Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy s citrusovou vůní, německé
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 100 ml
od 750 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 200 ml
od 879 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Hugo Boss Boss Bottled Parfum M P, 100 ml
od 1 078 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dosáhněte ve svém životě vytyčeného vrcholu a buďte sám sobě bossem. Tyto výzvy v sobě koncentruje pánský parfém Hugo Boss Boss Bottled Parfum. Jeho charismatická, sebevědomá vůně vám vždy…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 200 ml
od 941 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss Boss The Scent M EDT, 100 ml
od 675 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kořenitá pánská vůně Hugo Boss Boss The Scent okouzlí vás i všechny ženy kolem. Tato toaletní voda je totiž jako stvořená po rafinované svádění. Její intenzivní a zároveň velice působivé aroma…
Joop! Homme EDT, 200 ml
od 532 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Hugo Boss Boss Bottled Infinite M EDP, 100 ml
od 975 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Muž dneška se ve svém životě pohybuje v různých rolích, ať hledá úspěch nebo hledá rovnováhu a autenticitu. Boss Bottled Infinite představuje muže dneška, který se chce znovu spojit se svým…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 30 ml
od 529 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Hugo Boss Boss No. 6 Unlimited M EDT, 100 ml
od 767 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Elegance v bílé.. V této barvě září nová vůně Hugo Boss - BOSS Bottled Unlimited!
Mercedes-Benz Club Black M EDT, 100 ml
od 838 Kč
8,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Pánská toaletní voda Mercedes-Benz Club Black je podmanivá orientální vůně pro muže z roku 2017, s níž skvěle zapůsobíte především na zimních společenských akcích. Ve světě nočních klubů a…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 125 ml
od 728 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic M EDP, 100 ml
od 1 075 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic je ideální volbou pro muže, kteří preferují aromatické, kořenité a kožené vůně s ovocným nádechem. Jedná se o parfémovanou vodu, která představuje tajemství…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 75 ml
od 550 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 50 ml
od 715 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Joop! Homme EDT, 125 ml
od 420 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Hugo Boss Dark Blue M EDT, 75 ml
od 410 Kč
5,47 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
- 75 ml
Nadčasová vůně, která je opravdovou esencí mužnosti si vás získá svými orientálně-kořenitými tóny. Tajemná vůně, ukrytá za tmavě modrým flakonkem, se stane magnetem pro opačné pohlaví. Hlava…
Hugo Boss Boss Bottled Infinite M EDP, 50 ml
od 795 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Muž dneška se ve svém životě pohybuje v různých rolích, ať hledá úspěch nebo hledá rovnováhu a autenticitu. Boss Bottled Infinite představuje muže dneška, který se chce znovu spojit se svým…
Hugo Boss Boss Number One M EDT, 100 ml
od 538 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Luxusní pánská toaletní voda Boss Number One od značky Hugo Boss je ztělesněním elegance a vytříbeného vkusu. Je určena pro sofistikované muže, kteří mají vysoké standarty a spokojí se jen s tím…
Bugatti Signature Black M EDT, 100 ml
od 419 Kč
- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
Městský typ vůně, který se hodí pro každou příležitost – to je vůně Bugatti Signature Black. Pánská toaletní voda Bugatti Signature Black vás přesvědčí aromaticko-orientálně-kořeněnou…
Hugo Boss Boss The Scent M EDT, 50 ml
od 671 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kořenitá pánská vůně Hugo Boss Boss The Scent okouzlí vás i všechny ženy kolem. Tato toaletní voda je totiž jako stvořená po rafinované svádění. Její intenzivní a zároveň velice působivé aroma…
