Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, sladký parfém a německé
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hugo Boss Boss Woman EDP, 90 ml
od 572 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Hugo Boss Boss Woman má styl, je rafinovaná, vládne sebevědomím zrozeným z úspěchu, protože je inspirovaná moderní a sebejistou ženou. Sebevědomí a jemná smyslnost Boss Woman má razanci a smysl…
Hugo Boss Deep Red W EDP, 75 ml
od 525 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Parfémovaná voda Hugo Boss Deep Red je smyslná vůně, která osloví ženy hledající výrazný a dlouhotrvající parfém. Kombinuje v sobě ovocné, květinové a dřevité tóny, které vytvářejí hřejivou a…
Hugo Boss Alive W EDP, 80 ml
od 944 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 100 ml
od 1 040 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Jil Sander Sun W EDT, 75 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Německé
Jil Sander Sun je toaletní voda pro ženy, která představuje harmonickou kombinaci orientálních a květinových tónů. Tato vůně pochází z dílny německého výrobce Jil Sander a je charakteristická…
Hugo Boss Orange W EDT, 30 ml
od 342 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Německé
- 30 ml
Dámská toaletní voda Boss Orange značky Hugo Boss je určená pro ženy, které touží po svěžesti a čistotě mysli. Vstupte do světa radosti a nechte se unášet květinovými melodiemi, které vás nabijí…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 30 ml
od 1 214 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Bottled Beyond W EDP 30 ml je lehká a svěží vůně, která se hodí pro každodenní nošení. Její jemná a sofistikovaná vonná kompozice je ideální pro ženy, které hledají…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 50 ml
od 1 776 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Hugo Boss Bottled Beyond W EDP je orientální květinová vůně, která oslavuje moderní ženskost a sílu vzájemné podpory. Vůně je navržena pro ženy, které vyzařují sebevědomí, …
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 100 ml
od 2 305 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Boss Bottled Beyond W EDP je orientálně květinová vůně, která spojuje svěžest a hřejivost v harmonické kompozici. Vytvořená pro ženy, které chtějí vyjádřit svou individualitu a…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic For Her EDP, 50 ml
od 999 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Německé
- Aromatická vůně
Hledáte parfém, s nímž ve společnosti zaručeně zabodujete? Až magnetické přitažlivosti dosahuje parfémovaná voda Boss The Scent Magnetic z roku 2022. Navazuje na legendární dámskou vůni Boss The…
Hugo Boss Orange W EDT, 75 ml
od 524 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda Boss Orange značky Hugo Boss je určená pro ženy, které touží po svěžesti a čistotě mysli. Vstupte do světa radosti a nechte se unášet květinovými melodiemi, které vás nabijí…
Hugo Boss Alive W EDP, 50 ml
od 1 132 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense W P, 50 ml
od 1 431 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámský parfém Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense je určen pro ženy, které hledají výraznou a smyslnou vůni pro speciální příležitosti. Parfém je vysoce koncentrovaný a nabízí intenzivní…
Hugo Boss Orange W EDT, 50 ml
od 447 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda Boss Orange značky Hugo Boss je určená pro ženy, které touží po svěžesti a čistotě mysli. Vstupte do světa radosti a nechte se unášet květinovými melodiemi, které vás nabijí…
Hugo Boss Alive W EDP, 30 ml
od 786 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 30 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Hugo Boss Alive W P, 50 ml
od 1 197 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic For Her EDP, 30 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Hledáte parfém, s nímž ve společnosti zaručeně zabodujete? Až magnetické přitažlivosti dosahuje parfémovaná voda Boss The Scent Magnetic z roku 2022. Navazuje na legendární dámskou vůni Boss The…
Tom Tailor Happy To Be W EDP, 30 ml
od 341 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tom Tailor dámská parfémovaná voda Happy To Be představuje smyslnou orientální vůni. Nechte se i vy unést vůní od značky Tom Tailor. Složení vůně je veganské. Na počátku se prolínají…
Hugo Boss Deep Red W EDP, 50 ml
od 656 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Osobitá parfémovaná voda Hugo Deep Red značky Hugo Boss vám okamžitě zajistí pocit výjimečnosti. Odhoďte pravidla všedních dní a nechte se zahalit čistou energií ženství a smyslnosti! Hlava -…
Bruno Banani Woman EDT, 50 ml
od 273 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Hugo Boss Boss The Scent For Her W EDP 50 ml tester
od 920 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Připravte se na novou dimenzi svůdnosti, se kterou přichází dámská novinka Boss the scent for her od Boss Parfums. Luxusní a smyslná vůně inspirovaná uměním svádění je unikátním protějškem…
Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense W P, 30 ml
od 1 051 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámský parfém Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense je určen pro ženy, které hledají výraznou a smyslnou vůni pro speciální příležitosti. Parfém je vysoce koncentrovaný a nabízí intenzivní…
Hugo Boss Alive W P, 80 ml
od 1 618 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 50 ml
od 756 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Jil Sander Sun W EDT, 30 ml
