Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, pižmová vůně a intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 200 ml
od 879 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Christian Dior Fahrenheit M EDT, 100 ml
od 1 140 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Christian Dior Fahrenheit je smyslná toaletní voda pro muže plná protikladů. Vůně v sobě dokonale propojuje křehkost se silou a mužnost s něhou. Toaletní vodu Christian Dior Fahrenheit využijete…
Armaf Club de Nuit Intense M EDT, 105 ml
od 446 Kč
- Toaletní voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Již s jediným pohledem na design flakonku vůně toaletní vody pro muže Armaf Club de Nuit Intense vám bude patrné, že máte co do činění s luxusní vonnou kompozicí. Vůně, ukrytá za nevšedním…
Joop! Homme EDT, 200 ml
od 532 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Prada Luna Rossa Black M EDP, 100 ml
od 1 080 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Prada Luna Rossa Black z roku 2018 následuje zakladatelku série, vůni Luna Rossa z roku 2012, a také vůni Luna Rossa Carbon z roku 2017. Sice postrádá jejich typickou levanduli, …
Yves Saint Laurent Y M EDP, 100 ml
od 1 298 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vůně Yves Saint Laurent Y představuje muže, který si již splnil své sny, ale dál pokračuje vstříc novému zítřku a dalším cílům. Nebojí se čelit výzvám, jež před ním leží, a nic nebere na lehkou…
Armaf Club De Nuit Intense Man EDP, 150 ml
od 927 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Club De Nuit Intense Man je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Ovocnou hlavu tvoří ananas, bergamot, jablko, černý rybíz a citron. V srdci ucítíte kombinaci jasmínu, břízy a růže. Kompozici uzavírá…
Versace Pour Homme EDT, 100 ml
od 949 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém Versace Pour Homme je velmi osobitý a spontánní parfém pro charismatické muže. Klasické, ale zároveň moderní aroma je inspirováno oblastí kolem Středozemního moře. Vůně takto ztělesňuje…
Calvin Klein Man EDT, 100 ml
od 439 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein In2U Man je sexy, spontánní a orientální pánská vůně. Je postavená na cedrovém dřevu a vetiveru, ale nezalekne se ani kakaových a citrusových tónů. Propojuje svět muže a ženy. Vůně…
Armaf Club de Nuit Urban Man Elixir M EDP 105 ml
od 520 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská parfémová voda Armaf Club de Nuit Urban Man Elixir je součástí oblíbené řady Club de Nuit. Parfémová voda, která byla uvedena na trh v roce 2022, představuje směs aromatických, …
Giorgio Armani Emporio Stronger With You M EDT, 100 ml
od 970 Kč
- Toaletní voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda překvapuje svou originalitou a od samého počátku dává tušit, že jde o nadčasovou vůni. Ve vrchních tónech zní jasně směs kardamomu, růžového pepře a fialkových lístků. V…
Gisada Ambassador M EDP, 100 ml
od 1 559 Kč
- Parfémová voda
- Švýcarské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Ambassador od značky Gisada je výjimečná orientální vůně, která je určena pro muže s charismatem a sebevědomím. Tento parfém je výsledkem práce švýcarské značky, která se od svého…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 125 ml
od 728 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic M EDP, 100 ml
od 1 075 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic je ideální volbou pro muže, kteří preferují aromatické, kořenité a kožené vůně s ovocným nádechem. Jedná se o parfémovanou vodu, která představuje tajemství…
Hugo Boss Bottled Night M EDT, 200 ml
od 999 Kč
5,00 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Boss No. 6 Night posouvá hranice přímočaré mužnosti tím, že kombinuje výrazné aromatické tóny hlavy a srdce, jimž vévodí lístky břízy a kardamon s bohatým dřevitým základem a zřetelným dotekem…
Hugo Boss Bottled Night M EDT, 100 ml
od 678 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
BOSS BOTTLED je dokonalou tečkou denního outfitu moderního sebevědomého muže. Aby mohl směle čelit výzvám nejen během pracovního dne, ale i ve víru noci, přichází značka BOSS s touto…
Afnan Supremacy Collector's Edition M EDP 100 ml
od 1 080 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Afnan Supremacy Collector's Edition je parfémovaná voda z rodiny chyprově-ovocných vůní, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tento parfém je navržen pro muže a vyznačuje se vyváženým…
