Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Sady dámských parfémů
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
DKNY Be Delicious W EDP, 30 ml + tělové mléko 100 ml
od 680 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Dior Le Mini 30 Montaigne Set 5 ks
1 953 Kč
- Parfémová voda
- Francouzské
- Dárková sada
- Sada parfémů
Dámská parfémovaná voda Dior Le Mini 30 Montaigne Set 5 ks představuje kolekci pěti miniatur ikonických vůní značky Dior, které umožňují objevit rozmanitost a eleganci parfémů v praktickém…
Versace Dylan Purple W EDP, 100 ml + 5 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml
od 1 877 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Dylan Purple je parfémová voda, která představuje dokonalou harmonii mezi svěžestí a majestátností, inspirovanou italským životním stylem. Je ideální pro ženy, které preferují…
DKNY Be Delicious W EDP, 30 ml + Fresh Blossom 30 ml
1 133 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Carolina Herrera La Bomba W EDP, 80 ml + tělové mléko 100 ml + EDP 10 ml
od 3 190 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Carolina Herrera La Bomba je orientálně-květinová parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je dílem parfumérů Christophe Raynaud, Quentin Bisch a Louise…
Paco Rabanne Lady Million set EDP 100 ml
od 2 049 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Lady Million EdP představuje zajímavou volbu pro ženy, které hledají vůni plnou výrazných a jedinečných tónů. Tato parfémovaná voda je určena především pro…
Cacharel Noa W EDT, 100 ml + 50 ml tělové mléko + 50 ml tělové mléko
1 399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Vůně lásky a naděje najdete v jedné kapičce parfému. Parfém - zázrak, znovu objevení veškeré intenzity a bohatství díky nové vůni, která je jako nektar získaný ze samého srdce vůně Noa. …
Thierry Mugler Angel W EDP, 25 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
1 953 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
Chloé Nomade W EDP, 75 ml + EDP 5 ml + tělové mléko 100 ml
1 782 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Bohémská, nespoutaná, dobrodružná a nezapomenutelná – taková je parfémovaná voda Chloé Nomade. Vydejte se i vy na tajemnou cestu, na níž objevíte dosud neprozkoumané obzory. Chloé Nomade je…
Gucci Flora Gorgeous Gardenia W EDP, 100 ml + EDP 10 ml + EDP 5 ml
2 774 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- Dárková sada
Utečte do říše fantazie plné radosti s Gucci Flora. Gucci Flora Gorgeous Gardenia se mění v nádhernou parfémovanou vodu, květinovou a zároveň jemně sladkou. Je to charakteristická květinová…
Jennifer Lopez Glow by J.LO W EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml
od 674 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jennifer Lopez Glow by JLo je vůně vytvořená Jennifer Lopez pro ženy, které chtějí dát vyniknout své sexualitě a touží po smyslnosti. Vůně tak čistá a okouzlující, že jí musí podlehnout snad…
Paco Rabanne Fame W EDP, 80 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 936 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Objevte smyslnou vůni pro ženy od Paco Rabanne. Fame je jemná, mnohotvárná vůně plná lahodných jasmínových tónů, která za sebou zanechává překvapivě gurmánskou stopu. Tato vůně, zachycená v…
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori W EDP, EDP 50 ml + EDP Intense Mini 5 ml
od 1 979 Kč
40 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dárková sada
- Sada parfémů
- 50 ml
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori je parfémovaná voda pro ženy, kterou přináší renomovaná značka Gucci. Tento parfém spadá do kategorie květinových orientálních vůní a byl uveden na trh v roce 2019…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 100 ml + tělové mléko 75 ml
od 2 256 Kč
- Dárková sada
Marc Jacobs Perfect je parfémovaná voda, která přináší svěží a nečekanou vůni. Tato vůně oslavuje optimismus, sebelásku a originalitu. Inspirací pro tuto parfémovanou vodu byla mantra Marca…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 50 ml + sprchový gel 75 ml
od 1 757 Kč
35 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Dárková sada
- 50 ml
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine se vyznačuje vyváženou a sofistikovanou vůní, která je vhodná pro různé příležitosti. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které preferují…
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
od 1 001 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 50 ml
Toaletní voda od značky Moschino Toy 2 Bubble Gum vyniká vonnými tóny žvýkačky, kandovaného ovoce, bulharské růže a pižma. Ačkoli jí vládnou sladké akordy, nepostrádá moderní květinově-ovocnou…
Hermes Barénia W EDP, 100 ml + EDP 15 ml + parfémované mýdlo 25 g
od 2 278 Kč
- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Dárková sada
