Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy s citrusovou vůní, španělské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Paco Rabanne 1 Million M P, 100 ml
od 998 Kč
- Parfém
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kožená vůně pro muže uvedena na trh v roce 2020. Staňte se tím jediným – milionovým – mezi miliony ostatních. Jak na to vám prozradí parfém pro muže Paco Rabanne 1 Million Parfum. Odvážný, …
Paco Rabanne 1 Million M P, 200 ml
od 2 376 Kč
- Parfém
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kožená vůně pro muže uvedena na trh v roce 2020. Staňte se tím jediným – milionovým – mezi miliony ostatních. Jak na to vám prozradí parfém pro muže Paco Rabanne 1 Million Parfum. Odvážný, …
Bvlgari Aqva M EDT, 100 ml
od 1 650 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Mužská vůně, která je tak smyslná a přitažlivá, jako hluboké mořské vody. Odvažte se vstoupit do vodopádu jiskřivé svěžesti a zaujměte harmonií těla a mysli spolu s okolním světem. Vůně čerpá…
Paco Rabanne 1 Million M P, 50 ml
od 1 244 Kč
- Parfém
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kožená vůně pro muže uvedena na trh v roce 2020. Staňte se tím jediným – milionovým – mezi miliony ostatních. Jak na to vám prozradí parfém pro muže Paco Rabanne 1 Million Parfum. Odvážný, …
Paco Rabanne Invictus M EDT, 100 ml
od 760 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Síla, dynamika a energie reprezentují vůni, v níž se prolíná divoká svěžest a živočišná smyslnost. Toaletní voda pro muže Paco Rabanne Invictus je určena pro absolutního hrdinu, který je vyzýván…
Paco Rabanne Invictus M EDT, 200 ml
od 1 861 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Síla, dynamika a energie reprezentují vůni, v níž se prolíná divoká svěžest a živočišná smyslnost. Toaletní voda pro muže Paco Rabanne Invictus je určena pro absolutního hrdinu, který je vyzýván…
Saphir Acqua Uomo M EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Španělské
- Intenzita vůně střední
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro muže Saphir Acqua Uomo je inspirována svěžestí mořských vln a slunečných paprsků, vhodná pro jarní a letní období. Vůně je postavena na harmonii osvěžujících esencí, slané…
Saphir Seduction M EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Španělské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská parfémovaná voda Saphir Seduction nabízí harmonickou a sebejistou vůni, která je ideální pro každodenní nošení. Tato parfémovaná voda je inspirována luxusem a elegancí, což se odráží v…
Saphir Perfect Man EDP, 200 ml
od 367 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Španělské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
Saphir Perfect Man je parfémová voda určená pro muže, která v sobě kombinuje citrusové, dřevité, kořenité a vodní tóny. Tato vůně je ideální pro muže, kteří hledají svěží a energickou vůni, …
Saphir Seduction Man Pour Homme EDP, 50 ml
249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Španělské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
Pánská parfémovaná voda Saphir Seduction Man Pour Homme EDP je inspirována známou vůní Paco Rabanne 1 Million a přináší svěží a smyslnou kompozici vhodnou pro podzimní a zimní období. Vůně je…
Saphir Boxes Dynamic Pour Homme EDP, 200 ml
od 433 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Španělské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
Pánská parfémovaná voda Saphir Boxes Dynamic Pour Homme je výjimečným produktem, který představuje luxusní kombinaci citrusů a koření. Tato vůně je určená pro muže, kteří chtějí zdůraznit svou…
Calvin Klein CK IN2U Him EDT 100 ml
od 379 Kč
