Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, sladký parfém a španělské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Paco Rabanne Lady Million W EDP, 80 ml
od 798 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hra s ohněm povolena! Nechte se zlákat tímto odvážným zvoláním, kterým k vám promlouvá parfémovaná voda pro ženy Paco Rabanne Lady Million. Tato svůdná, smyslná a vysoce návyková vůně ponouká…
Saphir Cool de Saphir W EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Saphir Cool de Saphir W EDP Saphir Cool de Saphir je parfémovaná voda, která přináší jedinečný zážitek inspirovaný známou vůní Carolina Herrera Good Girl. Tato vůně je určena pro ženy, které…
Saphir Cool de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně evokuje smyslnost a odvahu. Každý den vás svádí k tomu, abyste se nedržela žádných limitů. Nebojte se vydat za dobrodružstvím a zazářit. Hlava - skořice, pačuli, cedr, ambra, …
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute W EDP, 50 ml
od 2 191 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute je intenzivní a svůdná vůně, která oslavuje ženskost prostřednictvím bohaté květinově-gurmánské kompozice. Vůně je určena pro ženy, …
Saphir Vida de Saphir Pour Femme EDP, 200 ml
od 460 Kč
2,30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 200 ml
Jemná ovocno-květinová vůně Vida de Saphir od Saphir je opravdovým skvostem. Zahalte se omamným závojem a vydejte se na sladké dobrodružství. V úvodu vás přivítají esence šťavnatého černého…
Saphir Ironie Pour Femme EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Ironie Pour Femme – Parfémovaná voda 50 ml Parfémovaná voda Saphir Ironie Pour Femme nabízí dynamický a kontrastní zážitek pro ženy, které rády objevují nové horizonty. Tento parfém je…
Paco Rabanne Olympea W EDP , 80 ml
od 1 370 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
S vůní Olympēa píše Paco Rabanne novou kapitolu. Nesmírně ženskou. Paco Rabanne zůstává věrný svým hodnotám a provokuje ducha dnešní doby. Paco Rabanne představuje jedinečnost a smyslnost, které…
Saphir Elegance Pour Femme EDP, 200 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Elegance Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která v sobě skrývá vůni těch nejušlechtilejších květin v dokonalé harmonii se svěžími ovocnými tóny. Moderní, nadčasová vůně je sladká, …
Saphir Elegance Pour Femme EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Elegance Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která v sobě skrývá vůni těch nejušlechtilejších květin v dokonalé harmonii se svěžími ovocnými tóny. Moderní, nadčasová vůně je sladká, …
Paco Rabanne Lady Million W EDP, 30 ml
od 922 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hra s ohněm povolena! Nechte se zlákat tímto odvážným zvoláním, kterým k vám promlouvá parfémovaná voda pro ženy Paco Rabanne Lady Million. Tato svůdná, smyslná a vysoce návyková vůně ponouká…
Yodeyma Lis W EDP, 15 ml
od 165 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfém Lis představuje vůni, která kombinuje aroma pomerančového květu, tuberózy a madagaskarské vanilky. Je to svůdný, dobrodružný, jemný parfém snažící se objevit nejženštější stránku každé…
Saphir Vida de Saphir Pour Femme EDP, 50 ml
od 249 Kč
4,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 50 ml
Jemná ovocno-květinová vůně Vida de Saphir od Saphir je opravdovým skvostem. Zahalte se omamným závojem a vydejte se na sladké dobrodružství. V úvodu vás přivítají esence šťavnatého černého…
Saphir Cool de Saphir W EDP, 30 ml
165 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Cool de Saphir od výrobce Saphir je parfémovaná voda, která přináší inovativní orientálně-květinovou vůni. Tento parfém je navržen tak, aby zdůraznil složitost a dualitu ženy, která jej nosí. Je…
Saphir Moon W EDP, 50 ml
od 299 Kč
5,98 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Parfémovaná voda Saphir Moon W EDP je určena pro ženy, které hledají výraznou a smyslnou vůni s orientálním nádechem. Tato vůně je ideální volbou pro večerní nošení a slavnostní příležitosti, …
Women´secret Eau My Secret W EDT 100 ml
od 89 Kč
0,89 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda pro podnikavé dívky a ženy, které neustále hýří nápady a baví je flirtování. Podporuje prestiž, ženskost a modernost. Je vhodná k dennímu nošení. Hlava – citron, hruška, italská…
Saphir Blush Impact W EDP, 200 ml
