Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Tom Ford Noir Extreme M EDP, 100 ml
od 2 718 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dřevitá orientální vůně odhaluje aspekty muže, který má zálibu v neobyčejných věcech. Vůně je plná magnetické sofistikovanosti, které kompletně ohromí veškeré vaše smysly. Hlava - kardamom, …
Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo M EDP, 125 ml
od 850 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Parfémová voda pro muže, která přináší intenzivní a hlubokou vůni, vhodnou pro ty, kdo hledají výrazný a nezaměnitelný charakter. Kombinuje svěží citrusové tóny s květinovými a levandulovými…
Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme EDP, 125 ml
od 1 075 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Dolce & Gabbana Intenso pour Homme je aromatická dřevitá vůně, která vyzařuje eleganci a kontrast mezi čistotou, svěžestí a bohatostí tónů. Je ztvárněna jako vůně insktinktu a emocí. Vyzařuje…
Paco Rabanne 1 Million Black M EDP, 30 ml
od 1 304 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Paco Rabanne 1 Million Black je parfémovaná voda určená pro muže, kteří chtějí zanechat silný dojem a působit sebevědomě. Vyniká intenzivní a luxusní kompozicí, která spojuje aromatické, dřevité…
Dolce & Gabbana Intenso Pour Homme EDP, 200 ml
od 1 340 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dolce & Gabbana Intenso pour Homme je aromatická dřevitá vůně, která vyzařuje eleganci a kontrast mezi čistotou, svěžestí a bohatostí tónů. Je ztvárněna jako vůně insktinktu a emocí. Vyzařuje…
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir EDP, 50 ml
od 922 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir byla uvedena na trh v roce 2018. Pánská vůně je inspirovaná tmavým nočním velkoměstem, kterému poskytuje záři pouze luna v úplňku. Je určena…
VIKTOR & ROLF Spicebomb Dark Leather M EDP, 50 ml
od 998 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Kožená
Parfémovaná voda Spicebomb Dark Leather od značky Viktor & Rolf je určena pro moderního muže, který hledá vůni, jež odráží jeho komplexní charakter a jedinečný styl. Tato vůně je ideální volbou…
Karl Lagerfeld Bois de Santal M EDT 100 ml
od 485 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Toaletní voda Karl Lagerfeld Bois de Santal je navržena pro muže, kteří vyhledávají vůně s výrazným dřevitým charakterem a kořenitými podtóny. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2025 a rychle…
Dior Homme Parfum P, 50 ml
od 2 300 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Dior Homme Parfum je pánská vůně, kterou vytvořil Francis Kurkdjian, hlavní parfumér značky Dior. Tento parfém je určen pro muže, kteří hledají vyváženou kombinaci síly a jemnosti. Parfém nabízí…
Trussardi Black Extreme M EDT, 100 ml
od 774 Kč
7,74 Kč/ml- Toaletní voda
- Italské
- Citrusové vůně
- Kožená
- 100 ml
Toaletní voda Black Extreme od značky Trussardi obsahuje všechny hlavní hodnoty značky Trussardi. Silná a rozmanitá vůně, která přitahuje a vystupuje jako "nová zbraň svádění". Nová vůně Black…
Bvlgari Man Wood Essence EDP, 60 ml
od 1 220 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2018 zachycující energii přírody pro městského muže, tak aby byla v souladu s jeho prostředím. Vůně spojuje intenzivní dřevité tóny se zářivými citrusovými…
Calvin Klein Eternity Amber Essence M P, 100 ml
od 1 145 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Luxusní
Produktový popis parfému Calvin Klein Eternity Amber Essence M P 100 ml Calvin Klein Eternity Amber Essence je parfém pro muže, který byl navržen s ohledem na moderního, sebevědomého muže, …
Calvin Klein Defy M P, 100 ml
od 677 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Calvin Klein přichází s novou evolucí své populární řady vůní pro muže – Calvin Klein Defy Men Parfum. Tento parfém je navržen pro muže, kteří žijí podle svých pravidel a nebojí se být jiní. …
Mercedes-Benz Sign M EDP, 100 ml
od 786 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Aby se vaším typickým podpisem stal úspěch, vyneste hrdě vonný doplněk Mercedes-Benz Sign! Dřevitě-kořeněná parfémovaná voda Mercedes-Benz Sign z dílny věhlasného parfémáře Oliviera Crespa vás…
Jean Paul Gaultier Le Male Elixir M P, Tester 125 ml
od 890 Kč
- Parfém
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro muže, která spojuje intenzivní a smyslné tóny, vytvářející silný a neodolatelný dojem. Vůně kombinuje orientální, dřevité a aromatické prvky, které podtrhují mužnost a…
Prada Paradigme Le Parfum M P, 30 ml
