Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémové vody, německé
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss Boss Woman EDP, 90 ml
od 572 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Hugo Boss Boss Woman má styl, je rafinovaná, vládne sebevědomím zrozeným z úspěchu, protože je inspirovaná moderní a sebejistou ženou. Sebevědomí a jemná smyslnost Boss Woman má razanci a smysl…
Hugo Boss Deep Red W EDP, 75 ml
od 525 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Parfémovaná voda Hugo Boss Deep Red je smyslná vůně, která osloví ženy hledající výrazný a dlouhotrvající parfém. Kombinuje v sobě ovocné, květinové a dřevité tóny, které vytvářejí hřejivou a…
Hugo Boss Boss Femme W EDP, 75 ml
od 591 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Femme vás zahalí do něžného, hedvábně jemného závoje absolutní ženskosti a elegance. Podtrhněte i vy svou smyslnost a přirozený půvab s vůní, kterou si zamilovaly…
Hugo Boss Alive W EDP, 80 ml
od 944 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 100 ml
od 1 040 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme New Design EDP 75 ml
od 783 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Ma Vie Pour Femme je svěží a ženská kompozice, která oslavuje eleganci a jedinečnost moderní ženy. Vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, tato vůně přináší…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 30 ml
od 1 214 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Bottled Beyond W EDP 30 ml je lehká a svěží vůně, která se hodí pro každodenní nošení. Její jemná a sofistikovaná vonná kompozice je ideální pro ženy, které hledají…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 50 ml
od 1 776 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Bottled Beyond W EDP je orientální květinová vůně, která oslavuje moderní ženskost a sílu vzájemné podpory. Vůně je navržena pro ženy, které vyzařují sebevědomí, …
Karl Lagerfeld Fleur de Murier W EDP, 100 ml
od 449 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nekonvenční dámská vůně s květem ostružiny zahaluje tělo do svůdných šatů. Legendární návrhář ji ušil z florientálních, ovocných a dřevitých nót. Karl Lagerfeld je vizionář, pokud jde o nevídané…
Hugo Boss Boss Femme W EDP, 30 ml
od 415 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Femme vás zahalí do něžného, hedvábně jemného závoje absolutní ženskosti a elegance. Podtrhněte i vy svou smyslnost a přirozený půvab s vůní, kterou si zamilovaly…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 100 ml
od 2 305 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Boss Bottled Beyond W EDP je orientálně květinová vůně, která spojuje svěžest a hřejivost v harmonické kompozici. Vytvořená pro ženy, které chtějí vyjádřit svou individualitu a…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic For Her EDP, 50 ml
od 612 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Německé
- Aromatická vůně
Hledáte parfém, s nímž ve společnosti zaručeně zabodujete? Až magnetické přitažlivosti dosahuje parfémovaná voda Boss The Scent Magnetic z roku 2022. Navazuje na legendární dámskou vůni Boss The…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Intense W EDP, 30 ml
od 404 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
V lednu 2016 představila značka Hugo Boss vůni Ma Vie Pour Femme Intense pro ženy. Ta vychází z klasické vůně Ma Vie Pour Femme z roku 2014, je však více intezivnější a i flakon parfému má…
Jil Sander No.4 W EDP, 30 ml
od 368 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Jedinečná a elegantní Jil Sander No.4 je plná smyslnosti a záhadných hloubek. Vitalita v ženské podobě, která dokáže učinit z večera zážitek nezapomenutelné intenzity. Zlatá barva parfému No.4…
Hugo Boss Alive W EDP, 50 ml
od 1 132 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Hugo Boss Alive W EDP, 30 ml
od 786 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 30 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP, 50 ml
od 727 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme představuje silnou a nezávislou ženu, která se nebojí riskovat. Parfémovaná voda se skládá ze tří částí. První část symbolizuje modernost, druhá část…
Esprit Rise & Shine For Her EDP, 20 ml
od 369 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Německé
- 20 ml
Parfémovaná voda pro ženy Esprit Rise & Shine má smyslnou a ženskou vůni, která díky pudrovému tónu jemně zahaluje smysly a ukazuje vnitřní sílu sebevědomí, které ženy mají. Svrchním tónům…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic For Her EDP, 30 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Hledáte parfém, s nímž ve společnosti zaručeně zabodujete? Až magnetické přitažlivosti dosahuje parfémovaná voda Boss The Scent Magnetic z roku 2022. Navazuje na legendární dámskou vůni Boss The…
Tom Tailor Happy To Be W EDP, 30 ml
od 341 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tom Tailor dámská parfémovaná voda Happy To Be představuje smyslnou orientální vůni. Nechte se i vy unést vůní od značky Tom Tailor. Složení vůně je veganské. Na počátku se prolínají…
Hugo Boss Deep Red W EDP, 50 ml
od 656 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Osobitá parfémovaná voda Hugo Deep Red značky Hugo Boss vám okamžitě zajistí pocit výjimečnosti. Odhoďte pravidla všedních dní a nechte se zahalit čistou energií ženství a smyslnosti! Hlava -…
Hugo Boss Boss The Scent For Her W EDP 50 ml tester
od 920 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Připravte se na novou dimenzi svůdnosti, se kterou přichází dámská novinka Boss the scent for her od Boss Parfums. Luxusní a smyslná vůně inspirovaná uměním svádění je unikátním protějškem…
Bruno Banani Woman Intense EDP, 50 ml
