Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Montblanc, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Montblanc Explorer M EDP, 30 ml
od 470 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Montblanc Explorer je určena všem, kteří rádi objevují nové možnosti a touží prožívat neopakovatelné chvíle plné vzrušení. Dřevitá aromatická vůně pro moderního dobrodruha na…
Montblanc Explorer Extreme M P, 60 ml
od 1 336 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Montblanc Explorer Extreme M P 60 ml je parfém, který představuje intenzivní a charismatickou volbu pro moderního muže. Jde o novinku roku 2025 od renomované značky Montblanc, pokračování…
Montblanc Legend M EDP, 100 ml
od 926 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
Mont Blanc Legend je inspirován čestným, sebejistým mužem, který je odvážný, vášnivý a sám sebou. Mont Blanc Legend je jemná, pozoruhodná, přesto velmi mužná vůně. Vůně byla uvedena na trh v…
Montblanc Starwalker M EDT, 75 ml
od 533 Kč
7,11 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
- 75 ml
Hlava: bergamot, mandarinka, bamus Srdce: elemi, zázvor, muškátový oříšek Základ: cedrové a santálové dřevo, ambra Pánská toaletní voda 75ml Nová exklusivní vůně pro muže od Mont Blanc. Vysoce…
Montblanc Explorer M EDP, 200 ml
od 1 550 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Parfémovaná voda Montblanc Explorer je určena všem, kteří rádi objevují nové možnosti a touží prožívat neopakovatelné chvíle plné vzrušení. Dřevitá aromatická vůně pro moderního dobrodruha na…
Montblanc Explorer Platinum M EDP, 100 ml
od 886 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Mont Blanc Explorer Platinum M EDP představuje podobu touhy po dobrodružství. Bere vás na výpravu, tentokrát do vysokých hor. Flakon zdobí luxusní a atraktivní texturovaný stříbrný ochranný…
Montblanc Individuel M EDT, 75 ml
od 528 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vůně Montblanc Individuel vyjadřuje emocionální a osobní spojení s mužem. Má svoji duši. Je sebejistá, nezávislá a zanechává dlouhotrvající dojem. To je výsadou Individuel. Velmi mužný a…
Montblanc Explorer Ultra Blue M EDP, 100 ml
od 839 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Užijte si čistou modrou svěžest nerušené, nádherné přírody. Montblanc Explorer Ultra Blue odhaluje podobu dobrodružné povahy muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. - Hlava – sicilský…
Montblanc Legend Blue M EDP, 100 ml
od 829 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
Legend Blue parfémovaná voda pro muže je od značky Mont Blanc. Dřevitá vůně se otevírá aromatickým akordem máty a levandule, poté odhaluje dřevité srdce z cedru a santálového dřeva. V závěru…
Montblanc Explorer M EDP, 60 ml
od 811 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Montblanc Explorer je určena všem, kteří rádi objevují nové možnosti a touží prožívat neopakovatelné chvíle plné vzrušení. Dřevitá aromatická vůně pro moderního dobrodruha na…
Montblanc Explorer M EDT, 60 ml
od 830 Kč
- Toaletní voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kožená
Objevte dobrodružství průkopníků, kteří procestovali svět. Propojením elegance evropského krejčovství, ušlechtilých materiálů a zděděné zručnosti vznikl vytříbený flakón nové vůně. Svěží…
Montblanc Emblem M EDT, 100 ml
od 678 Kč
6,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Mont Blanc Emblem EdT 100 ml pánská toaletní voda, Orientální, kořeněná vůně, vytvočena v roce 2014 Nesmazatelný podpis pravého muže. Emblem je vyjádřením hluboké úcty k dědictví značky…
Montblanc Explorer Platinum M EDP, 60 ml
od 588 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Mont Blanc Explorer Platinum M EDP představuje podobu touhy po dobrodružství. Bere vás na výpravu, tentokrát do vysokých hor. Flakon zdobí luxusní a atraktivní texturovaný stříbrný ochranný…
Montblanc Explorer Extreme M P, 100 ml
od 1 490 Kč
- Parfém
- Německé
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Montblanc Explorer Extreme parfém pro muže je novinkou roku 2025 a pokračováním úspěšné řady Explorer. Tento parfém představuje intenzivnější verzi původní vůně, která byla dosud uváděna jako…
Montblanc Explorer Platinum M EDP, 30 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Luxusní
Mont Blanc Explorer Platinum M EDP představuje podobu touhy po dobrodružství. Bere vás na výpravu, tentokrát do vysokých hor. Flakon zdobí luxusní a atraktivní texturovaný stříbrný ochranný…