Hermès Barénia je chyprová parfémovaná voda pro ženy, která ztělesňuje přirozenou eleganci a nadčasový styl. Vůně této parfémované vody oslavuje svobodu, intuici a sílu ženské osobnosti. Je…
Paco Rabanne Million Gold W EDP, plnitelný flakon 50 ml + cestovní sprej 10 ml
od 1 901 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Francouzské
- Dárková sada
- Sada parfémů
Paco Rabanne Million Gold For Her EDP je parfémovaná voda pro ženy, která zaujme svým výrazným a bohatým aroma. Tato vůně je ideální pro ty, kteří hledají něco specifického a nezapomenutelného, …
Marc Jacobs Daisy W EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml
od 1 463 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Hermes Twilly d´Hermes W EDP, 50 ml + EDP 7,5 ml + tělové mléko 40 ml
od 1 340 Kč
27 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Vůně inspirována mládím, odvahou a svobodou. Parfém Twilly d´Hermes se nese v moderním duchu. Zachycuje běžný den mladých dívek a jejich způsobu života. Nespoutaná kompozice s květinovou vůní, …
Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir W EDP, 50 ml + tělové mléko 50 ml + řasenka 2 ml
od 2 575 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir W EDP Parfémovaná voda Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir představuje moderní a sofistikovanou interpretaci vůně La Vie Est Belle, která je známa svou radostnou…
Jean Paul Gaultier Scandal W EDP, 80 ml + tělové mléko 75 ml
od 1 977 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Vůně Scandal od módní značky Jean Paul Gaultier je chyprově-květinová. Hravě v sobě kombinuje červený pomeranč a gardénii v úvodu, poté se rozvine vůně medu a závěr parfému zafixuje vůně pačuli. …
Yves Saint Laurent Black Opium W EDP, 90 ml + EDP 10 ml + rtěnka 1,3 g
od 2 666 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Yves Saint Laurent Black Opium je parfémovaná voda pro ženy, která se vyznačuje svou jedinečnou kompozicí inspirovanou hudbou. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají vůni, jež vyjadřuje…
Sisley Izia La Nuit W EDP, 30 ml + EDP 6,5 ml
od 1 677 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Dárková sada
Toužíte po podmanivé vůni, jež vás zahalí do nebezpečně přitažlivého vonného závoje? Pak se nechejte okouzlit dámskou parfémovanou vodou Sisley Izia La Nuit, která našla svou inspiraci v noční…
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100…
od 1 983 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy Versace Bright Crystal Absolu je silně aromatická vůně se složkami lahodných květin a chutného ovoce. Intenzivní vůně s dlouhou životností, která je opředena vyjádřením…
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude W EDP, 50 ml + EDP 10 ml
od 2 193 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Parfémová voda Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude je navržena pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni pro každodenní nošení. Její složení kombinuje teplé a obklopující tóny, …
Gucci Guilty Pour Femme W EDP, 90 ml + EDP 10 ml
od 2 173 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Gucci Guilty Pour Femme EDP Výrobce: Gucci Popis produktu: Gucci Guilty Pour Femme EDP je parfémovaná voda navržená pro ženy, které oceňují svobodu sebevyjádření a nebojácnosti. Tato vůně je…
Reebok Move Your Spirit W EDT 100 ml + deospray 150 ml
od 358 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- Dárková sada
Reebok Move Your Spirit je řada parfémované kosmetiky spolu s toaletní vodou šitou na míru potřebám a požadavkům ženy. Vůně je založena na květinově-ovocných tónech, které dohromady tvoří…
Lancôme La Vie Est Belle W EDP, Duo 2x 30 ml
od 2 304 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Lancôme La Vie Est Belle je symbolem svobody a štěstí, poctou všem krásám života. Tato exkluzivní dámská vůně byla navržena tak, aby vám okamžitě vykouzlila úsměv na…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml + toaletní voda 10 ml
od 1 943 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Jean Paul Gaultier Scandal W EDP, 50 ml + tělové mléko 75 ml
od 1 599 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Vůně Scandal od módní značky Jean Paul Gaultier je chyprově-květinová. Hravě v sobě kombinuje červený pomeranč a gardénii v úvodu, poté se rozvine vůně medu a závěr parfému zafixuje vůně pačuli. …
Tommy Hilfiger Tommy Girl EDC, 100 ml
od 755 Kč
7,55 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Tommy Hilfiger Tommy Girl je elegantní květinovo ovocná vůně, která byla vytvořena v roce 1996. Tommy Girl je postavena na úspěchu prvních vůní. Tommy Girl je pravá kytice polních květin, …
Calvin Klein Women Mini W EDT sada 4x 15 ml
od 749 Kč
50 Kč/ml- 15 ml
Calvin Klein Women Mini W EDT sada 4x 15 ml je ideální volbou pro ženy, které rády zkoušejí různé vůně a netouží po velkých baleních parfémů. V sadě najdete čtyři miniatury klasických dámských…
