstíny dřevitých tónů. Působivá a propracovaná…
Kenzo Homme Indigo EDP, 60 ml
od 739 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
Kenzo Homme Indigo EDP je parfémovaná voda pro muže, která kombinuje prvky přírody a japonské estetiky s moderní elegancí. Vůně vytvořená Quentin Bischem je dřevitá a obsahuje vodní akcenty, …
Ralph Lauren Polo Red M P plnitelný flakon 75 ml
od 1 068 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Ralph Lauren Polo Red Parfum, pánská vůně, představuje výraznou a energickou kompozici, která se hodí pro muže, kteří chtějí projevit svou sílu, eleganci a sebevědomí. Tento parfém nabízí…
Paco Rabanne Invictus Victory M EDP, 50 ml
od 1 345 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Od teď už pro vás nebude existovat jiný cíl než vítězství. Vašim nástrojem úspěchu je pánská parfémovaná voda Paco Rabanne Invictus Victory, se kterou posunete své limity tak, abyste si porážku…
Paco Rabanne Invictus Victory M EDP, 200 ml
od 2 272 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 200 ml
Od teď už pro vás nebude existovat jiný cíl než vítězství. Vašim nástrojem úspěchu je pánská parfémovaná voda Paco Rabanne Invictus Victory, se kterou posunete své limity tak, abyste si porážku…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond M EDP, náhradní náplň 200 ml
od 2 691 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Hugo Boss Boss Bottled Beyond M EDP přináší moderním mužům nový způsob, jak vyjádřit svou osobnost prostřednictvím parfému. Tato parfémovaná voda, uvedená na trh v roce 2025, nabízí harmonii…
Cartier Déclaration Parfum M EDP, 100 ml
od 2 133 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Elegantní, svěží a dřevité tóny, které jsou v rovnováze a podtrhnou vytříbený vkus moderního muže. Počátek vůně tvoří intenzivní a osvěžující esence hořkého pomeranče. Kořenité srdce v sobě…
David Beckham Instinct M EDP, 50 ml
od 399 Kč
7,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ambrová vůně
- 50 ml
Mužnost, sílu a odvahu, které jsou ve vás ukryté, vám pomůže odhalit pánská parfémovaná voda David Beckham Instinct. Vůně překypuje maskulinitou a dokonale podtrhne váš charakter na každém…
Mustang Amber Signature M EDT 50 ml
od 222 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Mustang Amber Signature je určena pro muže, kteří hledají vyváženou a přitažlivou vůni s orientálně-dřevitým charakterem. Kombinuje svěží tóny s hřejivými akordy, čímž vytváří…
Calvin Klein Eternity for Men Aromatic Essence EDP, 200 ml
od 1 244 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Eternity for Men Aromatic Essence od Calvina Kleina představuje moderní interpretaci klasické pánské vůně, která spojuje svěžest s elegancí a silou. Jedná se o parfémovanou vodu, která vyniká…
AVON Attraction Instinct for Him EDT, 75 ml
od 399 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
**AVON Attraction Instinct for Him M EDT** Toaletní voda AVON Attraction Instinct for Him je určená pro muže, kteří hledají výrazné a odvážné vůně. Jedná se o dřevitě-kořeněnou kompozici, …
Gucci Guilty Absolute Pour Homme M EDP 90 ml + olej na vousy 30 ml + kartáč na vousy
od 1 675 Kč
Gucci Guilty Absolute Pour Homme je elegantní vůně pro muže. Intenzivní kompozice se otevírá tóny kůže, které pozvolna přecházejí do dřevitých akordů. Výsledkem je dřevitá vůně, která dodá…
Dior Sauvage Parfum M P, 50 ml
od 3 373 Kč
- Parfém
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Nová a koncentrovanější verze oblíbené pánské vůně Dior Sauvage, inspirovaná měsíční prérií, tmavou oblohou a plameny. Tento parfém si klade za cíl spojit extrémní svěžest s teplými orientálními…
Issey Miyake L´Eau D´Issey Pour Homme Vetiver M EDT, 50 ml
od 547 Kč
- Toaletní voda
- Japonské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tata vlně je vhodná pro sebevědomé a hrdé muže. Nekomplikované složení vás okouzlí silnými tóny haitského vetiveru, které vyzdvihne kořeněná vůně zázvoru. Bylinné tóny hřejivé muškátové šalvěje…