od 1 980 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfém Prada Paradigme Le Parfum je navržen pro muže, kteří hledají vyváženou a sofistikovanou vůni, která podtrhne jejich osobnost. Kombinuje svěží a energické tóny s elegantním a hřejivým…
Guy Laroche Drakkar Noir M EDT, 30 ml
od 238 Kč
7,93 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Guy Laroche Drakkar Noir Francouzský návrhář Guy Laroche vytvořil vůni Drakkar Noir v roce 1982. Tato vůně nese jméno podle vikingské lodě. Drakkar Noir představuje sílu a dobrodružství. Je to…
Chanel Bleu De Chanel L'Exclusif M P, 60 ml
od 3 580 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Luxusní
Chanel Bleu De Chanel L'Exclusif je parfém, který se vyznačuje svou komplexní a intenzivní ambrově-aromatickou vůní. Tento parfém je součástí řady BLEU DE CHANEL a nese označení Extrait de…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 224 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Paco Rabanne Invictus Victory M EDP, 100 ml
od 1 830 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Od teď už pro vás nebude existovat jiný cíl než vítězství. Vašim nástrojem úspěchu je pánská parfémovaná voda Paco Rabanne Invictus Victory, se kterou posunete své limity tak, abyste si porážku…
Cuba Red M EDT 100 ml
od 108 Kč
1,08 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Cuba Red je pánská aromatická vůně s tajuplnými tóny dřeva. Muž, který parfém Red používá je elegantní, sofistikovaný a velmi charismatický. Všude po sobě zanechává jedinečný otisk a jeho okolí…
Bugatti Performance Red M EDT, 100 ml
od 409 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Performance Red od značky Bugatti je pánská toaletní voda, která se otevírá jiskřivým spojením šťavnatého grapefruitu a pikantního černého pepře. V srdci se snoubí kardamom s harmonickými tóny…
Giorgio Armani Stronger With You Intensely M EDP, 15 ml
od 552 Kč
Parfémovaná voda pro muže, která upoutá svou hloubkou a harmonickou směsí kořeněných a sladkých tónů, vhodná pro ty, kdo hledají výraznou, ale zároveň elegantní vůni. Vytvoření pro sebejisté a…
Antonio Banderas The Golden Secret M EDT, 100 ml
od 335 Kč
3,35 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Parfém Antonio Banderas Her Golden Secret : Tajemná, intenzivní a hravá vůně Her Golden Secret vítězí nad všemi smysly, takže je nemožné ubránit své ženské přitažlivosti. Tváří vůně se stala…
Paco Rabanne 1 Million Night Elixir M P, 50 ml
od 1 601 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Rabanne 1 Million Night Elixir je intenzivní a podmanivá vůně, která v sobě spojuje ambrovou, dřevitou a orientální charakteristiku. Je určena pro muže, kteří chtějí působit…
Gucci Guilty Absolute pour Homme EDP, 50 ml
od 1 247 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Luxusní
- 50 ml
Alberto Morillas se při vytváření vůně zaměřil na mezi muži velmi oblíbenou skupinu vůní dřevitých a mistrně propojil jednotlivé ingredience tak, že se vymykají tradiční konstrukci těchto vůní. …
Davidoff Cool Elixir M P, 50 ml
od 835 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Davidoff Cool Elixir M P je parfémová voda, která přináší moderní interpretaci mužného charakteru a síly. Vůně, kterou tento parfém přináší, kombinuje svěžest oceánu s hlubokými, ušlechtilými…
VIKTOR & ROLF Spicebomb M EDT, 150 ml
od 1 964 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 150 ml
Máte rádi bombastické kořeněné vonné kompozice, které podpoří vaše mužné přednosti? Pak si oblíbíte i pánskou toaletní vodu VIKTOR & ROLF Spicebomb. Tato vůně vás však nezaujme pouze svou…
Chopard Oud Malaki M EDP 80 ml
od 1 199 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Pánská orientální parfemovaná Chopard Oud Malaki vás svým osobitým charakterem doslova uchvátí. Jemné tabákové kouzlo s teple kořeněným základem, jehož síle a intenzitě podlehne jakákoliv…
Cartier Déclaration M P 100 ml
od 1 899 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Orientálně dřevitá vůně pro muže, která vyniká svou intenzitou a sofistikovaností, je ideální volbou pro ty, kdo hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Kompozice spojuje svěží a kořenité tóny s…
Cuba Wild Heart M EDT, 100 ml
od 109 Kč
1,09 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda Cuba Wild Heart je určena mužům tíhnoucím k přírodním a dřevitým vůním. Vonné aroma lesa je základem pro silné a tvrdé chlapy, kteří se ničeho nezaleknou. Divoká vonná kompozice, z…
Giorgio Armani Code Homme P, plnitelný flakon 50 ml
