Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Maison Alhambra, sladký parfém
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Maison Alhambra Narissa Et Moi W EDP 100 ml
od 208 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Elegantní a smyslná vůně, která osloví ženy hledající sofistikovanost a výrazný charakter, je založena na harmonickém propojení ovocných, květinových a gurmánských tónů. V úvodu vás zaujme svěží…
Maison Alhambra Philos Rosso W EDP, 100 ml
od 216 Kč
2,16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- 100 ml
Vůně je věnována kráse růže, královně všech květin, která zahajuje přehlídku smyslnosti. Něžná fialka a karafiát v srdci vůně prostoupí aromatické tóny borovice a zemitého pačuli. Sladkou tečkou…
Maison Alhambra Your Touch W EDP 100 ml
od 195 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Výrobce: Maison Alhambra Typ: Parfémovaná voda Objem: 100 ml Parfémovaná voda pro ženy Your Touch For Women od značky Maison Alhambra přináší harmonii sladkých a ovocných tónů. Tato vůně je…
Maison Alhambra La Vita EDP, 100 ml
od 265 Kč
2,65 Kč/ml- Parfémová voda
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Parfémovaná voda Maison Alhambra La Vita je elegantní a svěží vůně, vyvinutá pro ženy, které chtějí vyjádřit svou radost a vášeň pro život. Ať už hledáte denní vůni nebo parfém pro zvláštní…
Maison Alhambra B.A.D Femme EDP, 100 ml
od 289 Kč
2,89 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- 100 ml
Tato parfémová voda je ideální pro všechny rebelky, které rády porušují pravidla a balancují na hraně konvencí. Svěží úvodní tóny bergamotu a citronu doplňuje jemná oříšková vůně mandlí a…
Maison Alhambra Montaigne Coco W EDP 100 ml
od 218 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která oslavuje eleganci a ženskost, přináší bohatou a sofistikovanou kompozici, jež vynikne v každé dámské sbírce. Jedná se o parfémovanou vodu, která kombinuje klasické květinové tóny s…
Maison Alhambra Glacier Bella W EDP 100 ml
od 332 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Maison Alhambra Glacier Bella je parfémovaná voda, která spojuje svěží a sladké tóny do jedinečné a přitažlivé vůně. Její složení je navrženo tak, aby oslovilo ženy, které hledají luxusní a…
Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense W EDP 100 ml
od 244 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Název produktu: Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense Výrobce: Maison Alhambra Objem: 100 ml Typ parfému: Parfémová voda Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense je dámská parfémová…
Maison Alhambra Eclat De Lune W EDP 100 ml
od 287 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-dřevitě-pižmová vůně Maison Alhambra Eclat De Lune představuje sofistikovanou a smyslnou kompozici, která evokuje noční záři a ženskou jemnost. V úvodu se rozvíjí jiskřivá kombinace…
Maison Alhambra Jean Lowe Matière W EDP, 100 ml
od 414 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
Jean Lowe Matière je květinová a ovocná dámská vůně, která je stvořená pro milovníky vzácných esencí. Složení této vůně se otevírá lehkými vodními tóny, které unášejí svěžest černého rybízu. …
Maison Alhambra Olivia W EDP 80 ml
od 283 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Maison Alhambra Olivia W EDP 80 ml Olivia od značky Maison Alhambra je parfémovaná voda určená pro moderní ženy, které hledají harmonii mezi svěžestí a smyslností. Tato vůně je navržena tak, …
Maison Alhambra Reyna W EDP 100 ml
od 317 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Maison Alhambra Reyna Pour Femme EDP 100 ml Maison Alhambra Reyna Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která zaujme svou citrusově-sladkou vůní. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2023 a…
Maison Alhambra Pink Shimmer Secret W EDP 100 ml
548 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Pink Shimmer Secret je okouzlující dámská vůně, která spojuje svěží ovocné tóny s květinovou elegancí a dřevitou hloubkou. Tato vůně je ideální pro ženy, které hledají harmonii…

Parfémovaná voda Maison Alhambra Philos Opus Noir 100 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
Maison Alhambra Philos Opus Noir představuje orientálně-květinovou kompozici, která upoutá majestátním vyzněním i…
v 17 obchodech

Maison Alhambra Glacier 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
Maison Alhambra Glacier v celé 100ml lahvi je parfémovaná voda se svěže-ledovým charakterem. Podle názvu a typu vody jde o…
v 10 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?