Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Police, sladký parfém
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Police To Be Sweet Girl W EDP, 125 ml
od 368 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Odvážná, rozpoznatelná a trendy, taková je vůně Police To Be Sweet Girl. Pro výstřední osobnost dívky, která ví, co chce: užít si všechna potěšení, která život nabízí. Karamel a jasmín se mísí v…
Police To Be The Queen W EDP, 125 ml
od 337 Kč
2,70 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 125 ml
Parfémová voda pro ženy To Be The Queen značky Police byla vytvořena v roce 2013 s pánskou vůní pro muže To Be The King. Dámská vůně je květinově-ovocná a je určena pro všechny ženy, které…
Police To Be Born To Shine W EDP, 125 ml
od 364 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Pro všechny ženy, které jsou zrozeny k tomu, aby zářily, je určená tato parfémovaná voda. Jedná se o vůni, jež vás zaujme s jediným přivoněním i pohledem. Tato parfémovaná voda byla na trh…
Police To Be The Queen W EDP, 40 ml
od 211 Kč
1,69 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 125 ml
To Be The Queen - parfémová voda s rozprašovačem 40 ml Parfémová voda pro ženy To Be The Queen značky Police byla vytvořena v roce 2013 s pánskou vůní pro muže To Be The King. Dámská vůně je…
Police To Be Woman EDP, 40 ml
od 199 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová, ovocná, pižmová vůně pro ženy. Vůně určena pro vzpurné, energické ženy, které upoutají pozornost svou vnitřní sílou a smyslností. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012. Flakón ve tvaru…
Police To Be Woman EDP, 125 ml
od 280 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová, ovocná, pižmová vůně pro ženy. Vůně určena pro vzpurné, energické ženy, které upoutají pozornost svou vnitřní sílou a smyslností. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.
Police To Be Goodvibes W EDP, 40 ml
od 201 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Vychutnejte si pocit bezstarostnosti a pravé radosti ze života s touto vůní. Vůně ve vás vyvolá pozitivní náladu květinově-kořeněnou kompozicí. Vrchní tóny sladkého pomeranče, esence pepře a…
Police To Be #FREETODARE W EDP 125 ml
od 290 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
--- Police To Be #FREETODARE W EDP 125 ml - dámská parfémovaná voda Poznejte novou vůni z dílny Police, parfémovanou vodu To Be #FREETODARE o objemu 125 ml, která byla uvedena na trh v roce…
Police To Be Sweet Girl W EDP, 40 ml
od 242 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Odvážná, rozpoznatelná a trendy, taková je vůně Police To Be Sweet Girl. Pro výstřední osobnost dívky, která ví, co chce: užít si všechna potěšení, která život nabízí. Karamel a jasmín se mísí v…
Police To Be Exotic Jungle W EDP, 40 ml
od 229 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská parfémovaná voda Police To Be Exotic Jungle je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice…
Police To Be Tattooart W EDP, 75 ml
od 246 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská parfémovaná voda Police To Be Tattooart se otevírá jemným květem jabloní, ovocnou švestkou a lahodným javorovým sirupem. Intenzivní jasmín kombinovaný s fialkou a divokou růží doplňuje do…
Police Dark W EDT 100 ml
od 180 Kč
1,80 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Toaletní voda Police Dark Women je tajemná vůně pro svůdné ženy, které si jsou vědomé svých předností a dokáží jich využít. Vůně se otevírá svěžím ovocným mixem bergamotu, mandarinky a černého…
Police To Be Sweet Girl W EDP, 75 ml
od 321 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda To Be Sweet Girl je gurmánská, květinově-ovocná vůně určená pro ženy, které si potrpí na sladké a hravé kompozice. Vytvořená v roce 2020, tato vůně osloví sebevědomé a kreativní…
Police To Be Tattooart W EDP, 40 ml
od 224 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská parfémovaná voda Police To Be Tattooart se otevírá jemným květem jabloní, ovocnou švestkou a lahodným javorovým sirupem. Intenzivní jasmín kombinovaný s fialkou a divokou růží doplňuje do…
Police Passion For Her EDT, 100 ml
od 203 Kč
2,03 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Passion For Her je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje bergamot, mandarinku, jablko odrůdy Granny Smith a listy černého rybízu. V srdci se snoubí frézie, lotus, slunečnice a hloh. …
Police To Be Tattooart W EDP, 125 ml
od 350 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská parfémovaná voda Police To Be Tattooart se otevírá jemným květem jabloní, ovocnou švestkou a lahodným javorovým sirupem. Intenzivní jasmín kombinovaný s fialkou a divokou růží doplňuje do…
Police To Be Goodvibes W EDP, 125 ml
od 420 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Vychutnejte si pocit bezstarostnosti a pravé radosti ze života s touto vůní. Vůně ve vás vyvolá pozitivní náladu květinově-kořeněnou kompozicí. Vrchní tóny sladkého pomeranče, esence pepře a…
Police Daydream W EDT 100 ml
445 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Police Daydream W EDT je okouzlující květinově-ovocná vůně pro ženu s romantickou duší. Je jako procházka po rozkvetlé louce s modrým nebem nad hlavou. Vůně se otevírá sladce…

Police To be Born to Shine parfémovaná voda pro ženy 40 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- 40 ml
- Sladký parfém
Police To be Born to Shine, 40 ml, Parfémované vody pro ženy, Jako hebký kašmírový svetr pohladí a zahřeje vaše smysly…
v 14 obchodech

Toaletní voda Police Sport 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
Sport od POLICE představuje citrusově-svěží pánskou vůni uvedenou na trh v roce 2018. Je jako stvořená pro aktivní a…
v 18 obchodech

POLICE To Be My.Avatar for Woman EDP 40 ml W
- 40 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
To Be My.Avatar for Woman je parfém pro ženy z roku 2024 od značky Police, který představuje moderní, digitálně laděnou vůni…
v 12 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?