od 1 593 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelní. Tento parfém je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Jeho důmyslná vonná kompozice potěší i ty nejnáročnější. Parfém se…
Bvlgari Man In Black P, 150 ml
od 2 389 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Parfém Bvlgari Man In Black přináší intenzivní a smyslnou vůni, která se zaměřuje na hluboké a temné tóny v moderní pánské parfumerii. Vytvořený parfumérem Albertem Morillasem, tento parfém je…
Cuba Brazil M EDT 100 ml
od 107 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje toaletní voda pro muže Cuba Brazil. Přesvědčí vás hned při prvním přivonění, že od teď bude neodmyslitelnou součástí každého vašeho…
Ted Lapidus pour Homme EDT, 100 ml
od 387 Kč
3,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Ted Lapidus Lapidus Pour Homme toaletní voda je orientální vůně pro muže. Je originální a fascinující. Svrchní tóny jsou tvořeny esencemi ananasu a citrónu, které dodají vůni tu správnou…
Beviro Šumava M EDP, 2 ml
od 99 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Beviro Šumava M EDP přináší unikátní vůni inspirovanou divokou přírodou Šumavy, vhodnou pro muže, kteří hledají netradiční a osobitý parfém. Vůně odráží charakteristiku kraje, …
Guerlain L'Homme Idéal Extreme EDP, 50 ml
od 1 233 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Luxusní
Elegantní pánská vůně Guerlain L'Homme Idéal Extreme nese orientálně dřevitou esenci, která ve vás probudí odvahu splnit všechny výzvy. V srdci kompozice leží silné orientální a dřevité tóny, …
Armaf Club de Nuit Intense M EDT, 105 ml + deodorant 200 ml
od 740 Kč
- Toaletní voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Již s jediným pohledem na design flakonku vůně toaletní vody pro muže Armaf Club de Nuit Intense vám bude patrné, že máte co do činění s luxusní vonnou kompozicí. Vůně, ukrytá za nevšedním…
Essens M008 M P 50 ml
od 530 Kč
11 Kč/ml- Parfém
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Pánský parfém značky Essens se pyšní kvalitou, elegantním designem a dlouhotrvající vůní. Parfém má nadčasovou vůni a je oblíbený u všech věkových kategorií. Neodolatelná vůně vyjadřuje…
Rue Broca On Time Blue M EDP 100 ml
od 299 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Rue Broca On Time Blue je pánská parfémovaná voda, která spojuje svěží a kořenité tóny s hlubokými dřevitými akordy, čímž vytváří osvěžující a dynamickou kompozici. Vhodná je pro muže, kteří…
Dsquared2 Green Wood M EDT, 30 ml
od 504 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Green Wood je inspirována svobodou a propojením s přírodou, přičemž kombinuje zelené a kořeněné tóny s kouřovými a pryskyřičnými nuancemi. Vytváří tak teplou, mužnou vůni s…
Porsche Design Titan M EDT, 100 ml
od 651 Kč
6,51 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Porsche Design Titan toaletní voda pro muže 100 ml.
Trussardi Uomo 2011 M EDT, 30 ml
od 407 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Vůně pro muže byla vytvořena pod značkou Trussardi. Podmanivost vůně byla inspirována luxusním životem ve slunné Itálii a vůní kůže. Parfém Trussardi Uomo má flakon černé barvy se zlatým…
Yodeyma Active Man EDP, 50 ml
od 379 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Jasně energická a dynamická, ovocná chypre vůně Yodeyma Active Man oslavuje sílu, úspěch a odvahu. Vůně v sobě odráží válku, mír i lásku. Vyniká v teplejším prostředí. Hlava - černý rybíz, …
Bugatti Dynamic Move Intense M EDP 100 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Pánská parfémovaná voda s dřevitě-orientálním charakterem spojuje svěžest citrusů, kořenité akordy a smyslné dřevité tóny, které osloví muže s aktivním životním stylem a sebevědomým…
Hugo Boss Boss Bottled Parfum M P, 200 ml
od 1 881 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dosáhněte ve svém životě vytyčeného vrcholu a buďte sám sobě bossem. Tyto výzvy v sobě koncentruje pánský parfém Hugo Boss Boss Bottled Parfum. Jeho charismatická, sebevědomá vůně vám vždy…
Guess Seductive Homme EDT, 150 ml
od 522 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ambrová vůně
Značka Guess uvedla na trh v roce 2011 pánskou vůni Seductive Men, která mistrně doplňuje dámskou vůni Seductive. Tato orientálně-dřevitá vůně udělá radost všem mužům, kteří milují luxusní a…
Police To Be Camouflage M EDT, 125 ml
od 355 Kč
2,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- 125 ml
Aromatická, kořeněná, dřevitá, pižmová vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení: Hlava - citron, kardamom, máta, červené jablko, antilone Srdce - koření, ozon, …
