Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy s citrusovou vůní, americké
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Calvin Klein Man EDT, 100 ml
od 439 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein In2U Man je sexy, spontánní a orientální pánská vůně. Je postavená na cedrovém dřevu a vetiveru, ale nezalekne se ani kakaových a citrusových tónů. Propojuje svět muže a ženy. Vůně…
Hugo Boss Bottled Tonic M EDT, 100 ml
od 785 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská toaletní voda Boss Bottled Tonic od značky Hugo Boss je dokonalým společníkem muže, který každý den míří za úspěchem. Vychutnejte si i vy osvěžující a elegantní interpretaci legendární…
Calvin Klein Eternity M EDT, 100 ml
od 565 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
Vůně se otevírá sladkou mandarinkou, aromatickou levandulí a svěžími tóny bergamotu, citronu a zelených rostlin. V srdci vůně se ukrývají kořeněné akordy bazalky, šalvěje a koriandru, doplněné…
Guess Seductive Homme EDT, 100 ml
od 411 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
Značka Guess uvedla na trh v roce 2011 pánskou vůni Seductive Men, která mistrně doplňuje dámskou vůni Seductive. Tato orientálně-dřevitá vůně udělá radost všem mužům, kteří milují luxusní a…
Clinique Happy For Men EDC, 100 ml
od 683 Kč
- Kolínská voda
- Americké
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Kdy se cítíte šťastný? Ve chvíli, kdy objevíte vůni, která se stane vaší druhou kůží? V tom případě by vaší pozornosti neměla uniknout vůně kolínské vody pro muže Clinique Happy For Men. …
David Beckham Ambre Breeze M EDP, 100 ml
od 304 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Amber Breeze od značky David Beckham je dlouhotrvající, jantarově aromatická parfémová voda pro muže. Je oslnivě hřejivá jako ten nejkrásnější západ slunce a nabízí svému nositeli nekonečné…
Michael Kors Pour Homme M EDP, 100 ml
od 1 124 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme je parfémová voda vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete zanechat nezapomenutelný dojem. Vyznačuje se komplexní kompozicí, která zahrnuje…
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 100 ml
od 1 100 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Clinique Happy For Men EDC, 50 ml
od 445 Kč
- Kolínská voda
- Americké
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Kdy se cítíte šťastný? Ve chvíli, kdy objevíte vůni, která se stane vaší druhou kůží? V tom případě by vaší pozornosti neměla uniknout vůně kolínské vody pro muže Clinique Happy For Men. …
Guess Seductive Homme Red M EDT, 100 ml
od 423 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Jen málokterá barva má v sobě tolik svůdnosti jako červená. A právě v červené barvě našla svou inspiraci toaletní voda pro muže Guess Seductive Homme Red, která se promění ve vaši tajnou zbraň…
Tom Ford Noir Extreme M EDP, 50 ml
od 1 614 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Dřevitá orientální vůně odhaluje aspekty muže, který má zálibu v neobyčejných věcech. Vůně je plná magnetické sofistikovanosti, které kompletně ohromí veškeré vaše smysly. Hlava - kardamom, …
Guess Seductive Homme Noir M EDT, 100 ml
od 443 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Guess Seductive Homme Noir byla uvedena na trh v roce 2019 a je součástí řady Seductive, která zahrnuje i dámskou verzi. Guess Seductive Homme Noir je orientální fougere vůně, …
Calvin Klein Obsession Men EDT, 125 ml
od 423 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Silná vůně s vyjímečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů, přísad a vzácných dřevitých aromatů. Přeměna vůně na jedinečnou svého druhu pro muže díky svému složení, Calvin Klein obohatil…
Calvin Klein Eternity for Men Aromatic Essence EDP, 100 ml
od 832 Kč
8,32 Kč/ml- Parfémová voda
- Americké
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Poddejte se své touze a objevte věčnou lásku. Pánská parfémovaná voda Calvin Klein Eternity for Men Aromatic Essence je jako smyslný dotek, který ve vás probudí potřebu intimity a hlubokého…
Guess Seductive Homme Blue M EDT, 100 ml
od 412 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Nezaměnitelná pánská vůně Guess Seductive Homme Blue je navržena tak, aby vyjadřovala odvahu, mužnou sílu a nezadržitelnou touhu po dobrodružství. Toaletní voda Seductive Homme Blue v sobě…
Tommy Hilfiger Impact Intense M EDP, 100 ml
od 838 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Tommy Hilfiger Impact Intense. Už jen pár kapek na…
Carolina Herrera Bad Boy M EDT, 100 ml
