Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, svěží parfém a německé
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss Boss Woman EDP, 90 ml
od 572 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Hugo Boss Boss Woman má styl, je rafinovaná, vládne sebevědomím zrozeným z úspěchu, protože je inspirovaná moderní a sebejistou ženou. Sebevědomí a jemná smyslnost Boss Woman má razanci a smysl…
Hugo Boss Deep Red W EDP, 75 ml
od 525 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Parfémovaná voda Hugo Boss Deep Red je smyslná vůně, která osloví ženy hledající výrazný a dlouhotrvající parfém. Kombinuje v sobě ovocné, květinové a dřevité tóny, které vytvářejí hřejivou a…
Hugo Boss Boss Femme W EDP, 75 ml
od 591 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Femme vás zahalí do něžného, hedvábně jemného závoje absolutní ženskosti a elegance. Podtrhněte i vy svou smyslnost a přirozený půvab s vůní, kterou si zamilovaly…
Hugo Boss Alive W EDP, 80 ml
od 944 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme New Design EDP 75 ml
od 783 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Ma Vie Pour Femme je svěží a ženská kompozice, která oslavuje eleganci a jedinečnost moderní ženy. Vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, tato vůně přináší…
Hugo Boss Boss Ma Vie L`Eau W EDT, 50 ml
od 500 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Nenapodobitelná kombinace jasných akordů. Toaletní voda Hugo Boss Boss Ma Vie L’Eau je příjemnou, nevtíravou a nezapomenutelnou vůní, která vám připomene kytici okouzlujících jarních květů. …
Jil Sander Sun W EDT, 75 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Německé
Jil Sander Sun je toaletní voda pro ženy, která představuje harmonickou kombinaci orientálních a květinových tónů. Tato vůně pochází z dílny německého výrobce Jil Sander a je charakteristická…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 30 ml
od 1 214 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Bottled Beyond W EDP 30 ml je lehká a svěží vůně, která se hodí pro každodenní nošení. Její jemná a sofistikovaná vonná kompozice je ideální pro ženy, které hledají…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 50 ml
od 1 776 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Bottled Beyond W EDP je orientální květinová vůně, která oslavuje moderní ženskost a sílu vzájemné podpory. Vůně je navržena pro ženy, které vyzařují sebevědomí, …
Hugo Boss Boss Femme W EDP, 30 ml
od 389 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Hugo Boss Boss Femme vás zahalí do něžného, hedvábně jemného závoje absolutní ženskosti a elegance. Podtrhněte i vy svou smyslnost a přirozený půvab s vůní, kterou si zamilovaly…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 100 ml
od 2 305 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Boss Bottled Beyond W EDP je orientálně květinová vůně, která spojuje svěžest a hřejivost v harmonické kompozici. Vytvořená pro ženy, které chtějí vyjádřit svou individualitu a…
Hugo Boss Alive W EDP, 50 ml
od 1 132 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Hugo Boss Alive W EDP, 30 ml
od 786 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP, 50 ml
od 727 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme představuje silnou a nezávislou ženu, která se nebojí riskovat. Parfémovaná voda se skládá ze tří částí. První část symbolizuje modernost, druhá část…
Hugo Boss Alive W P, 50 ml
od 1 197 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Tom Tailor Happy To Be W EDP, 30 ml
od 341 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tom Tailor dámská parfémovaná voda Happy To Be představuje smyslnou orientální vůni. Nechte se i vy unést vůní od značky Tom Tailor. Složení vůně je veganské. Na počátku se prolínají…
Hugo Boss Alive W P, 80 ml
od 1 618 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum P 30 ml
od 931 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hledáte parfém, který se dokonale snoubí s ležérní elegancí a jemnou ženskostí? Květinově-ovocná vůně Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum vás okouzlí svou návykovou harmonií a působivou…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP, 30 ml