Armaf Club De Nuit Intense Man EDP, 200 ml
od 985 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Club De Nuit Intense Man je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Ovocnou hlavu tvoří ananas, bergamot, jablko, černý rybíz a citron. V srdci ucítíte kombinaci jasmínu, břízy a růže. Kompozici uzavírá…
French Avenue Amber Empire M EDP 100 ml
od 686 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Orientálně-dřevitá parfémová voda Amber Empire od French Avenue je určena pro ty, kteří hledají výraznou a hřejivou vůni s dlouhou výdrží. Její složení kombinuje bohaté a hluboké tóny, které…
Angry Beards Jack Saloon M P 100 ml
od 1 431 Kč
- Parfém
- Tester
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Žádná voňavka pro slečinky, ale záležitost pro opravdové chlapy. To je parfémová voda pro muže Angry Beards More Jack Saloon s aromatickou vůní, který vydrží vonět po celý den a přebije kdejaký…
Davidoff Cool Water M EDT, 125 ml
od 482 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 182 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Paco Rabanne Invictus M P, 100 ml
od 1 500 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně je určena pro muže, kteří hledají silný a výrazný parfém, který podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Invictus je parfém, který je vhodný pro každodenní nošení, ale zároveň…
Beviro Šumava M EDP, 50 ml
od 1 341 Kč
- Parfémová voda
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Beviro Šumava je určena pro muže, kteří hledají výraznou a osobitou vůni. Tato vůně vás přenese do hlubin šumavských lesů, kde se mísí vůně jehličí, mechu a pryskyřice s…
Dsquared2 Green Wood M EDT, 100 ml
od 735 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Dsquared2 Green Wood je výsledek skloubení působivých přírodních tónů a mužné elegance, která osloví každého moderního muže hledajícího originální a nezaměnitelnou vůni. Je…
Nusuk Ateeq M P 100 ml
od 578 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfém Nusuk Ateeq představuje komplexní a harmonickou vůni, která osloví muže hledajícího výrazný a osobitý doplněk. Jedná se o parfém, který vyniká svou intenzitou a bohatou kompozicí, vhodný…
Armaf Club de Nuit Intense M EDT, Tester 105 ml
od 499 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Již s jediným pohledem na design flakonku vůně toaletní vody pro muže Armaf Club de Nuit Intense vám bude patrné, že máte co do činění s luxusní vonnou kompozicí. Vůně, ukrytá za nevšedním…
Prada Luna Rossa Black M EDP, 50 ml
od 1 404 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Prada Luna Rossa Black z roku 2018 následuje zakladatelku série, vůni Luna Rossa z roku 2012, a také vůni Luna Rossa Carbon z roku 2017. Sice postrádá jejich typickou levanduli, …
Paco Rabanne Invictus M P, 50 ml
od 1 350 Kč
- Parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně je určena pro muže, kteří hledají silný a výrazný parfém, který podtrhne jejich osobnost a dodá jim sebevědomí. Invictus je parfém, který je vhodný pro každodenní nošení, ale zároveň…
Versace Eros Energy M EDP, 50 ml
od 960 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Versace Eros Energy je parfémová voda, která přináší svěžest a energii inspirovanou nádhernou krajinou pobřeží Středozemního moře. Je určena pro moderního muže, který je silný, sebevědomý a…
David Beckham True Instinct M EDP, 75 ml
od 260 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
David Beckham True Instinct je určena pro muže, kteří si jsou jistí svou osobností a chtějí ji podtrhnout výraznou, ale přitom příjemnou vůní. David Beckham True Instinct je charakteristická…
Lattafa Raghba Wood Intense M EDP, 100 ml
od 258 Kč
2,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Arabské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Objevte tajemství a eleganci parfémované vody Lattafa Raghba Wood Intense. Tento podmanivý orientální parfém, inspirovaný dřevitými a sladkými tóny, nabízí jedinečný a luxusní čichový…
Angry Beards More Urban Twofinger M P 100 ml
od 1 431 Kč
- Parfém
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Nenechte se ničím zastavit a dopřejte si vzpruhu v jakékoli situaci. Parfémovaná voda pro muže Angry Beards More Urban Twofinger vám zajistí okamžitý příliv energie na smyslové úrovni. Povzbudí…