od 880 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vstupte do světa bad boy a odpoutejte svou rebelskou stránku porušujte pravidla, zaútočte jako blesk z čistého nebe. Bad Boy je symbolizován hromovým bleskem. Vyjadřuje hrdinství a sílu, a…
Calvin Klein One Shock For Him EDT, 100 ml
od 366 Kč
3,66 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Přestože je Calvin Klein One Shock for Him poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenců. Parfém je založen na pikantních orientálních vůních navozujících příjemnou…
Carolina Herrera Bad Boy M EDT, 150 ml
od 1 723 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vstupte do světa bad boy a odpoutejte svou rebelskou stránku porušujte pravidla, zaútočte jako blesk z čistého nebe. Bad Boy je symbolizován hromovým bleskem. Vyjadřuje hrdinství a sílu, a…
Calvin Klein Man EDT, 50 ml
od 338 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein Man je kořeněná, dřevitá vůně s opravdu výraznými tóny. Vůni Calvin Klein Man umístili do strohého, elegantního černého hranolu. Ačkoli je moderní, zůstává věrná tradicím značky, je…
Tom Ford Noir M EDP, 100 ml
od 2 300 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Hlava vůně Tom Ford Noir se skládá z podmanivého bergamotu, hravé fialky, protikladného kmínu, výrazného pepře a delikátní verbeny. V srdci se ukrývají noty opojného geránia, irise, jemného…
Calvin Klein Eternity For Men EDP, 100 ml
od 871 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Rafinovaná a opravdově mužná Eternity Calvin Klein Eau de Parfum pro muže si zachovává typickou fougerovou esenci a zároveň do celkové kompozice přidává nové, dřevité tóny. Ikonický fougerový…
Ralph Lauren Safari M EDT, 125 ml
od 736 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Ralph Lauren Safari Men 125 ml - toaletní voda s rozprašovačem. Ralph Lauren Safari Men - vůně pro muže. Ralph Lauren Safari Men - Klasická pánská vůně - vítěž světového žebříčku FIFI jako ..
Ralph Lauren Ralph's Club M EDP, 100 ml
od 1 120 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- 100 ml
Parfémová voda Ralph Lauren Ralph's Club, na trhu od roku 2022, nabízí prvotřídní ingredience přírodního původu, luxusně zpracované pro Ralpha Laurena. S tímto moderním pánským vonným doplňkem…
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 200 ml
od 1 936 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Ralph Lauren Polo Sport M EDT, 75 ml
od 452 Kč
6,03 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Ralph Lauren Polo Sport je neobyčejná pánská vůně, která vyjadřuje schopnost vychutnat si život naplno a zdravě vnímat svět. Nositel parfému Polo Sport je dynamický a aktivní gentleman, který…
Carolina Herrera Chic For Men EDT, 100 ml
od 968 Kč
9,68 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Toaletní voda Chic For Men od značky Carolina Herrera patří mezi smyslné vůně, které dokáží plně podtrhnout nitro muže, jenž se nechá rád unést luxusem. Dřevité noty santalu, cedru a pikantní…
DKNY Man EDT, 100 ml
od 505 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
DKNY Men - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml Energie New Yorku spoutaná ve flakonu. Svěží, čistý, sexy. Vůně pro městského muže na pochodu mísí citrus s jalovcem a ananasem, který je…
Michael Kors Pour Homme M EDP, 50 ml
od 776 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme je parfémová voda vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete zanechat nezapomenutelný dojem. Vyznačuje se komplexní kompozicí, která zahrnuje…
Tom Ford Noir Extreme M P, 50 ml
od 2 156 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Odvážnější a intenzivnější je pánský parfém Tom Ford Noir Extreme v porovnání s EDP Noir Extreme, na kterou navazuje. Tato hřejivá, kořenitá vůně ještě výrazněji vyjadřuje soukromé vnitřní i…
Hugo Boss Bottled Tonic M EDT, 50 ml
od 790 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská toaletní voda Boss Bottled Tonic od značky Hugo Boss je dokonalým společníkem muže, který každý den míří za úspěchem. Vychutnejte si i vy osvěžující a elegantní interpretaci legendární…
Calvin Klein Eternity Aqua For Men EDT, 100 ml
od 455 Kč
4,55 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- 100 ml
Calvin Klein Eternity Aqua For Men je pánská vodní vůně s dřevitými a citrusovými tóny. Již flakón parfému Calvin Klein Eternity Aqua For Men napovídá o charakteristice vůně. Maximální osvěžení…
Abercrombie & Fitch Fierce M EDC, 200 ml
od 1 275 Kč
