Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy, aromatická vůně a americké
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Calvin Klein Man EDT, 100 ml
od 439 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein In2U Man je sexy, spontánní a orientální pánská vůně. Je postavená na cedrovém dřevu a vetiveru, ale nezalekne se ani kakaových a citrusových tónů. Propojuje svět muže a ženy. Vůně…
Hugo Boss Bottled Tonic M EDT, 100 ml
od 785 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská toaletní voda Boss Bottled Tonic od značky Hugo Boss je dokonalým společníkem muže, který každý den míří za úspěchem. Vychutnejte si i vy osvěžující a elegantní interpretaci legendární…
Calvin Klein Eternity M EDT, 100 ml
od 565 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
Vůně se otevírá sladkou mandarinkou, aromatickou levandulí a svěžími tóny bergamotu, citronu a zelených rostlin. V srdci vůně se ukrývají kořeněné akordy bazalky, šalvěje a koriandru, doplněné…
Calvin Klein Euphoria Men EDT, 100 ml
od 608 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Pánská toaletní voda Euphoria Men od značky Calvin Klein je inspirovaná stavem opojného štěstí a vášně, která nemá konce. Vychutnejte si i vy dokonale vyvážené složení této vůně a podtrhněte tak…
Guess Seductive Homme EDT, 100 ml
od 411 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
Značka Guess uvedla na trh v roce 2011 pánskou vůni Seductive Men, která mistrně doplňuje dámskou vůni Seductive. Tato orientálně-dřevitá vůně udělá radost všem mužům, kteří milují luxusní a…
Clinique Happy For Men EDC, 100 ml
od 683 Kč
- Kolínská voda
- Americké
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Kdy se cítíte šťastný? Ve chvíli, kdy objevíte vůni, která se stane vaší druhou kůží? V tom případě by vaší pozornosti neměla uniknout vůně kolínské vody pro muže Clinique Happy For Men. …
David Beckham Ambre Breeze M EDP, 100 ml
od 304 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Amber Breeze od značky David Beckham je dlouhotrvající, jantarově aromatická parfémová voda pro muže. Je oslnivě hřejivá jako ten nejkrásnější západ slunce a nabízí svému nositeli nekonečné…
Calvin Klein Free M EDT, 100 ml
od 340 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Calvin Klein CK Free je orientálně-dřevitá vůně pro pány. V horní nótě dodává smyslům energii pelyněk, badyán a plody jalovce. V srdci vůně je semiš, káva a tabák. V základu dává vůni osobitý…
Michael Kors Pour Homme M EDP, 100 ml
od 1 124 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme je parfémová voda vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete zanechat nezapomenutelný dojem. Vyznačuje se komplexní kompozicí, která zahrnuje…
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 100 ml
od 1 100 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Calvin Klein Truth for Men EDT, 100 ml
od 491 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
Calvin Klein Truth for Men je pro muže, kteří touží po charaktericticky zřetelné, smělé a žádoucí vůni. Muž Calvin Klein Truth for Men je silný, mužný a pro ženy velmi přitažlivý, žádná mu…
Clinique Happy For Men EDC, 50 ml
od 445 Kč
- Kolínská voda
- Americké
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Kdy se cítíte šťastný? Ve chvíli, kdy objevíte vůni, která se stane vaší druhou kůží? V tom případě by vaší pozornosti neměla uniknout vůně kolínské vody pro muže Clinique Happy For Men. …
Guess Seductive Homme Red M EDT, 100 ml
od 423 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Jen málokterá barva má v sobě tolik svůdnosti jako červená. A právě v červené barvě našla svou inspiraci toaletní voda pro muže Guess Seductive Homme Red, která se promění ve vaši tajnou zbraň…
Guess Seductive Homme Noir M EDT, 100 ml
od 443 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Guess Seductive Homme Noir byla uvedena na trh v roce 2019 a je součástí řady Seductive, která zahrnuje i dámskou verzi. Guess Seductive Homme Noir je orientální fougere vůně, …
Calvin Klein Obsession Men EDT, 125 ml
od 423 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Silná vůně s vyjímečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů, přísad a vzácných dřevitých aromatů. Přeměna vůně na jedinečnou svého druhu pro muže díky svému složení, Calvin Klein obohatil…
Calvin Klein Eternity for Men Aromatic Essence EDP, 100 ml
od 832 Kč
8,32 Kč/ml- Parfémová voda
- Americké
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Poddejte se své touze a objevte věčnou lásku. Pánská parfémovaná voda Calvin Klein Eternity for Men Aromatic Essence je jako smyslný dotek, který ve vás probudí potřebu intimity a hlubokého…