Hugo Boss In Motion M EDT, 100 ml
od 567 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Maximálně napumpovaný adrenalinem, vycházející ze života naplněného energií a činy. Instinktivně dělá ty správné věci v pravou chvíli, posunuje hranice a vítězí v životních výzvách. In Motion je…
Hugo Boss Hugo Man EDT, 40 ml
od 455 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Osvěžující úvod vonné kompozice tvoří grapefruit a zelené jablko doplněné bylinkami – mátou, bazalkou a levandulí. V srdci vůně se pak ukrývá neotřelá směs květinových akordů karafiátu, jasmínu…
Hugo Boss XY M EDT, 100 ml
od 459 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Pánská toaletní voda Hugo XY, která byla představena ve dvojici společně s dámskou Hugo XX. V této vůni vytvářejí bazalka s mátou nezaměnitelný zelený akord podtržený mrazivým dotekem ledu. Šedý…
Hugo Boss Energise M EDT, 75 ml
od 489 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Hugo energise představuje nejnovější pánskou vůni, která svým energizujícím charakterem nenechá nikoho na pochybách. Právě proto vyhledávají linii HUGO především muži, jimž nechybí vlastní názor…
Hugo Boss The Scent Private Accord M EDT, 50 ml
od 1 508 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Žijeme v digitálním světě; v místě, kde se všichni střetáváme, mluvíme spolu a socializujeme se. Ale vše skutečné se děje právě až za monitorem, kde procitají smysly - pohledy, zvuky, doteky a…
Hugo Boss Selection M EDT, 100 ml
od 570 Kč
5,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- 100 ml
Pánská toaletní voda Hugo Boss Boss Selection je vůně plná vysoce sofistikované elegance a úspěchu. Jde o překvapující tóny s nezaměnitelným podpisem. Boss Selection je charakteristická svým…
Bruno Banani Loyal Man EDP, 30 ml
od 180 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Ať už vás čeká důležité pracovní jednání, party s přáteli nebo večeře s osudovou ženou, parfémovaná voda pro muže Bruno Banani Loyal Man je vždy skvělou volbou. Podpoří vaše sebevědomí kdykoliv, …
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 200 ml
od 1 705 Kč
8,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 200 ml
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
Joop! Homme EDT, 75 ml
od 366 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Svěží i kořenitá, hřejivá a sexy vůně. Vystupuje mimo hranice obyčejnosti a je plná fascinující originality. Oddejte se i vy jedinečnosti této toaletní vody a buďte odvážný, smělý a pevný ve…
Hugo Boss Bottled Bold Citrus M EDP, 100 ml
od 1 501 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Hugo Boss Bottled Bold Citrus je parfémovaná voda pro muže, která přináší svěží a odvážnou vůni s výraznými citrusovými tóny. Tato limitovaná edice je inspirována sebevědomím a sofistikovanými…
Gisada Ambassador Intense M EDP, 100 ml
od 1 668 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda pro muže Ambassador Intense je od značky Gisada. Vůně je plná mužné smyslnosti, svůdnosti a vášně. Luxusní vůně je pro náročné muže a tip na dárek, který zaručeně…
Montblanc Explorer Extreme M P, 60 ml
od 1 336 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Montblanc Explorer Extreme M P 60 ml je parfém, který představuje intenzivní a charismatickou volbu pro moderního muže. Jde o novinku roku 2025 od renomované značky Montblanc, pokračování…
Hugo Boss Boss Bottled Triumph Elixir M EDP, 50 ml
od 1 220 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Hugo Boss Boss Bottled Triumph Elixir je určena pro muže, kteří hledají intenzivní a energizující vůni. Tato vůně je ideální pro muže, kteří preferují silné a výrazné…
Hugo Boss The Scent M P 50 ml
od 1 103 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss The Scent M P 50 ml je intenzivní a smyslná vůně, která v sobě spojuje silné kontrasty a vytváří alchymii přitažlivosti. Její ambrově-květinově-dřevitá kompozice je…