Montblanc Presence M EDT, 75 ml
od 513 Kč
6,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- 75 ml
Mont Blanc Presence, přítomnost má nyní svou vůni. Je úspěšný, sebejistý, inteligentní a kosmopolitní. Dosáhl již mnohého a proto se může zastavit a bilancovat. Hledat a objevovat skutečné…
Montblanc Explorer Ultra Blue M EDP, 60 ml
od 693 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Užijte si čistou modrou svěžest nerušené, nádherné přírody. Montblanc Explorer Ultra Blue odhaluje podobu dobrodružné povahy muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. - Hlava – sicilský…
Montblanc Presence Cool M EDT, 75 ml
od 472 Kč
6,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Mont Blanc Presence COOL - (TESTER) toaletní voda. Poznámka: Parfém je v novém obalu. Modrá barva vůně předurčuje k lehčímu a svěžejšímu charakteru. Krabička si z klasické vůně Presence…
Montblanc Legend Elixir M EDP 30 ml
od 637 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémová voda Montblanc Legend Elixir je vysoce koncentrovaná vůně, která spojuje aromatické a ambrové tóny do intenzivního a dlouhotrvajícího vonného zážitku. Její charakter je postaven na…
Montblanc Individuel M EDT, Tester 75 ml
od 504 Kč
6,72 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Mont Blanc Individuel TESTER toaletní voda 75ml Vůně Montblanc Individuel vyjadřuje emocionální a osobní spojení s mužem. Má svoji duši. Je sebejistá, nezávislá a zanechává dlouhotrvající dojem. …
Montblanc Explorer Platinum M EDP, 60 ml + sprchový gel 100 ml
od 786 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Mont Blanc Explorer Platinum M EDP představuje podobu touhy po dobrodružství. Bere vás na výpravu, tentokrát do vysokých hor. Flakon zdobí luxusní a atraktivní texturovaný stříbrný ochranný…
Montblanc Explorer Ultra Blue M EDP, 100 ml + EDP 7,5 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 116 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Vodní vůně
- Dárková sada
Užijte si čistou modrou svěžest nerušené, nádherné přírody. Montblanc Explorer Ultra Blue odhaluje podobu dobrodružné povahy muže. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. - Hlava – sicilský…
Montblanc Explorer Extreme M P 60 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 490 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Montblanc Explorer Extreme Parfum 60 ml + sprchový gel 100 ml Montblanc Explorer Extreme je novinkou na trhu pro rok 2025, která dále rozvíjí úspěšnou linii vůní Montblanc Explorer. Tato…
Montblanc Starwalker M EDT, Tester 75 ml
od 467 Kč
6,23 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Mont Blanc Starwalker TESTER toaletní voda 75ml Vysoce kvalitní vůně nadčasového luxusu, která čerpá z tradice i vize budoucnosti. Mont Blanc Starwalker je určena pro novou generaci mužů, kteří…
Montblanc Explorer M EDP Tester 100 ml
od 1 199 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Francouzské
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Explorer je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlava se skládá z bergamotu, šalvěje muškátové a bergamotu. V srdci se ukrývá kůže a haitský vetiver. Kompozici uzavírá kombinace ambroxanu, …
Montblanc Emblem M EDT, Tester 100 ml
962 Kč
9,62 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Mont Blanc Emblem EDT 100ml TESTER. Nabízíme pánské toaletní vody Mont Blanc Emblem. Vůně Mont Blanc Emblem byla uvedena na trh v roce 2014. Nabízíme pánskou toaletní vodu Mont Blanc Emblem EDT…
Montblanc Emblem M EDT, 60 ml
934 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 60 ml
Mont Blanc Emblem EdT 60 ml pánská toaletní voda, Orientální, kořeněná vůně, vytvočena v roce 2014 Nesmazatelný podpis pravého muže. Emblem je vyjádřením hluboké úcty k dědictví značky Montblanc…
Montblanc Exceptionnel Homme EDT, 75 ml
2 134 Kč
28 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Mont Blanc Homme Exceptionnel je dokonalým voňavým autogramem značky, která klade důraz na sofistikovanost, kvalitu a mistrovské zpracování všech svých produktů, spolu s dotekem nadčasové…

Montblanc Legend Elixir parfém pro muže 50 ml
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 50 ml
Legend Elixir je nejintenzivnější, nejvýraznější a nejmocnější interpretací ikonické pánské vůně z kolekce Legend od…
v 11 obchodech