Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Hamidi
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie

Hamidi Insignia Or Parfém 105 ml
- 105 ml
- Parfém
Insignia Or by Hamidi představuje bohatý a nápaditý parfém z roku 2023, určený ženám i mužům, kteří vyhledávají vůni s…
od 360 Kč
od 3,43 Kč/ml
v 11 obchodech

Hamidi Insignia Purpure 105 ml
- 105 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Hamidi Insignia Purpure v 105 ml lahvi je orientální parfém, extrait de parfum s výdrží 8 až 10 hodin. Šafrán a ambra dávají…
od 414 Kč
od 3,94 Kč/ml
v 8 obchodech

Hamidi Insignia Gules 105 ml
- 105 ml
- Parfém
Hamidi Insignia Gules v 105 ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně dřevitou kompozicí a výdrží kolem 8 hodin. Je součástí…
od 451 Kč
od 4,30 Kč/ml
v 9 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Unisex parfémy
Vzorky parfémů
Dětské parfémy
Rozprašovače parfémů