Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Pánské parfémy Calvin Klein, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Calvin Klein Man EDT, 100 ml
od 439 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein In2U Man je sexy, spontánní a orientální pánská vůně. Je postavená na cedrovém dřevu a vetiveru, ale nezalekne se ani kakaových a citrusových tónů. Propojuje svět muže a ženy. Vůně…
Calvin Klein Eternity M EDT, 100 ml
od 565 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
Vůně se otevírá sladkou mandarinkou, aromatickou levandulí a svěžími tóny bergamotu, citronu a zelených rostlin. V srdci vůně se ukrývají kořeněné akordy bazalky, šalvěje a koriandru, doplněné…
Calvin Klein Euphoria Men EDT, 100 ml
od 608 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Pánská toaletní voda Euphoria Men od značky Calvin Klein je inspirovaná stavem opojného štěstí a vášně, která nemá konce. Vychutnejte si i vy dokonale vyvážené složení této vůně a podtrhněte tak…
Calvin Klein Eternity Air For Men EDT, 100 ml
od 411 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Pánská toaletní voda Eternity Air od značky Calvin Klein je ztělesněním oblohy, která v sobě snoubí lehkou svěží vzdušnost společně s tajuplnou hloubkou. Vrchní tóniny v sobě ukrývají svěží…
Calvin Klein Eternity M EDT, 200 ml
od 896 Kč
4,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Vůně se otevírá sladkou mandarinkou, aromatickou levandulí a svěžími tóny bergamotu, citronu a zelených rostlin. V srdci vůně se ukrývají kořeněné akordy bazalky, šalvěje a koriandru, doplněné…
Calvin Klein Obsession Men EDT, 125 ml
od 423 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Silná vůně s vyjímečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů, přísad a vzácných dřevitých aromatů. Přeměna vůně na jedinečnou svého druhu pro muže díky svému složení, Calvin Klein obohatil…
Calvin Klein One Shock For Him EDT, 200 ml
od 469 Kč
2,35 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 200 ml
Přestože je Calvin Klein One Shock for Him poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenců. Parfém je založen na pikantních orientálních vůních navozujících příjemnou…
Calvin Klein Eternity M P, 200 ml
od 1 231 Kč
- Parfém
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Chcete skvěle zapůsobit na své okolí a připoutat k sobě veškerou pozornost? Pak objevte vonný doplněk v podobě pánského parfému Calvin Klein Eternity. Fougerově-gurmánská vonná kompozice, jež…
Calvin Klein One Shock For Him EDT, 100 ml
od 366 Kč
3,66 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Přestože je Calvin Klein One Shock for Him poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenců. Parfém je založen na pikantních orientálních vůních navozujících příjemnou…
Calvin Klein Defy M P, 50 ml
od 410 Kč
8,20 Kč/ml- Parfém
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ambrová vůně
- 50 ml
Calvin Klein Defy je pánský parfém, který přináší intenzivní a smyslnou vůni s dřevitým charakterem. Tento parfém je určen pro muže, kteří hledají výraznou a odvážnou vůni, jež podtrhne jejich…
Calvin Klein Man EDT, 50 ml
od 338 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein Man je kořeněná, dřevitá vůně s opravdu výraznými tóny. Vůni Calvin Klein Man umístili do strohého, elegantního černého hranolu. Ačkoli je moderní, zůstává věrná tradicím značky, je…
Calvin Klein Eternity Flame For Men EDT, 100 ml
od 455 Kč
4,55 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Calvin Klein Eternity Flame For Men s sebou nesou sílu slunce a vylepšují svůdnou auru orientální vůně. Labdanová pryskyřice funguje jako smyslný klíč spojující mužské i ženské schéma. Tato vůně…
Calvin Klein Eternity For Men EDP, 100 ml
od 871 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Rafinovaná a opravdově mužná Eternity Calvin Klein Eau de Parfum pro muže si zachovává typickou fougerovou esenci a zároveň do celkové kompozice přidává nové, dřevité tóny. Ikonický fougerový…
Calvin Klein Obsession For Men EDT 200 ml
od 625 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Silná vůně s výjimečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů. Přeměna vůně na jedinečnou svého druhu pro muže díky svému složení. Calvin Klein obohatil vášnivý žánr původní vůně provokujícím…
Calvin Klein Euphoria Men EDT, 20 ml
od 132 Kč
6,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 20 ml
Pánská toaletní voda Euphoria Men od značky Calvin Klein je inspirovaná stavem opojného štěstí a vášně, která nemá konce. Vychutnejte si i vy dokonale vyvážené složení této vůně a podtrhněte tak…
