Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Nina Ricci, tester
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Nina Ricci Premier Jour W EDP, 100 ml
od 927 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Složení a popisHlava Žlutá mandarinka, gardénie Srdce Mandle, sladký hrášek, orchidej Základ Pižmo, santalové dřevo, dřevo St. Lucia Premier Jour znamená ^první den^, ale také symbolické…
Nina Ricci Nina W EDT, 80 ml
od 1 106 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hlava citron Srdce pivoňka, zelené jablko, pralinka Základ jabloňové dřevo, pižmo, cedrové dřevo Nina Ricci uvádí na světový trh magickou dámskou vůni Nina. Francouzský luxus, šarm, …
Nina Ricci Love in Paris W EDP, 50 ml
od 788 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Nina Ricci Love in Paris 50 ml - parfémová voda s rozprašovačem 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml. Nina Ricci Love in Paris - vůně pro ženy. Nina Ricci Love in Paris - Love in…
Nina Ricci L´air Du Temps W EDT , 100 ml
od 893 Kč
8,93 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Nina Ricci L´Air du Temps (uzávěr - holubičky). Toaletní voda pro ženy 100ml L´Air du Temps má záhadnou květinovou moc svůdnosti. L´Air du Temps je pro ženu zasněnou, romantickou a je na trhu od…
Nina Ricci Nina W EDT, 30 ml
od 649 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Květinovo-ovocná vůně, plná příjemně znepokojivých příslibů a zážitků. Hořko sladký tón je podtržen zelenou svěžestí a tím vším prostupuje smyslný podtón. Vůně, která jako mávnutím kouzelného…
Nina Ricci Premier Jour W EDP, Tester 100 ml
od 779 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Premier Jour znamená "první den". Hlava vůně je velmi živá a svěží, srdce je květinové a základ vůně je smyslný a teplý. Luxusní, jedinečná, romantická a nezaměnitelná vůně, která vás nenechá…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDT, 50 ml
od 777 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Složení a popisHlava Karafiát, gardénie Srdce Růže, jasmín Základ Kosatec florentinský, santalové dřevo Vůně L´Air du Temps je kořeněná a květinová, stálá, vyvážená, harmonická. V každém věku se…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDT, Tester 100 ml
od 711 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Nina Ricci L´Air du Temps - toaletní voda bez rozprašovače. Vůně L´Air du Temps je kořeněná a květinová, stálá, vyvážená, harmonická. V každém věku se dobře nosí. Je určena pro ženu přirozenou, …
Nina Ricci Love in Paris W EDP, Tester 50 ml
od 581 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Love in Paris je romantická květinová vůně. Love in Paris je jako krásná žena v rozevlátých šatech, která pobíhá prosluněnými uličkami Paříže a má oči a úsměv, jen pro svého vyvoleného. Svěží…
Nina Ricci Nina W EDT, Tester 80 ml
od 882 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská toaletní voda. V roce 2006 představila Nina Ricci svůj květinovo-ovocný parfém pro ženy Nina Ricci Nina. Nina je mladá žena žijící pod šťastnou hvězdou. Tato půvabná a romantická "víla…
Nina Ricci Nina Fleur W EDT, 80 ml
od 743 Kč
9,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 80 ml
Nina Fleur od Nina Ricci je ovocná květinová vůně pro ženy. Z této čisté a radostné toaletní vody vyzařuje hravost a pozitivní energie. Nejprve ucítíte šťavnaté spojení sluncem vyhřátého…
Nina Ricci Nina Fleur W EDT, 30 ml
od 463 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Nina Fleur od Nina Ricci je ovocná květinová vůně pro ženy. Z této čisté a radostné toaletní vody vyzařuje hravost a pozitivní energie. Nejprve ucítíte šťavnaté spojení sluncem vyhřátého…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, 50 ml
od 866 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
- 50 ml
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, Tester 100 ml
od 1 078 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Nina Ricci Nina Rose W EDT, 50 ml
od 751 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Pokud vám brýle s růžovými skly nesluší, nevadí. Stejně radostný pohled na svět vám dopřeje toaletní voda pro ženy Nina Ricci Nina Rose. Je totiž přímo koncentrací optimismu a každý váš den…
Nina Ricci Nina Rouge W EDT, Tester 80 ml
od 923 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Zažijte zcela novou úroveň gurmánství. Stačí nadzvednout to správné víčko. Toaletní voda Nina Ricci Nina Rouge vás zavede do dílny mistra cukráře, kde vzduch voní po karamelu. Poddejte se svodům…
Nina Ricci Les Monstres de Nina Ricci Nina W EDT, Tester 80 ml
od 1 894 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 80 ml
Toaletní voda Nina Ricci Les Monstres de Nina Ricci Nina je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Hlava -…
Nina Ricci Extra Rouge W EDP, 30 ml
908 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 30 ml
Dopřejte svým smyslům gurmánský zážitek. Parfémovaná voda pro ženy Nina Ricci Extra Rouge v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké delikatesy. V…
Nina Ricci Les Sorbets De Bella W EDT, Tester 80 ml
4 153 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Toaletní voda pro ženy od značky Nina Ricci Les Sorbets De Bella je květinově-ovocná vůně, která vás uhrane. Tato toaletní voda je k dispozici ve speciální letní verzi inspirované zmrzlinou…
Nina Ricci L´Extase Caresse de Roses W EDP, 80 ml Tester
1 957 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 80 ml
Tester má identické složení jako produkt v běžném provedení. Odlišujícími rozdíly jsou: Balení – je provedeno v kartónových neozdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Obal – shodný…
Nina Ricci Mademoiselle Ricci L´Eau W EDT, Tester 50 ml
817 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vůně, která je přímo stvořená do teplých jarních a letních dnů protkaných zlatavými paprsky slunce, to je vůně toaletní vody pro ženy Mademoiselle Ricci L´Eau značky Nina Ricci. Okouzlující, …

