Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Dunhill, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Dunhill Desire M EDT, 100 ml
od 462 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Desire pochází z dílny anglické značky Dunhill. Na trh byla uvedena roku 2000. Vzhledem k tomuto výročnímu datu parfém spojuje klasické prvky starého tisíciletí a moderní prvky…
Dunhill Desire M EDT, 150 ml
od 694 Kč
4,63 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 150 ml
Toaletní voda Desire pochází z dílny anglické značky Dunhill. Na trh byla uvedena roku 2000. Vzhledem k tomuto výročnímu datu parfém spojuje klasické prvky starého tisíciletí a moderní prvky…
Dunhill Desire Blue M EDT, 100 ml
od 405 Kč
4,05 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Vůně klidu a míru, jejíž svěžest zjemňuje její hloubku a charakter. Tato vůně je určena pro moudré, velmi elegantní a aktivní muže, kteří si nadevše cení své vnitřní pravdy a duchovních hodnot. …
Dunhill Desire Blue M EDT, 150 ml
od 723 Kč
4,82 Kč/ml- Toaletní voda
- 150 ml
Parfém Dunhill Desire Blue je vůně nekonečného klidu a míru. Vůně Dunhill Desire Blue je určena pro moudré, velmi elegantní a aktivní muže, kteří mají svoji vnitřní pravdu a duchovní hodnoty. …
Dunhill Desire Black M EDT, 100 ml
od 608 Kč
6,08 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Vůně pro odvážné a půvabně svůdné gentlemany přidá vaší osobnosti temnou a hlubokou smyslnost. Muž Dunhill Desire Black je klidný a elegantní, a přitom probouzí smysly a inspiruje touhu. Smyslná…
Dunhill Edition M EDT, 100 ml
od 494 Kč
4,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Dunhill Edition je aromatickou vůní pro muže, která byla představena již v roce 1984. Tvůrcem této vůně je Alain Astori. Chcete vůní, která vás nikdy nezklame? Tak právě pro vás je tu Dunhill…
Dunhill Desire Blue Ocean EDT 100 ml
od 597 Kč
5,97 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Toaletní voda Dunhill Desire Blue Ocean je vůně nekonečného klidu a míru. Vůně je určena pro moudré, velmi elegantní a aktivní muže.
Dunhill Driven M EDP 100 ml
od 302 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Květinové vůně
Hledáte vonný doplněk, který příjemně uvolňuje a podporuje sebevědomí ve všech oblastech? Parfémovaná voda Dunhill Driven přináší jiskřivost citrusů i šťavnatost červeného jablka, z něhož by si…
Dunhill Desire Silver M EDT 100 ml
od 508 Kč
5,08 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Desire Silver – to je pánská vůně, kterou značka Dunhill představila jako novinku v roce 2015. Tato citrusově-dřevitá vůně je plná svěžesti a vodních tónů. Skvěle se hodí nejen pro horké letní…
Dunhill Icon Racing Red M EDP 100 ml
od 654 Kč
- Parfémová voda
- Anglické
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Hledáte pánskou vůni plnou adrenalinu? Zrychlení tepu vám i vašemu okolí zaručí parfémovaná voda Dunhill Icon Racing Red. Reprezentuje dynamičtější pojetí tradičních vůní Dunhill Icon a zároveň…
Dunhill Icon Racing Blue M EDP 100 ml
od 699 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Neodolatelné aroma limetky, mořské soli a naplaveného dřeva vám v libovolné situaci pomůže spravit náladu, obnovit síly i docílit hluboké relaxace. Parfémovaná voda Dunhill Icon Racing Blue, …
Dunhill Century Blue M EDP 135 ml
od 574 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy. Parfémovaná voda pro muže Dunhill Century Blue osvěží vaši mysl a vy tak můžete směle následovat svůj instinkt. Vydejte se vstříc každodennímu…

Dunhill Signature Collection Arabian Desert EDP 100 ml M
- 100 ml
- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Ambrová vůně
Arabian Desert od Alfred Dunhill je orientálně květinová vůně určená pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2019. Tento…
v 14 obchodech