Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské toaletní vody, španělské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Women´secret Eau My Secret W EDT 100 ml
od 89 Kč
0,89 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda pro podnikavé dívky a ženy, které neustále hýří nápady a baví je flirtování. Podporuje prestiž, ženskost a modernost. Je vhodná k dennímu nošení. Hlava – citron, hruška, italská…
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 30 ml
od 165 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 50 ml
od 223 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Women´secret Eau My Délice W EDT 100 ml
od 89 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Okuste potěšení s dámskou toaletní vodou Eau My Délice od španělské značky Women´secret. Spojení plné rozkoše v úvodu vůně představuje rubínově červené granátové jablko, které se mísí s…
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 100 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Jesus Del Pozo Halloween W EDT, 30 ml
od 389 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Svůdný a magický parfém Halloween je jako čichový lektvar lásky, jehož základní složky nevyprchají jako u běžné vůně, ale vystřelují šípy fantazie do srdcí obětí. Flakon parfému Halloween je…
Jesus Del Pozo Halloween W EDT, 100 ml
od 669 Kč
6,69 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Nádobka pro parfém Halloween je moderní a průhledná skleněná amfora, která umožňuje fialovým paprskům parfému procházet ven bez omezení a změny. Na postříbřeném hliníkovém prstenci na spodním…
Shakira Dance Diamonds W EDT 80 ml
od 240 Kč
3 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 80 ml
Okouzlující orientálně-květinová vonná kompozice spatřila světlo světa v roce 2017 a je určena pro ženy, jež se nebojí vyniknout. Vůně je zabalena do okouzlujícího flakonku ve tvaru ženského…
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques W EDT, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 289 Kč
5,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Dámská vůně Sea & Sun In Cadaqués je ztělesněním příjemně poklidného životního stylu ve vesničce Cadaqués. Zde Dalí potkal svou ženu a múzu Galu. Sea & Sun In Cadaqués, toaletní voda pro dlouhé…
Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime W EDP 100 ml
od 231 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime W EDP 100 ml Elizabeth Arden Green Tea Lychee Lime je parfémovaná voda, která přináší svěží a povznášející zážitek. Tato vůně je inspirována čínskou…
NIKE Urban Soul Sweet Blossom W EDT, 30 ml
od 155 Kč
5,17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
- 30 ml
Květinově-ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2019. Sweet Blossom z kolekce Nike Urban Soul, to je sladká exploze květinových a ovocných akordů, která vás unese na chvíli pryč z centra…
Salvador Dali Laguna W EDT, 50 ml
od 499 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfém Laguna Maravilla si zachoval charakter a originalitu původní Laguny, ovšem v novém pojetí. Vůně je intenzivní, ale s větší dávkou svěžesti, průzračná, a přesto smyslná a stále…
TOUS Your Moments W EDT, 30 ml
od 490 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Tous Your Moments Toaletní Voda pro Ženy, 30 ml Tous Your Moments je dámská toaletní voda, která nabízí jedinečnou květinovou vůni s jemnými hřejivými podtóny. Tento parfém je navržen pro ženy, …
LOEWE Aire Sutileza W EDT, 50 ml
od 2 050 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda LOEWE Aire Sutileza spatřila světlo světa roku 2017. Vůně se skrývá ve světle zeleném, minimalistickém flakonu, jehož tvar i jednoduchý a zároveň nadčasový design je pro vůně LOEWE…
LOEWE Aire W EDT, 50 ml
od 1 564 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Loewe Aire představuje vhodný výběr pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou květinovou vůni. Určená je pro každodenní nošení, ať už do práce, na volný čas nebo na…
Elizabeth Arden White Tea W EDT, 50 ml
od 498 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Elizabeth Arden White Tea toaletní voda pro ženy 50 ml.