od 413 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Saphir Blush Impact je vůně, která spojuje svěžest a eleganci, a je tak vhodná pro každodenní nošení i pro výjimečné příležitosti. Její kompozice je navržena pro ženy, které si…
Paco Rabanne Lady Million W EDP, 50 ml
od 1 310 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Hra s ohněm povolena! Nechte se zlákat tímto odvážným zvoláním, kterým k vám promlouvá parfémovaná voda pro ženy Paco Rabanne Lady Million. Tato svůdná, smyslná a vysoce návyková vůně ponouká…
Paco Rabanne Olympea W EDP , 30 ml
od 847 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
S vůní Olympēa píše Paco Rabanne novou kapitolu. Nesmírně ženskou. Paco Rabanne zůstává věrný svým hodnotám a provokuje ducha dnešní doby. Paco Rabanne představuje jedinečnost a smyslnost, které…
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 30 ml
od 165 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Saphir Ironie Pour Femme EDP, 30 ml
239 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda Saphir Ironie Pour Femme je určena pro ženy, které hledají vyváženou a harmonickou vůni vhodnou pro každodenní nošení. Parfémová voda nabízí intenzivnější vůni než…
Saphir Cool de Saphir W EDP, Tester 30 ml
159 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Saphir Cool de Saphir W EDP vám nabízí jedinečný zážitek s intenzivní orientálně-květinovou vůní, která osloví svou složitou kompozicí a výraznou osobností. Tento parfém je navržen tak, aby…
Saphir Moon W EDP, 200 ml
od 499 Kč
2,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 200 ml
Výrazná orientální vůně Moon kombinuje intenzivní aroma kávy, hřejivou vůni vanilky a svěží šťavnaté ovoce. Vonná kompozice parfémované vody vyjadřuje smyslnost, nespoutaný přístup k životu a…
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute W EDP, 30 ml
od 1 661 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute je výrazná a svůdná dámská vůně, která přináší novou podobu ikonické řady Good Girl. Její květinově-gurmánská kompozice staví do…
Saphir Vive La Femme W EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Parfémovaná voda Vive la Femme od SAPHIR přináší intenzivní a tajuplnou vůni, která v sobě spojuje květinové a chyprové tóny. Její aromatická kompozice je vhodná pro ženy, které hledají výraznou…
Paco Rabanne Million Gold For Her P, 50 ml
od 1 484 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
**Rabanne Million Gold For Her Parfum, 50 ml** Vyberte si příležitost k zazáření s parfémem Rabanne Million Gold For Her. Tento produkt je vhodný především pro zákaznice, které hledají…
Yodeyma Lis W EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémová voda Lis představuje vůni, která kombinuje aroma pomerančového květu, tuberózy a madagaskarské vanilky. Je to svůdná, dobrodružná, jemná a moderní vůně snažící se objevit nejženštější…
Yodeyma Lis W EDP, 100 ml
od 637 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémová voda Lis představuje vůni, která kombinuje aroma pomerančového květu, tuberózy a madagaskarské vanilky. Je to svůdná, dobrodružná, jemná a moderní vůně snažící se objevit nejženštější…
Saphir Ancora W EDP, 200 ml
od 397 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Dámská parfémovaná voda Saphir Ancora, inspirovaná známou vůní Thierry Mugler Angel, je nabízena v objemu 200 ml. Tato parfémovaná voda je určena pro ženy, které hledají sladkou a teplou vůni s…
Saphir Ancora W EDP, 50 ml
199 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Dámská parfémovaná voda Ancora Women představuje vyváženou směsici osvěžujících a sladkých tónů, která si získává nositelku svou jemností a schopností vyvolat příjemné vzpomínky. Parfémovaná…
Women´secret Eau My Délice W EDT 100 ml
od 89 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Okuste potěšení s dámskou toaletní vodou Eau My Délice od španělské značky Women´secret. Spojení plné rozkoše v úvodu vůně představuje rubínově červené granátové jablko, které se mísí s…
Saphir Seduction Woman EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
**Saphir Seduction Woman EDP 200 ml** Parfémovaná voda Saphir Seduction Woman je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a dodá jim pocit elegance a sebevědomí. …
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense W EDP, 30 ml
od 1 484 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense je luxusní vůně, která spojuje květinové, orientální a dřevité tóny v intenzivní a smyslné kompozici. Je určena pro ženy, které chtějí…
Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc Intense for Her EDP, 100 ml