3,79 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Vůně pro muže, který žije přítomností a vnímá jedinečnost každého okamžiku. Spontánní a orientální kompozice, která staví na cedrovém dřevu a vetiveru, ale nezalekne se ani kakaových a sexy…
Saphir Perfect Man Pour Homme EDP, 50 ml
od 237 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Španělské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
Tato vůně je svěží, inspirovaná silou a dynamikou. Pečlivě vybírané ingredience tvoří harmonický elixír mládí. Energickou hlavu vůně tvoří svěží, letní mandarinka v kombinaci s mořskými…
Gucci Guilty Pour Homme M P, 50 ml
od 1 232 Kč
- Parfémová voda
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Gucci Guilty Pour Homme M P Gucci Guilty Pour Homme je pánský parfém, který přináší dřevitou a kořeněnou vůni. Tato vůně je určena pro moderní a sebevědomé muže, kteří hledají výraznou a mužnou…
Paco Rabanne Invictus M EDT, 50 ml
od 1 205 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Síla, dynamika a energie reprezentují vůni, v níž se prolíná divoká svěžest a živočišná smyslnost. Toaletní voda pro muže Paco Rabanne Invictus je určena pro absolutního hrdinu, který je vyzýván…
Air-val Real Madrid M EDT, 100 ml
od 240 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
**Fan-shop Real Madrid M EDT 100 ml** Real Madrid Eau de Toilette 100 ml je pánská toaletní voda, která přináší svěží a energickou vůni inspirovanou prestižním fotbalovým klubem Real Madrid. …
Paco Rabanne Phantom M EDT, 50 ml
od 1 172 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 50 ml
Tato vůně je instantní a přímou dávkou dobrého pocitu. V úvodu jsou nejvýraznější krémové levandulové tóny, které po chvíli vystřídají energií nabité citrusy z Itálie a aroma madagaskarské…
Saphir Acqua Uomo M EDP, Tester 30 ml
129 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Španělské
- Intenzita vůně střední
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro muže Acqua Uomo přináší osvěžující a harmonickou vůni, která evokuje atmosféru mořského pobřeží. Její aromatická kompozice je vhodná pro jarní a letní období, kdy přináší…
Salvatore Ferragamo Uomo Signature M EDP, 100 ml
od 777 Kč
7,77 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Mužská elegance a tvar Uomo Salvatore Ferragamo je nyní oblečena v elegantním a odvážném černém oblečení. Tmavý, hluboký a velmi smyslný. Uomo Signature je navržen tak, aby určoval styl. Pokud…
LOEWE Solo Loewe Cedro M EDT, 100 ml
od 2 149 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Solo Loewe Cedro je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Hlava obsahuje růžový pepř a mandarinku, v srdci ucítíte levanduli a muškátový oříšek. Základ dotváří cedr a pryskyřice benzoin. Na trh byla…
Paco Rabanne Phantom M EDT, 150 ml
od 1 912 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Tato vůně je instantní a přímou dávkou dobrého pocitu. V úvodu jsou nejvýraznější krémové levandulové tóny, které po chvíli vystřídají energií nabité citrusy z Itálie a aroma madagaskarské…
Saphir Acqua Uomo M EDP 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Španělské
- Intenzita vůně střední
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro muže Saphir Acqua Uomo je inspirována letní atmosférou a mořským prostředím, přináší osvěžující a aromatickou vůni vhodnou pro každodenní nošení. Vůně je postavena na…
Saphir Boxes Dynamic Pour Homme EDP, Tester 30 ml
189 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Španělské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
**Saphir Boxes Dynamic Pour Homme M EDP** Parfémovaná voda pro muže Saphir Boxes Dynamic Pour Homme M EDP je určena těm, kteří hledají harmonickou kombinaci svěžích a hřejivých tónů. Tento…
Reebok Cool Your Body toaletní voda pro muže EDT, 100 ml
