Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Calvin Klein Eternity M P, 50 ml
od 676 Kč
- Parfém
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Chcete skvěle zapůsobit na své okolí a připoutat k sobě veškerou pozornost? Pak objevte vonný doplněk v podobě pánského parfému Calvin Klein Eternity. Fougerově-gurmánská vonná kompozice, jež…
Lacoste L.12.12 Blanc Eau Intense M EDT 100 ml
od 653 Kč
6,53 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Kožená
- 100 ml
Vůně Lacoste L.12.12 Blanc Eau Intense má velmi specifickou vůni, díky čemuž se s ní v davu jen tak neztratíte. Vůně je určena pro muže. Má objem 100 ml. Hlava - mandarinkový olej , citvar, …
Michael Kors Pour Homme Absolu EDP, 50 ml
od 1 149 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme Absolu M EDP je parfémová voda určená pro muže, kteří ocení sofistikovanost a intenzitu moderní elegance. Tento parfém je výjimečný svým pečlivě vyváženým složením, které…
Kilian The Cellars Straight To Heaven White Cristal M EDP, 50 ml
od 3 995 Kč
80 Kč/ml- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Vydejte se přímou cestou k nebesům v doprovodu vůně parfémované vody pro muže By Kilian The Cellars Straight to Heaven. Vůně, kterou lze bez nadsázky označit za návykovou, rozšiřuje portfolio…
Mercedes-Benz Intense M EDT, 120 ml
od 686 Kč
5,72 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 120 ml
Mercedes-Benz Intense je silnější verze původní vůně pro muže. Vůně je cíleně smyslná. Vůně je zpočátku svěží citrusovo-dřevitá. Flakonu byl ponechán stejný tvar, jako původnímu vydání. Jeho…
LOEWE 7 Cobalt M EDP, 50 ml
od 1 798 Kč
- Parfémová voda
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje parfémovaná voda pro muže LOEWE 7 Cobalt. Přesvědčí vás hned při prvním přivonění, že od teď bude neodmyslitelnou součástí každého vašeho…
Hugo Boss Hugo Man Superman Limited Edition M EDP 125 ml
od 861 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
**Produktový popis: Hugo Boss Hugo Man Superman Limited Edition M EDP 125 ml** Parfémovaná voda Hugo Boss Hugo Man Superman Limited Edition je unikátní vůní, která byla vytvořena ve…
Montblanc Legend Red M EDP, 100 ml
od 708 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Mont Blanc Legend Red. Už jen pár kapek na vaší kůži…
Calvin Klein Eternity Amber Essence M P, 50 ml
od 780 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Calvin Klein Eternity Amber Essence M P je parfém určený pro moderního muže, který si zakládá na své vnitřní síle, sebevědomí a citlivosti. Tento parfém je součástí legendární kolekce vůní…
Carolina Herrera Bad Boy Elixir M EDP, 100 ml
od 1 875 Kč
- Parfémová voda
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Carolina Herrera představuje dlouhotrvající parfémovanou vodu pro muže s názvem Bad Boy Elixir. Tento produkt nabízí zajímavou kombinaci vůní, která osloví každého, kdo hledá něco jedinečného a…
Calvin Klein Obsession Men EDT, 75 ml
od 336 Kč
4,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Silná vůně s vyjímečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů, přísad a vzácných dřevitých aromatů. Přeměna vůně na jedinečnou svého druhu pro muže díky svému složení, Calvin Klein obohatil…
Lacoste Original Aqua M EDP 60 ml
od 852 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Luxusní
Parfémovaná voda Lacoste Original Aqua přináší dřevitě-vodní kompozici, která spojuje svěžest a eleganci v moderním pojetí. Vrchní tóny levandule a šalvěje muškátové otevírají vůni jasným a…
French Avenue Zenith Blue M EDP 100 ml
od 577 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
French Avenue Zenith Blue je pánská parfémovaná voda, která spojuje svěžest, aromatickou hloubku a moderní dřevitý charakter. Patří do rodiny aromatických fougère vůní, které jsou známé svou…
Yodeyma Root M EDP 15 ml
od 165 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Intenzita tohoto parfému je charakteristická mátovou svěžestí, která se konsoliduje díky tónům pačuli. Yodeyma Root je věrná imitace vůně Terre d'Hermés od Hermés. Jsou to orientální a dřevité…
Salvatore Ferragamo Ferragamo Intense Leather M EDP 100 ml
od 854 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Salvatore Ferragamo Ferragamo Intense Leather M EDP 100 ml Pánská parfémovaná voda Ferragamo Intense Leather od značky Salvatore Ferragamo představuje unikátní volbu pro moderního muže, který…
Ralph Lauren Polo Red Extreme M EDP, 125 ml
od 1 207 Kč
9,66 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- 125 ml
Parfémovaná voda Ralph Lauren Polo Red Extreme je dřevitě kořeněná vůně s výraznými tóny kávy, určená pro aktivní muže, kteří hledají extrémní zážitky. Polo Red Extreme se skládá ze tří…