od 2 318 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc Intense for Her přináší intenzivní a zároveň jemnou vůni, která osloví ženy hledající sofistikovanou a dlouhotrvající vůni. Jedná se o chypre…
Paco Rabanne Olympéa Absolu W P, 50 ml
od 1 260 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Typ produktu: Parfém Parfém Paco Rabanne Olympéa Absolu poskytuje intenzivní vůni, jež vyniká svou květinově-ovocnou kompozicí s gurmánskými akordy. Tento parfém je ideální volbou pro večerní a…
Saphir Vida de Saphir Pour Femme EDP, 30 ml
199 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Název: Saphir Vida de Saphir Pour Femme EDP Výrobce: Saphir Dámská parfémovaná voda Vida de Saphir od značky Saphir představuje harmonickou souhru ovocných a květinových tónů. Tato vůně je…
Saphir Vive La Femme W EDP, 200 ml
od 460 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Dámská parfémovaná voda Vive la Femme od SAPHIR představuje tajuplnou a intenzivní vůni, která v sobě spojuje květinové a chyprové tóny. Její svěží a lahodné vonné esence jsou navrženy tak, aby…
Jesus Del Pozo Halloween W EDT, 30 ml
od 389 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Svůdný a magický parfém Halloween je jako čichový lektvar lásky, jehož základní složky nevyprchají jako u běžné vůně, ale vystřelují šípy fantazie do srdcí obětí. Flakon parfému Halloween je…
Paco Rabanne Olympéa Absolu W P, 30 ml
od 984 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfém Paco Rabanne Olympéa Absolu Parfum W je určený pro ženy, které hledají vůni s výrazným a intenzivním charakterem. Tento parfém se vyznačuje květinově-gurmánským a ovocným aroma, které…
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense W EDP, 100 ml
od 2 863 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Objevte vůni, která odráží sílu a odhodlání, s parfémovou vodou, jež spojuje kontrastní tóny do harmonické kompozice. Tato vůně přináší intenzivní zážitek, který vyvažuje sladkost s minerální…
Saphir Blush Impact W EDP, 30 ml
165 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda SAPHIR - Blush Impact je vůně, která oslavuje ženskost a radost ze života. Její kompozice spojuje svěžest exotického ovoce s jemností květin a hřejivostí vanilky, čímž vytváří…
Saphir In Love de Saphir W EDP, 30 ml
165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda In Love de Saphir přináší svěží a harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů, která osvěží každý den a dodá mu nádech jedinečnosti. Vhodná pro celoroční nošení, …
Saphir Select Woman W EDP 50 ml
od 199 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Select Woman EDP 50 ml Saphir Select Woman je dámská parfémovaná voda, která zaujme svou elegantní a moderní kompozicí. Jedná se o květinovou vůni, která je inspirována středomořskou…
Saphir In Love de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir In Love de Saphir je květinově-ovocná vůně, která přináší svěžest a radost do každodenního života. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které hledají harmonii mezi…
NIKE Urban Soul Sweet Blossom W EDT, 30 ml
od 155 Kč
5,17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
- 30 ml
Květinově-ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2019. Sweet Blossom z kolekce Nike Urban Soul, to je sladká exploze květinových a ovocných akordů, která vás unese na chvíli pryč z centra…
Gucci Bloom Intense W EDP, 100 ml
od 1 672 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Gucci Bloom Intense W EDP je parfémovaná voda, která přináší intenzivní květinovou vůni pro ženy. Tento parfém je inspirován tajemnou energií měsíčního svitu a je určen pro ženy, které se nebojí…
Oscar de la Renta Alibi W EDP, 100 ml
od 595 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Hledáte vůni, která vás okouzlí a přitáhne pozornost? Pak vás zaujme parfémovaná voda Oscar de la Renta Alibi s orientální atmosférou. Její svěží mandarinka, elegantní vanilková orchidej a…
Paco Rabanne Fame In Love W P, 50 ml
od 1 780 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská vůně Fame In Love představuje spojení květinových a dřevitých tónů, které vytváří harmonickou a dlouhotrvající vůni vhodnou pro každodenní nošení i pro zvláštní příležitosti. Parfém je…
Prêt à Porter Fashion Paris Collection W EDP, 100 ml
od 302 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Prêt à Porter Fashion Paris Collection je určena pro ženy, které hledají květinovou vůni s ovocnými a dřevitými tóny. Je vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