Calvin Klein Eternity M P, 200 ml
od 1 231 Kč
- Parfém
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Chcete skvěle zapůsobit na své okolí a připoutat k sobě veškerou pozornost? Pak objevte vonný doplněk v podobě pánského parfému Calvin Klein Eternity. Fougerově-gurmánská vonná kompozice, jež…
Guess Seductive Homme Blue M EDT, 100 ml
od 412 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Nezaměnitelná pánská vůně Guess Seductive Homme Blue je navržena tak, aby vyjadřovala odvahu, mužnou sílu a nezadržitelnou touhu po dobrodružství. Toaletní voda Seductive Homme Blue v sobě…
Tommy Hilfiger Impact Intense M EDP, 100 ml
od 838 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Ať už jsou vaše cíle jakkoli vysoké, žádný z nich pro vás nebude nedosažitelný. Velkou dávku odhodlání má v sobě i parfémovaná voda pro muže Tommy Hilfiger Impact Intense. Už jen pár kapek na…
Carolina Herrera Bad Boy M EDT, 100 ml
od 880 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vstupte do světa bad boy a odpoutejte svou rebelskou stránku porušujte pravidla, zaútočte jako blesk z čistého nebe. Bad Boy je symbolizován hromovým bleskem. Vyjadřuje hrdinství a sílu, a…
Carolina Herrera Bad Boy M EDT, 150 ml
od 1 683 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vstupte do světa bad boy a odpoutejte svou rebelskou stránku porušujte pravidla, zaútočte jako blesk z čistého nebe. Bad Boy je symbolizován hromovým bleskem. Vyjadřuje hrdinství a sílu, a…
Calvin Klein Man EDT, 50 ml
od 338 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein Man je kořeněná, dřevitá vůně s opravdu výraznými tóny. Vůni Calvin Klein Man umístili do strohého, elegantního černého hranolu. Ačkoli je moderní, zůstává věrná tradicím značky, je…
Tom Ford Noir M EDP, 100 ml
od 2 300 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Hlava vůně Tom Ford Noir se skládá z podmanivého bergamotu, hravé fialky, protikladného kmínu, výrazného pepře a delikátní verbeny. V srdci se ukrývají noty opojného geránia, irise, jemného…
Calvin Klein Eternity Flame For Men EDT, 100 ml
od 455 Kč
4,55 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Calvin Klein Eternity Flame For Men s sebou nesou sílu slunce a vylepšují svůdnou auru orientální vůně. Labdanová pryskyřice funguje jako smyslný klíč spojující mužské i ženské schéma. Tato vůně…
Calvin Klein Eternity For Men EDP, 100 ml
od 871 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Rafinovaná a opravdově mužná Eternity Calvin Klein Eau de Parfum pro muže si zachovává typickou fougerovou esenci a zároveň do celkové kompozice přidává nové, dřevité tóny. Ikonický fougerový…
Ralph Lauren Safari M EDT, 125 ml
od 736 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Ralph Lauren Safari Men 125 ml - toaletní voda s rozprašovačem. Ralph Lauren Safari Men - vůně pro muže. Ralph Lauren Safari Men - Klasická pánská vůně - vítěž světového žebříčku FIFI jako ..
Ralph Lauren Polo Black M EDT, 125 ml
od 832 Kč
6,66 Kč/ml- Toaletní voda
- Chyprové vůně
- 125 ml
Módní dům Ralph Lauren v roce 2013 uvádí parfém Ralph Lauren Polo Red zapadající do již kultovní kolekce Polo, tentokrát v ohnivé červené barvě. Parfém je inspirován vášní Ralpha Laurena pro…
Ralph Lauren Ralph's Club M EDP, 100 ml
od 1 120 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- 100 ml
Parfémová voda Ralph Lauren Ralph's Club, na trhu od roku 2022, nabízí prvotřídní ingredience přírodního původu, luxusně zpracované pro Ralpha Laurena. S tímto moderním pánským vonným doplňkem…
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 200 ml
od 1 936 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Tom Ford Bois Pacifique M EDP 50 ml
od 1 904 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Tom Ford Bois Pacifique je parfémovaná voda, která se vyznačuje dřevitě kořeněnou vůní. Vůně Bois Pacifique je inspirována přírodními živly a nabízí kombinaci zemitých dřevin a povzbuzujícího…
Ralph Lauren Polo Sport M EDT, 75 ml
od 452 Kč
6,03 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Ralph Lauren Polo Sport je neobyčejná pánská vůně, která vyjadřuje schopnost vychutnat si život naplno a zdravě vnímat svět. Nositel parfému Polo Sport je dynamický a aktivní gentleman, který…
Ralph Lauren Polo Blue M EDT, 125 ml
od 929 Kč
7,43 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- 125 ml
Ralph Lauren Polo Blue je pánská nespoutaná vůně, která evokuje svobodu velkého modrého nebe a nezkrotnou sílu neomezených vod. Parfém Polo Blue ocení dynamičtí muži, kteří jsou aktivní a svoji…
Ralph Lauren Polo Blue M EDP, 125 ml
od 1 268 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