od 189 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Reebok Cool Your Body toaletní voda pro muže (100 ml EDT) nabízí svěží a energizující vůni, která je ideální pro každodenní nošení. Tato toaletní voda je určena pro muže, kteří preferují moderní…
LOEWE Solo Loewe Cedro M EDT, 50 ml
od 1 702 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Solo Loewe Cedro je dřevitě-kořeněná vůně pro muže. Hlava obsahuje růžový pepř a mandarinku, v srdci ucítíte levanduli a muškátový oříšek. Základ dotváří cedr a pryskyřice benzoin. Na trh byla…
Paco Rabanne Phantom M EDT, 100 ml + EDT 20 ml
od 1 560 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Pánská toaletní voda Paco Rabanne Phantom je určena mužům, kteří si zakládají na eleganci a odvaze. Tato vůně přináší jedinečnou kombinaci ingrediencí, které vytvářejí moderní a futuristický…
Paco Rabanne Black XS 2018 M EDT, 100 ml
od 909 Kč
9,09 Kč/ml- Španělské
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Paco Rabanne Black XS (2018) je orientální-dřevitá vůně pro muže. Jedná se o intenzivnější verzi předchozí Black XS z roku 2005. Tato v sobě ukrývá náboj rock´n´rollu, díky kterému se hodí…
Paco Rabanne Invictus M EDT, 100 ml + EDT 20 ml
od 1 735 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Síla, dynamika a energie reprezentují vůni, v níž se prolíná divoká svěžest a živočišná smyslnost. Toaletní voda pro muže Paco Rabanne Invictus je určena pro absolutního hrdinu, který je vyzýván…
Antonio Banderas King of Seduction M EDT, 100 ml
od 286 Kč
2,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Pánská vůně Antonio Banderas King of Seduction byla představena v roce 2014. Bohaté složení propojuje svěží tóny ovoce a hřejivého dřeva. Parfém King of Seduction doplňuje nádech pikantního…
Paco Rabanne Phantom M EDT, 100 ml
od 1 235 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Tato vůně je instantní a přímou dávkou dobrého pocitu. V úvodu jsou nejvýraznější krémové levandulové tóny, které po chvíli vystřídají energií nabité citrusy z Itálie a aroma madagaskarské…
Paco Rabanne Invictus M EDT, Tester 100 ml
od 1 312 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Síla, dynamika a energie reprezentují vůni, v níž se prolíná divoká svěžest a živočišná smyslnost. Toaletní voda pro muže Paco Rabanne Invictus je určena pro absolutního hrdinu, který je vyzýván…
Paco Rabanne XS Men EDT, Tester 100 ml
od 592 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pod výrazem XS si mnozí z nás představí oblečení a opravdu miniaturní velikosti. Pro některé z nás je to realita, pro jiné nedosažitelný sen. V tomto případě se nejedná o nic miniaturního. V…
Paco Rabanne Phantom M EDT, 200 ml náhradní náplň
od 2 052 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Tato vůně je instantní a přímou dávkou dobrého pocitu. V úvodu jsou nejvýraznější krémové levandulové tóny, které po chvíli vystřídají energií nabité citrusy z Itálie a aroma madagaskarské…
Antonio Puig Quorum Silver M EDT, 100 ml
od 299 Kč
2,99 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Antonio Puig Quorum Silver Man je přesně ta vůně, která dělá muže smyslným a přitažlivým. Vůně Quorum Silver Man podtrhne jeho krásu a jedinečnost. V parfému se prolínají ovocné tóny citrónu, …
Paco Rabanne Phantom M EDT, 100 ml + deodorant 150 ml
od 1 832 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Tato vůně je instantní a přímou dávkou dobrého pocitu. V úvodu jsou nejvýraznější krémové levandulové tóny, které po chvíli vystřídají energií nabité citrusy z Itálie a aroma madagaskarské…
Saphir Spectrum Pour Homme EDP, 200 ml
od 599 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Španělské
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
Saphir Spectrum Pour Homme je parfémovaná voda od španělského výrobce Saphir, který se více než 50 let specializuje na vytváření jedinečných vůní. Tato parfémovaná voda je určena pro muže, kteří…
