Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémové vody Abercrombie & Fitch
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Abercrombie & Fitch Authentic Night W EDP 100 ml
od 610 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Authentic Night je chypré květinová vůně pro ženu, která miluje sdílení skutečných, syrových a neočekávaných okamžiků života s přáteli. Cítí potřebu vyjádřit své pravé já, ať už…
Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer W EDP, 100 ml
od 302 Kč
3,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Vůně Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer vyzařuje optimismus a důvěru, zachycuje neodolatelnou lásku těch, co věří všem svým vášním a následují své pocity. Vůně pro ty, které proplouvají…
Abercrombie & Fitch Naturally Fierce W EDP 100 ml
od 416 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Abercrombie & Fitch Naturally Fierce W EDP 100 ml patří k podmanivým květinově dřevitým vonným kompozicím. Při jejím vytváření se parfumérky Patricia Bilodeau a Nathalii Benareau inspirovaly…
Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer W EDP, 30 ml
od 319 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Vůně Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer vyzařuje optimismus a důvěru, zachycuje neodolatelnou lásku těch, co věří všem svým vášním a následují své pocity. Vůně pro ty, které proplouvají…
Abercrombie & Fitch Away Tonight W EDP, 50 ml
od 345 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Away Tonight Women od značky Abercrombie & Fitch představuje vyváženou kombinaci kořeněných, květinových a pižmových tónů. Díky své komplexní vůni je vhodná pro ženy, které…
Abercrombie & Fitch First Instinct For Her EDP, 30 ml
od 541 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
Abercrombie & Fitch First Instinct
Abercrombie & Fitch Authentic W EDP, 100 ml
od 600 Kč
6 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Authentic je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Ovocná vůně pro optimistickou ženu na běžné nošení, ale i na speciální…
Abercrombie & Fitch First Instinct W EDP, 100 ml
od 618 Kč
6,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová vůně z roku 2017. Hravá a svůdná, květinová vůně pro ženy je inspirována prvním momentem okouzlení, kdy mezi milenci přeskočí jiskra. Následujte první instinkt. Dámská vůně First…
Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer W EDP, 50 ml
od 304 Kč
6,08 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vůně Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer vyzařuje optimismus a důvěru, zachycuje neodolatelnou lásku těch, co věří všem svým vášním a následují své pocity. Vůně pro ty, které proplouvají…
Abercrombie & Fitch Away W EDP 100 ml
od 689 Kč
6,89 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Tato květinová vůně pro ženy je plná šťavnatého ovoce a sladkých pralinek, které vyvolávají pocit života jako dobrodružství v přítomném okamžiku. Hlava - hruška, červený rybíz, mandarinka, …
Abercrombie & Fitch Authentic Moment W EDP 50 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman je parfémovaná voda vytvořená pro moderní ženy, které hledají osvěžující, květinovou a ovocnou vůni. Tato parfémovaná voda je navíc obohacená o dřevité…
Abercrombie & Fitch First Instinct Blue For Her EDP 50 ml
od 372 Kč
7,44 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Abercrombie & Fitch First Instinct Blue For Her je chyprově ovocná vůně pro ženy. Hlavu tvoří kombinace ostružiny, soli, ozónu a bergamotu. V srdci se snoubí jasmín a meruňka s pivoňkou. Vůně se…
Abercrombie & Fitch First Instinct For Her EDP, 50 ml
od 715 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Květinová vůně z roku 2017. Hravá a svůdná, květinová vůně pro ženy je inspirována prvním momentem okouzlení, kdy mezi milenci přeskočí jiskra.
Abercrombie & Fitch Authentic W EDP, 50 ml
od 576 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Authentic je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Ovocná vůně pro optimistickou ženu na běžné nošení, ale i na speciální…
Abercrombie & Fitch First Instinct Blue Woman EDP, 100 ml
od 631 Kč
6,31 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- 100 ml
Chypré ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018, která vyjadřuje ženské nadšení žít. Svůdná, ovocná a chypré vůně pro ženy inspirovaná prvním momentem okouzlení, kdy mezi milenci přeskočí…
Abercrombie & Fitch Authentic W EDP, 30 ml
od 459 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- 30 ml
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Authentic je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Ovocná vůně pro optimistickou ženu na běžné nošení, ale i na speciální…
Abercrombie & Fitch First Instinct W EDP, Tester 100 ml
852 Kč
8,52 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová vůně z roku 2017. Hravá a svůdná, květinová vůně pro ženy je inspirována prvním momentem okouzlení, kdy mezi milenci přeskočí jiskra. Následujte první instinkt. Dámská vůně First…

Abercrombie & Fitch Authentic Moment EDP 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
Abercrombie & Fitch Authentic Moment v 30 ml lahvi je svěží květinová parfémovaná voda pro ženy, lehká, čistá, nenucená.…
v 14 obchodech

Abercrombie & Fitch Away Weekend EDP 30 ml
- Parfémová voda
Abercrombie & Fitch Away Weekend v 30ml lahvi je parfémovaná voda, svěží ovocně-květinová dámská vůně, výdrž 4 až 6 hodin.…
v 8 obchodech

Abercrombie & Fitch Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer, Odstřek s…
- 3 ml
- Parfémová voda
Maxiparfumy.cz