Svoboda velkého modrého nebe, síla neomezených vod. To vše se skrývá v aromatické vůni pro muže Polo Blue. Kombinace ostrých akordů kardamonu a bergamotu jsou doplněny rostlinnými tóny šalvěje, …
DKNY Man EDT, 100 ml
od 505 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
DKNY Men - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml Energie New Yorku spoutaná ve flakonu. Svěží, čistý, sexy. Vůně pro městského muže na pochodu mísí citrus s jalovcem a ananasem, který je…
Michael Kors Pour Homme M EDP, 50 ml
od 773 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme je parfémová voda vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete zanechat nezapomenutelný dojem. Vyznačuje se komplexní kompozicí, která zahrnuje…
Tom Ford Noir Extreme M P, 50 ml
od 2 156 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Odvážnější a intenzivnější je pánský parfém Tom Ford Noir Extreme v porovnání s EDP Noir Extreme, na kterou navazuje. Tato hřejivá, kořenitá vůně ještě výrazněji vyjadřuje soukromé vnitřní i…
Hugo Boss Bottled Tonic M EDT, 50 ml
od 790 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně lehká
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Pánská toaletní voda Boss Bottled Tonic od značky Hugo Boss je dokonalým společníkem muže, který každý den míří za úspěchem. Vychutnejte si i vy osvěžující a elegantní interpretaci legendární…
Calvin Klein Eternity Aqua For Men EDT, 100 ml
od 455 Kč
4,55 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- 100 ml
Calvin Klein Eternity Aqua For Men je pánská vodní vůně s dřevitými a citrusovými tóny. Již flakón parfému Calvin Klein Eternity Aqua For Men napovídá o charakteristice vůně. Maximální osvěžení…
Abercrombie & Fitch Fierce M EDC, 200 ml
od 1 275 Kč
6,38 Kč/ml- Kolínská voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Kolínská voda pro muže se na trhu objevila v roce 2002. Jedná se o povzbuzující koktejl dřevitých a květinových tónů, který unosíte především v teplém letním počasí. Abercrombie & Fitch Fierce…
Michael Kors Pour Homme M EDP, 30 ml
od 662 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Michael Kors Pour Homme je parfémová voda vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, kdy chcete zanechat nezapomenutelný dojem. Vyznačuje se komplexní kompozicí, která zahrnuje…
Narciso Rodriguez For Him Vetiver Musc EDT 100 ml
od 1 027 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Toaletní voda Narciso Rodriguez For Him Vetiver Musc je elegantní a veganský produkt, který představuje dřevitě zelenou vůni, která evokuje přírodní živly. Je určen pro muže, kteří se cítí…
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir M EDP, 100 ml
od 1 876 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Bad Boy Cobalt Elixir od značky Carolina Herrera je parfémovaná voda pro muže, která osloví všechny, kdo mají rádi dřevité vůně s výraznými zemitými a kořeněnými podtóny. Tato interpretace…
Nautica Voyage N 83 M EDT, 100 ml
od 363 Kč
3,63 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Aromatická toaletní voda pro muže Nautica Voyage N-83 je plná osvěžujících a nezaměnitelných tónů, které se promítnou do vaší přirozené smyslnosti a odhodlanosti. Pikantní kombinace mnoha podob, …
Tom Ford Noir Extreme M P, 100 ml
od 3 229 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Odvážnější a intenzivnější je pánský parfém Tom Ford Noir Extreme v porovnání s EDP Noir Extreme, na kterou navazuje. Tato hřejivá, kořenitá vůně ještě výrazněji vyjadřuje soukromé vnitřní i…
Guess Seductive Homme EDT, 50 ml
od 291 Kč
5,82 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Značka Guess uvedla na trh v roce 2011 pánskou vůni Seductive Men, která mistrně doplňuje dámskou vůni Seductive. Tato orientálně-dřevitá vůně udělá radost všem mužům, kteří milují luxusní a…
Calvin Klein Euphoria Men EDT, 20 ml
od 132 Kč
6,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 20 ml
Pánská toaletní voda Euphoria Men od značky Calvin Klein je inspirovaná stavem opojného štěstí a vášně, která nemá konce. Vychutnejte si i vy dokonale vyvážené složení této vůně a podtrhněte tak…
Guess 1981 Indigo For Men EDT, 100 ml
od 432 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Toaletní voda Guess 1981 Indigo od značky Guess je určena pro muže, kteří hledají svěží a moderní vůni pro každodenní nošení. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2018 a inspirována je modrým…
Tom Ford Beau De Jour M EDP, 100 ml
od 3 033 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Beau De Jour od značky Tom Ford je výrazná vůně, která je určena pro muže. Tato vůně vás prostě nadchne – v úvodu se ukrývá levandule, srdce patří mátě, bazalce, pelargonii a…