od 352 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Unikátní dynamicky-ovocná vůně je jako stvořená pro sladkou a sebevědomou ženu. Růžová parfémovaná voda pro ženy Bruno Banani Woman Intense zachycuje sebevědomou a energickou ženu, která ráda…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP, 30 ml
od 413 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Německé
Parfém Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme představuje silnou a nezávislou ženu, která se nebojí riskovat. Parfémovaná voda se skládá ze tří částí. První část symbolizuje modernost, druhá část…
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 50 ml
od 756 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 80 ml
od 917 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 30 ml
od 580 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum EDP, 50 ml
od 1 107 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská vůně Boss The Scent For Her v sobě snoubí elegantní tóny, které jsou doplněny dotekem šťavnatého ovoce. Svrchní tóny medové broskve a frézie vytvářejí kombinaci, která neomylně upoutá…
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 50 ml + tělové mléko 75 ml
od 1 047 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 50 ml
od 1 041 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Mustang Pink Signature W EDP 30 ml
od 222 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémová voda Mustang Pink Signature přináší harmonické spojení svěžích a hřejivých tónů, které vytváří jedinečnou vůni pro každodenní nošení. V jejím základu se prolínají ambrové, …
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 30 ml
od 809 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Bruno Banani Radiant Woman EDP, 50 ml
od 362 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Bruno Banani Radiant Woman je určena pro ženy, které hledají vůni s orientálním nádechem. Vůně je kombinací ovocných, citrusových a kořenitých tónů. Tato směs vytváří harmonický…
Hugo Boss Hugo Woman EDP, 75 ml
od 741 Kč
9,88 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 75 ml
Hugo Woman od značky Hugo Boss je květinovo-ovocná vůně, která kombinuje neočekávané přírodní ingredience. Je to fúze tradičních ženských tónů a neočekávaných mužských tónů. Vrchní tóny se…
Montblanc Signature Elixir W EDP, 90 ml
od 1 049 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Elixir W EDP Parfémovaná voda Montblanc Signature Elixir je ztělesněním moderní ženskosti. Tato vůně je poctou smyslné ženě, která kombinuje sílu, eleganci a vášeň. Spojuje…
Tom Tailor Happy To Be W EDP, 50 ml
od 431 Kč
8,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Německé
- 50 ml
Tom Tailor dámská parfémovaná voda Happy To Be představuje smyslnou orientální vůni. Nechte se i vy unést vůní od značky Tom Tailor. Složení vůně je veganské. Na počátku se prolínají…
Montblanc Signature Elixir W EDP, 50 ml
od 883 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
**Montblanc Signature Elixir W EDP 50 ml** **Výrobce:** Montblanc **Typ produktu:** Parfémovaná voda pro ženy **Rok uvedení na trh:** 2025 **Druh vůně:** Orientální…
Hugo Boss Boss The Scent For Her Intense EDP 30 ml
od 904 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Ještě intenzivnější zážitek skrývá vůně Boss The Scent Intense for her. Dokonalá květinovo-ovocná vůně pro ženy. Ve spodních tónech se ukrývá pražené kakao a přitažlivá vanilka. V srdci najdeme…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP, 75 ml
od 820 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme představuje silnou a nezávislou ženu, která se nebojí riskovat. Parfémovaná voda se skládá ze tří částí. První část symbolizuje modernost, druhá část…
Tom Tailor Dream To Be W EDP, 30 ml
od 325 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Parfémovaná voda Tom Tailor Dream To Be je určena pro ženy, které hledají optimální kombinaci svěžesti a elegance ve své vůni. Jedná se o parfém, který v sobě spojuje ovocné a květinové akordy, …
Esprit Pure W EDP 20 ml
od 354 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Esprit Pure W EDP je dámská parfémovaná voda, která nabízí harmonickou kombinaci svěžesti a smyslnosti. Tento parfém je navržen tak, aby podtrhl vaši autenticitu a přinesl do vašeho každodenního…
Karl Lagerfeld Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume W EDP, 100 ml
od 449 Kč
4,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Německé
- 100 ml
Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume je inspirována francouzskou oblastí St. Germain, která Karla uchvátila unikátní atmosférou a způsobem života. Tato květinová chypre okouzlující vůně je určená…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 50 ml
od 776 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP, 30 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 020 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme představuje silnou a nezávislou ženu, která se nebojí riskovat. Parfémovaná voda se skládá ze tří částí. První část symbolizuje modernost, druhá část…
Mercedes-Benz Woman In Red W EDP, 90 ml
od 643 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vůně Woman In Red vyjadřuje samotnou podstatu ženskosti. Zdůrazňuje jedinečnost a šarm každé ženy. Vůně v sobě mísí květinové, dřevité a orientální tóny. Je to smyslná a elegantní vůně s…
Bruno Banani Vanilla Muse W EDP, 50 ml
od 476 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Bruno Banani Vanilla Muse EDP 50 ml Bruno Banani Vanilla Muse je dámská parfémovaná voda, která osloví svou jemnou, ale přesto výraznou ambrovo-květinovou vůní. Tento parfém je navržen tak, …
Esprit Essential W EDP, 20 ml
od 323 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Essential od Esprit je květinová vůně pro ženy, uvedena na trh v roce 2021. Esprit dámská parfémovaná voda Essential je dlouhotrvající příjemná vůně pro ženy vyjadřující pocit čiré radosti ze…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