Jesus Del Pozo Halloween W EDT, 50 ml
od 437 Kč
8,74 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Svůdný a magický parfém Halloween je jako čichový lektvar lásky, jehož základní složky nevyprchají jako u běžné vůně, ale vystřelují šípy fantazie do srdcí obětí. Flakon parfému Halloween je…
Carolina Herrera CH L´Eau EDT, 100 ml
od 1 207 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vzdušná a jiskřivá Carolina Herrera CH L`Eau nabízí svěží a delikátní stopu citronového květu, frézie, pomeranče a bergamotu, které postupně přechází v monumentální květinové srdce. Základní…
Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop W EDT, 100 ml
od 659 Kč
6,59 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
V roce 2012 uvedla na trh značka Jesus Del Pozo vůni pro ženy Halloween Blue Drop. Tato květinově-orientální vůně v sobě kombinuje citrusově-ovocné tóny v úvodu, v srdci se nachází květiny a v…
TOUS Tous W EDT, 90 ml
od 670 Kč
7,44 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Španělské
- 90 ml
Zdůrazněte svoji ženskost okouzlující vůní TOUS Tous, která je velmi osobitá, smyslná a originální. Jedná se o příjemné květinové aroma s dávkou rafinovanosti. Odlehčená a vzletná vůně se hodí…
Jesus Del Pozo Halloween Magic W EDT 100 ml
od 701 Kč
7,01 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Flakón parfému Jesus Del Pozo Halloween je moderní a průhledná skleněná amfora, která umožňuje fialovým paprskům parfému procházet ven bez omezení a změny. Svůdný a magický parfém Halloween je…
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques W EDT, Tester 100 ml
od 407 Kč
4,07 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Dámská vůně Sea & Sun In Cadaqués je ztělesněním příjemně poklidného životního stylu ve vesničce Cadaqués. Zde Dalí potkal svou ženu a múzu Galu. Sea & Sun In Cadaqués, toaletní voda pro dlouhé…
Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy W EDT, 100 ml
od 420 Kč
4,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Moderní parfém Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy je kouzelnou květinově-ovocnou směsí. Magická vůně je symbolem šťavnatého polibku svůdné ženy, pro kterou je flirtování uměním. Tato žena se…
Jesus Del Pozo Halloween Freesia W EDT, 100 ml
od 499 Kč
4,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Jesus Del Pozo Halloween Freesia je sladší, květinová verze parfému Halloween. Vůni Halloween Fresia dominují šťavnaté ovocné tóny spolu s tóny svůdné frézie. Některé představují neškodné, …
Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Blancas W EDT, 120 ml
od 650 Kč
5,42 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Španělské
- 120 ml
Toaletní voda pro ženy Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Blancas patří k vyhlášeným moderním vůním. Dekadentní a květinami prorostlá kompozice, u níž byla inspirace čerpána v okvětních…
LOEWE 001 Woman W EDT 100 ml
od 2 435 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Loewe 001 Woman je sofistikovaná a elegantní dámská vůně, která zachycuje podstatu moderní ženy. Vzhledem k její osvěžující povaze je toaletní voda vhodná pro každodenní nošení i…
LOEWE Aire Sutileza W EDT, 100 ml
od 2 790 Kč
28 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Španělské
- 100 ml
Toaletní voda LOEWE Aire Sutileza spatřila světlo světa roku 2017. Vůně se skrývá ve světle zeleném, minimalistickém flakonu, jehož tvar i jednoduchý a zároveň nadčasový design je pro vůně LOEWE…
Antonio Banderas Blue Seduction W EDT, 80 ml
od 341 Kč
4,26 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Tyrkysová barva vůně okamžitě navozuje pocit smyslné svěžesti. Vůně Antonio Banderas Blue Seduction se otevírá zelenými květinovými nótami fialkových lístků, energickými tóny vodního melounu a…
LOEWE Solo Ella W EDT, 50 ml
od 1 922 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Pokud milujete ovoce, pak si vás dámská toaletní voda LOEWE Solo Ella zcela získá. Lahodným šťavnatým tónům ovocných plodů je těžké odolat a zaručeně zpříjemní každý váš den. Složení: ambra, …
Jesus Del Pozo Halloween Blossom W EDT 100 ml
od 694 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Jesus Del Pozo přináší dámskou toaletní vodu Halloween Blossom, která byla uvedena na trh v roce 2022. Jedná se o květinově-ovocnou vůni, která je určena pro ženy hledající svěžest a jemnou…
Jesus Del Pozo Halloween Bliss W EDT, 100 ml
od 694 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jesus Del Pozo Halloween Bliss W EDT 100 ml je dámská toaletní voda, která vyniká svou květinovo-citrusovou svěžestí. Tato vůně je navržena pro ženy, které upřednostňují lehké a vzdušné parfémy, …
NIKE Azure Woman EDT, Tester 100 ml
287 Kč