Versace Dylan Turquoise W EDT, 100 ml + EDT 5 ml + sprchový gel 100 ml + tělový gel…
od 1 799 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Versace Dylan Turquoise Pour Femme je inspirovaná únikem na vzdálené ostrovy. Pokud chcete i vy uniknout z reality a objevit se na exotických ostrovech, tak se ponořte do vůně od…
Chopard Wish W EDP, 30 ml + sprchový gel 75 ml
od 335 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- 30 ml
Voňavý klenot mezi parfémy Chopard Wish. Neotřelá vůně s romantickou duší z vás udělá tajemnou a smyslnou ženu. Diamantové pokušení v podobě parfému Chopard Wish je neobvyklá vůně, která voní…
Dsquared2 Icon Pour Femme W EDP, 100 ml + EDP 10 ml + kosmetická taštička
od 1 299 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dárková sada Icon Pour Femme představuje ideální dárek pro ženy, které hledají harmonickou a ženskou vůni. Součástí sady je parfémová voda v praktickém objemu 100 mililitrů, doplněná o…
Lancôme Trésor W EDP, 30 ml + tělové mléko 50 ml + řasenka 2 ml
od 1 678 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Vůně Lancôme Trésor je složena z květinových, ovocných, pudrových a ambrových tónů. Luxusní flakon vůně Trésor padne do ruky jako vzácný klenot. Trésor zahalí každou ženu rafinovanou, jemnou…
Lancôme La Vie Est Belle W EDP, 50 ml + Lancôme Génifique Ultimate Serum 10 ml +…
od 2 267 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Dámská parfémovaná voda Lancôme La Vie Est Belle je určena pro ženy, které chtějí zaujmout a oslnit svou přítomností. Vůně se vyznačuje harmonickým spojením květinových a ovocných tónů, které…
Michael Kors Wonderlust W EDP, 100 ml + EDP 10 ml + sprchový gel 100 ml + tělové…
1 817 Kč
- Parfémová voda
- Dárková sada
- Sada parfémů
Michael Kors Wonderlust W EDP Michael Kors Wonderlust W EDP je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí komplexní a lákavou kompozici vůní inspirovaných cestováním a dobrodružstvím. Tato vůně je…
Versace Dylan Purple W EDP, 100 ml + sprchový gel 100 ml + tělové mléko 100 ml +…
od 2 382 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Dylan Purple je citrusově-ovocná parfémovaná voda pro ženy. Tato vůně je inspirována tajemstvím fialové barvy, která je symbolem bohatství, moci, individuality a originality. Je určena…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 100 ml + EDP 10 ml + tělové mléko 75 ml
od 2 340 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Výrobce: Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier přináší parfémovanou vodu Divine, která nabízí harmonické spojení květinových a sladkých tónů. Tento parfém je určen pro ženy, které chtějí…
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Forte W EDP, 75 ml + 7,5 ml + tělové mléko…
od 2 340 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Užijte si potěšení ze šťavnatých italských mandarinek zalitých zapadajícím sluncem, které v sobě ukrývá tato parfémovaná voda. Ty se v ní snoubí s pulzující bazalkou a jsou nádherně podbarveny…
La Rive Touch of Woman EDP, 90 ml + sprchový gel 100 ml
358 Kč
3,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Dárková sada
- 90 ml
Fascinující vůně, která je plná energie a tajemství. Vůně je určena pro moderní, citlivé a schopné ženy. Nechte se pohltit sílou čerstvých květin, které vás po chvíli okouzlí vůní bílých květů…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 236 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Michael Kors Pour Femme EDP, 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
1 680 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Michael Kors Pour Femme je parfémovaná voda, která představuje moderní ženskost skrze harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů s pižmovým základem. Tato vůně je ideální pro každodenní…
Valentino Donna Born in Roma W EDP, 50 ml + EDP 10 ml
3 150 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Dárková sada
- Sada parfémů
Valentino Donna Born in Roma W EDP je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají specifickou orientální vůni. Tento produkt je nabízen ve formě dárkové sady, která obsahuje dvě balení…
NIKE A Sparkling Day W EDT, 80 ml + deodorant roll-on 50 ml
167 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dárková sada NIKE A Sparkling Day představuje ideální volbu pro ženy, které hledají osvěžující a energickou vůni na denní nošení. Obsahuje toaletní vodu o objemu 30 ml a kuličkový deodorant o…
Versace Eros Pour Femme EDP, 100 ml + parfémovaný sprchový gel 100 ml + parfémované…
2 602 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dárková sada
- Sada parfémů
Versace Eros Pour Femme EDP představuje dámskou parfémovanou vodu, která vyniká svým elegantním složením a bohatým aroma. Tento produkt je ideální volbou pro ženy, které preferují sofistikované…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
