Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské toaletní vody, německé
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss Boss Ma Vie L`Eau W EDT, 50 ml
od 500 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Nenapodobitelná kombinace jasných akordů. Toaletní voda Hugo Boss Boss Ma Vie L’Eau je příjemnou, nevtíravou a nezapomenutelnou vůní, která vám připomene kytici okouzlujících jarních květů. …
Jil Sander Sun W EDT, 75 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Německé
Jil Sander Sun je toaletní voda pro ženy, která představuje harmonickou kombinaci orientálních a květinových tónů. Tato vůně pochází z dílny německého výrobce Jil Sander a je charakteristická…
Hugo Boss XX Woman EDT, 100 ml
od 544 Kč
5,44 Kč/ml- Toaletní voda
- Německé
- 100 ml
Moderní tvář vůně Hugo XX úzce souvisí s její hlavní ingrediencí - ve vůních ne tak často používanou - čistou rýží Basmati. Díky ní je celkové vyznění Hugo XX ryze ženské a vyzrálejší. "Naším…
Hugo Boss Orange W EDT, 30 ml
od 343 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Německé
- 30 ml
Dámská toaletní voda Boss Orange značky Hugo Boss je určená pro ženy, které touží po svěžesti a čistotě mysli. Vstupte do světa radosti a nechte se unášet květinovými melodiemi, které vás nabijí…
Hugo Boss Orange W EDT, 75 ml
od 524 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda Boss Orange značky Hugo Boss je určená pro ženy, které touží po svěžesti a čistotě mysli. Vstupte do světa radosti a nechte se unášet květinovými melodiemi, které vás nabijí…
Hugo Boss Orange W EDT, 50 ml
od 447 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda Boss Orange značky Hugo Boss je určená pro ženy, které touží po svěžesti a čistotě mysli. Vstupte do světa radosti a nechte se unášet květinovými melodiemi, které vás nabijí…
Bruno Banani Woman's Best EDT, 20 ml
od 139 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Bruno Banani Woman´s Best toaletní voda pro ženy 20 ml.
Bruno Banani Woman EDT, 50 ml
od 273 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Hugo Boss The Scent For Her Pure Accord W EDT, 50 ml
od 549 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- Přírodní
Zářivé duo vůní Boss The Scent Pure Accord zkoumá nový pohled na svádění, díky kterému si jsou Boss muž a žena blíže než kdykoli předtím. Tato vůně pro ženy je smyslným pokračováním příběhu o…
Bruno Banani Woman EDT, 30 ml + sprchový gel 50 ml
od 236 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- Dárková sada
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Bruno Banani Pure Woman W EDT, 50 ml
od 347 Kč
6,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 50 ml
Jak voní ženskost, krása a smyslnost? To vám poodhalí vůně toaletní vody pro ženy Bruno Banani Pure Woman. Vůně z roku 2007, vytvořena na míru všem sebevědomým ženám, okouzluje samotnou…
Jil Sander Sun W EDT, 30 ml
od 260 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Německé
Jil Sander Sun je toaletní voda pro ženy, která představuje harmonickou kombinaci orientálních a květinových tónů. Tato vůně pochází z dílny německého výrobce Jil Sander a je charakteristická…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 20 ml
od 117 Kč
5,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 20 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Nivea Sun W EDT 30 ml
od 458 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Německé
Nivea Sun je varianta ikonického opalovacího krému v podobě toaletní vody. Vůně vyniká svou svěžestí, čistými květinovými tóny, kořeněnými tóny a dřevitými tóny, které se dokonale snoubí s…
