Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Davidoff, vodní vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Davidoff Cool Water Woman EDT, 100 ml
od 449 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 200 ml
od 724 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 50 ml
od 344 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 30 ml
od 255 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Davidoff Cool Water Sea Rose W EDT, 100 ml
od 548 Kč
5,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda Cool Water Sea Rose vznikla v roce 2013 a poodkrývá zcela novou stránku věčné love story mezi ženou a mořem. Něžná a lahodná, tato mimořádně svěží vůně oslavuje čistotu a…
Davidoff Cool Water for Her EDP, 100 ml
od 960 Kč
9,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Parfémovaná voda pro ženy Davidoff Cool Water vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní…
Davidoff Cool Water Oceanic Edition W EDT, 100 ml
od 428 Kč
4,28 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Vodní vůně
- 100 ml
Tato vůně je určená pro ženy, které milují oceán a jeho krásu. Je inspirována temně modrým mořem a zachycuje esenci přirozené síly a vitality oceánu. Vrchní tóny mořské vody vytvářejí svěží a…
Davidoff Cool Water Woman Reborn EDT, 100 ml
od 453 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská toaletní voda Davidoff Cool Water Woman Reborn je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml
od 838 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool Water…
Davidoff Cool Elixir Intense W P, 30 ml
od 540 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Davidoff Cool Water Woman Elixir W EDP 30 ml je parfémovanou vodou pro ženy, který zaujme zejména svou ambrovou vanilkovou esencí. Tento parfém je navržen tak, aby vyjadřoval eleganci a…
Davidoff Cool Elixir Intense W P, 50 ml
od 710 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Davidoff Cool Water Woman Elixir je parfémovaná voda určená pro ženy, které vyhledávají nadčasovou eleganci a smyslnost. Tato vůně je charakterizována ambrovými a vanilkovými tóny, které…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 30 ml + tělové mléko 75 ml
od 405 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Davidoff Cool Water Summer Street Fighter Champion Edition W EDT 100 ml
640 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Tuto exkluzivní ženskou vůni navrhl Jérome di Marino. Krásnou citrusově-svěží vůni bude milovat každá žena. Tato toaletní voda byla vytvořena současně s mužskou vůní a stojí na svěžesti…
Davidoff Cool Water Woman Reborn EDT, 50 ml
od 406 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská toaletní voda Davidoff Cool Water Woman Reborn je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice…

Davidoff Cool Water Woman Oceanic Edition 2025 EDT 100 ml
- Toaletní voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
- Intenzita vůně lehká
Davidoff Cool Water Woman Oceanic Edition v 100 ml lahvi je dámská toaletní voda, svěží a květinově-vodní, limitovaná edice…
v 7 obchodech

Davidoff Panske vune Cool Water Intense Eau de Parfum Spray 50 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
- Ambrová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 50 ml
- Ovocná vůně
Parfémová voda Davidoff Cool Water Intense ve spreji je moderní interpretací klasické pánské vůně, která byla uvedena na trh…
v 3 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?