Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy s dřevitouu vůní, německé
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 100 ml
od 750 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 200 ml
od 879 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Hugo Boss Boss Bottled Parfum M P, 100 ml
od 1 078 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dosáhněte ve svém životě vytyčeného vrcholu a buďte sám sobě bossem. Tyto výzvy v sobě koncentruje pánský parfém Hugo Boss Boss Bottled Parfum. Jeho charismatická, sebevědomá vůně vám vždy…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 200 ml
od 941 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss Boss The Scent M EDT, 100 ml
od 675 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kořenitá pánská vůně Hugo Boss Boss The Scent okouzlí vás i všechny ženy kolem. Tato toaletní voda je totiž jako stvořená po rafinované svádění. Její intenzivní a zároveň velice působivé aroma…
Joop! Homme EDT, 200 ml
od 532 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Hugo Boss Boss Bottled Elixir M P, 100 ml
od 930 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Nechte zazářit své vnitřní světlo. Poklad, který se ukrývá v nitru každého muže, poodhalí tato parfémovaná voda. Její bohatá kompozice s vysokou koncentrací vonných ingrediencí je jako podmanivý…
Hugo Boss Boss Bottled Infinite M EDP, 100 ml
od 975 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Muž dneška se ve svém životě pohybuje v různých rolích, ať hledá úspěch nebo hledá rovnováhu a autenticitu. Boss Bottled Infinite představuje muže dneška, který se chce znovu spojit se svým…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 30 ml
od 529 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Hugo Boss Boss No. 6 Unlimited M EDT, 100 ml
od 767 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Elegance v bílé.. V této barvě září nová vůně Hugo Boss - BOSS Bottled Unlimited!
Mercedes-Benz Club Black M EDT, 100 ml
od 838 Kč
8,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Pánská toaletní voda Mercedes-Benz Club Black je podmanivá orientální vůně pro muže z roku 2017, s níž skvěle zapůsobíte především na zimních společenských akcích. Ve světě nočních klubů a…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 125 ml
od 728 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss Bottled Night M EDT, 200 ml
od 999 Kč
5,00 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Boss No. 6 Night posouvá hranice přímočaré mužnosti tím, že kombinuje výrazné aromatické tóny hlavy a srdce, jimž vévodí lístky břízy a kardamon s bohatým dřevitým základem a zřetelným dotekem…
Hugo Boss Bottled Night M EDT, 100 ml
od 678 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
BOSS BOTTLED je dokonalou tečkou denního outfitu moderního sebevědomého muže. Aby mohl směle čelit výzvám nejen během pracovního dne, ale i ve víru noci, přichází značka BOSS s touto…
Hugo Boss Boss The Scent Elixir M P, 100 ml
od 1 420 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Hledáte intenzivní a sexy vůni s dlouhou výdrží? Sáhněte po pánském parfému Hugo Boss Boss The Scent Elixir, který je spojením tradiční elegance s odvážným a moderním duchem. Jeho ambrová vůně s…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 75 ml
od 550 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Bugatti Dynamic Move Amber M EDT, 100 ml
od 427 Kč
4,27 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Bugatti Dynamic Move Amber je toaletní voda pro muže. Tato aromatická, dřevitá vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2023. Jeho vonná kompozice dodává trvalý a sebevědomý mužný…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 50 ml
od 715 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Joop! Homme EDT, 125 ml
od 420 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Hugo Boss Dark Blue M EDT, 75 ml
od 410 Kč
5,47 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
- 75 ml
Nadčasová vůně, která je opravdovou esencí mužnosti si vás získá svými orientálně-kořenitými tóny. Tajemná vůně, ukrytá za tmavě modrým flakonkem, se stane magnetem pro opačné pohlaví. Hlava…
Hugo Boss Boss Bottled Infinite M EDP, 50 ml
od 795 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Muž dneška se ve svém životě pohybuje v různých rolích, ať hledá úspěch nebo hledá rovnováhu a autenticitu. Boss Bottled Infinite představuje muže dneška, který se chce znovu spojit se svým…
Hugo Boss Boss Number One M EDT, 100 ml
od 538 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Luxusní pánská toaletní voda Boss Number One od značky Hugo Boss je ztělesněním elegance a vytříbeného vkusu. Je určena pro sofistikované muže, kteří mají vysoké standarty a spokojí se jen s tím…
Hugo Boss Hugo Man Extreme M EDP 75 ml
od 562 Kč
7,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Německé
- Svěží parfém
- 75 ml
V roce 2016 představila značka Hugo Boss pánskou vůni Hugo Extreme. Ta se řadí mezi svěží, zelené vůně a vyzařuje z ní čistota a harmonie. V úvodu se ukrývá zelené jablko, poté se rozvine…
Bruno Banani Magic Man EDT, 50 ml
od 252 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Víte, jak vykouzlit ženě úsměv na tváři? Okouzlete každou ženu toaletní vodou Bruno Banani Magic Man, vůní, která podtrhne vaše charisma. Toaletní voda byla uvedena na trh v roce 2008 a je…
Hugo Boss Boss The Scent M EDT, 50 ml
od 671 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kořenitá pánská vůně Hugo Boss Boss The Scent okouzlí vás i všechny ženy kolem. Tato toaletní voda je totiž jako stvořená po rafinované svádění. Její intenzivní a zároveň velice působivé aroma…
Hugo Boss In Motion M EDT, 100 ml
od 567 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Maximálně napumpovaný adrenalinem, vycházející ze života naplněného energií a činy. Instinktivně dělá ty správné věci v pravou chvíli, posunuje hranice a vítězí v životních výzvách. In Motion je…
Hugo Boss Boss Bottled Absolu M P, 100 ml