adidas Ice Dive M EDT, 100 ml
od 145 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Toaletní voda adidas Ice Dive je určena pro aktivní a odvážné muže, kteří mají rádi sport a chtějí si naplno užít každý svůj den. Tato vůně je moderní a jedinečná, přičemž kombinuje svěží ovocné…
Hugo Boss Boss Bottled Parfum M P, 50 ml
od 1 031 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Dosáhněte ve svém životě vytyčeného vrcholu a buďte sám sobě bossem. Tyto výzvy v sobě koncentruje pánský parfém Hugo Boss Boss Bottled Parfum. Jeho charismatická, sebevědomá vůně vám vždy…
Hugo Boss Boss Bottled Infinite M EDP, 200 ml
od 1 633 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Aromatická vůně
Muž dneška se ve svém životě pohybuje v různých rolích, ať hledá úspěch nebo hledá rovnováhu a autenticitu. Boss Bottled Infinite představuje muže dneška, který se chce znovu spojit se svým…
Adidas Pure Game M EDT, 100 ml
od 136 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Unikátní pánská vůně adidas Pure Game je speciálně určená pro sportovní a odvážné muže. Inspirující a rozmanitá vůně podporuje pocity nadšení a radosti ze hry, evokuje k týmové spolupráci a…
Karl Lagerfeld Bois de Vétiver M EDT, 100 ml
od 429 Kč
4,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Dřevitě kořeněná vůně uvedená na trh v roce 2017. Pánská vůně s vetiverem obléká pokožku do vysoce mužných nót. Legendární návrhář ji utkal ze svěžích dřevitých a kořeněných nót. Vytvořil ji…
Karl Lagerfeld Classic M EDT, 100 ml
od 391 Kč
3,91 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda Karl Lagerfeld Classic je originální pánská vůně, která na vás dýchne orientem. Vůně byla na trh uvedena v roce 1978 a dodnes se těší velké oblibě. Tvůrcem vůně je Ron Winnegrad a…
Hugo Boss Man M EDT 100 ml
od 557 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Pánská toaletní voda Hugo Boss Man je určena pro muže, kteří si užívají každodenní dobrodružství a chtějí zanechat trvalý dojem. Kombinuje svěží, dřevité a kořenité tóny, které podtrhují…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 100 ml + deodorant 150 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 299 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
Bugatti Signature Blue M EDT 100 ml
od 387 Kč
3,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Aromatická vůně
- 100 ml
Pánská toaletní voda Bugatti Signature Blue spojuje kořenité a zemité tóny s pikantní svěžestí citrusových plodů. Začíná vodním vrchním tónem, který je doprovázen citrónovými, pikantními tóny…
Karl Lagerfeld Les Parfums Matieres Bois De Vétiver M EDT 50 ml
od 333 Kč
6,66 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Toaletní voda Bois de Vétiver byla vytvořena tak, aby se stala nepostradatelným kouskem ve vašem olfaktorním šatníku. Je ódou na vetiver a jeho kontrasty. Je silná a jemná, hřejivá a chladivá…
Hugo Boss Boss Bottled M EDP, 50 ml
od 991 Kč
- Parfémová voda
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu dobrodružství. Hlava –…
Tom Tailor For Him M EDT, 50 ml
od 396 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Dřevitě citrusová vůně pro muže byla uvedena trh v roce 2019. Jedná se o energickou a elegantní vůni. Díky tomu je perfektní volbou pro všechny muže, kteří chtějí od života více. Flakon vůně…
Bruno Banani Made for Men EDT, 50 ml
od 289 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Made For Men je zbraní cool vyrovnaného svůdce, nezbytnou součástí výzbroje bojovníka ve svádění. Stejně jako muž, pro něhož byl stvořen, je parfém Made For Men opatřen mužností, ironií a…
Hugo Boss Bottled No.6 M EDT, 100 ml + deodorant 75 ml
od 1 249 Kč
- Toaletní voda
- Německé
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Boss Bottled je mužná, sebejistá vůně, kterou pro značku Hugo Boss vytvořila vynikající parfumérka Annick Menardo. Charakterizuje moderního muže, který svých cílů dosahuje s…