Calvin Klein Defy M EDT, 200 ml
od 769 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Pánská vůně s mottem „Čím více se vzepřete, tím více definujete sami sebe“. Pro všechny muže, kteří se nebojí riskovat, aby dosáhli změny, vznikla pánská toaletní voda Calvin Klein Defy. Její…
Calvin Klein Obsession Night for Men EDT, 125 ml
od 463 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně Obsession for Men od značky Calvin Klein je intenzivně provokativní, silná a sebejistá – stejně jako muž, pro něhož je tato vůně stvořená. Objevte i vy vůni, díky níž se budete cítit vždy…
Calvin Klein Defy M P, 200 ml
od 905 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein Defy M P je parfém určený pro moderního muže, který se nebojí ukázat svou odvahu a autenticitu. Tato vůně představuje nejnovější kapitolu v řadě Defy, kterou obohacuje o hlubší a…
Calvin Klein Eternity M P, 100 ml
od 896 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Chcete skvěle zapůsobit na své okolí a připoutat k sobě veškerou pozornost? Pak objevte vonný doplněk v podobě pánského parfému Calvin Klein Eternity. Fougerově-gurmánská vonná kompozice, jež…
Calvin Klein Euphoria Men EDT, 50 ml
od 435 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
Pánská toaletní voda Euphoria Men od značky Calvin Klein je inspirovaná stavem opojného štěstí a vášně, která nemá konce. Vychutnejte si i vy dokonale vyvážené složení této vůně a podtrhněte tak…
Calvin Klein Eternity M P, 50 ml
od 676 Kč
- Parfém
- Americké
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
Chcete skvěle zapůsobit na své okolí a připoutat k sobě veškerou pozornost? Pak objevte vonný doplněk v podobě pánského parfému Calvin Klein Eternity. Fougerově-gurmánská vonná kompozice, jež…
Calvin Klein Defy M EDT, 100 ml
od 586 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Pánská vůně s mottem „Čím více se vzepřete, tím více definujete sami sebe“. Pro všechny muže, kteří se nebojí riskovat, aby dosáhli změny, vznikla pánská toaletní voda Calvin Klein Defy. Její…
Calvin Klein Eternity Amber Essence M P, 50 ml
od 779 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Luxusní
- Aromatická vůně
Calvin Klein Eternity Amber Essence M P je parfém určený pro moderního muže, který si zakládá na své vnitřní síle, sebevědomí a citlivosti. Tento parfém je součástí legendární kolekce vůní…
Calvin Klein Obsession Men EDT, 75 ml
od 336 Kč
4,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Silná vůně s vyjímečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů, přísad a vzácných dřevitých aromatů. Přeměna vůně na jedinečnou svého druhu pro muže díky svému složení, Calvin Klein obohatil…
Calvin Klein Eternity For Men EDP, 200 ml
od 1 109 Kč
5,54 Kč/ml- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Rafinovaná a opravdově mužná Eternity Calvin Klein Eau de Parfum pro muže si zachovává typickou fougerovou esenci a zároveň do celkové kompozice přidává nové, dřevité tóny. Ikonický fougerový…
Calvin Klein Eternity Amber Essence M P, 100 ml
od 1 145 Kč
- Parfém
- Americké
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Luxusní
Produktový popis parfému Calvin Klein Eternity Amber Essence M P 100 ml Calvin Klein Eternity Amber Essence je parfém pro muže, který byl navržen s ohledem na moderního, sebevědomého muže, …
Calvin Klein Defy M P, 100 ml
od 677 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Calvin Klein přichází s novou evolucí své populární řady vůní pro muže – Calvin Klein Defy Men Parfum. Tento parfém je navržen pro muže, kteří žijí podle svých pravidel a nebojí se být jiní. …
Calvin Klein Defy M EDT, 30 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Květinové vůně
Pánská vůně s mottem „Čím více se vzepřete, tím více definujete sami sebe“. Pro všechny muže, kteří se nebojí riskovat, aby dosáhli změny, vznikla pánská toaletní voda Calvin Klein Defy. Její…
Calvin Klein Eternity M EDT, 50 ml
od 525 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Vůně se otevírá sladkou mandarinkou, aromatickou levandulí a svěžími tóny bergamotu, citronu a zelených rostlin. V srdci vůně se ukrývají kořeněné akordy bazalky, šalvěje a koriandru, doplněné…
Calvin Klein Eternity Flame For Men EDT, 50 ml
od 350 Kč
7 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Calvin Klein Eternity Flame For Men s sebou nesou sílu slunce a vylepšují svůdnou auru orientální vůně. Labdanová pryskyřice funguje jako smyslný klíč spojující mužské i ženské schéma. Tato vůně…
Calvin Klein Eternity For Men EDP, 50 ml