Zadig & Voltaire This Is Really Him! Intense M EDT 50 ml
od 776 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Toaletní voda *This Is Really Him! Intense* od značky *Zadig&Voltaire* je výrazná a intenzivní vůně pro muže, která nabízí dřevitě-citrusový zážitek. Tato toaletní voda je vhodná pro muže, kteří…
Lattafa Al Dur Al Maknoon Silver M EDP 100 ml
od 267 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Lattafa Al Dur Al Maknoon Silver je vůně, která spojuje ovocné, květinové a dřevité tóny s orientálními akordy, čímž vytváří jedinečnou a smyslnou vůni. Objem 100 mililitrů…
Paco Rabanne Pure XS M EDT, 50 ml
od 685 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
- 50 ml
Kontrastní toaletní voda Paco Rabanne Pure XS nabízí svěží orientální aroma, které vzniklo unikátním spojením chladivých a hřejivých tónů. Vibrující zelené tóny a šťavnaté citrusy jsou v…
Paco Rabanne Phantom M P, 100 ml
od 1 613 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém je inspirovaný snovou nocí v Paříži. Odráží muže, který elektrizuje, svádí a vyniká po západu slunce. Je neohrožený a magnetický. Odvážně razí nové cesty, intrikuje a je obklopen tajemnou…
Gisada Ambassador M EDP, 50 ml
od 1 394 Kč
- Parfémová voda
- Švýcarské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Ambassador od značky Gisada je výjimečná orientální vůně, která je určena pro muže s charismatem a sebevědomím. Tento parfém je výsledkem práce švýcarské značky, která se od svého…
Trussardi Parfums Primo M EDP 100 ml
od 909 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Výrobce: Trussardi Trussardi Primo je parfémovaná voda (EDP) pro muže, která představuje symbiózu přírodních živlů, elegance a moderní mužnosti. Tento parfém osloví muže, kteří hledají vůni, …
Givenchy Gentleman Society Ambrée M EDP, 60 ml
od 1 397 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Givenchy Gentleman Society Ambrée je parfémovaná voda pro muže s objemem 60 ml, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tento parfém je součástí ikonické série vůní Gentleman, která oslavuje…
Montblanc Legend Red M EDP, 30 ml
od 416 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Mont Blanc Legend Red. Už jen pár kapek na vaší kůži…
Maison Alhambra Man Black Edition EDP 100 ml
od 288 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Maison Alhambra Man Black Edition je parfémovaná voda (EDP) pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tento parfém je určen pro moderní a sebevědomé muže, kteří hledají vůni, jež podtrhne…
Bugatti Performance Intense Black M EDT, 100 ml
od 427 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Performance Intense Black je velmi mužná, orientálně-dřevitá vůně, která vás zahalí do tajemného, smyslného aroma. Tato vonná esence se otevírá kořeněným mixem zázvoru a černého…
Cuba Brown M EDT, 100 ml
od 107 Kč
1,07 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Toaletní voda pro muže Cuba Brown je pro ty, jež si lebedí v lesních a osvěžujících tónech. Bílá květinová slast plná čerstvé pikantnosti, která vás uzemní svým pronikavým a stylovým aromatem. …
Gucci Guilty Black Pour Homme EDT, 90 ml
od 1 527 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Gucci Guilty Pour Homme Black Gucci Guilty a Gucci Guilty Intense jsou synonymem moderních vůní se smyslným akcentem, ideálních pro 21. století. Nyní se dostáváme k temnější straně legendy…
Dior Eau Sauvage Extreme M EDT, Tester 100 ml
od 2 697 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Citrusové vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Dior Eau Sauvage Extreme je květinově-dřevitá vůně s jemným akcentem citrusů. Skočte do jiskřivého proudu energie rovnýma nohama. Žádný jiný parfém vám nedodá takovou sílu a výraz mužství, jako…
Paco Rabanne Invictus Victory Elixir P M, 200 ml
od 2 584 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Paco Rabanne Invictus Victory Elixir je pánský parfém, který představuje výzvu k přijetí vlastní nesmrtelnosti. Tato vůně se stane vaším osobním elixírem, který vám pomůže překonat všechny…
Mercedes-Benz The Move Live The Moment M EDP, 100 ml
od 697 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Název této parfémované vody, Mercedes-Benz The Move Live The Moment, naznačuje její hlavní poselství – žít přítomným okamžikem a neustále se posouvat vpřed. Tato vůně je určena pro moderního…
Yves Saint Laurent L'Homme M EDP, 100 ml
od 1 926 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vyzkoušejte smyslnou vůni, která působí jako magnet. Zákon přitažlivosti vám pomůže ovládnout parfémovaná voda pro muže Yves Saint Laurent L'Homme, která odhaluje dvě tváře moderního muže, od…
Tom Ford Noir Extreme M EDP, 150 ml