Bruno Banani Woman EDT, 20 ml
od 146 Kč
7,30 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 20 ml
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Tom Tailor For Her EDT, 50 ml
od 353 Kč
7,06 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 50 ml
Toaletní voda Tom Tailor For Her je ideální volbou pro ženy, které hledají lehkou a svěží vůni pro každodenní nošení. Tento parfém se vyznačuje svou jemnou a sofistikovanou vonnou kompozicí, jež…
Escada Nectar De Costa Rica W EDT 100 ml
od 542 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Nectar De Costa Rica je výjimečným produktem od německého výrobce Escada. Tato toaletní voda je určena pro ženy, které preferují sladké, ovocné a květinové vůně. Escada Nectar…
Tom Tailor For Her EDT, 30 ml
od 287 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Objevte novou vůni od značky Tom Tailor, určenou pro ženy, které chtějí prožívat každý moment života naplno. Tom Tailor For Her je toaletní voda, která kombinuje sportovní eleganci a jemnost v…
Escada Santorini Sunrise W EDT, 100 ml
od 599 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Escada Santorini Sunrise vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Vůně…
Bruno Banani Woman EDT, 30 ml
od 221 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Bruno Banani Magnetic Woman W EDT 30 ml
od 173 Kč
5,77 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 30 ml
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Dámská toaletní voda Bruno Banani Magnetic Woman vás zahalí do vůně plné citrusových tónů, která vám dodá energii a povzbudí vaše smysly. Hlava…
Hugo Boss Orange W EDT, Tester 75 ml
od 485 Kč
6,47 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Německé
- 75 ml
Dámská toaletní voda Boss Orange značky Hugo Boss je určená pro ženy, které touží po svěžesti a čistotě mysli. Vstupte do světa radosti a nechte se unášet květinovými melodiemi, které vás nabijí…
Vivian Gray Love Bomb W EDT 10 ml
od 72 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vivian Gray Love Bomb toaletní voda s essenciálními oleji je smyslná vůně pro ženy. Balení je praktické do kabelky. Vůně připomíná čerstvě natrhanou kytici, sladké květy v kombinaci s pačuli…
Tom Tailor Be Mindful Woman EDT, 30 ml
od 283 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Tom Tailor Be Mindful EDT vůně byla uvedena na trh v roce 2018 pro žhavé letní zážitky. Moderní a lehká ovocně-květinová vůně pro ženy, které si uvědomují samy sebe a milují být samy sebou v…
s.Oliver Selection Women EDT, 50 ml
od 499 Kč
9,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Jediný pohled i přivonění k toaletní vodě pro ženy s.Oliver Selection vás přesvědčí o tom, že máte co do činění s opravdu výjimečnou vůní. Pod zátkou elegantního flakonku v bílé barvě se ukrývá…
Bruno Banani Sunset Blossom Jasmine & Vanilla W EDT, 30 ml
od 252 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
**Bruno Banani Sunset Blossom W EDT 30 ml** Toaletní voda Bruno Banani Sunset Blossom je navržena pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni, jež je ideální pro každodenní nošení i…
Bruno Banani Pure Woman W EDT, 30 ml
od 295 Kč
9,83 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 30 ml
Jak voní ženskost, krása a smyslnost? To vám poodhalí vůně toaletní vody pro ženy Bruno Banani Pure Woman. Vůně z roku 2007, vytvořena na míru všem sebevědomým ženám, okouzluje samotnou…
Escada Sentiment W EDT, 75 ml
od 766 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Escada Sentiment je svěží, mladistvá, elegantní a svůdná vůně s mírným orientálním nádechem.