6,38 Kč/ml- Kolínská voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Kolínská voda pro muže se na trhu objevila v roce 2002. Jedná se o povzbuzující koktejl dřevitých a květinových tónů, který unosíte především v teplém letním počasí. Abercrombie & Fitch Fierce…
Michael Kors Pour Homme M EDP, 30 ml
od 662 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme je parfémová voda vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete zanechat nezapomenutelný dojem. Vyznačuje se komplexní kompozicí, která zahrnuje…
Tom Ford Noir Extreme M P, 100 ml
od 3 243 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Odvážnější a intenzivnější je pánský parfém Tom Ford Noir Extreme v porovnání s EDP Noir Extreme, na kterou navazuje. Tato hřejivá, kořenitá vůně ještě výrazněji vyjadřuje soukromé vnitřní i…
Guess Seductive Homme EDT, 50 ml
od 291 Kč
5,82 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Značka Guess uvedla na trh v roce 2011 pánskou vůni Seductive Men, která mistrně doplňuje dámskou vůni Seductive. Tato orientálně-dřevitá vůně udělá radost všem mužům, kteří milují luxusní a…
Tom Ford Grey Vetiver M EDP, 50 ml
od 1 852 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Neobyčejně kořenitá a dřevitá pánská vůně, která se skvěle hodí k bezstarostným, přitažlivým a svůdným mužům. Hlava vůně je tvořena svěžími akordy citrusů. V srdci se ukrývají esence podmanivého…
Guess 1981 Indigo For Men EDT, 100 ml
od 432 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Toaletní voda Guess 1981 Indigo od značky Guess je určena pro muže, kteří hledají svěží a moderní vůni pro každodenní nošení. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2018 a inspirována je modrým…
Tom Ford Beau De Jour M EDP, 100 ml
od 3 033 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Beau De Jour od značky Tom Ford je výrazná vůně, která je určena pro muže. Tato vůně vás prostě nadchne – v úvodu se ukrývá levandule, srdce patří mátě, bazalce, pelargonii a…
Tom Ford Grey Vetiver M EDP, 100 ml
od 2 435 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Neobyčejně kořenitá a dřevitá pánská vůně, která se skvěle hodí k bezstarostným, přitažlivým a svůdným mužům. Hlava vůně je tvořena svěžími akordy citrusů. V srdci se ukrývají esence podmanivého…
Carolina Herrera Bad Boy Extreme M EDP, 150 ml
od 1 917 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Carolina Herrera Bad Boy Extreme je určena pro muže, kteří se nebojí být silní a zároveň citliví, energičtí a tajemní. Je plná protikladů, které ztělesňují moderní mužnost. Je to odvážná a…
Abercrombie & Fitch Fierce M EDC, 100 ml
od 718 Kč
- Kolínská voda
- Tester
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Kolínská voda pro muže se na trhu objevila v roce 2002. Jedná se o povzbuzující koktejl dřevitých a květinových tónů, který unosíte především v teplém letním počasí. Abercrombie & Fitch Fierce…
Ralph Lauren Polo Blue M P, 75 ml
od 1 037 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Parfém Ralph Lauren Polo Blue Parfum je jako stvořený pro moderního gentlemana, který má styl a ví, jak zaujmout svůj protějšek. Jednoznačně podtrhne sex-appeal a přirozenou mužnost. Hlava -…
Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum M EDP, 150 ml
od 1 988 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Dokažte sám sobě i svému okolí, že vaše energie je téměř nevyčerpatelná. Nezastavujte, překračujte své hranice, zdolávejte všechny výzvy. Parfémovaná voda pro muže Carolina Herrera Bad Boy Le…
Calvin Klein Defy M EDT, 200 ml
od 769 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Pánská vůně s mottem „Čím více se vzepřete, tím více definujete sami sebe“. Pro všechny muže, kteří se nebojí riskovat, aby dosáhli změny, vznikla pánská toaletní voda Calvin Klein Defy. Její…
Calvin Klein Obsession Night for Men EDT, 125 ml
od 463 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně Obsession for Men od značky Calvin Klein je intenzivně provokativní, silná a sebejistá – stejně jako muž, pro něhož je tato vůně stvořená. Objevte i vy vůni, díky níž se budete cítit vždy…
Tommy Hilfiger Tommy Now M EDT 100 ml
od 584 Kč
5,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Pikantní, citrusová, aromatická vůně pro muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Hlava - bergamot, mandarinka Srdce - kardamom, pelargonie vonná, zázvor Základ - jantarové dřevo, mech
Ralph Lauren Ralph's Club M EDP, 50 ml
od 643 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Ralph Lauren Ralph's Club Eau de Toilette je pánská toaletní voda, která kombinuje svěží citrusové aroma, květinově-aromatické tóny a hřejivé dřevité akcenty. Tento produkt je navržen pro…