od 3 587 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Tom Ford Noir Extreme je součástí kolekce Tom Ford Signature Collection. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2015 a je určena pro muže, kteří hledají výraznou a sofistikovanou…
Ajmal Neutron M EDP, 100 ml
od 156 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Ajmal Neutron M EDP je parfémovaná voda pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2011. Tato vůně je navržena pro moderního muže, který hledá vyváženou kombinaci svěžesti a elegance. Díky své…
Burberry Hero Intense M P, 50 ml
od 1 365 Kč
- Parfém
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Burberry Hero Parfum Intense je novinkou v řadě vůní Burberry Hero, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tento parfém je určen pro muže, kteří hledají vůni, jež podtrhne jejich sílu, odvahu a…
Ralph Lauren Ralph's Club M P, 50 ml
od 942 Kč
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfém pro muže, který v sobě spojuje intenzivní a dlouhotrvající vůni, je vhodný pro ty, kteří hledají výrazný a osobitý doplněk. Kombinace citrusových, aromatických a dřevitých tónů vytváří…
Azzaro The Most Wanted Intense M EDT, 50 ml
od 831 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Dopřejte svým smyslům očistnou spršku živé vody, která vlije do žil novou energii. Toaletní voda Azzaro The Most Wanted Intense kombinuje intenzivní svěžest levandule a neodolatelnou smyslnost…
Paco Rabanne Phantom Intense M EDP, 50 ml
od 1 209 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Paco Rabanne Phantom Intense je parfémová voda, která se vyznačuje svým jedinečným složením a charakteristickým designem flakonu. Je ideální pro muže, kteří hledají vůni, která je intenzivní, …
Montblanc Explorer Extreme M P, 100 ml
od 1 490 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Montblanc Explorer Extreme parfém pro muže je novinkou roku 2025 a pokračováním úspěšné řady Explorer. Tento parfém představuje intenzivnější verzi původní vůně, která byla dosud uváděna jako…
Burberry Hero M P, 150 ml
od 2 136 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Luxusní
- Opakovaně plnitelný
Burberry Hero M P Parfém Burberry Hero představuje moderního muže, který je upřímný a odvážný. Tento muž neustále překonává sám sebe a čelí výzvám, aby se stal silnějším a více spojeným se svou…
Givenchy Gentleman Society Extreme M EDP, 100 ml
od 1 617 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Pánská parfémovaná voda Gentleman Society Extreme od značky Givenchy je odvážnou reinterpretací původní EDP Gentleman Society. Nyní z ní vyzařuje ještě neústupnější smělost, ještě přitažlivější…
Versace Eros Najim M P, 50 ml
od 1 350 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Versace Eros Najim, uvedený na trh v roce 2024, představuje parfém, který je určen pro moderního muže. Tento parfém je kombinací orientální směsi, která zanechává výrazný dojem a vypráví příběh…
Carolina Herrera Bad Boy Extreme M EDP, 100 ml
od 1 675 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Carolina Herrera Bad Boy Extreme je určena pro muže, kteří se nebojí být silní a zároveň citliví, energičtí a tajemní. Je plná protikladů, které ztělesňují moderní mužnost. Je to odvážná a…
Mercedes-Benz Man EDT, 20 ml
od 200 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- 20 ml
Svůdná, mužná a luxusní vůně, kterou využijete v každém ročním období. To je toaletní voda Mercedes-Benz Man, jenž v sobě skrývá dřevité tóny doplněné o citrusy a pořádnou porci luxusu a…
Issey Miyake L´Eau D´Issey pour Homme Intense EDT, 75 ml
od 450 Kč
6 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Issey Miyake L Eau D Issey pour Homme Intense 75 ml - Toaletní voda s rozprašovačem 75ml + 75ml deostick. Issey Miyake L Eau D Issey pour Homme Intense - vůně pro muže. Issey Miyake L Eau D…
Hugo Boss Hugo Intense M EDP, 75 ml
od 1 000 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Hugo Boss Hugo Intense je parfémovaná voda, která v sobě kombinuje svěžest červeného jablka a aromatický červený tymián s hlubokými tóny kůže. Byla vytvořena pro muže, kteří žijí svůj život…
Dolce & Gabbana K By M P 100 ml
od 1 425 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dolce & Gabbana K by Dolce & Gabbana je pánská vůně, která spojuje mužskou eleganci s moderní sebejistotou. Tato parfémovaná voda nabízí zajímavou kombinaci středomořské svěžesti, aromatického…
Rasasi Daarej Pour Homme M EDP 100 ml
od 283 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Pánská luxusní vůně Rasasi Daarej vyjadřuje pravou eleganci, nenucené chování a pevný charakter. Muž, který vůni používá, je sebevědomý, charismatický a na své okolí působí okouzlujícím…