od 260 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Německé
Jil Sander Sun je toaletní voda pro ženy, která představuje harmonickou kombinaci orientálních a květinových tónů. Tato vůně pochází z dílny německého výrobce Jil Sander a je charakteristická…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 20 ml
od 117 Kč
5,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 20 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 80 ml
od 917 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 30 ml
od 580 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Escada Nectar De Costa Rica W EDT 100 ml
od 542 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Nectar De Costa Rica je výjimečným produktem od německého výrobce Escada. Tato toaletní voda je určena pro ženy, které preferují sladké, ovocné a květinové vůně. Escada Nectar…
Escada Santorini Sunrise W EDT, 100 ml
od 599 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Escada Santorini Sunrise vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Vůně…
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 30 ml
od 809 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Montblanc Signature Elixir W EDP, 90 ml
od 1 049 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Elixir W EDP Parfémovaná voda Montblanc Signature Elixir je ztělesněním moderní ženskosti. Tato vůně je poctou smyslné ženě, která kombinuje sílu, eleganci a vášeň. Spojuje…
Montblanc Signature Elixir W EDP, 50 ml
od 883 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
**Montblanc Signature Elixir W EDP 50 ml** **Výrobce:** Montblanc **Typ produktu:** Parfémovaná voda pro ženy **Rok uvedení na trh:** 2025 **Druh vůně:** Orientální…
Hugo Boss Boss The Scent For Her Intense EDP 30 ml
od 904 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Ještě intenzivnější zážitek skrývá vůně Boss The Scent Intense for her. Dokonalá květinovo-ovocná vůně pro ženy. Ve spodních tónech se ukrývá pražené kakao a přitažlivá vanilka. V srdci najdeme…
Tom Tailor Dream To Be W EDP, 30 ml
od 325 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Parfémovaná voda Tom Tailor Dream To Be je určena pro ženy, které hledají optimální kombinaci svěžesti a elegance ve své vůni. Jedná se o parfém, který v sobě spojuje ovocné a květinové akordy, …
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 50 ml
od 776 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Mercedes-Benz Woman In Red W EDP, 90 ml
od 643 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vůně Woman In Red vyjadřuje samotnou podstatu ženskosti. Zdůrazňuje jedinečnost a šarm každé ženy. Vůně v sobě mísí květinové, dřevité a orientální tóny. Je to smyslná a elegantní vůně s…
Hugo Boss Orange W EDT, Tester 75 ml
od 485 Kč
6,47 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Německé
- 75 ml
Dámská toaletní voda Boss Orange značky Hugo Boss je určená pro ženy, které touží po svěžesti a čistotě mysli. Vstupte do světa radosti a nechte se unášet květinovými melodiemi, které vás nabijí…
Vivian Gray Love Bomb W EDT 10 ml
od 72 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vivian Gray Love Bomb toaletní voda s essenciálními oleji je smyslná vůně pro ženy. Balení je praktické do kabelky. Vůně připomíná čerstvě natrhanou kytici, sladké květy v kombinaci s pačuli…
Bruno Banani Vanilla Muse W EDP, 50 ml
od 476 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Bruno Banani Vanilla Muse EDP 50 ml Bruno Banani Vanilla Muse je dámská parfémovaná voda, která osloví svou jemnou, ale přesto výraznou ambrovo-květinovou vůní. Tento parfém je navržen tak, …
Bruno Banani Sunset Blossom Jasmine & Vanilla W EDT, 30 ml
od 252 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
**Bruno Banani Sunset Blossom W EDT 30 ml** Toaletní voda Bruno Banani Sunset Blossom je navržena pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni, jež je ideální pro každodenní nošení i…
Escada Magnetism W EDP, 50 ml
od 625 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Escada Magnetism zahalí Vaši kůži svěžeorientálním akordem zelených lístků, lahodné frézie, romantického jasmínu či mandlového květu. Magnetism přináší ženám pocit jedinečné krásy a přirozené…
Mauboussin Mademoiselle Twist EDP 90 ml
od 451 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Německé
Mauboussin Mademoiselle Twist poskytuje osobitou vůni pro ženy. Pro tuto parfémovanou vodu je jako hlavní složka typická květinová příměs, pro kterou jsou specifické tóny fialky, jasmínu nebo…
Escada Show Me Love Limited Edition W EDP, 50 ml
od 391 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Poznejte, jak voní láska v podání značky Escada. Vůně vyniká veganským složením. Na trh byla uvedená v roce 2022 a dokonale vás ozdobí zejména v chladnějších dnech. Hlava - borůvka, makronky, …
Hugo Boss Alive W EDP, 50 ml + tělové mléko 75 ml
od 1 073 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Nezávislá, elegantní a velmi ženská – taková je žena, která nejlépe vystihuje duši parfému Alive. Žena, která rozumí tomu, že pohoda a štěstí je stejnou součástí života jako odhodlání a…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 50 ml
od 277 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Tom Tailor Be Mindful Woman EDT, 50 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Tom Tailor Be Mindful EDT vůně byla uvedena na trh v roce 2018 pro žhavé letní zážitky. Moderní a lehká ovocně-květinová vůně pro ženy, které si uvědomují samy sebe a milují být samy sebou v…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
