Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Carolina Herrera, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 100 ml
od 1 100 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Carolina Herrera Bad Boy M EDT, 100 ml
od 880 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Vstupte do světa bad boy a odpoutejte svou rebelskou stránku porušujte pravidla, zaútočte jako blesk z čistého nebe. Bad Boy je symbolizován hromovým bleskem. Vyjadřuje hrdinství a sílu, a…
Carolina Herrera Bad Boy M EDT, 150 ml
od 1 723 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vstupte do světa bad boy a odpoutejte svou rebelskou stránku porušujte pravidla, zaútočte jako blesk z čistého nebe. Bad Boy je symbolizován hromovým bleskem. Vyjadřuje hrdinství a sílu, a…
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 200 ml
od 1 936 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Carolina Herrera Chic For Men EDT, 100 ml
od 968 Kč
9,68 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Toaletní voda Chic For Men od značky Carolina Herrera patří mezi smyslné vůně, které dokáží plně podtrhnout nitro muže, jenž se nechá rád unést luxusem. Dřevité noty santalu, cedru a pikantní…
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir M EDP, 100 ml
od 1 876 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Bad Boy Cobalt Elixir od značky Carolina Herrera je parfémovaná voda pro muže, která osloví všechny, kdo mají rádi dřevité vůně s výraznými zemitými a kořeněnými podtóny. Tato interpretace…
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir M EDP, 50 ml
od 1 355 Kč
- Parfémová voda
- Španělské
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir je parfémovaná voda pro muže, která kombinuje intenzivní dřevité a zemitě kořeněné tóny. Tento parfém je ideální volbou pro muže, kteří hledají výraznou a…
Carolina Herrera Bad Boy Extreme M EDP, 150 ml
od 1 917 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Carolina Herrera Bad Boy Extreme je určena pro muže, kteří se nebojí být silní a zároveň citliví, energičtí a tajemní. Je plná protikladů, které ztělesňují moderní mužnost. Je to odvážná a…
Carolina Herrera 212 Sexy for Men EDT, 100 ml
od 1 015 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
212 Sexy For Men - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml + tuhý deodorant 75 ml. 212 Sexy For Men je smyslná vůně pro moderního muže, který je přitažlivý, odvázaný a sexy. Její přetrvávající vůně…
Carolina Herrera Chic For Men EDT, 60 ml
od 633 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 60 ml
Toaletní voda Chic For Men od značky Carolina Herrera patří mezi smyslné vůně, které dokáží plně podtrhnout nitro muže, jenž se nechá rád unést luxusem. Dřevité noty santalu, cedru a pikantní…
Carolina Herrera Bad Boy Extreme M EDP, 100 ml
od 1 675 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Carolina Herrera Bad Boy Extreme je určena pro muže, kteří se nebojí být silní a zároveň citliví, energičtí a tajemní. Je plná protikladů, které ztělesňují moderní mužnost. Je to odvážná a…
Carolina Herrera 212 VIP Men EDT, 200 ml
od 1 934 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Carolina Herrera 212 VIP představuje vydání pro muže. 212 VIP muž se řídí stejnými hesly: Jako je: "Jste na seznamu?" a "Je to soukromý večírek." Vůně odráží styl a postoj New Yorské elity. Vůně…
Carolina Herrera 212 VIP Men 100 ml
od 1 302 Kč
13 Kč/ml- 100 ml
Vůně je inspirovaná New Yorskými party pro elitu. Tato orientálně-dřevitá vůně je určena muži, svůdci, který má rád opravdový noční život. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011.
Carolina Herrera Bad Boy M EDT, 50 ml
od 1 162 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vstupte do světa bad boy a odpoutejte svou rebelskou stránku porušujte pravidla, zaútočte jako blesk z čistého nebe. Bad Boy je symbolizován hromovým bleskem. Vyjadřuje hrdinství a sílu, a…
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 50 ml
od 962 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Carolina Herrera Bad Boy M EDT, 100 ml s rozprašovačem
od 716 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vstupte do světa bad boy a odpoutejte svou rebelskou stránku porušujte pravidla, zaútočte jako blesk z čistého nebe. Bad Boy je symbolizován hromovým bleskem. Vyjadřuje hrdinství a sílu, a…
Carolina Herrera CH Men EDT, 100 ml
od 1 382 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Carolina Herrera CH Men je elegantní a výstřední zároveň. Je to originální, dřevitě kořenitá vůně pro osobitého muže, který je rád středem pozornosti a dění, rád se ukazuje na veřejnosti a stud…
Carolina Herrera Bad Boy Extreme M EDP, 50 ml
od 1 558 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Carolina Herrera Bad Boy Extreme je určena pro muže, kteří se nebojí být silní a zároveň citliví, energičtí a tajemní. Je plná protikladů, které ztělesňují moderní mužnost. Je to odvážná a…
