Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Nusuk
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie

Nusuk Johra EXP 100 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
- Dřevitá vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
Nusuk Johra 100 ml Extrait de Parfum je elegantní dámská vůně s květinově-ovocným charakterem, která propojuje šťavnaté…
od 478 Kč
od 4,78 Kč/ml
v 11 obchodech

Nusuk Al Mukhtalif Extrait 100 ml
- 100 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Nusuk Al Mukhtalif v 100 ml lahvi je dámský parfémový extrakt s ovocně-květinovým charakterem a výdrží kolem deseti hodin.…
od 418 Kč
od 4,18 Kč/ml
v 4 obchodech

Nusuk Saher parfémový extrakt pro ženy 100 ml
- 100 ml
- Parfém
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Květinové vůně
Nusuk Saher, 100 ml, Parfémy pro ženy, Objevte kouzlo dámského parfému, který podtrhne vaši osobnost a zanechá…
od 599 Kč
od 5,99 Kč/ml
v 6 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Unisex parfémy
Vzorky parfémů
Dětské parfémy
Rozprašovače parfémů