Jesus Del Pozo Halloween Man EDT, 75 ml
od 496 Kč
6,62 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Halloween Man - toaletní voda s rozprašovačem 75 ml. Halloween Man je orientální dřevitý parfém pro muže, kteří se ničeho nebojí. Charakteristikou silný, svěží, sladký, hřejivý a okouzlující. …
Yodeyma Dauro M EDP, Tester 15 ml
99 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Orientální kořeněná vůně pro sebevědomého muže, který hledá výrazný a nezapomenutelný parfém. Tato parfémovaná voda kombinuje svěží úvod s hřejivými a smyslnými tóny, které vytvářejí harmonickou…
Jesus Del Pozo Halloween Man Mystery M EDP 125 ml
od 799 Kč
- Parfémová voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Jesus Del Pozo Halloween Man Mystery je parfémovaná voda určená pro muže, kteří vyhledávají jedinečnou a osobitou vůni. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2023 a představuje harmonickou…
Paco Rabanne Invictus M EDT, 150 ml
od 2 164 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Síla, dynamika a energie reprezentují vůni, v níž se prolíná divoká svěžest a živočišná smyslnost. Toaletní voda pro muže Paco Rabanne Invictus je určena pro absolutního hrdinu, který je vyzýván…
Jesus Del Pozo Halloween Man Rock On M EDT, 125 ml
od 535 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Halloween Man Rock On je představena jako nové vydání první mužské vůně z kolekce Jesus Del Pozo Halloween, Halloween Man z roku 2012. Vůně je určena pro smyslné sexy muže, kteří…
Antonio Banderas Diavolo M EDT, 100 ml
od 299 Kč
2,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Diavolo je orientálně-kořenitá vůně pro muže se zajímavým svěžím mechovým podtónem. Doplňuje řadu úspěšných parfémů z dílny světoznámého herce Antonia Banderase. Buďte stejně sexy jako…
Antonio Puig Agua Brava M EDC, 200 ml
od 383 Kč
1,92 Kč/ml- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- 200 ml
Rafinovaná kolínská voda Antonio Puig Agua Brava je určená aktivnímu muži, který se věnuje všem věcem s maximálním nasazením. Perfektně se hodí k elegantnímu stylu a je vhodná pro denní i…
Adolfo Dominguez Agua Fresca M EDT, 120 ml
od 720 Kč
6 Kč/ml- Toaletní voda
- Chyprové vůně
- 120 ml
S jedinečnou mužskou vůní Adolfo Dominguez Agua Fresca for Homme směle vykročíte k plnění vašich snů a idejí. Díky propojení jedinečných bylin, koření a dřevin se vůně Adolfo Dominguez Agua…
Paco Rabanne Phantom M EDT, 50 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 724 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Dárková sada
Tato vůně je instantní a přímou dávkou dobrého pocitu. V úvodu jsou nejvýraznější krémové levandulové tóny, které po chvíli vystřídají energií nabité citrusy z Itálie a aroma madagaskarské…
Paco Rabanne Phantom M EDT, Tester 100 ml
od 1 301 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Tato vůně je instantní a přímou dávkou dobrého pocitu. V úvodu jsou nejvýraznější krémové levandulové tóny, které po chvíli vystřídají energií nabité citrusy z Itálie a aroma madagaskarské…
Carolina Herrera Herrera for Men EDT, Tester 100 ml
od 949 Kč
9,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Carolina Herrera Herrera for Men je pánská dřevito - květinová vůně od světově proslulé americké návrhářky Caroliny Herrery. Autorka se při tvorbě nechala inspirovat povznášející vodou. Nachází…
NIKE Urban Wood M EDT 30 ml + deodorant 50 ml
od 167 Kč
- Toaletní voda
- Španělské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Tento dárkový set od značky NIKE je výborným řešením pro muže všech věkových kategorií, kteří hledají praktické a stylové produkty osobní péče. V balení naleznete toaletní vodu 30 ml a kuličkový…