Carolina Herrera Bad Boy M EDT, 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 664 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Vstupte do světa bad boy a odpoutejte svou rebelskou stránku porušujte pravidla, zaútočte jako blesk z čistého nebe. Bad Boy je symbolizován hromovým bleskem. Vyjadřuje hrdinství a sílu, a…
Carolina Herrera Bad Boy M EDT, Tester 100 ml
od 1 395 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vstupte do světa Bad Boy a odpoutejte svou rebelskou stránku porušujte pravidla, zaútočte jako blesk z čistého nebe. Bad Boy je symbolizován hromovým bleskem. Vyjadřuje hrdinství a sílu, a…
Carolina Herrera 212 Sexy for Men EDT, 50 ml
od 876 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 50 ml
Carolina Herrera 212 Sexy Men je vzrušující pánská vůně. V základních tónech představuje citrónovou svěžest s bergamotem, mandarinkou a zelenými listy. Střední tóny představují kořeněnou…
Carolina Herrera 212 NYC Men EDT, 30 ml
od 633 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Luxusní
Toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men je druhým pánským parfémem renomované módní značky Carolina Herrera. Na trh byl uveden roku 1999. Vůně je inspirována energičností, kulturní…
Carolina Herrera 212 VIP Men EDT, 100 ml
od 1 404 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
212 VIP Men - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml 212 VIP Men od značky Carolina Herrera je orientálně-dřevitá vůně pro muže, která se otevírá tóny mučenky, zázvoru, pepře, limety a kaviáru. …
Carolina Herrera 212 VIP Men EDT, Tester 100 ml
od 1 093 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Vůně je inspirován nočními dýchánky velkoměstské elity. Reflektuje její styl a životní postoj, nevázanost, volnost a jistý pocit neodolatelnosti. Udělá z každého muže osobnost, která vynikne…
Carolina Herrera 212 VIP Men EDT, 50 ml
od 1 350 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Carolina Herrera 212 VIP Men je pánská varianta oblíbené vůně 212 VIP. Je určena pro sebejisté a elegantní muže, kteří mají rádi pozornost ostatních. Vůně je inspirována životním stylem a…
Carolina Herrera CH Men EDT, Tester 100ml
od 1 325 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Pánský parfém Carolina Herrera CH Men je elegantní a výstřední zároveň. Je to originální, dřevitě kořenitá vůně pro osobitého muže, který je rád středem pozornosti a dění.
Carolina Herrera Herrera for Men EDT, 100 ml
od 1 068 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Carolina Herrera Herrera for Men je pánská dřevito - květinová vůně od světově proslulé americké návrhářky Caroliny Herrery. Autorka se při tvorbě nechala inspirovat povznášející vodou. Nachází…
Carolina Herrera Herrera for Men EDT, 200 ml
od 1 590 Kč
7,95 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 200 ml
Carolina Herrera Herrera. Carolina Herrera Herrera EDT 200ml M u Vás do 24 hodin. parfémy Carolina Herrera Herrera EDT 200ml M. .
Carolina Herrera CH Men EDT, 50 ml
od 1 070 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
CH Men Sport - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml. V roce 2012 představila značka Carolina Herrera vůni CH Men Sport pro muže. Tato svěží, orientálně-dřevitá vůně pro muže se otevírá tóny…
Carolina Herrera Herrera for Men EDT, Tester 100 ml
od 949 Kč
9,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- 100 ml
Carolina Herrera Herrera for Men je pánská dřevito - květinová vůně od světově proslulé americké návrhářky Caroliny Herrery. Autorka se při tvorbě nechala inspirovat povznášející vodou. Nachází…
Carolina Herrera 212 VIP Men EDT, 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 2 380 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
212 VIP Men - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml + sprchový gel 100 ml 212 VIP Men od značky Carolina Herrera je orientálně-dřevitá vůně pro muže, která se otevírá tóny mučenky, zázvoru, …
Carolina Herrera 212 VIP New York M EDT 20 ml
989 Kč
49 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Chyprové vůně
- 20 ml
212 VIP New York Men Pills od Caroliny Herrery je orientálně-dřevitá vůně pro muže. Svrchní tóny jsou limetka, kaviár, pepř, zázvor a mučenka. Střední tóny jsou koření, vodka, gin a máta. …

Carolina Herrera CH 100 ml
- Toaletní voda
- 100 ml
- Kožená
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
Carolina Herrera CH v 100 ml lahvi je pánská toaletní voda, svěží dřevito-kořeněná kompozice s výdrží kolem 6 hodin. Hodí se…
v 11 obchodech

CAROLINA HERRERA Bad Boy Cobalt Absolute parfémovaná voda pro muže 150 ml
- Parfémová voda
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- 150 ml
CAROLINA HERRERA Bad Boy Cobalt Absolute, 150 ml, Parfémované vody pro muže, Nový den, nová příležitost zdolávat výzvy.…
v 5 obchodech

Carolina Herrera Herrera For Men toaletní voda pro muže 100 ml + Prodloužená možnost…
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ambrová vůně
- 100 ml
Jedinečná a elektrizující, stejně jako muži, kteří tuto vůni nosí. Toaletní voda Carolina Herrera Herrera For Men je…
Zivada.cz