od 680 Kč
- Parfémová voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Rafinovaná a opravdově mužná Eternity Calvin Klein Eau de Parfum pro muže si zachovává typickou fougerovou esenci a zároveň do celkové kompozice přidává nové, dřevité tóny. Ikonický fougerový…
Calvin Klein Eternity for Men Cologne EDT, 100 ml
od 560 Kč
5,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 100 ml
Pokud patříte k mužům, kteří neodmítají pozvání vydat se do přírody, pak bude pánská toaletní voda Calvin Klein Eternity for Men Cologne tím pravým právě pro vás. Začněte každý den se smyslným…
Calvin Klein Defy M EDT, 50 ml
od 491 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Pánská vůně s mottem „Čím více se vzepřete, tím více definujete sami sebe“. Pro všechny muže, kteří se nebojí riskovat, aby dosáhli změny, vznikla pánská toaletní voda Calvin Klein Defy. Její…
Calvin Klein Eternity M EDP 30 ml
od 490 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Fougerové vůně
- Levandulové vůně
Rafinovaná a opravdově mužná Eternity Calvin Klein pro muže si zachovává typickou fougérovou esenci a zároveň do celkové kompozice přidává nové, dřevité tóny. Ikonický fougérový základ přetváří…
Calvin Klein Defy M EDT, 100 ml + EDT 10 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 057 Kč
- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
Pánská vůně s mottem „Čím více se vzepřete, tím více definujete sami sebe“. Pro všechny muže, kteří se nebojí riskovat, aby dosáhli změny, vznikla pánská toaletní voda Calvin Klein Defy. Její…
Calvin Klein Euphoria Men Intense EDT, 50 ml
608 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Pánská toaletní voda Calvin Klein Euphoria Men Intense je, jak již název sám napovídá, dalším produktem od známé přední módní značky Calvin Klein. Tato velmi obsáhlá vůně se rozvíjí z…
Calvin Klein Eternity M EDT, 30 ml
od 357 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Vůně se otevírá sladkou mandarinkou, aromatickou levandulí a svěžími tóny bergamotu, citronu a zelených rostlin. V srdci vůně se ukrývají kořeněné akordy bazalky, šalvěje a koriandru, doplněné…
Calvin Klein Eternity for Men Cologne EDT, 200 ml
od 839 Kč
4,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 200 ml
Pokud patříte k mužům, kteří neodmítají pozvání vydat se do přírody, pak bude pánská toaletní voda Calvin Klein Eternity for Men Cologne tím pravým právě pro vás. Začněte každý den se smyslným…
Calvin Klein Eternity Air For Men EDT, 50 ml
1 235 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Fougerové vůně
- Levandulové vůně
- Aromatická vůně
Eternity Air For Men je aromatická fougerová vůně pro muže uvedená na trh v roce 2018. Její hlavu tvoří mandarinka, jalovcové bobule společně s mořskými a ozonovými tóny. V srdci se rozprostírá…
Calvin Klein One Shock For Him EDT, 50 ml
od 623 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Přestože je Calvin Klein One Shock for Him poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenců. Parfém je založen na pikantních orientálních vůních navozujících příjemnou…
Calvin Klein Defy M EDT 50 ml + sprchový gel na tělo a vlasy 100 ml
1 249 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Dárková sada
Hledáte ideální dárek pro svou drahou polovičku, bratra či tatínka? Pánský parfémový set Calvin Klein Defy zaručeně potěší každého muže. Set obsahuje vůni a sprchový gel ze stejné…
Calvin Klein Man EDT, Tester 100 ml
512 Kč
5,12 Kč/ml- Toaletní voda
- Americké
- Orientální vůně
- 100 ml
Calvin Klein Man Calvin Klein Man představuje vrchol minimalismu a sexy stylu značky Calvin Klein. Zachycuje podstatu moderního muže ve vůni. Klasické vyjádření mužného ideálu. Citrusově-dřevitá…
Pokles cenyCalvin Klein Defy EDT 50 ml + SG na tělo i vlasy 100 ml M
- 150 ml
- Dřevitá vůně
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
Calvin Klein Defy EDT 50 ml + SG na tělo i vlasy 100 ml M. Calvin Klein Defy EDT je moderní a sofistikovaná pánská toaletní…
v 6 obchodech

Calvin Klein Euphoria Men toaletní voda 50 ml pro muže
- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- 50 ml
Opojné štěstí a neutuchající vášeň – přesně tyto pocity vzbuzuje toaletní voda pro muže Calvin Klein Euphoria Men.…
v 2 obchodech

PURE No.161, inspirováno Calvin Klein Euphoria Men, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Španělské
- Ambrová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro muže inspirovaný vůní od značky Calvin Klein. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Jedinečná kombinace svěžesti a…
KrasneVune.cz