Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské toaletní vody Tom Tailor
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Tom Tailor For Her EDT, 50 ml
od 353 Kč
7,06 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 50 ml
Toaletní voda Tom Tailor For Her je ideální volbou pro ženy, které hledají lehkou a svěží vůni pro každodenní nošení. Tento parfém se vyznačuje svou jemnou a sofistikovanou vonnou kompozicí, jež…
Tom Tailor For Her EDT, 30 ml
od 287 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Objevte novou vůni od značky Tom Tailor, určenou pro ženy, které chtějí prožívat každý moment života naplno. Tom Tailor For Her je toaletní voda, která kombinuje sportovní eleganci a jemnost v…
Tom Tailor Be Mindful Woman EDT, 30 ml
od 283 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Tom Tailor Be Mindful EDT vůně byla uvedena na trh v roce 2018 pro žhavé letní zážitky. Moderní a lehká ovocně-květinová vůně pro ženy, které si uvědomují samy sebe a milují být samy sebou v…
Tom Tailor Urban Life Woman W EDT , 30 ml
377 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 30 ml
Urban Life Woman od značky Tom Tailor je květinově-ovocná vůně pro dívky a ženy, které milují svěží a vzdušné vůně. V srdci se představí směs mandarinky, pomeranče a červeného rybízu - poté se o…
Tom Tailor Exclusive Woman EDT, 30 ml
od 314 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Chvilka pro dva. Speciální okamžiky strávené s těmi, které milujeme, vytvářejí ty nejkrásnější vzpomínky. Nová dvojice vůní Exclusive od Tom Tailor je věnována tímto unikátním chvílím v našich…
Tom Tailor Be Mindful Woman EDT, 50 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Tom Tailor Be Mindful EDT vůně byla uvedena na trh v roce 2018 pro žhavé letní zážitky. Moderní a lehká ovocně-květinová vůně pro ženy, které si uvědomují samy sebe a milují být samy sebou v…
Tom Tailor Woman EDT 50 ml
od 420 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato vůně je živá a osvěžující, sportovní a energická, zahalená do trendy oranžové barvy. Ovocné svěží tóny melounu, hrušky a broskve vévodí úvodu vůně. Růže společně s pivoňkami vytvářejí v…
Tom Tailor For Her EDT, 30 ml + sprchový gel 100 ml
488 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- Dárková sada
Tom Tailor For Her W EDT Tom Tailor For Her je toaletní voda, která byla na trh uvedena v roce 2019. Tato vůně je určena pro ženy, které hledají citrusově květinový a ovocný parfém, který jim…
Tom Tailor Liquid W EDT, 40 ml
699 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 40 ml
Tom Tailor Liquid Woman je citrusovo-květinová vůně pro ženy. Patří do kolekce Liquid, která zahrnuje i pánskou verzi. Tom Tailor Liquid Woman má světle růžový flakón s detaily ze stříbrného…
Tom Tailor Beach Time Woman EDT 30 ml
436 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Tom Tailor Beach Time v sobě zachycuje energii a bezstarostnost slunečných dní. Květinové, ovocné a citrusové tóny připomínají žhnoucí západ slunce, radost ze života a známé vůně léta. Je…
Tom Tailor Urban Life Woman W EDT , 50 ml
770 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Urban Life Woman od značky Tom Tailor je květinově-ovocná vůně pro dívky a ženy, které milují svěží a vzdušné vůně. V srdci se představí směs mandarinky, pomeranče a červeného rybízu - poté se o…
Tom Tailor East Coast Club Woman EDT, 50 ml
499 Kč
9,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
East Coast Club Woman - toaletní voda s rozprašovačem 30 ml Značka Tom Tailor uvádí na trh voňavý pár s názvem East Coast Club. Vůně jsou inspirovány životem na americkém východním pobřeží a…
Tom Tailor Rock Your Life For Her EDT 20 ml
963 Kč
48 Kč/ml- Toaletní voda
- 20 ml
Rock Your Life For Her - toaletní voda s rozprašovačem 20 ml Rock Your Life For Her od značky Tom Tailor je letní, květinově-ovocná vůně pro ženy, které milují svěžest. Kombinuje v sobě v úvodu…