od 1 776 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Hugo Boss Boss Bottled Absolu je parfém určený pro muže, kteří hledají výraznou a sofistikovanou vůni. Tento parfém je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zanechat nezapomenutelný dojem a…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 40 ml
od 455 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss XY M EDT, 100 ml
od 459 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Pánská toaletní voda Hugo XY, která byla představena ve dvojici společně s dámskou Hugo XX. V této vůni vytvářejí bazalka s mátou nezaměnitelný zelený akord podtržený mrazivým dotekem ledu. Šedý…
Hugo Boss Energise M EDT, 75 ml
od 489 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Hugo energise představuje nejnovější pánskou vůni, která svým energizujícím charakterem nenechá nikoho na pochybách. Právě proto vyhledávají linii HUGO především muži, jimž nechybí vlastní názor…
Hugo Boss The Scent Private Accord M EDT, 50 ml
od 1 508 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Žijeme v digitálním světě; v místě, kde se všichni střetáváme, mluvíme spolu a socializujeme se. Ale vše skutečné se děje právě až za monitorem, kde procitají smysly - pohledy, zvuky, doteky a…
Hugo Boss Selection M EDT, 100 ml
od 570 Kč
5,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- 100 ml
Pánská toaletní voda Hugo Boss Boss Selection je vůně plná vysoce sofistikované elegance a úspěchu. Jde o překvapující tóny s nezaměnitelným podpisem. Boss Selection je charakteristická svým…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond M EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 002 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Luxusní
Hugo Boss Bottled Beyond, parfémová voda pro muže o objemu 50 ml, představuje vyváženou a harmonickou vůni, která spojuje kontrastní prvky v jedno. Tento parfém je vhodný pro muže, kteří hledají…
Hugo Boss Boss Bottled Absolu M P, 50 ml
od 1 206 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Hugo Boss Boss Bottled Absolu je parfém určený pro muže, kteří hledají výraznou a sofistikovanou vůni. Tento parfém je ideální volbou pro ty, kteří chtějí zanechat nezapomenutelný dojem a…
Bruno Banani Loyal Man EDP, 30 ml
od 180 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Ať už vás čeká důležité pracovní jednání, party s přáteli nebo večeře s osudovou ženou, parfémovaná voda pro muže Bruno Banani Loyal Man je vždy skvělou volbou. Podpoří vaše sebevědomí kdykoliv, …
Bugatti Dynamic Move Black M EDT, 100 ml
od 439 Kč
4,39 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Bugatti Dynamic Move Black je toaletní voda pro muže. Na trh byla uveden v roce 2023. Jedná se o orientálně-dřevitou vonnou kompozicí, která odhaluje pohled na silnou a smyslnou mužnou…
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 200 ml
od 1 705 Kč
8,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 200 ml
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
Joop! Homme EDT, 75 ml
od 366 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Hugo Boss Bottled Bold Citrus M EDP, 100 ml
od 1 501 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Hugo Boss Bottled Bold Citrus je parfémovaná voda pro muže, která přináší svěží a odvážnou vůni s výraznými citrusovými tóny. Tato limitovaná edice je inspirována sebevědomím a sofistikovanými…
Gisada Ambassador Intense M EDP, 100 ml
od 1 668 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro muže Ambassador Intense je od značky Gisada. Vůně je plná mužné smyslnosti, svůdnosti a vášně. Luxusní vůně je pro náročné muže a tip na dárek, který zaručeně…
Hugo Boss Boss Bottled Elixir M P, 50 ml
od 1 174 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Nechte zazářit své vnitřní světlo. Poklad, který se ukrývá v nitru každého muže, poodhalí tato parfémovaná voda. Její bohatá kompozice s vysokou koncentrací vonných ingrediencí je jako podmanivý…
Montblanc Explorer Extreme M P, 60 ml
od 1 336 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Montblanc Explorer Extreme M P 60 ml je parfém, který představuje intenzivní a charismatickou volbu pro moderního muže. Jde o novinku roku 2025 od renomované značky Montblanc, pokračování…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond M EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 336 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Pánská parfémovaná voda Hugo Boss Boss Bottled Beyond je určena pro muže, kteří si cení nejen úspěchu, ale také vztahů a inspirace v životě. Tento produkt přináší komplexní vůni, která kombinuje…
Hugo Boss Boss Bottled Triumph Elixir M EDP, 50 ml
od 1 220 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Hugo Boss Boss Bottled Triumph Elixir je určena pro muže, kteří hledají intenzivní a energizující vůni. Tato vůně je ideální pro muže, kteří preferují silné a výrazné…
Hugo Boss The Scent M P 50 ml
od 1 103 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss The Scent M P 50 ml je intenzivní a smyslná vůně, která v sobě spojuje silné kontrasty a vytváří alchymii přitažlivosti. Její ambrově-květinově-dřevitá kompozice je…
adidas Ice Dive M EDT, 100 ml
od 145 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Toaletní voda adidas Ice Dive je určena pro aktivní a odvážné muže, kteří mají rádi sport a chtějí si naplno užít každý svůj den. Tato vůně je moderní a jedinečná, přičemž kombinuje svěží ovocné…
Hugo Boss Boss Bottled Parfum M P, 50 ml
od 1 031 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dosáhněte ve svém životě vytyčeného vrcholu a buďte sám sobě bossem. Tyto výzvy v sobě koncentruje pánský parfém Hugo Boss Boss Bottled Parfum. Jeho charismatická, sebevědomá vůně vám vždy…
Hugo Boss Boss Bottled Infinite M EDP, 200 ml
od 1 633 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Muž dneška se ve svém životě pohybuje v různých rolích, ať hledá úspěch nebo hledá rovnováhu a autenticitu. Boss Bottled Infinite představuje muže dneška, který se chce znovu spojit se svým…