2,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Španělské
- 100 ml
NIKE Azure Woman je svěží vůně složená z ovocných tónů pro ženy. Vyjadřuje ženskost a svůdnost. Produkt byl uveden na trh v roce 2014. Hlava – třešeň, švestka, mandarinka, hruška Srdce –…
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, Tester 100 ml
399 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Prada La Femme L’Eau W EDT, 100 ml
od 1 674 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Učiněná esence ženskosti se ukrývá za luxusním designem flakonku parfémované vody pro ženy Prada La Femme Intense. Jak už název vůně napovídá, parfémovaná voda z roku 2017 je intenzivnější…
Jesus Del Pozo Halloween Bliss W EDT, 50 ml
od 697 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda s květinovou a citrusovou vůní je vhodná pro ženy, které hledají svěží a jemné vyjádření své osobnosti. Vůně se otevírá tóny hrušky, mandarinky a bergamotu, které vytvářejí…
TOUS Your Moments W EDT, 50 ml
795 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
- 50 ml
Dámská toaletní květinová ovocná voda Your Moments Tous zdůrazní vaši ženskost. Vůně přišla na trh ve Španělsku v roce 2018. Hlava - kardamon, meruňka, ostružina, tanžerina Srdce - jasmín, …
Jesus Del Pozo Halloween Kiss W EDT, 100 ml
od 387 Kč
3,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Halloween Kiss je květinově ovocná vůně pro ženy. Syté elektrizující červené a fialové barvy Halloween Kiss vypovídají o složení vůně, naplněné energií a sexualitou. Halloween Kiss je kouzelně…
Salvador Dali Dalilight W EDT, 100 ml
od 294 Kč
2,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Salvador Dalí Dalilight je delikátní a zároveň svěží vůně inspirovaná šarmem, jemností a elegancí žen. Ojíněný modrý flakon skvěle představuje lehkost a svěžest vůně. Zahalte se i vy do…
Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas W EDT, 60 ml
od 500 Kč
8,33 Kč/ml- Toaletní voda
- 60 ml
Adolfo Dominguez Agua Fresca 60 ml - Toaletní voda. Adolfo Dominguez Agua Fresca - vůně pro muže. Adolfo Dominguez Agua Fresca - Složení: Citrus, jablko, koření, pižmoHLAVA: jablko, bazalka…
Armand Basi Scent of Kiss W EDT, 50 ml
od 297 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Jednoduchá a přitom rafinovaně svůdná vůně otevírající se lákavým koktejlem jablka, jahody, grapefruitu a hrušky, po kterém následuje pestrá kytice uvitá z růží, jasmínu a rozkvetlých snítek…
Reebok Inspire Your Mind W EDT, 100 ml
od 171 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Reebok Inspire Your Mind je navržena tak, aby vyhovovala potřebám a požadavkům žen. Vůně je charakteristická svou smyslností a přináší inspiraci pro nové zážitky a výzvy. Její veselé tóny…
Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Blancas W EDT, 200 ml
od 831 Kč
4,16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Španělské
- 200 ml
Toaletní voda pro ženy Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Blancas patří k vyhlášeným moderním vůním. Dekadentní a květinami prorostlá kompozice, u níž byla inspirace čerpána v okvětních…
Angel Schlesser Pirouette W EDT 50 ml
od 227 Kč
4,54 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Angel Schlesser Pirouette je neobyčejně vzrušující a podmanivá dámská vůně, která byla inspirována krásou, křehkostí a zároveň neobyčejnou energií a vnitřní silou baletek. Parfém Pirouette…
Antonio Banderas Her Secret Desire EDT 30 ml
od 198 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Antonio Banderas Her Secret Desire 10. Seduction Doses je toaletní voda, která byla uvedena na trh v roce 2019. Je navržena tak, aby oslovila ženy svou jedinečnou kombinací květinových a…
Angel Schlesser Femme W EDT, 50 ml
od 592 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Angel Schlesser Femme. Toaletní voda pro ženy 50ml. .
LOEWE Solo Ella W EDT, 100 ml
od 2 150 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Pokud milujete ovoce, pak si vás dámská toaletní voda LOEWE Solo Ella zcela získá. Lahodným šťavnatým tónům ovocných plodů je těžké odolat a zaručeně zpříjemní každý váš den. Složení: ambra, …
TOUS Tous W EDT, 30 ml
od 680 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Španělské
- 30 ml
Zdůrazněte svoji ženskost okouzlující vůní TOUS Tous, která je velmi osobitá, smyslná a originální. Jedná se o příjemné květinové aroma s dávkou rafinovanosti. Odlehčená a vzletná vůně se hodí…
Jesus Del Pozo Halloween Fresia W EDT, 100 ml
od 472 Kč
4,72 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Jesus Del Pozo Halloween Fresia 100 ml - Toaletní voda s rozprašovačem 100ml + 150ml tělové mléko + 4,5ml edt. Jesus Del Pozo Halloween Fresia - vůně pro ženy. Jesus Del Pozo Halloween Fresia -…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