Tom Tailor Cool Mind toaletní voda pánská 50 ml tester
- 50 ml
- Toaletní voda
Tester bez víčka!!!! Pokud máte rádi pánské vůně, potom byste měli vyzkoušet toaletní vodu Tom Tailor. Pánská toaletní voda…
Internetparfem.cz

Tom Tailor Tom Tailor for her, Odstrek s rozprašovačom 3ml pre ženy Toaletní voda
- 3 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Woman toaletní voda dámská 30 ml
- 30 ml
- Toaletní voda
Šik sportovní a pohodlný ležérní, dva styly se společným sdělením – jejich nositelka je impulzivní a dynamická, vždy…
v 5 obchodech

Tom Tailor Be Mindfull Woman toaletní voda pro ženy 50 ml
- 50 ml
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tom Tailor Be Mindfull Woman, 50 ml, Toaletní vody pro ženy, Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy…
v 2 obchodech

Tom Tailor Dream To Be parfémovaná voda pro ženy 50 ml
- Toaletní voda
- 50 ml
Nová dámská vůně Tom Tailor Dream to Be je každodenní připomínkou toho, že každý sen může být začátkem nové reality.…
v 8 obchodech

Tom Tailor East Coast Club Woman Toaletní voda EDT, 30ml, dámske
- 30 ml
- Toaletní voda
Značka Tom Tailor uvádí na trh voňavý pár s názvem East Coast Club. Vůně jsou inspirovány životem na americkém východním…
KOKU.cz

Tom Tailor Adventurous Extreme toaletní voda pánská 50 ml tester
- 50 ml
- Toaletní voda
Tester bez víčka!!!! Aromatická dřevitá vůně pro muže uvedena na trh v roce 2000 Objevte duši dobrodruha s novou vůní Tom…
Internetparfem.cz

Tom Tailor Exclusive toaletní voda dámská 50 ml tester
- 50 ml
- Toaletní voda
Tester bez víčka!!!…
Internetparfem.cz

Tom Tailor Tom Tailor Cool Mind, EDT - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml Pre mužov…
- 3 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Perspective, EDT - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml Pre mužov…
- 3 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Modern Spirit, EDP - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml Pre ženy…
- 3 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Rock Your Life for Her, Odstrek s rozprašovačom 3ml Pre ženy…
- 3 ml
- Toaletní voda
Ide o použitý tovar, z pôvodného obsahu 40ml zostalo približne 30ml…
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Liquid for Woman, Toaletní voda 10ml Pre ženy Toaletní voda
- 10 ml
- Toaletní voda
Ide o použitý tovar, z pôvodného obsahu zostalo približne 10ml…
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Urban Life Woman, Toaletní voda 30ml - Tester Pre ženy…
- 30 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Adventurous, Toaletní voda 30ml Pre mužov Toaletní voda
- 30 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Adventurous, Toaletní voda 50ml - Tester Pre mužov Toaletní…
- 50 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Be Mindful for Women, Toaletní voda 50ml - Tester pre ženy…
- 50 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor True Values For Him, Toaletní voda 30ml Pre mužov Toaletní voda
- 30 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Liquid for Woman, Toaletní voda 20ml Pre ženy Toaletní voda +…
- 20 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor By The Sea Man, Toaletní voda 50ml - Tester Pre mužov Toaletní…
- 50 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Exclusive for Woman, Toaletní voda 50ml - Tester pre ženy…
- 50 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Liquid for Woman, Toaletní voda 40ml - tester Pre ženy…
- 40 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Cool Mind, Toaletní voda 50ml - Tester Pre mužov Toaletní voda
- 50 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Adventurous, Toaletní voda 50ml Pre mužov Toaletní voda
- 50 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Perspective, Toaletní voda 30ml Pre mužov Toaletní voda
- 30 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Urban Life Man, Toaletní voda 50ml - Tester Pre mužov Toaletní…
- 50 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Urban Life Woman, Toaletní voda 50ml Pre ženy Toaletní voda +…
- 50 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Perspective, Toaletní voda 50ml - Tester Pre mužov Toaletní…
- 50 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Liquid for Woman, Toaletní voda 40ml Pre ženy Toaletní voda +…
- 40 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz

Tom Tailor Tom Tailor Perspective, Toaletní voda 50ml Pre mužov Toaletní voda
- 50 ml
- Toaletní voda
Maxiparfumy.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?