Davidoff Cool Water M EDT, 75 ml
od 385 Kč
- Toaletní voda
- Švýcarské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující mužská vůně, která pro svou oblibu získala v roce 1992 cenu nejlepšího parfému roku. Uklidňující tóny mechu, levandule a jasmínu uvolní tělo i mysl. Zemité esence santalového dřeva…
Lattafa The Kingdom M EDP 100 ml
od 457 Kč
4,57 Kč/ml- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- 100 ml
Lattafa The Kingdom je parfémovaná voda určená pro muže, kteří hledají výraznou a sofistikovanou vůni. Tato parfémovaná voda pochází z arabského prostředí, což jí dodává jedinečný charakter a…
Christian Dior Homme Intense M EDP, 150 ml
od 2 964 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Staňte se pravým gentlemanem s opojnou květinově-dřevitou vůní pro muže Dior Homme Intense, jejíž jádrem je kosatec s dřevitým podtónem, který připomíná uklidňující vůni teplého bochníku chleba. …
Armaf Club De Nuit Intense Man Limited Edition P 105 ml
od 1 451 Kč
- Parfém
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
V limitované edici pánské vůně Club De Nuit Intense Man od značky Armaf naleznete parfém vhodný pro silné muže, kteří hledají intenzivní a výrazný vonný zážitek. Tato speciální edice je navržena…
Afnan Supremacy Not Only Intense M EDP, 100 ml
od 858 Kč
- Parfémová voda
- Arabské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Supremacy Not Only Intense zachycuje energii, zvedá náladu a poskytuje pocit pohody a hrdosti. Vůně mísí luxusní ingredience dohromady a vytváří komplexní, jemnou kompozici. Smyslná vůně je…
French Avenue Azzure Aoud M EDP, 100 ml
od 568 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
French Avenue Azzure Aoud je parfémovaná voda, která spojuje intenzivní orientální a dřevité tóny s univerzální elegancí. Vhodná pro ženy i muže, tato vůně přináší bohatou a komplexní kompozici, …
Calvin Klein Obsession Men EDT, 125 ml
od 423 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Silná vůně s vyjímečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů, přísad a vzácných dřevitých aromatů. Přeměna vůně na jedinečnou svého druhu pro muže díky svému složení, Calvin Klein obohatil…
Asombroso by Osmany Laffita The Mania For Man EDP, 100 ml
od 1 539 Kč
- Parfémová voda
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
**Asombroso by Osmany Laffita The Mania for Man EDP** Pánská parfémovaná voda Asombroso by Osmany Laffita The Mania for Man nabízí bohatou a komplexní směs vůní navrženou pro muže, kteří si…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 878 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, plnitelný flakon 200 ml
od 2 763 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo je parfémovaná voda pro muže, která představuje první fougerovou vůni od tohoto renomovaného výrobce. Tato vůně je inspirována hlubokým modrým mořem a nabízí…
Gucci Guilty Pour Homme M P, 90 ml
od 1 672 Kč
- Parfém
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Mužnost, charisma a sofistikovanost v jednom flakonu. Parfém Gucci Guilty Pour Homme nechá během okamžiku vyniknout vaše skutečné já. Dřevitá vůně podtrhne sex-appeal a přirozenou mužnost. …
Gisada Ambassador Intense M EDP, 100 ml
od 1 668 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro muže Ambassador Intense je od značky Gisada. Vůně je plná mužné smyslnosti, svůdnosti a vášně. Luxusní vůně je pro náročné muže a tip na dárek, který zaručeně…
Bentley Black Edition for Men EDP 100 ml
od 530 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vůně Bentley for Men v černém flakonu. Orientální, kořenitá vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. Hlava - černý pepř, bergamot, bobkový list Srdce - šalvěj, skořice, rum, …
Bentley Infinite Intense M EDP, 100 ml
od 551 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Žádaná značka aut a parfémů zahajuje prodej dvou verzí Bently Infinity a Bentely Infinity Intense. Infinity Intense je dlouhotrvalejší a silnější, její složení obsahuje až o 15 % vyšší…
Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo M EDP, 125 ml
od 1 962 Kč
- Parfémová voda
- Italské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Přeneste se do hlubin moře s pánskou vůní Giorgio Armani Acqua di Giò Profondo, která je plná citrusových a aromatických tónů. Nechte na sebe působit svěží vůni mandarinky a bergamotu, doplněnou…