od 412 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Německé
Parfém Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme představuje silnou a nezávislou ženu, která se nebojí riskovat. Parfémovaná voda se skládá ze tří částí. První část symbolizuje modernost, druhá část…
Jil Sander Sun W EDT, 30 ml
od 260 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Německé
Jil Sander Sun je toaletní voda pro ženy, která představuje harmonickou kombinaci orientálních a květinových tónů. Tato vůně pochází z dílny německého výrobce Jil Sander a je charakteristická…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 20 ml
od 117 Kč
5,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 20 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Nivea Sun W EDT 30 ml
od 458 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Německé
Nivea Sun je varianta ikonického opalovacího krému v podobě toaletní vody. Vůně vyniká svou svěžestí, čistými květinovými tóny, kořeněnými tóny a dřevitými tóny, které se dokonale snoubí s…
Escada Nectar De Costa Rica W EDT 100 ml
od 542 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Nectar De Costa Rica je výjimečným produktem od německého výrobce Escada. Tato toaletní voda je určena pro ženy, které preferují sladké, ovocné a květinové vůně. Escada Nectar…
Escada Santorini Sunrise W EDT, 100 ml
od 599 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Escada Santorini Sunrise vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Vůně…
Mustang Pink Signature W EDP 30 ml
od 222 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémová voda Mustang Pink Signature přináší harmonické spojení svěžích a hřejivých tónů, které vytváří jedinečnou vůni pro každodenní nošení. V jejím základu se prolínají ambrové, …
Tom Tailor Happy To Be W EDP, 50 ml
od 431 Kč
8,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Německé
- 50 ml
Tom Tailor dámská parfémovaná voda Happy To Be představuje smyslnou orientální vůni. Nechte se i vy unést vůní od značky Tom Tailor. Složení vůně je veganské. Na počátku se prolínají…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP, 75 ml
od 820 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme představuje silnou a nezávislou ženu, která se nebojí riskovat. Parfémovaná voda se skládá ze tří částí. První část symbolizuje modernost, druhá část…
Hugo Boss Alive W P, 30 ml
od 621 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
- Svěží parfém
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Esprit Pure W EDP 20 ml
od 354 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Esprit Pure W EDP je dámská parfémovaná voda, která nabízí harmonickou kombinaci svěžesti a smyslnosti. Tento parfém je navržen tak, aby podtrhl vaši autenticitu a přinesl do vašeho každodenního…
Bruno Banani Magnetic Woman W EDT 30 ml
od 173 Kč
5,77 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 30 ml
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Dámská toaletní voda Bruno Banani Magnetic Woman vás zahalí do vůně plné citrusových tónů, která vám dodá energii a povzbudí vaše smysly. Hlava…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP, 30 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 020 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme představuje silnou a nezávislou ženu, která se nebojí riskovat. Parfémovaná voda se skládá ze tří částí. První část symbolizuje modernost, druhá část…
Bruno Banani Vanilla Muse W EDP, 50 ml
od 476 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Bruno Banani Vanilla Muse EDP 50 ml Bruno Banani Vanilla Muse je dámská parfémovaná voda, která osloví svou jemnou, ale přesto výraznou ambrovo-květinovou vůní. Tento parfém je navržen tak, …
Baldessarini Bella W EDP, 30 ml
od 456 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato parfémovaná voda je určena pro ženy, které hledají vůni, která podtrhne jejich eleganci, výraznost a sebevědomí. Bella je květinová vůně, která se vyznačuje charakterem a hloubkou. Jejím…
Hugo Boss Hugo Woman Extreme EDP, 75 ml