Mercedes-Benz Floral Fantasy W EDT, 60 ml
od 479 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Mercedes-Benz Woman Floral Fantasy je toaletní voda pro ženy s objemem 60 ml. Tento parfémový produkt od výrobce Mercedes-Benz představuje květinově-citrusovou vůni, která byla uvedena na trh v…
Mercedes-Benz Floral Fantasy W EDT, 90 ml
od 732 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Mercedes-Benz Floral Fantasy Eau de Toilette je určena pro ženy, které chtějí svým osobitým stylem a vůní zazářit v každodenním životě. Tato vůně, uvedená na trh v roce 2024, …
Bruno Banani Sunset Blossom Jasmine & Vanilla W EDT, 50 ml
od 395 Kč
7,90 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 50 ml
Toaletní voda Bruno Banani Sunset Blossom Jasmine & Vanilla je navržena pro ženy, které preferují svěží a ovocné vůně s květinovým nádechem. Tento voňavý zážitek vám přinese radost po celý den…
Betty Barclay Pure Style W EDT 20 ml
od 290 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
V roce 2015 představila značka Betty Barclay svoji další dámskou vůni s názvem Pure Style. Tato květinová vůně je určena pro všechny sebevědomé a elegantní ženy, které mají rádi svůj styl. V…
Tom Tailor Exclusive Woman EDT, 30 ml
od 314 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Chvilka pro dva. Speciální okamžiky strávené s těmi, které milujeme, vytvářejí ty nejkrásnější vzpomínky. Nová dvojice vůní Exclusive od Tom Tailor je věnována tímto unikátním chvílím v našich…
s.Oliver Selection Women EDT, 30 ml
od 377 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Jediný pohled i přivonění k toaletní vodě pro ženy s.Oliver Selection vás přesvědčí o tom, že máte co do činění s opravdu výjimečnou vůní. Pod zátkou elegantního flakonku v bílé barvě se ukrývá…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 50 ml
od 277 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Tom Tailor Be Mindful Woman EDT, 50 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Tom Tailor Be Mindful EDT vůně byla uvedena na trh v roce 2018 pro žhavé letní zážitky. Moderní a lehká ovocně-květinová vůně pro ženy, které si uvědomují samy sebe a milují být samy sebou v…
Bettina Barty Classic Vanilla W EDT 50 ml
od 199 Kč
3,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Toaletní voda Bettina Barty Classic Vanilla vzdává hold přirozené kráse, ženskosti a eleganci. Dokonale podpoří váš přirozený půvab a nenucenou sofistikovanost. Vůně je orientální a hodí se pro…
Betty Barclay Pure Flower W EDT 20 ml
od 248 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Svěží parfém
Betty Barclay Pure Flower je toaletní voda ve spreji, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena ženám a nabízí sladce květinovou přítomnost, která je ideální pro teplé a horké…
Bruno Banani Magic Woman EDT, 30 ml
od 286 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Vůně Magic Woman je nepopsatelná, opojná a svůdná pro každou ženu. Magic Woman je vůně pro ženy, které milují flirt - kdekoli, kdykoli a jakkoli chtějí. Potají, troufale, svůdně nebo nezbedně s…
Bruno Banani Woman EDT, 100 ml
609 Kč
6,09 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 100 ml
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Betty Barclay Happiness W EDT, 20 ml
od 265 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Toaletní voda Betty Barclay Happiness je určena pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni pro každodenní nošení. Tento produkt nabízí kombinaci ovocných a květinových tónů, které…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 40 ml
od 308 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
s.Oliver Original W EDT 30 ml
od 410 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda s.Oliver Original se šťavnatými ovocnými tóny a květinovým srdcem vyzdvihuje jedinečnost každé ženy. Teplé tóny vanilky, jantaru a cedrového dřeva v základu zase zdůrazňují ženskou…
Mercedes-Benz Woman Fanciful Edition W EDT 60 ml
od 491 Kč
8,18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 60 ml
Mercedes-Benz Woman Fanciful Edition W EDT je parfémovaná voda s ovocno-květinovou vůní. Lahvička je opatřena flakonem. Tuto jasnou a sofistikovanou vůni vytvořil mistr parfumér Dominique…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 30 ml
od 210 Kč
7,00 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 30 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Bruno Banani Pure Woman W EDT, 20 ml
od 158 Kč
7,90 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 20 ml
Jak voní ženskost, krása a smyslnost? To vám poodhalí vůně toaletní vody pro ženy Bruno Banani Pure Woman. Vůně z roku 2007, vytvořena na míru všem sebevědomým ženám, okouzluje samotnou…
Bruno Banani Limited Edition 2021 W EDT, 50 ml
od 252 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Bruno Banani Limited Edition 2021 EDT je ovocně-květinová vůně pro ženy. S tóny cassisu, jasmínu a malin je ideální a atmosférickou letní vůní pro sebevědomé a neodolatelné ženy. Dopřejte sobě…
Jil Sander Sun W EDT, 75 ml + sprchový gel 75 ml
od 539 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Německé
Jil Sander Sun je toaletní voda pro ženy, která představuje harmonickou kombinaci orientálních a květinových tónů. Tato vůně pochází z dílny německého výrobce Jil Sander a je charakteristická…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