Nina Ricci Nina Ricci Les Belles Cherry Fantasy, Toaletní voda 30ml - Tester
- 30 ml
- Tester
Maxiparfumy.cz

Nina Ricci Nina Fleur Toaletní voda EDT - Tester, 80ml, dámske
- Tester
- 80 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Naplněná pozitivitou a inspirovaná odvážnou a veselou módou Nina Ricci. Taková je dámská toaletní voda Nina Ricci Nina…
v 2 obchodech

Nina Ricci Nina Toaletní voda EDT - Tester 50ml, dámske
- Tester
- 50 ml
Nina Ricci Nina je smyslný parfém, ve kterém se snoubí francouzský luxus, šarm, smyslnost a něha. Vůně, která provoní každý…
KOKU.cz
Sleva 33 %SAPHIR - In Love de Saphir, inspirováno Nina Ricci Nina, 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Tester
- 50 ml
- Luxusní
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Nina Ricci. Parfém je vhodný po celý rok. Výjimečný květinově-ovocný elixír…
KrasneVune.cz

Nina Ricci Nina Ricci Luna, Toaletná voda 80ml, Tester
- 80 ml
- Tester
Maxiparfumy.cz

Nina Ricci Nina Ricci L´Extase Caresse de Roses, Parfumovaná voda 80ml, Tester
- 80 ml
- Tester
Maxiparfumy.cz

Nina Ricci Nina Ricci L´Extase, Parfémovaná voda 80ml - tester Pre ženy
- 80 ml
- Tester
Maxiparfumy.cz

Nina Ricci Nina Rose Toaletní voda EDT - Tester, 80ml, dámske
- Tester
- 80 ml
Pokud vám brýle s růžovými skly nesluší, nevadí. Stejně radostný pohled na svět vám dopřeje toaletní voda pro ženy Nina…
KOKU.cz

Nina Ricci Nina Extra Rouge Parfemovaná voda - Tester 80ml, dámske
- Tester
- 80 ml
- Parfémová voda
Máte rádi šťavnatá křupavá jablka? Od teď je budete přímo zbožňovat! Parfémovaná voda pro ženy Nina Ricci Nina Extra Rouge v…
KOKU.cz

Nina Ricci Nina Le Parfum Parfémovaná voda EDP - Tester, 80ml, dámske
- Tester
- 80 ml
- Parfémová voda
Naslouchejte své intuici a běžte si za svými sny! S touto výzvou přichází dámská parfémovaná voda Nina Ricci Nina Le Parfum.…
KOKU.cz

Nina Ricci Les Sorbets de Nina Toaletní voda EDT - Tester, 80ml, dámske
- Tester
- 80 ml
Nina Ricci Les Sorbets de Nina je květinově ovocná gurmánská vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019.…
KOKU.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?