od 605 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Popis: Vůně Hugo Woman Extreme byla představena v roce 2016 a vychází z klasické vůně Hugo Woman, jež si získala přízeň milionů žen na celém světě. Hugo Woman Extreme je květinově-ovocná, svěží…
Bruno Banani Sunset Blossom Jasmine & Vanilla W EDT, 30 ml
od 252 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
**Bruno Banani Sunset Blossom W EDT 30 ml** Toaletní voda Bruno Banani Sunset Blossom je navržena pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni, jež je ideální pro každodenní nošení i…
Escada Magnetism W EDP, 50 ml
od 625 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Escada Magnetism zahalí Vaši kůži svěžeorientálním akordem zelených lístků, lahodné frézie, romantického jasmínu či mandlového květu. Magnetism přináší ženám pocit jedinečné krásy a přirozené…
Mauboussin Mademoiselle Twist EDP 90 ml
od 451 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Německé
Mauboussin Mademoiselle Twist poskytuje osobitou vůni pro ženy. Pro tuto parfémovanou vodu je jako hlavní složka typická květinová příměs, pro kterou jsou specifické tóny fialky, jasmínu nebo…
Esprit Feel Good W EDP 20 ml
od 354 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Německé
- 20 ml
Parfémovaná voda Esprit Feel Good je navržena tak, aby vyvolávala pocit radosti a pozitivní energie. Její vůně je inspirována svěžími a šťavnatými tóny ovoce, které se mísí s jemnými květinovými…
Mercedes-Benz Floral Fantasy W EDT, 60 ml
od 479 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Mercedes-Benz Woman Floral Fantasy je toaletní voda pro ženy s objemem 60 ml. Tento parfémový produkt od výrobce Mercedes-Benz představuje květinově-citrusovou vůni, která byla uvedena na trh v…
Mercedes-Benz Floral Fantasy W EDT, 90 ml
od 732 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Mercedes-Benz Floral Fantasy Eau de Toilette je určena pro ženy, které chtějí svým osobitým stylem a vůní zazářit v každodenním životě. Tato vůně, uvedená na trh v roce 2024, …
Escada Show Me Love Limited Edition W EDP, 50 ml
od 391 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Poznejte, jak voní láska v podání značky Escada. Vůně vyniká veganským složením. Na trh byla uvedená v roce 2022 a dokonale vás ozdobí zejména v chladnějších dnech. Hlava - borůvka, makronky, …
Betty Barclay Pure Style W EDT 20 ml
od 290 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
V roce 2015 představila značka Betty Barclay svoji další dámskou vůni s názvem Pure Style. Tato květinová vůně je určena pro všechny sebevědomé a elegantní ženy, které mají rádi svůj styl. V…
Hugo Boss Alive W EDP, 50 ml + tělové mléko 75 ml
od 1 073 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Tom Tailor Exclusive Woman EDT, 30 ml
od 314 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Chvilka pro dva. Speciální okamžiky strávené s těmi, které milujeme, vytvářejí ty nejkrásnější vzpomínky. Nová dvojice vůní Exclusive od Tom Tailor je věnována tímto unikátním chvílím v našich…
s.Oliver For Her EDP 30 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
s.Oliver For Her je určena pro ženy, které hledají jemnou a zároveň podmanivou vůni. Parfémovaná voda se vyznačuje květinovou vonnou kompozicí, která je ideální pro každodenní nošení. Flakonek…
Betty Barclay Pure Flower W EDP 20 ml
od 357 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Betty Barclay Pure Flower je parfémovaná voda, která je určena pro ženy hledající jemnou a přirozenou vůni. Tato parfémovaná voda je vhodná pro každodenní nošení, ať už do práce, na volný čas…
Esprit Pink Moments W EDP 20 ml
od 354 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Esprit Pink Moments W EDP 20 ml Dámská parfémovaná voda Pink Moments od značky Esprit přináší ovocně-květinový zážitek, který se hodí pro různé příležitosti. Tento produkt je určen pro ženy, …
Betty Barclay Pure Flower W EDT 20 ml
od 248 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Svěží parfém
Betty Barclay Pure Flower je toaletní voda ve spreji, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena ženám a nabízí sladce květinovou přítomnost, která je ideální pro teplé a horké…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