Abercrombie & Fitch Naturally Fierce EDP 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
Abercrombie & Fitch Naturally Fierce v 30 ml lahvi je dámská parfémovaná voda s ovocně-pryskyřičným charakterem, výdrž 8 až…
v 11 obchodech

Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman je toaletní voda vystihující pocit volnosti, radosti a bezstarostného úniku z běžné…
v 10 obchodech

Abercrombie Fitch Damske vune Authentic Woman Eau de Parfum Spray 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
Authentic Woman od Abercrombie & Fitch je parfémovaná voda, která oslavuje individualitu a přirozenou zářivost. Kompozice se…
v 2 obchodech

Abercrombie & Fitch Authentic Woman EDP 50 ml W
- 50 ml
- Parfémová voda
- Pižmová vůně
Authentic Woman od značky Abercrombie & Fitch je květinově-dřevitá pižmová vůně určená pro ženy. Tento dámský parfém byl…
v 4 obchodech

Abercrombie & Fitch First Instinct For Her - EDP 100 ml dámský
- 100 ml
- Parfémová voda
MEGAKNIHY.cz

Abercrombie & Fitch Naturally Fierce Parfémovaná voda EDP - Tester, 100ml, dámske
- Tester
- 100 ml
- Parfémová voda
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Naturally Fierce je květinově-dřevitá pižmová vůně pro ženy, uvedená na trh v roce 2021.…
KOKU.cz

Abercrombie & Fitch Naturally Fierce - EDP 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
v 2 obchodech

Abercrombie & Fitch Away Weekend EDP 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
Abercrombie & Fitch Away Weekend v 50 ml lahvi je parfémovaná voda, svěží květinová vůně s letním, uvolněným nádechem. Sedí…
v 12 obchodech

Abercrombie & Fitch - First Instinct Together for Her EDP (100 ml) W
- 100 ml
- Parfémová voda
Vůně: Hlava: červený rybíz, ananas; Srdce: konvalinky, pivoňky; základ: santalové dřevo, pižmo, jantar. Svěží,…
v 16 obchodech

Abercrombie Fitch Damske vune Away Woman Eau de Parfum Spray 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Away Woman je moderní vonná kompozice, která umně vyvažuje ovocnou svěžest a květinovou…
v 7 obchodech

Abercrombie & Fitch Away EDP 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
Abercrombie & Fitch Away v 50 ml lahvi je svěží květinová parfémovaná voda s pižmovým podtónem a výdrží kolem 8 hodin. Hodí…
v 11 obchodech

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman EDP 100 ml W
- Parfémová voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
- Pižmová vůně
- 100 ml
Authentic Moment Woman od značky Abercrombie & Fitch je vůně určená pro ženy. Tento dámský parfém je novinkou uvedenou na…
v 11 obchodech

Abercrombie & Fitch Away EDP 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Abercrombie & Fitch Away v 100 ml lahvi je svěží květinovo-ovocná parfémovaná voda s výdrží kolem 8 hodin. Hodí se na běžné…
v 11 obchodech

Abercrombie & Fitch Away Weekend 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
Abercrombie & Fitch Away Weekend je svěží ovocně-květinová parfémovaná voda pro ženy v 50ml lahvi. Navazuje na typický…
MrRizz.cz

Abercrombie & Fitch Authentic Woman EDP 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
Abercrombie & Fitch Authentic v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s ovocným úvodem a měkkým pižmovým základem. Vydrží 6 až 8…
v 15 obchodech

Abercrombie & Fitch First Instinct for Her EDP 100 ml W
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
First Instinct for Her od značky Abercrombie & Fitch je květinově-ambrová vůně určená pro ženy. Byla uvedena na trh v roce…
v 8 obchodech

Abercrombie & Fitch Authentic Night Woman - EDP 100 ml dámská
- 100 ml
- Parfémová voda
MEGAKNIHY.cz

Abercrombie & Fitch First Instinct Together - EDP 50 ml + 2 měsíce na vrácení zboží
- 50 ml
- Parfémová voda
v 3 obchodech

Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer - EDP 100 ml + 2 měsíce na vrácení zboží
- 100 ml
- Parfémová voda
v 3 obchodech

Abercrombie & Fitch Away Tonight Woman - EDP 50 ml + 2 měsíce na vrácení zboží
- 50 ml
- Parfémová voda
v 3 obchodech

Abercrombie & Fitch Away For Her - EDP 50 ml + 2 měsíce na vrácení zboží
- 50 ml
- Parfémová voda
v 3 obchodech

Abercrombie & Fitch Abercrombie&Fitch Authentic Night Woman Parfemovaná voda 100ml,…
- Parfémová voda
- 100 ml
Authentic Night Woman je parfémovaná voda od značky Abercrombie&Fitch. Chyprová-květinová vonná kompozice vydaná v roce…
KOKU.cz

Abercrombie & Fitch Authentic Night Women Parfémovaná voda EDP - Tester, 100ml,…
- Tester
- 100 ml
- Parfémová voda
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Authentic Night je chypre květinová vůně pro ženy, uvedena na trh v roce 2020.…
KOKU.cz

Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer Parfémovaná voda EDP, 100ml, dámske
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
Zamilujte se do svěží kombinace bergamotu, růžového pepře, konvalinek a pomerančového květu. květinová vůně pro všechny…
KOKU.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?